Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 14.12.2017 23:22:54 vasta tsitaadiga

Ostsin spetsiaalselt koos FM7-ga ka uue rooli. Rool hakkas juba algusest peale trikke tegema, ja kuna asi läks pidevalt hullemaks, siis ma kahtlustasin, et tolm või mingi muu sodi pääseb potensiomeetrisse. Täna ei pidanud enam närv vastu ja kitkusin rooli lahti ja oligi viga potensiomeetris, aga mitte tolm, vaid õli, mida pannakse rooli liikuvate osade vahele, oli mööda roolisammast alla valgunud ja potensiomeetrisse tunginud. Puhastasin ära ja nüüd töötab rool nagu vana mees, saab hakata lõpuks kiireid ringe sõitma icon_biggrin.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2017 01:53:08 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Ostsin spetsiaalselt koos FM7-ga ka uue rooli. Rool hakkas juba algusest peale trikke tegema, ja kuna asi läks pidevalt hullemaks, siis ma kahtlustasin, et tolm või mingi muu sodi pääseb potensiomeetrisse. Täna ei pidanud enam närv vastu ja kitkusin rooli lahti ja oligi viga potensiomeetris, aga mitte tolm, vaid õli, mida pannakse rooli liikuvate osade vahele, oli mööda roolisammast alla valgunud ja potensiomeetrisse tunginud. Puhastasin ära ja nüüd töötab rool nagu vana mees, saab hakata lõpuks kiireid ringe sõitma icon_biggrin.gif

See pole rooli mäng kahjuks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 15.12.2017 11:15:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
matrix kirjutas:
Ostsin spetsiaalselt koos FM7-ga ka uue rooli. Rool hakkas juba algusest peale trikke tegema, ja kuna asi läks pidevalt hullemaks, siis ma kahtlustasin, et tolm või mingi muu sodi pääseb potensiomeetrisse. Täna ei pidanud enam närv vastu ja kitkusin rooli lahti ja oligi viga potensiomeetris, aga mitte tolm, vaid õli, mida pannakse rooli liikuvate osade vahele, oli mööda roolisammast alla valgunud ja potensiomeetrisse tunginud. Puhastasin ära ja nüüd töötab rool nagu vana mees, saab hakata lõpuks kiireid ringe sõitma icon_biggrin.gif

See pole rooli mäng kahjuks. icon_razz.gif

Tegelikult on küll. Ma sõitsin vahepeal puldiga hambad ristis, no ei tule kiirete ringide tegemine puldiga kuidagi välja. Samas sõitsin üks õhtu mitu tundi rooliga FH3-e ja käe lihased olid järgmine päev haiged. FH3 pole küll roolimäng.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2017 18:08:28 vasta tsitaadiga

f7 on oluline eelnevalt masin rooli jaoks paika seadistada.
näiteks need vormelite ja taoliste juhitavus on ilma timmimata rooliga täiesti võimatu juhtida

ise pole viitsinud timmida seega mõned sõidud teen rooliga ja mõned puldiga

ja nood driftimised ei taha kuidagi rooliga välja tulla

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 15.12.2017 18:47:04 vasta tsitaadiga

duracello kirjutas:
Kui midagi parandatakse ära siis miskit läheb ka katki. Peale viimast uuendust multiplayer/league sõite tehes peale laadimist viskab musta pildi ette või jätab mind menüüsse ja ilmub tekst "RACE IN PROGRESS". Enne update kohtasin sellist asja ehk 2-3 korda kogu aja vältel aga nüüd pani mul lausa 2 korda järjest ja eile samuti ilmus see paar korda. Midagi hullu pole aga üsna tüütu, kui oled ~5 minutit oodanud, et teised lõpetaksid sõidu ära ja alustaks uuega ning siis ikka ei saa ja pead uue sõidu leidma ja uuesti ootama icon_neutral.gif


Kui midagi läheb katki, siis see parandatakse ära. icon_lol.gif
Täna tuli sellele update.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.12.2017 21:07:46 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et mängin natuke üle tüki aja jälle,aga ei midagi pole muutunud icon_sad.gif Ikka samamoodi lambist menüüs peale mõnda sõitu viskab desktopile,ja seda just menüüs.sõitude aja pole siiamaani veel visanud,ma ei tea kuidas edasi aga pole veel väga pikasi sõite olnud seni... googlist otsides tundub et on teistelgi selliseid probleeme selle mänguga ja mingit fixi pole nad suutnud ega taha väljastada. Vahepeal mõtlesin et teen uninstalli m'ngule ja tõmban uuesti ja installin ,aga vaevalt seegi seda parandab icon_rolleyes.gif naljakas ka veel et Forza Horizon 3-ga pole sellist jama olnud. Mäng iseeenest mulle väga meeldib,autode valik on mega ja graafika on ka ilus.

