Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005




sõnum 02.02.2018 12:12:58 vasta tsitaadiga

1080ne kohta ma arvan suht tavaline, mul endal 2x 1060 ja teeb 650-670 sol-i

Installi NH Legacy(kui juba pole) ja pane ainult equihashi kaevandama. Ta teeb ka selle konsooli akna(ma ei mäleta kas NH V2 tegi), nüüd jälgi seal sol-e ja keera mõlema clocke eraldi, vaata mis parema tulemuse annab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2018 12:34:42 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
1080ne kohta ma arvan suht tavaline, mul endal 2x 1060 ja teeb 650-670 sol-i

Installi NH Legacy(kui juba pole) ja pane ainult equihashi kaevandama. Ta teeb ka selle konsooli akna(ma ei mäleta kas NH V2 tegi), nüüd jälgi seal sol-e ja keera mõlema clocke eraldi, vaata mis parema tulemuse annab

Kolisingi paar päeva tagasi Legacy peale üle, teine oli liiga ebastabiilne. Eks õhtul mängin natukene veel kaardiga, aga ega sealt nagunii palju juurde loota pole mõtet icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 20.02.2018 01:36:54 vasta tsitaadiga

Kas keegi 1080ti-ga ka kaevab ja palju peale kraadid lähevad ?
Ja kui palju võiks üldse 1080ti kraadid minna, et oleks ohutu ?

Sorry et küsin ja ise vastan selles mõttes, et olen lugenud kuni 90 kraadi on viimane piir mida nvidia ise ütleb ja 1080ti full load temp on kuni 84 kraadi.
Aga mulle endale tunduvad need kraadid natuke ulmelised.
Ise olen kogu aeg oma kaarti ostmisest peale underclockinud ja üritanud kraade hoida kuni 75 umbes.
Kuigi mul on kast 5 ventikaga 2 puhub eest sisse ja kolm ventikat tõmbab pealt ja tagant välja.

Aga küsiks targematelt võibolla võiks vabalt clock lükata defaulti või teha isegi overclocki ja lasta tempidel vabalt olla 80- 84.
Saaks kaevamisel ka parema tulemuse ja osades mängudes jääb ka natuke hätta 1080ti


viimati muutis Aivo998 20.02.2018 10:58:39, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-antero-
HV kasutaja
-antero-

liitunud: 18.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2018 09:08:52 vasta tsitaadiga

Mul ei ole küll ti vaid tavaline 1080, aga coreclock istub +100 ja mälud +150 peal. Power limit on 80, seda setupi kasutan ka mängimisel. Mängimisel temp üle 60c naljalt ei lähe ja kui katsetasin kaevandamist, siis olid tempid 60-65c juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2018 20:24:45 vasta tsitaadiga

Ei juhtu temaga midagi ka 70c juuures
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivo998
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2013




sõnum 21.02.2018 09:25:45 vasta tsitaadiga

Mind huvitaks just kas 80-84 kraadi juures hoida oleks normaalne ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 21.02.2018 10:35:19 vasta tsitaadiga

pane kaevamisel undervolt, saad tempi alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cocliosttr
HV kasutaja
cocliosttr

liitunud: 19.04.2006




sõnum 21.02.2018 18:08:57 vasta tsitaadiga

Mis walletit keegi kasutab ETH kaevandamiseks?
Ma proovisin Exodus wallet-it kuid sellega tundub see probleem, et kui miskil põhjusel pead windowsile tegema re-installi siis sama walleti aadressi ETH-le enam ei saa.
See omakorda aga põhjustab probleemi.
Näitena minu vana test walleti aadress
https://eth.nanopool.org/account/0x612414e6514ad52ecb395860e1fa95ea351eab2f

Nagu näete on see teeninud 0.00531658 ETH (3 euri ja 70 senti).
Backuppi ei saa Exoduses teha ennem kui esimest makset pole sinna toimunud ja nanopoolis on Minimum payout is 0.2 ETH
nüüd kui teen windowsile re-installi (mis iganes see põhjus ka pole)
ja installin Exoduse uuesti sis enam mul ETH wallet aadress exodusest sama pole.
Seega kui nüüd mainima hakkan pean claymores muutma wallet aadressi ymber aga see teenitud ETH mis nanopoolis on seda kätte ju enam ei saa.
Nanopoolis pole ju kontot ja ei anna ju ka kuskilt muuta et näe kanna see teenitud nüüd hoopis sellele walletile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reneSharp
HV kasutaja
reneSharp

liitunud: 13.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2018 19:11:51 vasta tsitaadiga

cocliosttr kirjutas:
Mis walletit keegi kasutab ETH kaevandamiseks?

