Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 22.02.2024 17:13:04 vasta tsitaadiga

jaanjaapan kirjutas:
Videokaardid keldris ketravad, siia magamistuppa küll ei tahaks kaevurit..

Mul pigem just vastupidi: https://www.sleepfoundation.org/noise-and-sleep/white-noise
jaanjaapan kirjutas:
Sellise arvuti ehitamine, millel CPU ja GPU suudaks teenida, läheb oma 1000€ kõik kokku. eusa_think.gif

Noh kui võtta osa vanast arvutist, nt GPU vähemalt 3000 seeria, siis MOBO + Mälu + CPU ainult. Kokku ~300€
Aga jah GPU ROI 2x nõrgem. Võib välja jätta kui kallim elektripakett valitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 22.02.2024 17:47:42 vasta tsitaadiga

Siin TRX maksis 7 senti ja nüüd 13 senti. Et siis kui alguses 1000 euri panna, siis nüüd on ~ 2000€ + stake tulud kui stake-s. EI ole vaja elektrikulugi.
Tobud kaevandajad.

Mul maksis hedera 4 senti, nüüd on see mitu korda 10 senti olnud + stake 150 panin ja üle 400 on hetkel.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2024 19:41:54 vasta tsitaadiga

mina634, raha saab kokku ajada eri moodi. Kindlasti on mõnele muud variandid sobivamad icon_idea.gif
Mulle mu kaevur meeldib, soojus + LED-show icon_smile.gif Hea vahepeal keldris käia kaevuri sahina saatel hinge kosutamas. icon_cool.gif Umbes nagu mõni läheb kose juurde väge otsima icon_rolleyes.gif

Miks nüüd äkki kaevurid juba tobud on? icon_eek.gif Kui meenutan, kas sa ise mitte ka kaevandanud icon_lol.gif Oli vist 2 läpakaga XMR-i icon_confused.gif

Pisut rohkem kui 3 kuuga oled suutnud pea 500 posti siia foorumisse tekitada. Nüüd hakkab noorsant juba sapisemaks minema, vb kuna su agarat rumalust siin ei respectita. Igast asjast ei pea kogu aeg arvama midagi!

Viimasel ajal, kui saabub meil, et mu jälgitavates teemades on uued postid, siis enam eriti ei viitsigi neid lugeda. Jutu kvaliteet on All time Low hetkel siin thumbs_down.gif Eriti uue verega. eusa_think.gif

Ses suhtes, et kui ma oma kaevurist kirjutan ja tüüp vastab lihtsustatud ja lühendatud kokkuvõttega minu enese jutust, siis pole siin ühist pinda arutamaks.
Kui palju maksab talvel puudega maja kütmine? - selliseid lampe pillud, pole teemasse ja üldse rumal küsimus kui ei tea ühtegi tegurit jne. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 22.02.2024 20:20:54 vasta tsitaadiga

Minu kaevandamine on puhas lõbu - kasumit ei saa ja kahjum ei ole probleem.

Sina pead aga tõestama, sest elektri maksab sinu majaomanik kinni.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2024 00:22:37 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et ma ei ole samuti kunagi aru saanud mingi krüptoekvivalendi kaevndamisest kulude stabiliseerimise eesmärgil või veel enam samal ajal sealt mingit profitit lõigata.
Rohkem spekulatiivset vahendit on keeruline otsida. Kui sellega end seotud tahta saada, siis on mõistlik esmajärjekorras aru saada, et tegemist on suures plaanis praeguse majanduskorra järgi kauplemissprotiga. Kui ei, siis mis edasi- ja sealt tekib veel suurem spekuleerimise moment.

Seega kui midagi kaevama haktata tasub aru anda, et eeskätt on mõistlik seda osta. Kui ei taha ostmisest jälgi jätta, siis tasub kaevata. Kuid kaevata nii, et see hetkeliselt ka ära tasub tundub ajaviide. Kui selleks on tahtmist, why not.

