Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2018 19:20:40 vasta tsitaadiga

rääkige kuidas on siis mäng? praegu ultimate edition 59 euri.
mõtlen kas osta ja sõidaks ainult rooliga t300rs.
kuidas see mäng rooliga on? sest forza horizon oli ilge piix ja tehtud ilmselgelt ainult puldile.
netis lugesin ,et väga kiita see froce feedback pole ja constantselt pidi crashima mingi memory leak teema?
muidu 4k HDR-ga võib päris kena välja näha iseasi kas rooliga sõita ka kannatab.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.04.2018 19:57:02 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
rääkige kuidas on siis mäng? praegu ultimate edition 59 euri.
mõtlen kas osta ja sõidaks ainult rooliga t300rs.
kuidas see mäng rooliga on? sest forza horizon oli ilge piix ja tehtud ilmselgelt ainult puldile.
netis lugesin ,et väga kiita see froce feedback pole ja constantselt pidi crashima mingi memory leak teema?
muidu 4k HDR-ga võib päris kena välja näha iseasi kas rooliga sõita ka kannatab.
mina ei viitsi selle pela puhul rooli üles pannagi, puldiga on sõita lihtsam ja puldil vibraga on tagasiside parem, kui logitechi roolil forcega

ja mäng üldiselt paras ikaldus

kui varem jooksis mul kenasti mäng, siis nüüd progresseeruvalt hakkas menüüdes järjest rohkem lagima, kuni lõpuks jõudis see ka mängu sisse, raja tekstuure ei suutnud enam üles laadida sõidu ajal ja kui eelnevalt sõitis 60fps muretult, siis hakkis ja jeelijeeli oli 40fps
lasin ajutiselt maha, ehk tirin selle 90GB millalgi taas alla

kui horizonis oli menüüdes ringi liikumine mõnusalt sujuv, siis selles on algusest peale imelik olnud

ja see homologated tabel ja eriti non homologated tabel on see, mis häirib
esimesel on kõik masinad mingisuguse kummalise tuuninguga, et sama klassi masinad oleksid võrdväärsed sõidus - sel juhul on tabelid kompaktsemad
teisel juhul, kui soovid isegi stock masinaga aegu sõita, siis neid aegu teiste stock seades aegadega võrrelda ei saa, kuna tabelis on absoluutselt kõik non homologated masinatega sõidetud ajad reas icon_evil.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2018 20:31:58 vasta tsitaadiga

Ultimate'i mina täishinnaga ei soovitaks. Pigem vanilla ja ostad eraldi need asjad juurde, mida soovid, sest car packid on üpris kehvad olnud (viimane kuues tuleb 10. aprillil). Muidugi, kui oled rahul nende pakkide sisuga ja tahad VIP-i, siis kindlasti Ultimate (eriti soodusmüügi puhul).

Rooli tugi on kergelt pooletoobine, aga Forza 7-s on see parem kui varasemates osades. Ma ise hindaks viiepallisüsteemis enda rooli kogemust (peale paika timmimist) hindega 3+/4-. Forza Motorsport (Horizonist rääkimata) pole kunagi rooli mäng olnud ja, kui tahad kiire olla, siis kasuta pulti (rooliga võid niisama kruiisida ja mõnuleda, AI vastu kannatab kah rooliga).

Memory leak'i ma pole vist peale oktoobri/novembri kuud kohanud. Küll aga on igasugu muid jamasid, millest osadega olen juba harjunud. Menüüdega pole mul samuti viimasel ajal probleeme olnud välja arvatud nö on track menüüs autod valides võib see visuaalselt kelbast panema hakata. Selle viimasega harjuba ka ära ja saad oma auto ikkagi valitud.

Jamasid mängul on, aga 30-40€ eest on seal asja küll. Refund võimalus samuti alati olemas.

NB! Multiplayeri võid ära unustada (kui just sõpradega private lobby's ei sõida), sest see on üks suur õnnetus, kuna puudub igasugune karistuste süsteem rammimiste jms eest.