https://www.myetherwallet.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2018 19:13:07 vasta tsitaadiga

coinbase wallet. üldiselt see exodus osutus jah üsna kähku üsna ajuvabaks lahenduseks. kui muidugi kaevad ühe konkreetse arvutiga, mis on su nö. igapäeva masin ja kaevad rohkem nagu hobikorras siis ilmselt on exodus toimiv lahendus.

kuigi, mismõttes sul eth aadress sama pole kui sul on exost backup tehtud ja installid selle uuesti, nö. backupi pealt? ma ise pole seda teinud (kuigi peaks nagu võimalus iseenesest olema) aga see ju peakski olema selle nö. backupi tegemise kogu point, et sa saad installida exo teises arvutis ja siis backupist oma "vana" walleti jälle püsti panna. vastasel juhul oleks nende toode ju täiesti mõttetu asi, mida ei kasutaks üldse mitte keegi mitte kunagi...oletame lendab ketas, sul on seal peal windows ja exu wallet installitud, milles on a'la 3 eetrit kogunenud. et siis on sry dude, jäid ilma või? icon_biggrin.gif või seal on nii, et saad küll oma walleti SISU tagasi, aga põhimõtteliselt tehakse ikkagi uus (uue eth aadressiga) wallet sulle, kuhu see eth siis lihtsalt kantakse?

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reneSharp
HV kasutaja
reneSharp

liitunud: 13.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2018 19:15:33 vasta tsitaadiga

Aivo998 kirjutas:
Mind huvitaks just kas 80-84 kraadi juures hoida oleks normaalne ?

Guuglist
0C - 29C You might want to turn your computer on first!
30C - 49C Idling. No major tasks are running. Are you sure your miner is even on?
50C - 59C GPU is idling in a warm room, or GPU is underclocked. Might be able to crank a bit more power.
60C - 69C There's action happening. GPU is processing at a very acceptable rate!
70C - 75C Okay things are getting really warm. High graphics gaming or optimized mining. We shouldn't get any hotter.
75C - 79C Alright, this is questionable area. Some GPU can handle this range easily, but I'd rather play it safe and back off.
80C - 89C Like playing with fire. At this range, your GPU might seem like it's doing just fine (you don't smell burning plastic, right?) but always assume you're doing long-term damage to your GPU. Only run this high if you don't expect to use that GPU for another year or two!
90C - 99C There's definitely some damage happening. Don't breath in the burning smell, it's probably bad for you!
100C - 109C If you're lucky you can use your GPU after it get this hot, but treat it nice like an abused puppy.
110C+ Congratulations, your GPU is now a paperweight. However, let it cool off before you hang it on your wall.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lithium
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 21.02.2018 20:37:16 vasta tsitaadiga

cocliosttr kirjutas:

Nagu näete on see teeninud 0.00531658 ETH (3 euri ja 70 senti).
Backuppi ei saa Exoduses teha ennem kui esimest makset pole sinna toimunud ja nanopoolis on Minimum payout is 0.2 ETH


Nanopoolis saad min payouti panna endale ise 0.05 kui tahad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 21.02.2018 20:39:38 vasta tsitaadiga

tee endale jaxxi konto ja kogu moos, ning ära unusta seda 12 sõna kombinatsiooni endale kuskile salajasesse kohta istutada. võin sulle vihjeks anda, et sõja ajal kasutasid inimesed väärisasjade peitmiseks kehaõõnsusi!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yamacuza
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2009




sõnum 01.03.2018 17:14:11 vasta tsitaadiga

Nicehashis kuidagi eriti nukrad lood daily payout 10-11 eur per day, ka BTC´s teenitud kogus on märgatavalt langenud, olenemata mis algot kaevandad 6x1070...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 01.03.2018 18:03:43 vasta tsitaadiga

ega siin targad teavad rääkida, et lõpp on lähedal. pead 200 per kaart ruttu gpud müüki lükkama
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 19:30:59 vasta tsitaadiga

hetke seisuga tuleb 3.20 per day 2x1070 kuid on languses juba eilsest. Need kellel kola rohkem vast teenivad veel midagi kuid olukord on hetkel halvenenud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 01.03.2018 19:33:24 vasta tsitaadiga