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p3_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?=


See jääb viimaseks microsofti mänguks mida ostan icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2017 22:26:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
See jääb viimaseks microsofti mänguks mida ostan icon_evil.gif

Jajah... seda nad räägivad kõik.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2017 03:42:03 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mõtlesin et mängin natuke üle tüki aja jälle,aga ei midagi pole muutunud icon_sad.gif Ikka samamoodi lambist menüüs peale mõnda sõitu viskab desktopile,ja seda just menüüs.sõitude aja pole siiamaani veel visanud,ma ei tea kuidas edasi aga pole veel väga pikasi sõite olnud seni... googlist otsides tundub et on teistelgi selliseid probleeme selle mänguga ja mingit fixi pole nad suutnud ega taha väljastada. Vahepeal mõtlesin et teen uninstalli m'ngule ja tõmban uuesti ja installin ,aga vaevalt seegi seda parandab icon_rolleyes.gif naljakas ka veel et Forza Horizon 3-ga pole sellist jama olnud. Mäng iseeenest mulle väga meeldib,autode valik on mega ja graafika on ka ilus.

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst106592p3_PC-Version-Constantly-Crashing-to-Desktop.aspx?=


See jääb viimaseks microsofti mänguks mida ostan icon_evil.gif
sa seda pole mõelnud, et ehk teeksid bug reporti mängu arendajale
sel juhul oleks neil halvimal juhul midagigi, millele toetuda

see siin vaikimisi oodata, millal viga ära parandatakse on tore ja loll lootus

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.12.2017 10:01:52 vasta tsitaadiga

Mõte on hea thumbs_up.gif iseasi kas sellest mingi kasu ka on icon_rolleyes.gif

Oskad sa ehk öelda kuskohas või kuhu ma sellest kirjutada saan ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.12.2017 18:15:44 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mõte on hea thumbs_up.gif iseasi kas sellest mingi kasu ka on icon_rolleyes.gif

Oskad sa ehk öelda kuskohas või kuhu ma sellest kirjutada saan ?
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst110122_My-game-crashed--How-to-report.aspx
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 27.12.2017 23:43:47 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
matrix kirjutas:
Ostsin spetsiaalselt koos FM7-ga ka uue rooli. Rool hakkas juba algusest peale trikke tegema, ja kuna asi läks pidevalt hullemaks, siis ma kahtlustasin, et tolm või mingi muu sodi pääseb potensiomeetrisse. Täna ei pidanud enam närv vastu ja kitkusin rooli lahti ja oligi viga potensiomeetris, aga mitte tolm, vaid õli, mida pannakse rooli liikuvate osade vahele, oli mööda roolisammast alla valgunud ja potensiomeetrisse tunginud. Puhastasin ära ja nüüd töötab rool nagu vana mees, saab hakata lõpuks kiireid ringe sõitma icon_biggrin.gif

See pole rooli mäng kahjuks. icon_razz.gif


Olen ka eelkõnelejaga nõus, et on roolimäng, aga tuleb seadistada. Oma T300 seadistasin https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm768393_posts.aspx juhendi alusel ja töötab väga hästi.

Lisaks näeb mäng jube ilus välja ja koos Nvidia Surroundiga 3 ekraaniga on lihtsalt ebareaalselt kaunis.



Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 03:30:54 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Dj-E kirjutas:
matrix kirjutas:
Ostsin spetsiaalselt koos FM7-ga ka uue rooli. Rool hakkas juba algusest peale trikke tegema, ja kuna asi läks pidevalt hullemaks, siis ma kahtlustasin, et tolm või mingi muu sodi pääseb potensiomeetrisse. Täna ei pidanud enam närv vastu ja kitkusin rooli lahti ja oligi viga potensiomeetris, aga mitte tolm, vaid õli, mida pannakse rooli liikuvate osade vahele, oli mööda roolisammast alla valgunud ja potensiomeetrisse tunginud. Puhastasin ära ja nüüd töötab rool nagu vana mees, saab hakata lõpuks kiireid ringe sõitma icon_biggrin.gif

See pole rooli mäng kahjuks. icon_razz.gif


Olen ka eelkõnelejaga nõus, et on roolimäng, aga tuleb seadistada. Oma T300 seadistasin https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm768393_posts.aspx juhendi alusel ja töötab väga hästi.

Lisaks näeb mäng jube ilus välja ja koos Nvidia Surroundiga 3 ekraaniga on lihtsalt ebareaalselt kaunis.




Järelikult ma pole oma rooli veel ideaalselt paika saanud. Umbes nii 75% tundub paigas olevat. Vajab veel tweakimist ja timmimist, et saaksin oma puldi aegadest kiiremaks. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.01.2018 14:42:13 vasta tsitaadiga

uus forzathon ka siis käimas,üks on päris äge mingi vanaaegne auto mis võib võita,mark ei ole tule momendil meelde. Ma ei tea kas nad on seda mängu vahepeal parandanud,aga mingeid väljaviskamisi menüüdes desktopile ei ole momendil ja jookseb väga hästi thumbs_up.gif ma ei tea kas sellepärast et kasutan momendil 120Hz asemel 60Hz monitori ? ma ei tahaks eriti uskuda et selepärast icon_rolleyes.gif sain selle viimase tournament akna ka lahti ja sõita on veel omajagu icon_razz.gif Graafika on ilus ja kõik on äge aga kahju et see muusika nagu sõitudes kordab ja üksluine on... oleks võinud mingi sarnase soundtracki ikka teha nagu oli horizon 3-s.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2018 14:59:50 vasta tsitaadiga

FH3 on muusika mõistetav, FM7 - milleks (sõidu ajal)?

Veidi erineva suunitlusega mängud ju?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.01.2018 09:44:10 vasta tsitaadiga

Muusika on ka vanemates Motorsport'i mängudes sõidu ajal mänginud (õnneks on alati võimalik seda kinni keerata). Siiani on FM muusika olnud väga viis ja sobilik seda tüüpi mängu jaoks (pean silmas eelkõige menüüde taustamuusikat), aga seitsmes osa on (lisaks paljule muule) isegi muusika osas täielik ämber.
Ma ütlen ausalt, et nii katki ja valesti disainitud mängu ei ole ma juba aastaid mänginud. Ilmselgelt lasti mäng poolikuna välja ja testfaas on mängijate teha jäetud, kuid vigade parandamine läheb kuidagi väga vaevaliselt.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 16.02.2018 10:55:48 vasta tsitaadiga

Kuna FM7-s eesmärgipõhist tegevust napib, siis otsustasin teha ühe 1000 ringise maratoni. Tasuks 6,5 milli CR-i, 32 suiti ja 10. koht Euroopas (üks ring tuhandest tuleb ikka ideaalne).
Tehke järgi.


Lõpuks ometi on maailma kõige, kõige, kõige auto jõudnud videomängudesse. Bugatti Chiron 2018 on kohal.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.03.2018 01:06:46 vasta tsitaadiga

kellelgi veel Forza 7 ei tööta praegu ? eile töötas ja praegu viskab korraks selle logo ja siis desktopile tagasi ja annab sinise kirjaga teate et could not connect network and this app not working without internet connection ? icon_lol.gif naljakas et praegu ju olen internetis ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 12:50:10 vasta tsitaadiga

Minul töötab igatahes.

Täna tuleb järjekordne update mängule. Saab näha, mis seekord ära parandatakse, ja, mis ära lõhutakse. Tegin igaks-juhuks save failidest koopia.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.03.2018 13:26:10 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Minul töötab igatahes.

Täna tuleb järjekordne update mängule. Saab näha, mis seekord ära parandatakse, ja, mis ära lõhutakse. Tegin igaks-juhuks save failidest koopia.


