Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2019 19:22:09 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Pange parem siia kirja keegi - kes ka päriselt päriselus, selles elus, selles riigis, sel sajandil on selle netikaabli ka aia tagant omale tuppa saanud - ma kirjutaks temaga eetriväliselt edasi.

Sa mõtled selle internetkoju.ee käest või siis Telia käest.. see mis südamelähedane tundub olevat?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 22.01.2019 19:44:36 vasta tsitaadiga

Kas oma huvi asja vastu tasub näidata selle kaardi järgi? internetkoju@eestiandmeside.ee Pole nende võrku siinkandis.
Või tulevad suvalisest Elasa kaevust üle tee kaablit tooma?

Kuidagi julgelt küsivad raha ilma sisulisi vastuseid andmata.

narrimast narrimat kompotti annab kokku keerutada. Kõigepealt nikerdab internetkoju siinkandis oma sooviavaldusi. Siis tuleb Elektrilevi oma kampaaniaga. Nüüd tuleb internetkoju juba liitumistasusid koguma (lubades pärast tagasi anda kui tegelikult ehitama ei tulda). Samal ajal on elektrilevi vait kui sukk oma teemaga (pole ka vajadust teiste teemat kommenteerida). Nüüd lõppkliendina pean siis mina ennustama, kes neist kahest tegelikult midagi ehitama hakkab. icon_evil.gif

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2019 20:03:41 vasta tsitaadiga

radist87, ja jutu pikenduseks mida keegi kangesti kirub... toob mõni operaator tasuta fiibri tuppa, saadab tehnikujunni seda kõike tasuta ühendama ja kaabeldama ja ongi Gigabit toas... ilma varjatud võrgutasudeta. (olgem ausad, mitte külakolkas.)

Juhin tähelepanu, et "oma fiiber" või "konkreetse opraatori fiiber" ei sisalda võrgutasu.

Kolmas osapool fiiber oü või levi oü võtavad internetipakkuja käest korralikku kümnist mis tähendab, et teenus mida seal pakutakse ei ole mitte 16€ 10M internet vaid pakkumine kõrgemast riiulist, kallima hinnaga... kuid ka suurema kiirusega.. sest miks muidu on inimene valinud valguskaabli. icon_wink.gif thumbs_up.gif

ehk et rendikiul saab ilmselt teenuseid 500Mbit/s+ ja vastava letihinnaga.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 22.01.2019 20:09:36 vasta tsitaadiga

indrpo, me ei oleks siin teemas kambakesi sisisemas kui meil operaatorid tasuta fiibrit tooks või mis? Oi me kiruks siin kui operaator tasuta fiibri tooks. Lausa maapõhja kiruks.
Pooles riigis ei oleks vaja korraldada mingeid absurdseid internetkoju laadsed üritusi kui sinu nägemusel probleemi olemusest mingi kontakt reaalsusega oleks. Lõpeta ära oma surkimine icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Poogen... lükkan oma 153 € püramiidi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.


viimati muutis NightStriker 22.01.2019 20:32:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 22.01.2019 20:30:35 vasta tsitaadiga

Väga huvitav. Sain ka kirja ja kui tegemist ongi pettusega siis ilmselt sellisega kus vähemalt korraks suured summad kokku saadakse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2019 20:45:58 vasta tsitaadiga

radist87, ma ei öelnud, ei alternatiivid pahad on. panin isegi oma isikuandmed ja aadressid elektrilevile panti.
mainin lihtsalt seda, et õnnelikud kes operaatori kiu tuppa saavad, saavad rohkem vabu valikuid kui rendikiu operaatorite tarbijad.

seega surgime samas jamas ja vähem eelarvamusi minu suunal. mul pole ühtegi fiibrit tubades.

ilmselt maksaksin esialgu summa ka mina ära kui et ootama jääks. paber kannatab kõike, samas loeks tingimused rida realt üle.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 20:57:30 vasta tsitaadiga

indrpo, ise sa hakkasid siin surkima. Vaevalt keegi 150€ panti paneks ja valget laeva ootama jääks kui Telia võiks kasvõi homme optika tuppa tuua.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.01.2019 21:03:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrpo, ise sa hakkasid siin surkima. Vaevalt keegi 150€ panti paneks ja valget laeva ootama jääks kui Telia võiks kasvõi homme optika tuppa tuua.

sõltub asukohast...see ei puuduta ainult Teliat.. nagu teemas juba välja tuli siis on vaks vahet isegi kas "see" või Elektrilevi.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 22:08:37 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
RCC kirjutas:
Pange parem siia kirja keegi - kes ka päriselt päriselus, selles elus, selles riigis, sel sajandil on selle netikaabli ka aia tagant omale tuppa saanud - ma kirjutaks temaga eetriväliselt edasi.

