Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 09.11.2017 23:09:56 vasta tsitaadiga

Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.11.2017 23:45:45 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mängureid on kahte sorti, ühedele meeldib tuunida ja kiireid ringiaegu sõita, teistele meeldib mees-mehe vastu võidelda. Sellele esimesele osale on Turn 10 selgelt trääsa näidanud.
Mulle isiklikult ei meeldi kui keegi jalus tolgendab kui ma kiiret ringi tahan sõita.
sõida siis rivalsit, seal valid mehe, kelle vastu sõita ja liigud kaunis üksinduses koos ghostiga

või seda osa pole forza 7's

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 10.11.2017 00:31:11 vasta tsitaadiga

Isegi rivals on ära kohitsetud, rääkimata korralikust tabelisüsteemist nagu see oli FM4-s.
Pealegi homologeeritud autoid pole võimalik oma sõidustiilile vastavalt upgradeda ega tuunida. Näiteks see FM7 kaaneauto on minu jaoks absoluutselt alajuhitav, rooliga ei saa üldse sõita, puldiga veel kuidagi.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.11.2017 21:38:18 vasta tsitaadiga

esimene forzathon siis väljas
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 13.11.2017 01:02:03 vasta tsitaadiga

Forzathon bugine. 3 autocross eventi tehtud aga näitab ikka, et ainult 1, tuleb loota et tehakse parandused ruttu. Viimase uuendusega asendati A class hopper S class hopperiga, ajuvaba miks ei või mõlemad olla ja nüüd päris mitu õhtut tühja läinud masinate tuunimise peale.
Avastasin sellise toreda kalkulaatori http://www.dltuning.co.uk/fm7-tuneityourself enne seda võiks tutvustava video läbi vaadata https://www.youtube.com/watch?v=wneDzgVWV2Q, igati kasulik asi thumbs_up.gif


viimati muutis duracello 13.11.2017 02:57:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.11.2017 01:42:27 vasta tsitaadiga

duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.11.2017 01:50:42 vasta tsitaadiga

Ma ei saa seda üldse enam mängida icon_cry.gif nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile thumbs_down.gif Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 13.11.2017 03:07:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ma ei saa seda üldse enam mängida icon_cry.gif nii kui lähen sinna career sõitudes valin mingi võistlue ja hakkan autot valima läheb plaks mäng kinni ja viskab desktopile thumbs_down.gif Tegi selle viimase windows fall creators update ka ära ja viimased nvidia driverid ka installisin ...enne kui mängisin kui oktoobris mäng välja tuli siis olid mul mingid nvidia septembri kuu driverid ja selliseid crashe polnud üldse , kas oleks siis abi kui paneksin need vanad driverid tagasi ? Huvitav kas need vaheoealsed patchid mis välja tulid ja see Windows suur update kas see ka muudab midagi ? või oskab keegi öelda kas ma saan kuskilt vaadata mis ja miks seda põhustab et mäng ennast äkki plaksti desktopile viskab ... teiste mängudega ei ole selliseid probleeme et mängida ei saaks icon_sad.gif
Mul oli AMD kaardiga sama kala driveritega, tegin nö. clean installi, kustutasin kõik AMD'ga seotud programmid ja kaustad ära, käisin Windowsi registry ka veel üle ja kustutasin seal AMD/ATI kaustu ning peale seda lasin driveri uuesti peale ja pole ptui-ptui-ptui enam ühtegi crashi olnud. Võib ehk nvidia kaardiga sama proovida, kui kasu pole siis kasvõi see sama septembri driver peale panna ja katsetada. Crashide kohta Event Viewer'isse vist midagi ei ilmu, pole vaadanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.11.2017 15:46:39 vasta tsitaadiga

duracello, Tänud thumbs_up.gif Lasin uued driverid uuesti peale ja teen proovi kui ei sobi proovin nende septembri kuu omadega. sest nendega polnud mingeid jamasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 14.11.2017 19:52:39 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
duracello, kindel, et sul need teised ringid dirty'd polnud? Puhtad ringid lähevad arvesse.

Sõitsin täna nii et 2 koonust ajasin ümber, panin restart race mitte continue ja läks arvesse forzathonis see katse, ehk siis läheb arvesse kui restart race continue asemel valida peale sõitu. Imelik, aga minu puhul töötab. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2017 20:10:51 vasta tsitaadiga

Ma pidin kokku 4 sõitu tegema, sest 1 ei läinud arvesse (ei olnud puhas). Siin mängus polegi mingit loogikat. Asjad töötavad või ei tööta vastavalt tähtede seisule.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.11.2017 20:32:28 vasta tsitaadiga

koonuseid võis ümber ajada
ma tegin kõik sõidud esimese katsega ära ja ühtegi täielikult koonuseid mahaajamata sõite ei tulnudki

rajalt väljas ei käinud ja rewinde ei kasutanud

nood toovad tavaliselt tagi ajale külge

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 21.11.2017 10:48:31 vasta tsitaadiga

