Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 01:09:45 vasta tsitaadiga

Uther kirjutas:
yerba mis risereid kasutad?
Ma leidsin ka 1 veidra aspekti nimelt kasutan neid raisereid
www.gmb.nl/item.aspx?id=9814

Kui 3 kaarti on yhendatud masinaga (kasutades raisereid) sis MSI After Burner annab settinguid muuta, kuid koheselt kui 4janda kaardi raiseriga ühendan sis MSI after burner settingud hallid ja muuta miski ei saa. Üritan hetkel selgusele jõuda kas viga raiseris või emaplaadis või sis tõesti afterburneris. Mulle absull see default radeon software ei istu.


Mulle endale tundub, et pea kõik riserite värvid, variandid ja versioonid on ära proovitud. Sinu lingil olevaid olen ka kasutanud.
Aga seda nalja pole veel kohanud, et olenevalt riseritest AB muutub halliks. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smoolae
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 02:15:45 vasta tsitaadiga

to Uther, proovi huvi pärast ka teisi overclock toole. Ehk aitab.
https://www.techradar.com/news/the-best-free-overclocking-software
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uther
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2018




sõnum 16.03.2018 03:45:37 vasta tsitaadiga

Selle update-iga lahendas minul probleemi ära vähemalt selle icon_biggrin.gif

* Erinev riistvara (välja arvatud GPU-d) ja masin sai SAMADE driverite, bios-te ja MSI Burneriga 31,400mh/s ja kohe kui teine riistvara (välja arvatud GPU-d) ja MSI After Burner valikud hallid ja miskit muuta ei saa.
Leidsin asjale lahenduse.
Selle probleemi lahendas see:
http://download-eu2.guru3d.com/afterburner/[Guru3D.com]-MSIAfterburnerSetup443Beta3.rar
Siit teemast
https://forums.guru3d.com/threads/rtss-6-7-0-beta-1.412822/page-56

nüüd vaja clock-imisel saada need tulemid mida varem sain teises arvutis MSI After Burneri 4.4.2.12263 versiooniga kasutades samu kaarte.(Bios-ed on samad).

Päris palju nu..i sai teise emaplaadiga Asus Mining expert B250 mis:
1. Unustas graafika kaarte aeg ajalt ära (tähendab, et teed arvutile reboodi ja ta ei leia enam 2-te kaarti)
2. Esmasel käivitamisel tuleb käivitada nii et mitte yhte kaarti pole yhendatud sis lihtsalt välja lylitada ja uuesti käivitada
3. Ühendada esimene kaart ja käivitada ja loota et manab pildi ette (minul SAMA kaardi, riseri ja ühendusega ei mananud) uuesti lülitades välja ja sisse leidis kaardi (ilma et ma oleks juhtmeid puutunud) muidu hoidis monitori pildi lihtsalt pimedana
4. Nüüd kui leidis esimese kaardi lülitad välja ja lisad järgmise kaardi ja käivitad ja loodad et leiab kaardi Kui jah sis lülitad välja ja lisad taas uue kaardi
5. Lõpuks kui õnnestub 4 kaardi listi saada (mul hetkel 4 kaarti) peaks hakkama windowsi installima sis avastad et emaplaat on HDD ära unustanud (bioses ei kuva enam, kuigi ennem kuvas)
ja sama trikki teeb SSD puhul
6. Mis siis ikka kisud kõikidel kaartide riserid emaplaadilt küljest ära ja teed reboodi ja avastad wtf kõvaketas jälle nähtav
7. Üritad sis windowsi installida ja windowsi 10 installi esimeses aknas (installika täitsa alguses see kus keelt valid jne) freezib kogu värk, hiir ei tööta, klaviatuur ei tööta
8. Mõtled sis et installid teisest masinast windowsi sellele kettale Asi tehtud. Käivitad sis mining masinal uuesti ja leiab windowsi ja laseb sisse logida ohoo edusammud
9. Teed sis nyd shut down-i ja lisad esimese kaardi ja käivitad masina (tuvastab kaardi) logib windowsi ja seal device manager all näitab kaarti samuti
10. kordad protsessi kaart 2 ja kaart 3 ja sis kaart 4 lisades enam pilti ette ei võta
11. Katkud sis kaart 4-ja lahti teed reboodi et näha kas teised kaardid ikka on alles aga pilti ette ei võta
12. katkud sis kõik GPU-d lahti ja võtab biose ette aga ylla ylla kõvaketast enam ei tuvasta (samas teine Arvuti leiab selle ilusti)
13. 1 korra õnnestus nii, et leidis kõik 4 GPU-d ja kõvaketta ja sis logid windowsi sisse teed driverite updati jne ja teed restardi (vahel peab) ja sis raibe kaotas ketta ära või taas ei mananud pilti ette või ei leidnud mõnda kaarti.
Selline piix plaat sis. Või lihtsalt see minu exemplar. Ja need kes kobisevad siin et võiks riistvara selgeks teha vms sis võiks aru saada, et alati ei ole probleem ekraani ja tooli vahel.
Buggisemat emaplaati on raske leida. Ja mis selle manuaali puutub sis sorry kodulehel suunab hoopis teise emaplaadi manuaalile ja see mis kaasa anti on ka utter cräp. Selline tunne nagu oleks miski alpha või beeta versioon emaplaat müüki paisatud ja vsjo (ja EI, BIOSE update asja ei fixinud)

