Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 168, 169, 170  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 25.09.2018 20:40:24 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
10Fold kirjutas:
Paljud siit GPU mineri "lihtsa" elu pealt FPGA'le edasi liikunud on icon_razz.gif ?


Ei ole. Aga küsimusest järeldan, et ise oled hoopis. icon_smile.gif



Kastan alles näppe vette jah, jube hea oleks kui oleks keegi targem ja kogenenum kelle õlale toetuda icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 25.09.2018 20:42:09 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
yerba kirjutas:
10Fold kirjutas:
Paljud siit GPU mineri "lihtsa" elu pealt FPGA'le edasi liikunud on icon_razz.gif ?


Ei ole. Aga küsimusest järeldan, et ise oled hoopis. icon_smile.gif



Kastan alles näppe vette jah, jube hea oleks kui oleks keegi targem ja kogenenum kelle õlale toetuda icon_lol.gif


Ca kaks kuud tagasi FPGAde teemat kiikasin, siis nad tundusid üle mõistuse kallid kaardid veel. Ca 3000$ tk, 12khash cnv7. Selle raha eest saab parema jõudlusega vegadega rigi juba, välja arvatud voolutarve... toona voolutarve ei olnud aktuaalne, täna juba on...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 25.09.2018 20:50:46 vasta tsitaadiga

Alginvesteering on suur jah thumbs_down.gif


Ma ise möllan ka praegu puht huvist ja hobina ja ROI'le väga tähelepanu ei pööra. Järgmine mull jälle tuleb ei pea hakkama jalgratast nullist leiutama icon_lol.gif icon_wink.gif


Minu nägemuse kohalt GPU'd enam vaevalt kolmandat korda pead tõstavad selles maailmas icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 25.09.2018 20:52:50 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Alginvesteering on suur jah thumbs_down.gif


Ma ise möllan ka praegu puht huvist ja hobina ja ROI'le väga tähelepanu ei pööra. Järgmine mull jälle tuleb ei pea hakkama jalgratast nullist leiutama icon_lol.gif icon_wink.gif


Minu nägemuse kohalt GPU'd enam vaevalt kolmandat korda pead tõstavad selles maailmas icon_sad.gif


Kuniks FPGA ei ole hinnapoolest GPUle konkurent, siis ei usu nende läbilööki. Enne ASICuid 2012 käisid ka FPGAd, aga "surid" paari kuuga välja...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 25.09.2018 21:05:48 vasta tsitaadiga

Elame näeme icon_razz.gif


Acorni teemal hoiad silma peal ?







Offloadid GPU jaoks kõige keerulisemad algo osad m.2 pisikese FPGA'le ja saad korraliku boosti icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 25.09.2018 21:12:38 vasta tsitaadiga

10Fold kirjutas:
Elame näeme icon_razz.gif


Acorni teemal hoiad silma peal ?




Ei ole vaadanudki- btc pro h81 plaadil pole m.2 pesagi icon_smile.gif




Offloadid GPU jaoks kõige keerulisemad algo osad m.2 pisikese FPGA'le ja saad korraliku boosti icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2018 15:29:22 vasta tsitaadiga

Kas erinevad riserilahendused on omavahel ühilduvad? St. kas need USB pesad on alati ühte moodi ühendatud (mingi kokkuleppeline "standard" vms.) võib erinevaid komplekte omavahel kombineerida või on seal oht "üllatusteks"?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 02.10.2018 18:47:14 vasta tsitaadiga

Võtsin oma soojapuhuritele soodsamad tarbimist mõõtvad wifi releed ligi. Ühel oli siiani Fibaro Z-wave nutipistik vahel aga teistele ei olnud raatsinud osta 😄

Selle raha eest asja küll ja rohkem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 03.10.2018 11:43:07 vasta tsitaadiga

Mul endal selline: https://www.tp-link.com/us/products/details/cat-5516_HS110.html

Oskab keegi öelda kuidas selle isendiga tagantjärele saaks vaadata kuupõhist tarbimist?

