Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 12:27:58 vasta tsitaadiga

Kust te, härrad ja prouad, oma riistvara Eestis soetate ? Kui on vaja suuremat kogust (~120 gtx1060 20*mobo, prose jne) siis mõttekam Saksamaale ise järgmi minna või mis ?

Kui avalikult ei taha lahata seda küsimust siin siis PM kõlbab ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 13:15:19 vasta tsitaadiga

poolteist kirjutas:
Kust te, härrad ja prouad, oma riistvara Eestis soetate ? Kui on vaja suuremat kogust (~120 gtx1060 20*mobo, prose jne) siis mõttekam Saksamaale ise järgmi minna või mis ?

Kui avalikult ei taha lahata seda küsimust siin siis PM kõlbab ka.


Ise järele minna pole pointi väga. Lihtsam on kullerteenust kasutada. icon_smile.gif

Praegu tundub et ükski 1060 pole enam samsungi mäludega - sestap küsimus - mis nendega peale hakkad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 13:54:20 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
poolteist kirjutas:
Kust te, härrad ja prouad, oma riistvara Eestis soetate ? Kui on vaja suuremat kogust (~120 gtx1060 20*mobo, prose jne) siis mõttekam Saksamaale ise järgmi minna või mis ?

Kui avalikult ei taha lahata seda küsimust siin siis PM kõlbab ka.


Ise järele minna pole pointi väga. Lihtsam on kullerteenust kasutada. icon_smile.gif

Praegu tundub et ükski 1060 pole enam samsungi mäludega - sestap küsimus - mis nendega peale hakkad?


Pole kunagi ühtegi samsungi mäludega 1060 kaarti oma silmaga näinudki. 100% kõik kaardid 1060/70/80ti Microni mäludega. Etheriumi ei kaevanda, ZECi puhul mälu tootja nii suurt rolli ei mängi.

Oled äkki nii tore ja annad mingid viisakamad euroopa netipoe aadressid ? Vaataks ja uuriks palju seal kõik komponendid maksavad, äkki 1080ti tõesti mõistlikum kokkuvõttes
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 18.09.2017 13:57:13 vasta tsitaadiga

Ma ei ole küll täpselt arvutanud aga kas sellise raha eest ei oleks mõttekam osta mõnda PoS coini ja siis lasta sel "kaevandada"?
_________________
Tahad autovaruosi hea hinnaga? Kirjuta mulle ja saad mu kaudu suurema soodustusega konto ühes tuntumas veebipoes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 14:13:39 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Ma ei ole küll täpselt arvutanud aga kas sellise raha eest ei oleks mõttekam osta mõnda PoS coini ja siis lasta sel "kaevandada"?


nah, mulle meeldib kaevandada. Ja kui asi tõsiselt pekki läheb, siis saan riistvara pealt 50% tagasi. 1080ti puhul pigem rohkemgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 14:24:08 vasta tsitaadiga

poolteist kirjutas:
yerba kirjutas:
poolteist kirjutas:
Kust te, härrad ja prouad, oma riistvara Eestis soetate ? Kui on vaja suuremat kogust (~120 gtx1060 20*mobo, prose jne) siis mõttekam Saksamaale ise järgmi minna või mis ?

Kui avalikult ei taha lahata seda küsimust siin siis PM kõlbab ka.


Ise järele minna pole pointi väga. Lihtsam on kullerteenust kasutada. icon_smile.gif

Praegu tundub et ükski 1060 pole enam samsungi mäludega - sestap küsimus - mis nendega peale hakkad?


Pole kunagi ühtegi samsungi mäludega 1060 kaarti oma silmaga näinudki. 100% kõik kaardid 1060/70/80ti Microni mäludega. Etheriumi ei kaevanda, ZECi puhul mälu tootja nii suurt rolli ei mängi.

Oled äkki nii tore ja annad mingid viisakamad euroopa netipoe aadressid ? Vaataks ja uuriks palju seal kõik komponendid maksavad, äkki 1080ti tõesti mõistlikum kokkuvõttes



Otsetarne Eestisse: caseking.de
Tiiruga tarne: Mindfactory.de ( aga tavaliselt neil kaartide arv limiteeritud 5 peale )
1080TI on minu meelest üsna overkill hinna osas. 1070 on kõige mõistlikum. Kaevandamise jaoks reference-blower disainiga.

1060 ja Samsungi kohta: Siis pead Sina seda näha saama. icon_smile.gif



viimati muutis yerba 18.09.2017 14:27:43, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 14:26:43 vasta tsitaadiga

photoshop, raudselt.

Aga palun nüüd veebipoe aadressid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 14:29:27 vasta tsitaadiga

poolteist kirjutas:
photoshop, raudselt.