Sa mõtled selle internetkoju.ee käest või siis Telia käest.. see mis südamelähedane tundub olevat?


no internet koju, siis on see elektrilevi jne - telia on maapiirkondades sünnilt juba surnud, temaga ei ole mõtet enam asju ajada. Kuidas teha seltsimeestele - kodanikele reisijatele selgeks et fiibrit EI OLE vaja tuppa tuua. see on juba toas. kuidas teha seltsimeestele selgeks, et puudu on vahevõrk kunde ja SURE-SA (või mõne muu põhivõrgu) vahel. - vahevõrk on siis see kaabel mis tuleb muftast sellisesse sidesõlme, mida annab kundede jaoks nö igast asendist ratsida.
mitte ükski asutus ega ettevõtte ei suuda seda vahekaablit paigaldada - ei suuda. järelikult mis nipiga sa selle signaali omale tuppa saad- ei saagi. maksa 153 euri või 1 530 000 euri.
sisulise töö tegemise asemel armastatakse meil aga korraldada mingeid jaburaid sümpoosiume, kus jauratakse ühte sedasama plaati on and on and on. üks selline tuleb vist 26 -l pärnu strandis, kus siis külaliikumine paneb omastarust tarka....

_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cavefish
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2019 23:15:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Juhin tähelepanu, et "oma fiiber" või "konkreetse opraatori fiiber" ei sisalda võrgutasu.


Ega operaatori "oma fiiber" ka tasuta ei teki. Kõik investeeringud võrgu ehitusse tuleb klientidel "võrgutasuna" kinni maksta. Küsimus on lihtsalt kui suur on nende kahe "võrgutasu" vahe.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2019 15:24:41 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6505957/louna-eestis-puhuti-riigi-kiuste-elu-sisse-veel-uhele-internetiprojektile
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.01.2019 17:24:06 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
armastatakse meil aga korraldada mingeid jaburaid sümpoosiume, kus jauratakse ühte sedasama plaati on and on and on. üks selline tuleb vist 26 -l pärnu strandis, kus siis külaliikumine paneb omastarust tarka....

Midagi täpsemalt tead?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004




sõnum 24.01.2019 10:24:19 vasta tsitaadiga

Ahh andsin ka oma 153.- eurikut pühaks ürituseks. No mis teed, kui oled ennast 3/4/n geede (vahet pole mis põlvkond, ka tulevikus, kõik need on ilusad vaid alguses) peal välja vihastanud ja loodad sinisilmselt, et ühel päeval jõuab valgus ka minu õuele...
_________________
- censored -
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 234
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimold
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2004




sõnum 24.01.2019 11:16:20 vasta tsitaadiga

https://tehnika.postimees.ee/6506553/voru-vald-distantseeris-end-louna-eesti-internetiprojektist?_ga=2.84021785.18933014.1548314721-29050482.1548314720
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 27.01.2019 13:38:02 vasta tsitaadiga

Postimehe Aivar Pau jätkab tänuväärset tööd.
https://tehnika.postimees.ee/6508883/palju-segadust-louna-eesti-internetiprojekti-umber
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.01.2019 18:35:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:
liitumiseks interneti valgukaablivõrguga

- kas see rohkem toiduteema ei ole?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005




sõnum 27.01.2019 18:58:00 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Postimehe Aivar Pau jätkab tänuväärset tööd.
https://tehnika.postimees.ee/6508883/palju-segadust-louna-eesti-internetiprojekti-umber

Tundub nagu elektrilevi tellitud artikkel.
Oi nemad on nii halvad aga meie teenus on palju parem.
Ausalt öeldes ei huvita mind kes kurat selle kaabli mulle toob ja kuidas.
Mina tahan teenust tarbida ainult. 💩
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2019 23:21:41 vasta tsitaadiga

Tundub nagu üks ja ainus vastamata küsimus - lause artiklist "Euroopa Liidu rahade eest ei tohigi lõppklientide ühendusi luua." Annan 10 eurot auhinnaraha sellele, kes vastab küsimusele, kes ja kuidas tohib lõppklientidele ühendusi luua. Seejuures on seal väike klausel. kaabel tuleb tuua kõigest kliendi kinnistuni. (mitte majja)
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.01.2019 19:38:57 vasta tsitaadiga

Arusaamatu projekt. konkureerida elektrilevist märksa soodsama hinnaga, mis pole kuskil pärapõrgus kindlasti konkurentsis. Lisaks see vähendab ka elektrilevi mõtekust vedada kaablit mõne metsataluni.
No ei saa sisust aru. Lisaks "laenu andjaks" ei kavatse hakata kui nende 5 majani mis külas on kaabel veetakse, siis tullakse ka vestlema. Lisaks Elektrilevi ka ju enda töödega tulemas 2-3.a jooksul.
See haldustasu ka muidugi koomika.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 11:27:36 vasta tsitaadiga

Andsin kah täna laenuraha välja. Kui veab ja mõne aasta pärast valguskaabli koduukseni/ krundini toovad siis vaid puhas rõõm ja kui ei too elab üle. Täna uurisin ka Teliast ja nad pakuvad rõõmuga teenust üle selle. Hinnakirjast hakkas silma vs vaskkaabel saab paremaid kiirusi ja sümmeetrilisi. Hooldustasu võidakse rakendada kui poole aasta jooksul ei ole ühegi teenusepakkujaga liitunud ehk kui tellid odavalt koduukseni "igaks juhuks" ära ja kasutama ei kavatse hakata. Samas hooldustasu mõistlik minu silmis, koos km-iga aastas ~45.-. Kui hakkad kasutama kellegi teenust siis rakendub kaabli kuu renditasu üsna hea hinnaga, meetri pealt mõõdetakse aga poole kilomeetri kohta 6€ näiteks. Tähtaeg tüüpilisel lepingul mõni aasta mille järel keegi ära korjama ei hakka aga võid kaabli rentimisest loobuda.