raitl kirjutas:
Võtsin oma soojapuhuritele soodsamad tarbimist mõõtvad wifi releed ligi. Ühel oli siiani Fibaro Z-wave nutipistik vahel aga teistele ei olnud raatsinud osta 😄

Selle raha eest asja küll ja rohkem thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 03.10.2018 11:57:06 vasta tsitaadiga

Sonoffi omal on ajalugu äpist nähtav. Usun et TP-Linkil sama teema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TREMAN
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2005




sõnum 03.10.2018 12:27:02 vasta tsitaadiga

Äpis näitab tänast kasutust, viimase 7 päeva kasutust ja viimase 30 päeva kasutust. Rohkem mina äpist ei suuda leida, kellelgi veel sama mudel kasutusel?

raitl kirjutas:
Sonoffi omal on ajalugu äpist nähtav. Usun et TP-Linkil sama teema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.10.2018 14:10:07 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Kas erinevad riserilahendused on omavahel ühilduvad? St. kas need USB pesad on alati ühte moodi ühendatud (mingi kokkuleppeline "standard" vms.) võib erinevaid komplekte omavahel kombineerida või on seal oht "üllatusteks"?


nad on umbes-sarnaselt ühendatud icon_razz.gif st. päris pauku eri lahenduste kokku ühendamisel vist ei tee aga mõnel jupil on üks või teine pcie rada ühendatud, teisel mitte. Eri versioonide kombineerimisel on minul kõige tavalisemaks tulemuseks, et lihtsalt ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 03.10.2018 14:18:23 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
warwas kirjutas:
Kas erinevad riserilahendused on omavahel ühilduvad? St. kas need USB pesad on alati ühte moodi ühendatud (mingi kokkuleppeline "standard" vms.) võib erinevaid komplekte omavahel kombineerida või on seal oht "üllatusteks"?


nad on umbes-sarnaselt ühendatud icon_razz.gif st. päris pauku eri lahenduste kokku ühendamisel vist ei tee aga mõnel jupil on üks või teine pcie rada ühendatud, teisel mitte. Eri versioonide kombineerimisel on minul kõige tavalisemaks tulemuseks, et lihtsalt ei tööta.


Erinevaid komplekte võid vabalt kombineerida. Aga ole ettevaatlik, kui hakkad lintrisereid omavahel jätkama. icon_smile.gif Kunagi õnnestus mul üks Sapphire R9 280X kaart ühenduskohta pidi ereda leegiga põlema saada niimoodi. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 21.12.2018 23:33:29 vasta tsitaadiga

aitan sõbral garaashi soojendada 10konna 290 ja 390 comboga ning tekkis probleem. Nimelt ükskõik mis trikke ma ka teen ei saa ma neid toimima 29mh tk juures. Kas seal on mingi põhjus mida ma ei tea? Hetkel saan max 25 v 26 kaardi kohta kätte ja see on ka kõik.

Olen mõelnud windowsi versioonide erinevusest kui ka mitmest muust asjast aga mõtted ei too lahendust. Pigem on see miski mida ma ei adu et on muutunud.

Seda et kõik kaardid on järsku samavõrra kehvemaks jäänud on ka raske uskuda.

Kas asi on seotud dag faili suurenemisega? St, et kunagi on nende hash 20 ja alla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 00:47:08 vasta tsitaadiga

tänasel päeval ei oma see ju sisuliselt enam mitte mingisugust tähtsust, kas need teevad sul 29 või 26mh.
dag faili suurenemise mõju üle kaardi mälu limiidi tooks ilmselt suurema dropi kui mingi 10%. pigem on küsimus mineris, driverites või milleski taolises. võibolla kaardid teevad automaatselt midagi oma kiirustega jne. põhjuseid võib olla mitmeid, aga mis point on reaalselt sellega oma pead vaevata hetkel? icon_rolleyes.gif

ja garaazi kütta on vist soojuspumbaga praegu mõistlikum. mugavusest ja töökindlusest rääkimata, võimalik, et ka majanduslikult on juba parem või siis väga lähedal. samuti jääb ära igasuguste trikkide tegemine, paned 8c paika ja oled mureta icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 22.12.2018 00:49:33 vasta tsitaadiga

taunourb kirjutas:
aitan sõbral garaashi soojendada 10konna 290 ja 390 comboga ning tekkis probleem. Nimelt ükskõik mis trikke ma ka teen ei saa ma neid toimima 29mh tk juures. Kas seal on mingi põhjus mida ma ei tea? Hetkel saan max 25 v 26 kaardi kohta kätte ja see on ka kõik.