Siia suppi lisada see, et 2 kõvaketast andis otsad (vanad juustud aga siiski)

Ja nüüd sis see MSI After burneri jura mille lõpuks korda sain.
, aga nyd tuleb uuesti clock settinguid paika timmima hakata.
Teises arvutis sain kõikide RX 580 kaartidega 31,300 - 32,100 mh/s stabiilselt.

Lisaks imelik juhus oli eile kui uues masinas kus nüüd sis Asrock H110 Pro BTC+ tixutas 1 kaart vahepeal üle 50,200 mh/s-i
Seda mõnda aega ja kui teisi kaarte ka sarnaselt clock-isin sis jooksis kokku ja enam sama mh/s-i ei näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 08:04:02 vasta tsitaadiga

Mina see olin, kes riistvara koha pealt sõna võtsin. Aga ma ei kujutanud ka ette, et nelja kaardiga mineri ehitamine nii keeruline on.
Ausalt öeldes pole ma ise nelja kaardist ehitanudki. icon_wink.gif

Uther kirjutas:
Selle update-iga lahendas minul probleemi ära vähemalt selle icon_biggrin.gif

* Erinev riistvara (välja arvatud GPU-d) ja masin sai SAMADE driverite, bios-te ja MSI Burneriga 31,400mh/s ja kohe kui teine riistvara (välja arvatud GPU-d) ja MSI After Burner valikud hallid ja miskit muuta ei saa.
Leidsin asjale lahenduse.
Selle probleemi lahendas see:
http://download-eu2.guru3d.com/afterburner/[Guru3D.com]-MSIAfterburnerSetup443Beta3.rar
Siit teemast
https://forums.guru3d.com/threads/rtss-6-7-0-beta-1.412822/page-56

nüüd vaja clock-imisel saada need tulemid mida varem sain teises arvutis MSI After Burneri 4.4.2.12263 versiooniga kasutades samu kaarte.(Bios-ed on samad).