_________________
Emotsionaalne suruja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.02.2024 02:39:46 vasta tsitaadiga

Potentsiaali on kindlasti neil kel päikesepargid suure hurraaga ostetud ja nutavad nüüd märts-okt negatiivse võrku müügihinna pärast.
Või offgriditajad kel metsik ülejääk. Saab midagi vähemalt tagasi. Ja buumi ajal vb isegi kõik paneelidesse investeeritu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 23.02.2024 07:55:56 vasta tsitaadiga

TASUB natuke jälgida ka worldcoin tegemisi ja arenguid, kuidas nende ID areneb.. ehk tulevikus kasumivõit..
hetkehind:
9.04004 WLD
66,64 € EUR (ei kaevandanud, kuid ostsin kui maksis 1 või 2 euro ringis üks WLD)

Tahtsin ainult näidata, et lihtsalt seistes võib väärtus ka tõusta.
Ega ma ei imesta kui mõni siin kaevandamisega natuke teenib- kaspa ja asicuga võib teenida 100 dollarit (puhaskasumina) päevas.

Aga oleks kaevandanud ka unmineable moodi, et WLD preemiaks saada...

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 23.02.2024 09:14:32 vasta tsitaadiga

Rändom shitcoinide ostmine läheb pigem sinna lotomängimise alla. Kõige kindlam üldse on ikkagi BTC pikas perspektiivis (5+ a).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 23.02.2024 13:11:08 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Rändom shitcoinide ostmine läheb pigem sinna lotomängimise alla. Kõige kindlam üldse on ikkagi BTC pikas perspektiivis (5+ a).

Veidike sulle enda siseinfot:
Spoiler Spoiler Spoiler

raptoreum on pikaajaline investeering.

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2024 01:34:40 vasta tsitaadiga

See Krüpto KAEVANDAMISE teema pole üldse enam teemas, nagu spekulantide teema juba..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 24.02.2024 19:06:13 vasta tsitaadiga

Imestan just, et Intel Celeron N3000 ja N4000 seeriad kaevandavad suht stabiilselt ja normaalsel temperatuuril - ja mis tähelepanuäratavam - täiesti vaikselt. ja seda xmrig-iga.
Need notebook-id võtavad ka olematult voolu kui ekraan on säästurežiimis ja OS ssd ketta peal. CPU võtab 6W ise. Alla 25W /h.
Ainult mingi 10 tükki tuleb tööle panna, et siis midagi H/s saab..

_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.02.2024 19:56:02 vasta tsitaadiga

https://www.betterhash.net/Intel(R)-Celeron(R)-CPU-N3000-@-1.04GHz-mining-profitability-13245600.html thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 27.02.2024 15:04:01 vasta tsitaadiga

Raptoreumi on hea kaevandada. Iga arvutiga.
Spoiler Spoiler Spoiler

komodo walletis saab teha RTM-i ja sealt mugavalt DEX-is müüa SWAPI tegevuse alt. Kõik on automaatne.
128 RTM-i vahetasin 0.60 KMD vastu. Näidiseks.

Spoiler Spoiler Spoiler

kus ma xmrigiga kaevandan ei ole eriti miinimumnõuded - võid ka 2 RTM walletisse lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 07.03.2024 10:02:58 vasta tsitaadiga

CPU kaevandajad kuda te emaplaate hangite? HV lahti ja odavaimad CPU klokkimisvõimalusega või on mingeid muid soodsaimaid/efektiivsemaid variante?
Järelturul pm platede saadavus 0 (AM4)
Ja mida eelistada tootjate poolest või vahet pole (Asrock, Biostar, MSI, Asus, Gigabyte...) ?
Mälu testisin pm vahet pole nii mahul kui kiirusel (CL number jne)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 10:03:18 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
CPU kaevandajad kuda te emaplaate hangite? HV lahti ja odavaimad CPU klokkimisvõimalusega või on mingeid muid soodsaimaid/efektiivsemaid variante?
Järelturul pm platede saadavus 0 (AM4)
Ja mida eelistada tootjate poolest või vahet pole (Asrock, Biostar, MSI, Asus...) ?