Olen mõelnud windowsi versioonide erinevusest kui ka mitmest muust asjast aga mõtted ei too lahendust. Pigem on see miski mida ma ei adu et on muutunud.

Seda et kõik kaardid on järsku samavõrra kehvemaks jäänud on ka raske uskuda.

Kas asi on seotud dag faili suurenemisega? St, et kunagi on nende hash 20 ja alla?


Kuna 4gb kaarti kaevandamas ei ole, siis ei ole elulist võrdlust võtta. Aga äkki tõesti hakkavad 4gb kaardid ka nüüd ära vajuma, nagu omal ajal 3gb kaardid läksid...
Kas see ETH on praegu kõige mõistlikum kaevandada? Monerot mitte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 22.12.2018 01:12:15 vasta tsitaadiga

ma ei hakkaks arutama mis variant on mõistlikum viis kütmiseks kuna eesmärk on natukenegi krüptot tallele panna samal ajal õhuringlust ja sooja saades. See kütmisviis jääb toimima isegi 20 hashiga.
Ja ka kaevandada on siiski vist mõistlikum ethi senikaua kui teda ennast ei hoiusta.

Miks on aga on selline drop on damn veider ja see paneb tervele mu krüpto mõistmisele põntsu. Ca 1,5 a olen kaevandanud ja sellest ma aru ei ole saanud et kaardid võivad lampi kukkuda hashrates. Millal mu 8gb rx480 kaardid kukuvad? Kas seda saab arvutada kuidagi?

Need kaardid soojal ajal ei kaevandanud. Alles nüüd tekkis võimalus need käima panna ja sai selgeks see langus. Pärast seda sai hulga trikke tehtud et peilida välja põhjust. Google ei aidanud ja ma ei saa lõppkokkuvõttes midagi aru.

Ahjaa.. 390 kaardid on 8 gbsed. Aga ka neil on drop täpselt samapalju. No misasja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 22.12.2018 01:34:20 vasta tsitaadiga

Siis on põhjus mujal. Automatic update uuendas driverid ära?


taunourb kirjutas:
ma ei hakkaks arutama mis variant on mõistlikum viis kütmiseks kuna eesmärk on natukenegi krüptot tallele panna samal ajal õhuringlust ja sooja saades. See kütmisviis jääb toimima isegi 20 hashiga.
Ja ka kaevandada on siiski vist mõistlikum ethi senikaua kui teda ennast ei hoiusta.

Miks on aga on selline drop on damn veider ja see paneb tervele mu krüpto mõistmisele põntsu. Ca 1,5 a olen kaevandanud ja sellest ma aru ei ole saanud et kaardid võivad lampi kukkuda hashrates. Millal mu 8gb rx480 kaardid kukuvad? Kas seda saab arvutada kuidagi?

Need kaardid soojal ajal ei kaevandanud. Alles nüüd tekkis võimalus need käima panna ja sai selgeks see langus. Pärast seda sai hulga trikke tehtud et peilida välja põhjust. Google ei aidanud ja ma ei saa lõppkokkuvõttes midagi aru.

Ahjaa.. 390 kaardid on 8 gbsed. Aga ka neil on drop täpselt samapalju. No misasja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 22.12.2018 01:46:58 vasta tsitaadiga

olen vahetanud ka kettaid omavahel erinevate windowsi versioonidega. Ühel 1907 ja teisel 1803. Korduvalt olen dduga drivereid maha võtnud ja blockchain editioni peale pannud aga muutusi pole. Kõik on nagu raudpolt ühesugune koguaeg. Värket windowsit ma pole veel ainult viitsinud teha.

erinevaid softe ka kasutanud. Ethminer, claymore ja phoenix.

