Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mingat
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2004




sõnum 01.09.2023 09:47:13 vasta tsitaadiga

case112 kirjutas:
Kas keegi teab või oskab kommenteerida, kas sellel aastal on selle projekti raames keegi kaabli majja saanud ka?


Enda kogemusest, liitusin dets algus 2021, sealt edasi on puhas "edulugu". 2022 üritasin küsida kaugel piirkonnas asjad on. Lõpuks sain kontakti ja sain miski häma vastuseks. Kui kevadel EE tahtis juurdepääsuõigust läbi minu krundi, et tänavale rajada andmesidevõrk, sai hakatud neilt ka küsima, et kuidas edeneb aga kevadest saati pole ma nendega ühendust saanud, ei maili ega tlf teel. Tänaval sai mõne naabri käest küsitud, mis neil plaanis ja tuli ka internetkoju jutuks, neil läks tiba paremini, said läbi mingite tutavate kusagilt hoiatuse ja said läbi suure häda 14päeva tagstusõigusega raha tegasi. Ma pean ootama ära lepingu lõpuni ehk dets 24, siis saan raha tagsi nõudma hakata aga selleks ajaks ilmselgelt - "palju õnne". Ma ütlen küll, et puhas püramiidskeem. Lisaks oli Võrumaal viimase miili hange, nemad on ka resideerumise kohaks Võru märkinud aga nad isegi ei osalenud hankes. Kui googeldada J.Raidali ja Otepää kandi lugu siis...
Augustis selgus, läbi naise tuttava, et Ahjal sama lugu. Seal ka ~aastajagu EE võrk olemas ja need kes internetkoju projektiga liitusid, püüavad tuult kõrbes.
Aga see kõik on tagantjärele tarkus aga äkki on abiks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.09.2023 13:27:48 vasta tsitaadiga

Sellel aastal Põlvamaal Tilsi lähedal igatahes pandi seda asja maha või posti otsa või kuhugi. Olid mehed, oli tehnika, oli silt väljas, et mis toimub. Kaabel nüüd seal on, aga kas sealt midagi saama ka hakkab - pole õrna aimugi.
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.