EDIT:

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_may_update

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 19.05.2018 10:45:53 vasta tsitaadiga

Rahva tungival soovil tulevad Time Attack'id tagasi, aga mitte nagu FM4s, mis on siiani paljude meelest parim FM üldse, vaid nagu poolkõvas FM6s. Ja no details on dates yet.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2018 13:24:06 vasta tsitaadiga

Lisaks:
tsitaat:
The Forza Motorsport 7 Specialty Dealer will undergo some changes next week. We will have three cars in the Specialty Dealer each but, starting next week, two of those cars will be completely new to the vendor. The majority of these exclusive cars have been given away in other events, but all of the new cars will be ones that have never appeared in Specialty Dealer before, so this will be a great chance to gain access to exclusive cars you might have missed the first time around.


https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/wir_5_18_18
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 22.05.2018 11:48:07 vasta tsitaadiga

Veel tasuta autosid tulekul:
https://www.gtplanet.net/more-free-cars-on-the-way-for-forza-motorsport-7-car-pass-gets-extended/
Ja mis kõige tähtsam, Hoonigan pakk ka tasuta kõigile car passi omanikele. Ise jäin sellest ilma, sest ostsin eeltellimisest plaadi ja plaadiostjatele see boonusena kaasa ei tulnud.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.06.2018 23:12:09 vasta tsitaadiga

ilus on asi graafiliselt küll, pean silmas siis autosid
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.06.2018 23:35:49 vasta tsitaadiga

lasin mängu vahepeal maha ja uuesti peale - menüüdes hakib endiselt, kuid nüüd sõitmisel hoiab ka 4k peal ultras stabiilselt 60fps thumbs_up.gif
nagu ka täitsa alguses oli

kehv on see, et häid sõite streamida, siis MS mixer ei suuda seda ikka nvidia shadowplayga sarnase märkamatusega teha

puldiga sõitmist olen nüüd juba vast 3-4 nädalat harjutanud ja manuaal (auto clutch) ilma abideta va racing line

kohati tunnen ennast väga kiirena, kuid sõpradest aeglasem ja siis onlines olen ka pisut sõitnud
üks sõit on 20nest olnud, kus kogemata sõitsin võõral rajal eesolevale tagant sisse ja too vant oli võine M, sõitis edasi vaid minu rammimise nimel, lõpus jäin seisma ja too ootas ja seisis samuti, kuni timer viskas offline

ülejäänud sõidud on olnud mõnusad, küll simulation only või siis liiga sõidud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2018 12:31:02 vasta tsitaadiga

Content Update features (10. juuli):

2 free spotlight cars: 1971 Porsche #23 917 "Pink Pig", and 2019 Porsche 911 GT3 RS
Every locked reward car that isn't an FE car will now be available to buy directly with CR (based on the car Tiers you've reached)
FE cars will still only be rewards from campaign or events
The two current Unicorn cars (BMW and MG, both not available to rent) will still be locked
Changes to the economy coming in the next couple months, more CR in Forzathon rewards
No more cars in Prize Crates going forward
Changes coming to Specialty Dealer
Lobby Hosts can Kick an offending player *during the middle of a race*
Garage car collection scrolling is fixed in July. "The buglist" fix list "is huge this time."

Spoiler Spoiler Spoiler



Ma ei ole viimasel ajal väga Forzat mänginud, aga nüüd viimati Forzathoni tehes märkasin ka mingit veidrad stutterit, mida varem pole olnud (Lime Rocki Park ringrajal).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2018 16:03:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
lasin mängu vahepeal maha ja uuesti peale - menüüdes hakib endiselt, kuid nüüd sõitmisel hoiab ka 4k peal ultras stabiilselt 60fps thumbs_up.gif
nagu ka täitsa alguses oli

kehv on see, et häid sõite streamida, siis MS mixer ei suuda seda ikka nvidia shadowplayga sarnase märkamatusega teha

puldiga sõitmist olen nüüd juba vast 3-4 nädalat harjutanud ja manuaal (auto clutch) ilma abideta va racing line

kohati tunnen ennast väga kiirena, kuid sõpradest aeglasem ja siis onlines olen ka pisut sõitnud
üks sõit on 20nest olnud, kus kogemata sõitsin võõral rajal eesolevale tagant sisse ja too vant oli võine M, sõitis edasi vaid minu rammimise nimel, lõpus jäin seisma ja too ootas ja seisis samuti, kuni timer viskas offline