Ainult pool pole vahetunud selle aja jooksul. Koguaeg olnud nanopool. No ei saa ju pool, hashrate mõjutada.


viimati muutis taunourb 22.12.2018 01:50:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 01:49:41 vasta tsitaadiga

See drop paistis juba aasta tagasi välja aga ei olnud nii äkiline kui 280x või 400 seeria. Blockchain driver tegi 400 seeria korda aga 200 mitte ja nii ilmselt jääbki. 400 vist ei langegi, claymores saad benchmarki lasta kuni epoch 299 ja siis näed kas ja kui kiirelt jookseb, proovi madalamaid numbreid ja näed ka 290-ga 30Mh.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taunourb
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2007




sõnum 22.12.2018 02:02:40 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See drop paistis juba aasta tagasi välja aga ei olnud nii äkiline kui 280x või 400 seeria. Blockchain driver tegi 400 seeria korda aga 200 mitte ja nii ilmselt jääbki. 400 vist ei langegi, claymores saad benchmarki lasta kuni epoch 299 ja siis näed kas ja kui kiirelt jookseb, proovi madalamaid numbreid ja näed ka 290-ga 30Mh.



Aitäh, süüvin claymores benchmarki madaldamisse ja vaatan mis saab. See mingi uus maailm mulle kus pole veel olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 02:15:12 vasta tsitaadiga

Ses mõttes et ega sa reaalset kiirust juurde ei saa, saad ainult vaadata mis ajastul su kaart mis kiirusega jookseb. Mis ta tegi aasta tagasi, mis teeb aasta pärast. Täna on epoch 230 ja homme juba 231.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 22.12.2018 02:21:22 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
See drop paistis juba aasta tagasi välja aga ei olnud nii äkiline kui 280x või 400 seeria. Blockchain driver tegi 400 seeria korda aga 200 mitte ja nii ilmselt jääbki. 400 vist ei langegi, claymores saad benchmarki lasta kuni epoch 299 ja siis näed kas ja kui kiirelt jookseb, proovi madalamaid numbreid ja näed ka 290-ga 30Mh.


Vana robinhood edition ka ei mõika järelikult 200 seeriale enam..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 04:48:40 vasta tsitaadiga

no kui eesmärk on põhiliselt lihtsalt kütta ja muuseas natukene ka krüptot tallele panna siis mingi elu ja surma küsimus see 3mh ju ei ole. sel ajal kui ise kaevandasin veel ning ka igasuguste erinevate kaartidega mässasin sai justnimelt üks asi selgeks, täpsemalt see, et igasuguste vanemate amd kaartidega (2 seeria eelkõige) on üsna juhuslik kui palju sealt hashrate kätte saab. mingi kaart andis 10, kui oleks pidanud andma 20+, mingi teine andis 25 kui oleks pidanud andma 30+ jne. üsna mõttetu oli selle kõige peale aega raisata ja üritada nende kaartidega reaalselt midagi kaevandada või leiutada miks see kiirus suurem ei ole. seda enam, et nad olid juba siis (kui eth maksis 900 ümbruses, mitte 90 nagu praegu) ikka üsna kehva efektiivsusega - elektrit võtsid palju ja tootsid selle juures jamalt. tänasest päevast ei maksa üldse rääkidagi
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.12.2018 12:02:24 vasta tsitaadiga

Miks nii sapine alati? Kui keegi soovib elektiradikat kasutada ja sul on see võimalik enda kasuks tööle panna siis miks mitte max kiirust kasutada, ja kui oled kindel et midagi kahe silma vahele jääb ja tänu sellele masin ei tööta siis ju nõu küsimine omal kohal, pluss sportlik huvi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade üldine kaevandamisteema (sh. minerite riistvara ja troubleshooting) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 168, 169, 170  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.