Päris palju nu..i sai teise emaplaadiga Asus Mining expert B250 mis:
1. Unustas graafika kaarte aeg ajalt ära (tähendab, et teed arvutile reboodi ja ta ei leia enam 2-te kaarti)
2. Esmasel käivitamisel tuleb käivitada nii et mitte yhte kaarti pole yhendatud sis lihtsalt välja lylitada ja uuesti käivitada
3. Ühendada esimene kaart ja käivitada ja loota et manab pildi ette (minul SAMA kaardi, riseri ja ühendusega ei mananud) uuesti lülitades välja ja sisse leidis kaardi (ilma et ma oleks juhtmeid puutunud) muidu hoidis monitori pildi lihtsalt pimedana
4. Nüüd kui leidis esimese kaardi lülitad välja ja lisad järgmise kaardi ja käivitad ja loodad et leiab kaardi Kui jah sis lülitad välja ja lisad taas uue kaardi
5. Lõpuks kui õnnestub 4 kaardi listi saada (mul hetkel 4 kaarti) peaks hakkama windowsi installima sis avastad et emaplaat on HDD ära unustanud (bioses ei kuva enam, kuigi ennem kuvas)
ja sama trikki teeb SSD puhul
6. Mis siis ikka kisud kõikidel kaartide riserid emaplaadilt küljest ära ja teed reboodi ja avastad wtf kõvaketas jälle nähtav
7. Üritad sis windowsi installida ja windowsi 10 installi esimeses aknas (installika täitsa alguses see kus keelt valid jne) freezib kogu värk, hiir ei tööta, klaviatuur ei tööta
8. Mõtled sis et installid teisest masinast windowsi sellele kettale Asi tehtud. Käivitad sis mining masinal uuesti ja leiab windowsi ja laseb sisse logida ohoo edusammud
9. Teed sis nyd shut down-i ja lisad esimese kaardi ja käivitad masina (tuvastab kaardi) logib windowsi ja seal device manager all näitab kaarti samuti
10. kordad protsessi kaart 2 ja kaart 3 ja sis kaart 4 lisades enam pilti ette ei võta
11. Katkud sis kaart 4-ja lahti teed reboodi et näha kas teised kaardid ikka on alles aga pilti ette ei võta
12. katkud sis kõik GPU-d lahti ja võtab biose ette aga ylla ylla kõvaketast enam ei tuvasta (samas teine Arvuti leiab selle ilusti)
13. 1 korra õnnestus nii, et leidis kõik 4 GPU-d ja kõvaketta ja sis logid windowsi sisse teed driverite updati jne ja teed restardi (vahel peab) ja sis raibe kaotas ketta ära või taas ei mananud pilti ette või ei leidnud mõnda kaarti.
Selline piix plaat sis. Või lihtsalt see minu exemplar. Ja need kes kobisevad siin et võiks riistvara selgeks teha vms sis võiks aru saada, et alati ei ole probleem ekraani ja tooli vahel.
Buggisemat emaplaati on raske leida. Ja mis selle manuaali puutub sis sorry kodulehel suunab hoopis teise emaplaadi manuaalile ja see mis kaasa anti on ka utter cräp. Selline tunne nagu oleks miski alpha või beeta versioon emaplaat müüki paisatud ja vsjo (ja EI, BIOSE update asja ei fixinud)

Siia suppi lisada see, et 2 kõvaketast andis otsad (vanad juustud aga siiski)

Ja nüüd sis see MSI After burneri jura mille lõpuks korda sain.
, aga nyd tuleb uuesti clock settinguid paika timmima hakata.
Teises arvutis sain kõikide RX 580 kaartidega 31,300 - 32,100 mh/s stabiilselt.

Lisaks imelik juhus oli eile kui uues masinas kus nüüd sis Asrock H110 Pro BTC+ tixutas 1 kaart vahepeal üle 50,200 mh/s-i
Seda mõnda aega ja kui teisi kaarte ka sarnaselt clock-isin sis jooksis kokku ja enam sama mh/s-i ei näinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uther
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2018




sõnum 16.03.2018 09:14:32 vasta tsitaadiga

Millegipärast ma arvan, et see emaplaat on buggine ja sellest tulenevalt ka selline jama. , sest fakt on see et sellised mustrid emaplaadil ei ole normaalsed ja kindlasti ei old seda plaati valmistades mõeldud, et nii peabgi "töötama".