Aga palun nüüd veebipoe aadressid


Vt ülevalt, kirjutasin lisaks teemasse. Nii, et see 100% mitte-Samsungi mälude kohta küll ei kehti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 14:37:55 vasta tsitaadiga

mul micronid hashivad palju paremini icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et 1080ti on päris kallid aga eelised on ka suured
-vähem muid juppe
-protsentuaalselt kõrgem resale value
-abikaasa niigi viriseb, et "kõik kohad on minegid kaste täis" , krt neid kolm korda rohkem oleks siis vistakse mind mu omaenda kodust ilma pikema jututa välja
-h/w rate ei saa teised kaardid lähedalegi



viimati muutis poolteist 18.09.2017 14:39:31, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2017 14:39:28 vasta tsitaadiga

poolteist kirjutas:
mul micronid hashivad palju paremini icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et 1080ti on päris kallid aga eelised on ka suured
-vähem muid juppe
-protsentuaalselt kõrgem resale value
-abikaasa niigi viriseb, et "kõik kohad on minegid kaste täis" , krt neid kolm korda rohkem oleks siis vistakse mind mu omaenda kodust ilma pikema jututa välja
-h/w rate ei saa teised kaardid lähedalegi



Sul on huvitav loogika - alguses plaanid 120 tk 1060 soetada ja siis avastad et minerite jaoks on vähe ruumi. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poolteist
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2008




sõnum 18.09.2017 14:42:54 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
poolteist kirjutas:
mul micronid hashivad palju paremini icon_biggrin.gif

Ma saan aru, et 1080ti on päris kallid aga eelised on ka suured
-vähem muid juppe
-protsentuaalselt kõrgem resale value
-abikaasa niigi viriseb, et "kõik kohad on minegid kaste täis" , krt neid kolm korda rohkem oleks siis vistakse mind mu omaenda kodust ilma pikema jututa välja
-h/w rate ei saa teised kaardid lähedalegi

Sul on huvitav loogika - alguses plaanid 120 tk 1060 soetada ja siis avastad et minerite jaoks on vähe ruumi. icon_cool.gif




Austraalia kodus enam eriti ei ole, Eestis on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madmanmud
HV veteran

liitunud: 22.05.2005




sõnum 19.09.2017 04:33:33 vasta tsitaadiga

tore unistus oleks endalgi kasvõi microni mäludega 1060-d saada kuskilt - kui liikvel siis andke mulle ka teada thumbs_up.gif
nagu mõned postitused tagasi mainisi, olen neid 1060 mudeleid igasuguseid tellinud ja kõik on hynixi mäludega nüüd tulnud.

natuke nostalgiat ka samsungi mäludega 1060 kaartidest mida enam ei ole saada kuskilt.
natuke kõigub hashrate kuna power limit kole madalal kuid võib julgelt öelda ,et 24,5mhs on keskmine.



_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KAMY
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2013




sõnum 19.09.2017 09:22:15 vasta tsitaadiga

Sama siin. Samsung mäluga 1060 3GB teeb 24 + keskmiselt. Hynixid kõik alla 20. Vaatasin, et enamus kasutab eu2.ethermine.org pooli. Kas selleks on mingi kindel põhjus võrreldes DwarfPooliga või mõne teisega? Kui paljud on läinud üle Claymore ver 10'le?

madmanmud kirjutas:
tore unistus oleks endalgi kasvõi microni mäludega 1060-d saada kuskilt - kui liikvel siis andke mulle ka teada thumbs_up.gif
nagu mõned postitused tagasi mainisi, olen neid 1060 mudeleid igasuguseid tellinud ja kõik on hynixi mäludega nüüd tulnud.

natuke nostalgiat ka samsungi mäludega 1060 kaartidest mida enam ei ole saada kuskilt.
natuke kõigub hashrate kuna power limit kole madalal kuid võib julgelt öelda ,et 24,5mhs on keskmine.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2017 14:18:27 vasta tsitaadiga

Kuidas "neljagigased" RX 570 ja RX 580 erinevad tootjad kokku sobivad kaevandama? Palju see hash võib olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmanmud
HV veteran

liitunud: 22.05.2005




sõnum 01.10.2017 23:24:43 vasta tsitaadiga

KAMY, Jah kasutan Claymore 10. töötab küll ja ethermine poolis olen selleks ,et alustasin sealt ja sinna ma jäin.
Uptime kohapealt ei oska kurta ja maas ta pole olnud. Imelik tundub vaid kuidagi suur erinevus Reported- ja Effective hashrate vahel (effective hashrate kõigub 80-90% ajast allpool raporteeritud hashrate joont). Stale sharede arv on keskmiselt 2% mis on ok kuid valid shares arv on ikkagi kuidagi liiga väike ( ca 10% allpool võrreldes Efektiivse hashratega ) sealjuures invalid shares % on 0 . Seega mind huvitab ka sama küsimus ,et kas kellelgi on paremat pooli soovitada ?