Eile õhtul ei töötanud ja praegu just proovisin ikka ei tööta ? nii storest käivitades kui desktopi ikoonist lööb korraks selle logo ette ja plaktsi kinni ja mäng ei käivitugi üldse icon_sad.gif Mis nüüd siis on ? oskab keegi aidata mis ma tegema pean ,,, viimati mängisin pühapäeval ja siis kõik töötas korralikult .


ei oska siis keegi aidata ?? icon_neutral.gif uurisin seda forza7 foorumit ka see on ka nagu väljasurnud viimased postitused on nagu mingist kiviajast 5 kuud tagasi ja milleks neil on selline twitteri konto nagu https://twitter.com/forza_support kui seal ka midagi ei toimu ja viimane teadaanne on ka eelmises kuust.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 14:02:04 vasta tsitaadiga

Küsi kasutaja softis käest, kas ta on omal FH3 tööle saanud. Tal oli sama jama (vaata FH3 teemat).
T10 customer support on nullilähedane - sellele ei tasu lootma jääda.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.03.2018 15:05:34 vasta tsitaadiga

HPN, aitäh mul lihtsalt mäng enne töötas ja nüüd äkki lihtsalt ei lähe üldse käimagi äkki ??? lihtsalt nagu naljakas et mängu ostust saadik töötas ja nüüd äkki ei lähe käimagi muidugi oli igast jamasi et mängus viskas desktopile aga nüüd ei lähe käimagi icon_mad.gif

edit:lugesin seda horizon 3 teemat ja londiste kirjutas seal et mingi suvaline äpp tirida microsoft storest tegin siis nii tirisin endale candy crush mängu ja peale seda siis näitas mulle veel et need lisad mis mul olid forzas olemas pean tirima siis see hooningan pack ja fast and furious lisa.. ok tirisin need ka ära ja käivitasin mängu ja ohh näe imet mäng hakkas tööle ? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

no tõesti ma ei või mis kurat tal viga oli et ma sellist jama pidin tegema et mängu tööle saada.... no tõesti kes seal neid mänge teevad ? 5 aastased et nii vigane mäng välja lastakse ? okse.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2018 15:46:06 vasta tsitaadiga

Imelik, et sulle veateadet ei tulnud. Arvasin, et sul see tõsisem jama, kus pelgalt litsentsitõmbamine asja ära ei paranda. Mul teeb sama asja aeg-ajalt, aga tuleb koos veateatega, et mängu pole kontol, ja seejärel tuleb poest mingi suva asi käima tõmmata ja ära canceldada (ei pea mingeid asju täies mahus ära tõmbama - piisab suvalise asja downloadima panemisest ja kohe ära katkestamisest) ning mäng tööle panna. See viga pole otseselt T10 ämber, vaid MS-i (teised uuemad Xbox Play Anywhere mängud teevad sama nalja).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.03.2018 21:06:37 vasta tsitaadiga

krt sattusin uuendusele vist pisut valel ajal, ikka jube uimaselt liigub
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.03.2018 14:06:56 vasta tsitaadiga

uuendab jah midagi... mida siis nüüd jälle ära rikuvad icon_lol.gif


ja jälle ei lähe mäng tööle icon_evil.gif ennem ei olnud mul sellist asja icon_cry.gif ja nüüd äkki hakkas selline jama ... kas ma pean jälle mingi suvalise cräpi sealt windows storest tirima et mu mäng tööle hakkaks ?

ma eelmine kord kirjutasin sinna forza 7 foorumisse aga olin päris tige ja kirjutasin suht inetult nii et minu posti vist ei lastud ülesse nii et kirjutada mul kuskile pole mõtet... see ei ole ju normaalne ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.03.2018 15:08:55 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
uuendab jah midagi... mida siis nüüd jälle ära rikuvad icon_lol.gif


ja jälle ei lähe mäng tööle icon_evil.gif ennem ei olnud mul sellist asja icon_cry.gif ja nüüd äkki hakkas selline jama ... kas ma pean jälle mingi suvalise cräpi sealt windows storest tirima et mu mäng tööle hakkaks ?

ma eelmine kord kirjutasin sinna forza 7 foorumisse aga olin päris tige ja kirjutasin suht inetult nii et minu posti vist ei lastud ülesse nii et kirjutada mul kuskile pole mõtet... see ei ole ju normaalne ?


Jah.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.