Testisin ka seda, et sama kaart teises masinas tootlikus on tunduvalt parem kui 4 sama kaarti samas masinas 1-2 kaarti tootsid 31,200 mh/s ja seda regulaarselt ja kui nüüd teises rigis samade settingutega sis toodab 29,800 mh/s ja seda suht regulaarselt.
peaks aga tulema vähemalt 30,200 mh/s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 16.03.2018 11:35:58 vasta tsitaadiga

UUe Claymore ETH 11.5-ga probleem...
Algul oli meeldiv üllatus, et samade setingutega hashrate kõrgem aga rõõm oli üürike, kui masin pangedega kolistama hakkas...
Probleem selles, et pinget tuleb tõsta (umbes 20 mV) mis omakorda toodab hulka soojust juurde ja mis omakorda tekitab müra (kaevur toas) - nii et täielik no-go...
Ajutiselt võtsin core -50 /mem -100 maha sama voldi juures, et asi stabiilselt ja vaikselt edasi töötaks aga hashrate kukkus 0,7 Mh/s kaardi kohta. (4gb 570-d)
Vaatasin, et mingi "eth fine tuning + -" on kaevurile tekkinud... on keegi näppinud seda??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 16:55:52 vasta tsitaadiga

11.2 andis ka natuke juurde, aga ma ei mäleta miks ma seda kasutama ei hakanud...äkki tundus ka rohkem pangestuvat.
ühe kaevuri peal võiks 11.5 proovida huvi pärast.


kas keegi on täpsemalt vaadanud või jälginud ka, kui palju see 24/7 kaevandamine siis ikkagi netimahtu võtab? igaltpoolt lugesin, et ikka vähe ja vähe ja väga vähe. aga 2 kuu järjest saab mul 15gb limiit täis juba varem kui poole kuu pealt icon_neutral.gif icon_confused.gif ja mul on ainult 3 masinat siiski. pole nagu nii vähe midagi, ~5gb per masin per 15p?! samas muidugi masinad lasevad piiratud kiirusega netiga täpselt samamoodi edasi, aga no imelik ikkagi.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 17:15:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
11.2 andis ka natuke juurde, aga ma ei mäleta miks ma seda kasutama ei hakanud...äkki tundus ka rohkem pangestuvat.
ühe kaevuri peal võiks 11.5 proovida huvi pärast.


kas keegi on täpsemalt vaadanud või jälginud ka, kui palju see 24/7 kaevandamine siis ikkagi netimahtu võtab? igaltpoolt lugesin, et ikka vähe ja vähe ja väga vähe. aga 2 kuu järjest saab mul 15gb limiit täis juba varem kui poole kuu pealt icon_neutral.gif icon_confused.gif ja mul on ainult 3 masinat siiski. pole nagu nii vähe midagi, ~5gb per masin per 15p?! samas muidugi masinad lasevad piiratud kiirusega netiga täpselt samamoodi edasi, aga no imelik ikkagi.


Err, ma kahtlustaks selles mahus Windows Update teenust...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 17:25:27 vasta tsitaadiga

Igast telemeetria jne saast ka kinni keerata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 17:37:40 vasta tsitaadiga

ma hakkasin ise ka seda kahtlustama...mitte, et ma ei oleks igat võimalikku pidi kõiki neid asju kinni keeranud. aga no teada värk on, et windows update tegelikult 10's lõplikult kinni keerata ei saagi icon_biggrin.gif kuigi...sealt peaksid idee poolest tulema ainult turvaupdate'd.

telemeetria peaks olema kinni keeratud registry update packiga...samuti olen ise teatud teenuseid disable'd.

nojah, siis on ilmselt paratamatus. kuigi mingi trikk vist oli väidetavalt veel, et määrad wintossis ära kuskil, et sul on metered connection

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 17:48:25 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
ma hakkasin ise ka seda kahtlustama...mitte, et ma ei oleks igat võimalikku pidi kõiki neid asju kinni keeranud. aga no teada värk on, et windows update tegelikult 10's lõplikult kinni keerata ei saagi icon_biggrin.gif kuigi...sealt peaksid idee poolest tulema ainult turvaupdate'd.

telemeetria peaks olema kinni keeratud registry update packiga...samuti olen ise teatud teenuseid disable'd.

nojah, siis on ilmselt paratamatus. kuigi mingi trikk vist oli väidetavalt veel, et määrad wintossis ära kuskil, et sul on metered connection


Network - Lan ühenduse alt saad määrata ta meteredi peale.