altcoinide minemine on vaikseks jäänud, seega hashi rentimine ka vähem tulus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 19:40:06 vasta tsitaadiga

esimese hooga jäävad minerid seisma kus elektri hind kallis osades maades 80 eurosenti 1 kw meie saame veel edasi lasta kuid kui kaua. Niisama pole ka mõtet kaarte piinata sentide pärast.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 19:47:30 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
esimese hooga jäävad minerid seisma kus elektri hind kallis osades maades 80 eurosenti 1 kw meie saame veel edasi lasta kuid kui kaua. Niisama pole ka mõtet kaarte piinata sentide pärast.


Kus riigis on 80 senti kwh?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 22:51:52 vasta tsitaadiga

...nii vaikseks kõik on jäänud

eks ta kuskil unenäomaailmas võis olla küll, kui turuhind parasjagu laes oli. tegelikult aga ma vaatasin, et palju sõltub mitte isegi niivõrd elektri(energia) hinnast, vaid võrgutasudest ja maksudest. eestis igatahes võib hind kodutarbijal nii päris erinev ikka olla kokkuvõttes. ma arvan, et elektrimüüja vahetuse ja võrgupaketiga sain kilowati hinna kuskil 25% jagu soodsamaks küll.

palju seal belgias kah el maksab, et seal nii hea kaevandada on nii suure pargiga? icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2018 23:40:26 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
...nii vaikseks kõik on jäänud

eks ta kuskil unenäomaailmas võis olla küll, kui turuhind parasjagu laes oli. tegelikult aga ma vaatasin, et palju sõltub mitte isegi niivõrd elektri(energia) hinnast, vaid võrgutasudest ja maksudest. eestis igatahes võib hind kodutarbijal nii päris erinev ikka olla kokkuvõttes. ma arvan, et elektrimüüja vahetuse ja võrgupaketiga sain kilowati hinna kuskil 25% jagu soodsamaks küll.

palju seal belgias kah el maksab, et seal nii hea kaevandada on nii suure pargiga? icon_biggrin.gif


Belgias oli 30 senti kwh. Eestis on 9-10 senti kwh. Nii, et kolmekordne vahe. icon_smile.gif Ja temperatuuride osas ka - Eestis on viisakas 20 kraadine suvi, Belgias viskab õhtupoolikuti augustikuus ikkagi +40 ära...
Aga 80 senti kwh hinda ma pole veel kohanud Euroopas.. ei Saksas, Hollandis, Prantsusmaal, Itaalias ega Hispaanias.. kus ma kohalike kaevuritega olen vahel jutuotsa peale saanud.
Sestap olekski huvitav teada, kuskandis see 80 sendine hind on, nagu kodanik siin eelpool väitis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2018 08:05:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eelmise aasta jooksul osteti krüptovaluuta buumi tõttu ülemaailmselt kokku üle 3 miljoni graafikakaardi, mille koguväärtus oli üle 776 miljoni USA dollari.
Sellest sõltumata ei saa ikkagi kõik huvilised piisavalt kaarte osta, kuna ei AMD ega Nvidia soovi oma toodangut suurendada.
AMD ei tooda rohkem kiipe sellepärast, et 2013. aastal sai firma korralikult haiget, kui bitcoini hind kukkus ning kõik juurdetoodetud R9 290 ja R9 290X videokaardid jäid riiulitele seisma.
Nvidia ei soovi tootlust suurendada samal põhjusel, kuid spekuleeritakse ka fakti, et kuna lähikuudel tuleb välja järgmine graafikakaartide põlvkond, siis eelmise põlvkonna tootlust just vähendatakse.


icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2018 09:53:14 vasta tsitaadiga

Taanis on kwh üsna krõbe
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 02.03.2018 10:04:49 vasta tsitaadiga

see pilt parem vähe vist
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2018 10:53:10 vasta tsitaadiga

tundub ,et nicehash on pumpamise üle elanud sissetulek suurenenud 2x 1070 teevad hetkel 4.20 eelmiste päevade eest peaks nüüüd 20euri kokku saama nädala eest. Kui see btc hind nüüd mõne tunniga ei kuku.
Ma pole arvutit päris orjastanud vahepeal tahaks mõnes mängus ka aega veeta.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Nvidia kaevandajate aruelu, probleemid ja soovitused. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.