liiv, Liiga ümmargune küsimus ,et lühidalt vastata kuid proovin seda teha - täiesti oleneb mida kaevata soovid. Vastan oletades ,et mõtlesid Ethereumit kuna RX on selleks ideaalne ,sest saab teda ka dualis efektiivselt rakendada.
Üldiselt sobivad ikka kokku. Hashrate on sama kui mälud on samad. Core clocki seal pole vaja ja saad 570ga sama tulemuse mis 580ga. ETH hashrate ok 4GB mälu puhul vast ca 28mhs. 8GB heade mäludega isendiga saad rohkem kuna 8GB mälud on kiiremad by default kui enamus 4GB.
Soovitud hashrate saavutamiseks on RX puhul kindlasti vaja MEM strap paika ajada biose editamisega - stock biosega eelmainitud tulemusi ei näe !!!

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2017 01:15:53 vasta tsitaadiga

Reportedist võta devfee ja staled maha siis peaks teoorias average effective järgi jääma, tegelt läheb mõni % veel kuhugi, mul kõigub see rohelise ja punase vahe kuskil 5% ümber. Claymorel on näha et vahel on share leitud aga accepted ei tulegi, ja need vist ei kajastu ka kuskil?

Pooli ära vali selle järgi kes paremat hashi näitab, vaid ikka reaalse payouti järgi, dwarf valetas mingi mündiga numbrid ilusamaks samas kui teenistus oli mitu päeva stabiilselt kuskil 30% alla normi. Oli vist zec ja flypool ja konkreetne vahe oli. Suprnova on ka väga kesiste tulemustega esinenud.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmanmud
HV veteran

liitunud: 22.05.2005




sõnum 02.10.2017 17:24:23 vasta tsitaadiga

elukaz, tundub ,et sul on erinevate poolidega rohkem kogemusi.

Tegin poolide kohta tegelikult eraldi teema kus kirjutasin paremini lahti teema :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9611494#9611494

Ehk jagad oma tarkusi seal natuke või võtaks entusiastide vahel arutelu alla oma pooli loomise kus feed ei ole ja kõik oleks aus ?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre78
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2005




sõnum 06.10.2017 12:25:59 vasta tsitaadiga

Soetasin omale GTX P106-100 6 GB mining kaarti. Ühe ööpäeva olen temaga hullanud ka. Võrreldes R9 390x 8 GB kaardiga natuke lahjem, kuid elektrit tarbib kõvasti vähem. R9 390x kaarti voolutarve on 300w. DaggerHashimoto kaevab 28-36 MH/s., Equihash 400 sol/s. GTX P106-100 voolutarve on 110 w. ja DaggerHashimoto kaevab 17-22 MH/s Equihash 300 sol/s. Kaevan hetkel NiceHash kaevuriga. NiceHash kaevur kasutab Clymore dual eth v. 10.0 kaevurit. Ma ei tea mis mäludega P106 kaart on. ükski proge seda ei kipu näitama. Nvidia kellade keeramise soft ei tunne seda kaarti üldse ära.
Plaan on katsetada ka RX 470 kaevuri kaarti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 06.10.2017 14:34:01 vasta tsitaadiga

gpu-z ka mitte ei näita ?
Memory type alt

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre78
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2005




sõnum 06.10.2017 15:36:42 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
gpu-z ka mitte ei näita ?
Memory type alt


Ei näita seal suurt midagi. Mainib ära, et on nvidia toode.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 17:28:47 vasta tsitaadiga

Läpakal teeb GTX1060 ~270 Sol/s ja GTX1070 ~390 Sol/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 06.10.2017 20:33:25 vasta tsitaadiga

Minu 1080ti kui ka läpaka 560m-i mälu tootja näitab ära. Umbes nii memory type: gddr5(hynix)
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 20:39:44 vasta tsitaadiga

andre78 kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
gpu-z ka mitte ei näita ?
Memory type alt


Ei näita seal suurt midagi. Mainib ära, et on nvidia toode.


Pane GPU-z kuvapilt. Saad teha kohe GPU-z sees, paremal üleval on fotoka kujutis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andre78
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2005




sõnum 06.10.2017 22:06:36 vasta tsitaadiga

Pilt selline. Tegemist on Samsungi mäludega. Mainimist väärib ka see, et antud videokaartil puuduvad video väljundi pesad. Mulle jääb selline mulje, et mängurite kaartidelt võeti Samsungi mälud kindla tagamõttega välja, et kaevureid sundida ostma spets kaarti. Minul jookseb praegu kaevandus win 8.1 peal aga kusagilt foorumist lugesin, et P106-100 kaarti puhul soovitatakse win 10.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 10:12:44 vasta tsitaadiga

GPU-Z näitab sel üldse aiateibaid icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.