Keerad kinni group policyst ( a la admin määrab updated ja riistvara ka ei Update ), servicetest, registrist ja metered peale. Ja siis loed paar issameiet peale ning ei tohiks enam updated läbi tulla icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 18:09:10 vasta tsitaadiga

gp'st peaks olema tehtud (pean vb üle vaatama, mis ma sealt ikkagi täpselt valisin), service on kindlasti kinni, registry'st vist ise pole näppinud aga mingi mining registry tweaks pack kirja järgi nagu pani ka sealt kinni.
aga selle metered ühenduse asja pean ilmselt küll üles otsima ja ära määrama. äkki on siis sellest kasu - kui ei ole, siis oleks tegu muidugi täiesti "nalja pärast" lisatud funktsiooniga ms poolt sest in this case seda oleks vaja just täpselt selle jaoks, milleks vastav asi mõeldud ongi icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.03.2018 18:51:09 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
gp'st peaks olema tehtud (pean vb üle vaatama, mis ma sealt ikkagi täpselt valisin), service on kindlasti kinni, registry'st vist ise pole näppinud aga mingi mining registry tweaks pack kirja järgi nagu pani ka sealt kinni.
aga selle metered ühenduse asja pean ilmselt küll üles otsima ja ära määrama. äkki on siis sellest kasu - kui ei ole, siis oleks tegu muidugi täiesti "nalja pärast" lisatud funktsiooniga ms poolt sest in this case seda oleks vaja just täpselt selle jaoks, milleks vastav asi mõeldud ongi icon_biggrin.gif


Kui ma ei eksi, tulevad meterist läbi ikkagi critical updated.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 16.03.2018 19:53:43 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kas keegi on täpsemalt vaadanud või jälginud ka, kui palju see 24/7 kaevandamine siis ikkagi netimahtu võtab?


Päris 24/7 ei ole vaadanud aga kui mul vahepeal kaabliinterneti katkestus oli siis jagasin telefoni pealt ja ~6 tunni peale võtsid 8 kaevurit kokku umbes 2MB jagu

Update asjus ei ole õnnestunud mul vanilla windowsis ühegi settinguga seda päris kinni keerata, mingi aeg tuleb ikka midagi. Tegin omale aga spetsiaalselt minimaalse win 10 versiooni NTLitega kus sai pmst. kõik välja visatud va. süsteemi driverid ja tuumfunktsionaalsus, lisaboonusena pole ühtegi updatei tähendanud. Milliseid komponente täpselt selle eest tänada, ei tea, neid sai ikka sadu eemaldatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2018 21:24:56 vasta tsitaadiga

tohoh, ma ei teadnud, et 10 jaoks on mingi lite tarkvara olemas...seda asja pean küll uurima lähemalt. tänud vihje eest thumbs_up.gif

aga jah see 2mb kanti andmemaht tundub juba selline realistlikum. ju mul 15gb ikkagi siis mingi muu mudru pärast täis on saanud, nagu ka tegelikult arvata oli.
idee poolest vist peaks saama seda isegi kuidagi niimoodi võrrelda, et vaatad kui palju kettamahtu on kasutatud kuupäeval x ja võrdled sellega kui palju on kasutatud kuupäeval y. midagi muud seal masinas ju ei ole ega toimu ja swapfile size on fixed. mineri softi kataloogi suures vist ka sisuliselt ei muutu, mingeid logisid ainult kirjutab sinna kui olen õiesti aru saanud

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.03.2018 12:15:58 vasta tsitaadiga