ülejäänud sõidud on olnud mõnusad, küll simulation only või siis liiga sõidud


Sul ilmselt mälu saab otsa, sellepärast hakib. Mul endal samuti 8GB ja hakib kui Firefox kõrval lahti. Panin Firefoxi seisma ja nüüd laeb tunduvalt kiiremini ja menüüd ka sujuvamad.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.07.2018 23:11:13 vasta tsitaadiga

ah, et 8gb rami jääb sellele mängule väheks? Kurja tahtsin ka just ära osta selle icon_sad.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.07.2018 23:38:30 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
ah, et 8gb rami jääb sellele mängule väheks? Kurja tahtsin ka just ära osta selle icon_sad.gif
noo tegelt väheks jääb ainult menüüdes, sest ma pelan seda nvidia DSRiga 2160p ja 4x MSAA'ga Ultras 60fps stabiilselt
mängus ei ole probleemi, kuid menüüdes on jube hakkimine
viimane on ka absolute low seades

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 11:44:31 vasta tsitaadiga

Nii mäng käes ja õnnestus lõuna ajast üks "vaba" sõit teha. Menüüdega tutvunud pole, eks õhtul vaatab kuidas ja mis. Need kes mul sõidus nüüd olid olid botid või teised mängurid? Mis seadetes keegi sõidab? Endal tundus hetkel nagu oleks peal olnud automaatne kiiruse reguleeria, võtab hoogu maha kus vaja ja laseb kiirendada kus vaja. On teil see trajektoori määraja ka peal? Või sõidate ilma. Loodan, et sai nüüd õige väljend selle eelpool mainitud sõna kohta. Leidsin ühe tasuta auto ka mis oli saadaval kuid kas neid on kuskil veel olemas mingist vanast ajast või pole mõtet vaeva näha nende otsimisega? Igatahes on mul tänane õhtu sisustatud. Tänud neile ette ärra kes viitsivad vastata beer_yum.gif PS! kas mängus selline asi ka eksisteerib nagu rubber banding? Just üks tuttav küsis seda kui olin öelnud, et ostsin sellise mängu, paljud olevat kurtnud selle asja üle. Kuna endal pole korralikult olnud võimalust mängida siis seega ei osanud ka midagi vastata talle.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2018 15:58:48 vasta tsitaadiga

Free plays ja muudes üksikmängu variantides mängid drivataride/arvuti vastu. Mitmikmäng on totaalne katastroof selles mängus - paras romuralli.

Defaultis on enamik abisid sisse lülitatud. Soovitaks kohe alguses neist valdavenamus maha võtta. Seda tehes lähtu oma üldisest tasemest võidusõidu mängudes. Kuna mängin põhiliselt puldiga, siis abidest on peal poolautomaatne käigukast (mängus manual ehk ilma sidurita). Mõne auto puhul lükkan vajadusel traction controlli peale, aga seda väga harva, ja veel harvem kasutan stability controlli. Damage on alati cosmeticu peal (kui just mod-kaardid või sõit ise ei sea muid tingimusi). Rewind samuti peal, sest ilma selleta oleks mängus oleva haige AI-ga päris piin võidu sõita. Suggested line on ka tavaliselt sisse lülitatud või siis vähemalt braking line. Ääremärkusena mainin, et see mängu poolt pakutud sõidujoon on kuldne kesktee, aga mitte kiireim viis raja läbimiseks. Samas hea abivahend raja ja auto koosluse tundma õppimiseks. Võid ka ju ilma selleta mängida - raske õppustel, kerge lahingus.

Rubber banding eksisteerib, aga veidi teisel kujul kui näiteks NFS sarjas. Pea igas sõidus on 1-3 AI autot, kellele kehtivad mingi teise universumi füüsikareeglid. Kõrgematel raskusastmetel tuleb see eriti välja (just väheste kurvidega ja kiiretel radadel nagu Sebring, Road America, Le Mans). Ainus rohi selle vastu on su enda hirmhea sõidutase või race length extra long (career mode), sest ühel hetkel sõidu viimasel veerandil tõmbab AI veidi tagasi.

Autode saamisest natuke. Hoia silm peal Forzathonidel, specialty dealeril (iga nädal autod vahetuvad), MP liigadel (nädala ja kuu auhinna saamiseks piisab ka ainult 1 sõidu tegemisest) ja rivalsi eventidel, kus on olnud iga kuu vähemalt 1 auhindadega üritus. Vahel jagatakse autosid ja kombekaid niisama (message center). Võid osaleda iganädalasel foto ja disaini konkursil, kus saad lisaks 500k CR-ile ise omale auhinnaks auto valida (livery contest, photo contest). 3 autot on tasuta lisadena olemas (2 Hyundait ja uus Civic Type R). Ma ei tea, kas mäng installib need sulle ise või pead MS Store'st käsitsi installima.