Minu meelest raha ette küsimine ok selles mõttes et inimene peab otsustama kas tahab või mitte sest võrgu ehitus tuleb tellimuste pealt planeerida. Mitte aga nii et eks ma vaatan kui kodu eest läbi jooksma hakkab kunagi siis ma äkki odava(ma)lt võtan.

Kokkuvõtvalt minu meelest arusaadavad ja ok tingimused projektil ja ilmselt tõenäosus sissemakse koolirahaks kanda pigem väike.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 13:05:46 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin korra, et kelle kuradiga, ma seda lepingut sõlmin ja minu arust on see küll üks väga kahtlane ettevõte: https://www.teatmik.ee/et/personlegal/14539659-Eesti-Andmesidev%C3%B5rgu-AS

Sellel ei ole mitte mingit majandustegevust ja mitte ühtegi töötajat, on ainult üks juhatuse liige, kes on mingi krdi sariettevõtja: https://www.teatmik.ee/et/personprivate/115563-Keijo-Lindeberg

Kuidagi väga kahtlane maik on sellel asjal juures. Kui neil miskit pekki läheb, siis tagasi sealt küll midagi ei saada ei ole. Jube kahtlane on veel see ka, et maksa kohe täna ja siis me võib-olla kunagi teeme midagi. Ja et kui kohe täna ei maksa, siis tulevikus on kõik palju sitem. Siuke tüüpiline mustlase jutt tundub.

_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 13:07:14 vasta tsitaadiga

Ilmselt on siis telias veel eraldi teliad, - need kes pakuvad rõõmuga ja need kellel su soovidest savi. Kokkuvõtvalt ei ole sa ilmselt tutvunud ehitusliku köögipoolega ja seetõttu võin juba ette ära kirjutada, et väga paljud seda netti ei saa.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.01.2019 13:28:50 vasta tsitaadiga

Kogu teema tekitab omajagu segadust, õhinas on ilmselt need asumid, kes asuvad linna lähedal. Nemad ilmselt liidetakse esmalt, teistelt küsitakse tööde teostamiseks raha. Ebareaalne, et keegi annab ju raha vähem kui 2 nädalase etteteatamisega.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 29.01.2019 13:32:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Andsin kah täna laenuraha välja. Kui veab ja mõne aasta pärast valguskaabli koduukseni/ krundini toovad siis vaid puhas rõõm ja kui ei too elab üle. Täna uurisin ka Teliast ja nad pakuvad rõõmuga teenust üle selle. Hinnakirjast hakkas silma vs vaskkaabel saab paremaid kiirusi ja sümmeetrilisi. Hooldustasu võidakse rakendada kui poole aasta jooksul ei ole ühegi teenusepakkujaga liitunud ehk kui tellid odavalt koduukseni "igaks juhuks" ära ja kasutama ei kavatse hakata. Samas hooldustasu mõistlik minu silmis, koos km-iga aastas ~45.-. Kui hakkad kasutama kellegi teenust siis rakendub kaabli kuu renditasu üsna hea hinnaga, meetri pealt mõõdetakse aga poole kilomeetri kohta 6€ näiteks. Tähtaeg tüüpilisel lepingul mõni aasta mille järel keegi ära korjama ei hakka aga võid kaabli rentimisest loobuda.

Minu meelest raha ette küsimine ok selles mõttes et inimene peab otsustama kas tahab või mitte sest võrgu ehitus tuleb tellimuste pealt planeerida. Mitte aga nii et eks ma vaatan kui kodu eest läbi jooksma hakkab kunagi siis ma äkki odava(ma)lt võtan.

Kokkuvõtvalt minu meelest arusaadavad ja ok tingimused projektil ja ilmselt tõenäosus sissemakse koolirahaks kanda pigem väike.

Selgelt on näha, et Sa väga tahad uskuda, et kõik läheb hästi. Siis paistavad tõesti suvalised katteta lubadused kui kindel mats.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2019 14:37:10 vasta tsitaadiga

190318 kirjutas:

Selgelt on näha, et Sa väga tahad uskuda, et kõik läheb hästi. Siis paistavad tõesti suvalised katteta lubadused kui kindel mats.


Eks ta läheb vist kategooriasse parem varblane katusel kui üldse mitte midagi. IMHO on 150€ vastuvõetav risk juhul kui tegemist pole just ilmselge scam-ga
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.