Ma räägin nüüd küll aastatetagusest ajast aga Biostar on olnud eeliseks. Töötas iga ilmaga. Asrocki plaatidega oli vahel see jura, et mõni pesa kadus küljest ning restart aitas. Või siis jäi plaat käivitamisel "loopima" ning aitas see, kui mälu teise pessa ümber tõsta.
Kui kaevandusplaati otsid, siis mul on mõned vana aja plaadid veel müügis.
ASUS Z170 Gaming näiteks koos prose ja mäluga. 6 pesaline plaat.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.03.2024 12:05:13 vasta tsitaadiga

Kõigpealt tuleb vaadata, et kas 160 000 H/s kokku saab kaevandada, alla selle ei tasu üldse ära.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 07.03.2024 12:46:14 vasta tsitaadiga

Tasuvust määrab ikka palju rohkem parameetreid.
Näiteks kui tahad uut arvutit mängimiseks ja paneelid katusel üledimensioneeritud, siis on tasuvusaeg 0 sekundit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.03.2024 13:06:53 vasta tsitaadiga

Pole mängimiseks aega. Krüptorahade kokku ost võtab kogu aeg suurema aja ära.
Panin 5 euro, see muutus 75 euroks ja nüüd mõtlen, et mis muutub 750 euroks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 16:40:50 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
CPU kaevandajad kuda te emaplaate hangite? HV lahti ja odavaimad CPU klokkimisvõimalusega või on mingeid muid soodsaimaid/efektiivsemaid variante?
Järelturul pm platede saadavus 0 (AM4)
Ja mida eelistada tootjate poolest või vahet pole (Asrock, Biostar, MSI, Asus, Gigabyte...) ?
Mälu testisin pm vahet pole nii mahul kui kiirusel (CL number jne)

Kuniks BIOS prose toetab, on kõik B350/X370/B450/X470/B550/X570 ~täpselt sama performancega.
VRM coolingul pole vahet kuniks kõige efektiivsemal klokil (tavaliselt alla 1V) niikuinii toimetad ning hiljem järelturul 8 core või vähem mängurina utiliseerid
Overclocking maailmarekordeid vb saad kallimate platedega paremini, aga selle ajaga kui sa oma RAMist viimase 0.1% välja tuunid, on lihtsalt XMP profiiliga käima pandud ja ära unustatud miner väga pikaks ajaks oma saadustega juba ees

ehk siis keep it simple stupid ja mis iganes kõige odavam on

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 16:43:48 vasta tsitaadiga

Launger, Sina tulid mul kohe selle teemaga meelde. icon_smile.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=768360

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 16:54:50 vasta tsitaadiga

Olid ajad, ning mitte midagi pole muutunud icon_biggrin.gif
_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
HV kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.03.2024 17:47:57 vasta tsitaadiga

Kindlasti teeb mingil ajal CPU areng kiire hüppe. Nagu bitcoin.
_________________
Kuna ettekujutused kavatsustest on subjektiivsed, võib arendajate ainus ohutu tee olla toote anonüümne loomine, nagu tegi Satoshi Nakamoto Bitcoiniga ( BTC ). Kui pole kedagi, keda vastutusele võtta, pole ka juhtumit.
(keegi kuskil ütles)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2024 18:26:50 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Olid ajad, ning mitte midagi pole muutunud icon_biggrin.gif


Aga toonase saaga lõpuks - paari kuu pärast sain aru, et see 10k masinaparki investeerituna oli suht mahavisatud raha ja müüsin masinad juppideks maha.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 08.03.2024 09:28:38 vasta tsitaadiga

Kas kuskil hulgi vanarauda ka saab või on kõik juba maailmas utiliseeritud/maha müüdud?
Näiteks 1000tk P106-100 10 000 € jne.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2024 09:45:59 vasta tsitaadiga

DVDRW, minu käest võiks saada aga vanaraua hinnaga ei sooviks myya praeguse seisuga.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 167, 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.