Kindlasti installi omale Forza Hub. Märksõnad: forza total score ja rewards (info appis olemas, mis asjad need on).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 17:44:19 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Free plays ja muudes üksikmängu variantides mängid drivataride/arvuti vastu. Mitmikmäng on totaalne katastroof selles mängus - paras romuralli.

Defaultis on enamik abisid sisse lülitatud. Soovitaks kohe alguses neist valdavenamus maha võtta. Seda tehes lähtu oma üldisest tasemest võidusõidu mängudes. Kuna mängin põhiliselt puldiga, siis abidest on peal poolautomaatne käigukast (mängus manual ehk ilma sidurita). Mõne auto puhul lükkan vajadusel traction controlli peale, aga seda väga harva, ja veel harvem kasutan stability controlli. Damage on alati cosmeticu peal (kui just mod-kaardid või sõit ise ei sea muid tingimusi). Rewind samuti peal, sest ilma selleta oleks mängus oleva haige AI-ga päris piin võidu sõita. Suggested line on ka tavaliselt sisse lülitatud või siis vähemalt braking line. Ääremärkusena mainin, et see mängu poolt pakutud sõidujoon on kuldne kesktee, aga mitte kiireim viis raja läbimiseks. Samas hea abivahend raja ja auto koosluse tundma õppimiseks. Võid ka ju ilma selleta mängida - raske õppustel, kerge lahingus.

Rubber banding eksisteerib, aga veidi teisel kujul kui näiteks NFS sarjas. Pea igas sõidus on 1-3 AI autot, kellele kehtivad mingi teise universumi füüsikareeglid. Kõrgematel raskusastmetel tuleb see eriti välja (just väheste kurvidega ja kiiretel radadel nagu Sebring, Road America, Le Mans). Ainus rohi selle vastu on su enda hirmhea sõidutase või race length extra long (career mode), sest ühel hetkel sõidu viimasel veerandil tõmbab AI veidi tagasi.

Autode saamisest natuke. Hoia silm peal Forzathonidel, specialty dealeril (iga nädal autod vahetuvad), MP liigadel (nädala ja kuu auhinna saamiseks piisab ka ainult 1 sõidu tegemisest) ja rivalsi eventidel, kus on olnud iga kuu vähemalt 1 auhindadega üritus. Vahel jagatakse autosid ja kombekaid niisama (message center). Võid osaleda iganädalasel foto ja disaini konkursil, kus saad lisaks 500k CR-ile ise omale auhinnaks auto valida (livery contest, photo contest). 3 autot on tasuta lisadena olemas (2 Hyundait ja uus Civic Type R). Ma ei tea, kas mäng installib need sulle ise või pead MS Store'st käsitsi installima.

Kindlasti installi omale Forza Hub. Märksõnad: forza total score ja rewards (info appis olemas, mis asjad need on).


Ma tänan sind thumbs_up.gif beer_yum.gif
Ise olen xboxi apis pahanduseonu, kes tahab voib lisada. Muidugi ma ei tea ainult kui aktiivne ma suudan olla. Hetkel plaanin klaviatuuriga sõita, lähiajal peaksin saama xbox-one controlleri ka endale.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2018 17:50:13 vasta tsitaadiga

xp kogumisega saab tasuta autosid ja lisaks veel careeris specialty eventide eest vms
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 19:12:49 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et ei pea pettuma selles Forza ostus, kuskil käis läbi jutt siin, et ainus ja õige on Forza4 a see selleks. Kas mingit klubi ka on eesti oma kus eksisteeritakse? Kurja ma tegin vale karakteri mängu, kas uut luua ei saa? guuglist ei leia nagu miskit infot selle kohta.
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2018 20:26:52 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
Ma loodan, et ei pea pettuma selles Forza ostus, kuskil käis läbi jutt siin, et ainus ja õige on Forza4 a see selleks. Kas mingit klubi ka on eesti oma kus eksisteeritakse? Kurja ma tegin vale karakteri mängu, kas uut luua ei saa? guuglist ei leia nagu miskit infot selle kohta.
mismõttes vale karakteri mängu?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 20:32:02 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Ma loodan, et ei pea pettuma selles Forza ostus, kuskil käis läbi jutt siin, et ainus ja õige on Forza4 a see selleks. Kas mingit klubi ka on eesti oma kus eksisteeritakse? Kurja ma tegin vale karakteri mängu, kas uut luua ei saa? guuglist ei leia nagu miskit infot selle kohta.
mismõttes vale karakteri mängu?