Tavalisse W10-sse control + shift + f3-ga uude installi sisse minna siis ei hakka ta igatahes mingit pahna tirima, vähemalt mul on juba kuude kaupa niimoodi masinad üleval olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2018 21:21:12 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kas keegi on täpsemalt vaadanud või jälginud ka, kui palju see 24/7 kaevandamine siis ikkagi netimahtu võtab? igaltpoolt lugesin, et ikka vähe ja vähe ja väga vähe. aga 2 kuu järjest saab mul 15gb limiit täis juba varem kui poole kuu pealt icon_neutral.gif icon_confused.gif ja mul on ainult 3 masinat siiski. pole nagu nii vähe midagi, ~5gb per masin per 15p?! samas muidugi masinad lasevad piiratud kiirusega netiga täpselt samamoodi edasi, aga no imelik ikkagi.


Mul homme saab 2 nädalat hetkest, kui kaevur mobiilse neti otsas istunud. Ning ruuter näitab andmesidehulgaks 2,97GB. Sees käin TeamVieweriga. Windows update on ära keelatud.

Uther kirjutas:
Päris palju nu..i sai teise emaplaadiga Asus Mining expert B250 mis:
1. Unustas graafika kaarte aeg ajalt ära (tähendab, et teed arvutile reboodi ja ta ei leia enam 2-te kaarti)
2. Esmasel käivitamisel tuleb käivitada nii et mitte yhte kaarti pole yhendatud sis lihtsalt välja lylitada ja uuesti käivitada
3. Ühendada esimene kaart ja käivitada ja loota et manab pildi ette (minul SAMA kaardi, riseri ja ühendusega ei mananud) uuesti lülitades välja ja sisse leidis kaardi (ilma et ma oleks juhtmeid puutunud) muidu hoidis monitori pildi lihtsalt pimedana
4. Nüüd kui leidis esimese kaardi lülitad välja ja lisad järgmise kaardi ja käivitad ja loodad et leiab kaardi Kui jah sis lülitad välja ja lisad taas uue kaardi
5. Lõpuks kui õnnestub 4 kaardi listi saada (mul hetkel 4 kaarti) peaks hakkama windowsi installima sis avastad et emaplaat on HDD ära unustanud (bioses ei kuva enam, kuigi ennem kuvas)
ja sama trikki teeb SSD puhul
6. Mis siis ikka kisud kõikidel kaartide riserid emaplaadilt küljest ära ja teed reboodi ja avastad wtf kõvaketas jälle nähtav
7. Üritad sis windowsi installida ja windowsi 10 installi esimeses aknas (installika täitsa alguses see kus keelt valid jne) freezib kogu värk, hiir ei tööta, klaviatuur ei tööta
8. Mõtled sis et installid teisest masinast windowsi sellele kettale Asi tehtud. Käivitad sis mining masinal uuesti ja leiab windowsi ja laseb sisse logida ohoo edusammud
9. Teed sis nyd shut down-i ja lisad esimese kaardi ja käivitad masina (tuvastab kaardi) logib windowsi ja seal device manager all näitab kaarti samuti
10. kordad protsessi kaart 2 ja kaart 3 ja sis kaart 4 lisades enam pilti ette ei võta
11. Katkud sis kaart 4-ja lahti teed reboodi et näha kas teised kaardid ikka on alles aga pilti ette ei võta
12. katkud sis kõik GPU-d lahti ja võtab biose ette aga ylla ylla kõvaketast enam ei tuvasta (samas teine Arvuti leiab selle ilusti)
13. 1 korra õnnestus nii, et leidis kõik 4 GPU-d ja kõvaketta ja sis logid windowsi sisse teed driverite updati jne ja teed restardi (vahel peab) ja sis raibe kaotas ketta ära või taas ei mananud pilti ette või ei leidnud mõnda kaarti.
Selline piix plaat sis. Või lihtsalt see minu exemplar. Ja need kes kobisevad siin et võiks riistvara selgeks teha vms sis võiks aru saada, et alati ei ole probleem ekraani ja tooli vahel.
Buggisemat emaplaati on raske leida. Ja mis selle manuaali puutub sis sorry kodulehel suunab hoopis teise emaplaadi manuaalile ja see mis kaasa anti on ka utter cräp. Selline tunne nagu oleks miski alpha või beeta versioon emaplaat müüki paisatud ja vsjo (ja EI, BIOSE update asja ei fixinud)


Kulutasin ka oma ajurakke sama plaadiga. 4 kaarti toimima saada oli suhteliselt keeruline, aga lõpuks tundus, et asi oli riserites, mis ei istunud kõige paremini PCIe pesades. 2 riserit vahetasin välja ning probleemid kadusid.