Alguses lasi valida kas valid naise või mehe seda pidasin silmas. Oli valida kahe karakteri vahel

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2018 20:38:01 vasta tsitaadiga

Pahandus80 kirjutas:
libe kirjutas:
Pahandus80 kirjutas:
Ma loodan, et ei pea pettuma selles Forza ostus, kuskil käis läbi jutt siin, et ainus ja õige on Forza4 a see selleks. Kas mingit klubi ka on eesti oma kus eksisteeritakse? Kurja ma tegin vale karakteri mängu, kas uut luua ei saa? guuglist ei leia nagu miskit infot selle kohta.
mismõttes vale karakteri mängu?


Alguses lasi valida kas valid naise või mehe seda pidasin silmas. Oli valida kahe karakteri vahel
restarti või reseti ei ole
kui local saved eemaldad, siis ilmselt tõmmatakse pilvest uued
võid proovida kaabli tagant tõmmata ja siis uut save alustada ning keset mängu kaabli taha visata, ehk kirjutab vana save üle

aga igasugune restartimine on pigem uue xlive konto tegemisega


ausalt öeldes oleks mul jumala kama, kuna selle lontruse tuiamine häirib nonstop

ma pole küll naiskarakteri käsi salongivaates näinud, võibolla ongi häiriv icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2018 20:49:58 vasta tsitaadiga

Oma karakteri sugu ja välimust saab driver geari alt muuta (all paremal on kirjas, mis nuppu pead vajutama soo jaoks).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 21:10:43 vasta tsitaadiga

Nii kolm esimest sõitu on tehtud storys icon_lol.gif esimese jäin viimaseks, sest nii kui natuke gaasi andsid ja auto kiirendama hakkas võttis masina kohe viskama kui üritasid natukenegi pöörata. Veokaga sain esimeseks ilusad on need autod. Paar korda juhtus nii, et viskas mängu helid loopi hetkeks ja sõitmise ajal tõmbas pilti nagu korraks kinni
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 05.07.2018 21:48:51 vasta tsitaadiga

Halvad uudised, järgmine aasta FM8-t ei tule:
a monthly show by Turn10 dedicated to all things Forza, the developers reiterated extremely emphatically that all of Turn10 is working on Forza Motorsport 7 right now- not Forza Motorsport 8, not even a new expansion for 7.
https://gamingbolt.com/forza-motorsport-developers-confirm-entire-team-is-working-on-forza-7-right-now/amp

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2018 22:03:53 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Halvad uudised, järgmine aasta FM8-t ei tule:
a monthly show by Turn10 dedicated to all things Forza, the developers reiterated extremely emphatically that all of Turn10 is working on Forza Motorsport 7 right now- not Forza Motorsport 8, not even a new expansion for 7.
https://gamingbolt.com/forza-motorsport-developers-confirm-entire-team-is-working-on-forza-7-right-now/amp
need on head uudised
nahui mingit pooltoodet vaja 100€ eest, kui praegune ajab karvad püsti iga kord, kui pelama hakkan

et mitte valesti mõista, siis head on selles mängus ka, kuid 20% ajast peksab ikka jubedalt frustratsiooni sisse


ainus asi mida ülimalt sooviksin, oleks reeglid võistlustele nagu võidusõitudes on - ei mingit kuradi lõikamist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.07.2018 22:12:50 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
matrix kirjutas:
Halvad uudised, järgmine aasta FM8-t ei tule:
a monthly show by Turn10 dedicated to all things Forza, the developers reiterated extremely emphatically that all of Turn10 is working on Forza Motorsport 7 right now- not Forza Motorsport 8, not even a new expansion for 7.
https://gamingbolt.com/forza-motorsport-developers-confirm-entire-team-is-working-on-forza-7-right-now/amp
need on head uudised
nahui mingit pooltoodet vaja 100€ eest, kui praegune ajab karvad püsti iga kord, kui pelama hakkan

et mitte valesti mõista, siis head on selles mängus ka, kuid 20% ajast peksab ikka jubedalt frustratsiooni sisse


ainus asi mida ülimalt sooviksin, oleks reeglid võistlustele nagu võidusõitudes on - ei mingit kuradi lõikamist


No a kas see ei aita kui soovitusi saata mängu paremaks muutmise ja fixide kohta supportile näiteks?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.