Keegi mõnda skriptijuppi kasutab, mis jälgiks ccminerit ja crashi korral selle taaskäivitaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 31.03.2018 11:56:03 vasta tsitaadiga

Mis rohtu on sellise errori vastu, oskab keegi nõu anda. cuda error - cannot allocate big buffer for dag. Kaevandab ETH-d. Kaartideks gtx 1060 3gb, Ram 4gb. Sai proovitud muuta virtual memoryt, aga ei midagi. Proovisin veel -eres 0. Kaks nädalat töötas kenasti, enam pole see ka abiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 31.03.2018 12:13:16 vasta tsitaadiga

kaartide mälu ei ole enam piisav et etheriumi mineda?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.msg33471755#msg33471755
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 31.03.2018 12:27:00 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
kaartide mälu ei ole enam piisav et etheriumi mineda?

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.msg33471755#msg33471755


On ikka, aprillini 2019. ETH 11.6 versioon sai upgradet ka selles osas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2018 12:30:01 vasta tsitaadiga

Teoorias jah, aga laske benchmarki siis saab teada mis epochini reaalselt masin käib.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 31.03.2018 13:21:46 vasta tsitaadiga

Shaqx kirjutas:
Mis rohtu on sellise errori vastu, oskab keegi nõu anda. cuda error - cannot allocate big buffer for dag. Kaevandab ETH-d. Kaartideks gtx 1060 3gb, Ram 4gb. Sai proovitud muuta virtual memoryt, aga ei midagi. Proovisin veel -eres 0. Kaks nädalat töötas kenasti, enam pole see ka abiks.


Mul oli sama teema awesomemineriga, kui ta vastavalt tasuvusele ETH kaevandama asus. Minul on 8GB kaardid.
Kuna mul on muudetud memory clock, core clock ja TDP seadeid, siis minul asi nendes, kuna default seadetega töötas ilusti.
Milles täpselt viga oli, ma ei teagi, kuna kaevan muid asju ning ei viitsi hetkel rohkem asjasse süveneda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 23.04.2018 17:15:38 vasta tsitaadiga

Sai uuesti windows 10 pro peale lastud versioon 1607 ,windows up-id keelasin ära. Nvidia driverid 388.13 . Jookseb
Claymore's Dual Ethereum AMD+NVIDIA GPU Miner v11.6 . Töötas mõni nädal probleemideta ja hakkas sama pull jälle. Setting DAG epoch #183. Cuda error 11- cannot allocate big buffer for dag. Too high epoch number for 3GB card in windows 10. Oskab keegi nõu anda ,mida ette võtta?


Shaqx kirjutas:
Mis rohtu on sellise errori vastu, oskab keegi nõu anda. cuda error - cannot allocate big buffer for dag. Kaevandab ETH-d. Kaartideks gtx 1060 3gb, Ram 4gb. Sai proovitud muuta virtual memoryt, aga ei midagi. Proovisin veel -eres 0. Kaks nädalat töötas kenasti, enam pole see ka abiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2018 17:23:59 vasta tsitaadiga

ei pruugi enam olla midagi ette võtta, mem maht lihtsalt jääb väikseks. win 7'ga jooksutamine võib aidata.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shaqx
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2014




sõnum 23.04.2018 17:31:15 vasta tsitaadiga

Tore, oskad soovitada millist versiooni?
Wiltz kirjutas:
ei pruugi enam olla midagi ette võtta, mem maht lihtsalt jääb väikseks. win 7'ga jooksutamine võib aidata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.