Eile õnnestus esimesena maailmas ühte tabelisse oma nimi saada. Rahvas ikka tõsiselt armastab ja mängib seda mängu icon_lol.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2017 15:00:09 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
esimene forzathon siis väljas



Üks rumal küsimus, kus ma neid vastavaid sõite tegema pean et neid forzathon missioone täita et neid autasusi saada ? ega mitte ometi ei pea mingit vip passi ostma ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2017 17:08:56 vasta tsitaadiga

Üldjuhul pole vahet, kus sa neid teed, kui just spetsiaalselt pole kirjas või mõni bug sees pole, et ülesanne ei registreeru (tihtilugu on see probleem). Free play on kõige mõistlikum koht nende tegemiseks.
Eile tulnud ülesannete jaoks (kõiki pole veel jõudnud teha/katsetada) pidin mängule peale iga ülesande tegemist restardi tegema, et asjad kirja läheks.

Hetkel on mingi kala veel liikvel, mis iga kord mängu käivitades profiili progressi ära nullib. Mul pole õnneks veel nii juhtunud, aga üldiselt tasub oma save failidest (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\Packages\Microsoft.ApolloBaseGame_8wekyb3d8bbwe\SystemAppData) aeg-ajalt varukoopiaid teha.

Mäng on paregu allahinnatud amazonis, MS ja Xbox poes.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.11.2017 19:22:23 vasta tsitaadiga

Tänud HPN, Seal free play-s ma neid sõite tegingi et seal oli sellised asjad mida tegema peab nagu nt: et mingi homestead ringil saavuta 180mp/h suurune kiirus ,see on miilides siis vist? mida ma ka saavutasin, siis mingi sõida 6 ringi daytona ringrajal ja sõida spa-francochampsi ringrajal mida ma ka tegin aga neid ta ei näidanud seal forzathoni lahtris et mul on need tehtud või kõik peab ära tegema, et ta näitaks et need on täidetud ? Save profiiliga pole õnneks jama olnud,aga seal free plays võin mängida kaua tahan,aga nii kui lähen neid career sõite tegema siis mingi aeg peale 2-3 sõitu viskab ikka lambist desktopile ... lasin veel viimati uuesti driverid peal nüüd nagu vähem viskab aga ikkagi viskab vahest ... alguses nagu kui mäng välja tuli siis olid miul mingi septembri driverid nendega nagu niipalju ei visanud sai normaalselt mängida ... praegu 388.13 peal,mingi uuemad on ka väljas ei tea kui head need on ... iseasi peaks nende septembri kuu driveritega proovima äkki tõesti jama selles... alati ei ole kõige uuemad driverid head,nad võivad rääkida küll et oh uuele mängule spetsiaalselt optimiseeritud ,aga alati ei ole nii ... mäng jookseb muidu normaalselt.

mitte midagi ei registreeri see mäng ära.sõida ja restardi palju tahad icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2017 19:51:59 vasta tsitaadiga

Hmmm... tee üks sõit ära, peale sõitu vajuta next race (mitte quit) ja seejärel alles quit, pane mäng kinni ja uuesti tööle. Nii tegin mina (Mersu omaga). Seda Porsche oma pole veel puutunud.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2017 01:39:40 vasta tsitaadiga

HPN, suured tänud thumbs_up.gif proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt icon_biggrin.gif

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx

Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks icon_rolleyes.gif võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on thumbs_down.gif netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 24.11.2017 01:47:29 vasta tsitaadiga

Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 01:54:18 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
Mul on igatahes kõik tehtud. Tegin kõik tuimalt läbi mis nõutud ja mingi viivisajaga kauntis need sõidud ära ja andis autod kätte.

Sama siin. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 24.11.2017 15:10:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
HPN, suured tänud thumbs_up.gif proovin järgi .ma ka just õudsalt tahaks seda mersut sealt icon_biggrin.gif

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst113034_-Forzathon-Nov--24---Dec--8--Porsche-356A--Merc-C63-FE.aspx

Ühesõnaga tegin nii nagu ütlesid HPN aga ta ei lugenud seda ikkagi ja nüüd tegin ühe sõidu mis seal nõudis et win a race P1 Division car,tegin selle ära vajutasin next race ja kui mäng oli juba valmis järgmiseks sõiduks siis läksin peamenüüsse ja siis vaatasin et 3-st üks on nüüd kirjas selle mersu võitmiseks icon_rolleyes.gif võib-olla peabki nii tegema kuna esimesena tegin selle homestead sõidu ja kiirus tuli ka 180mp/h siis ta seda ei lugenud ... ega seal pole ju oluline et mis auto ja kas ma rendin selle või ostan seda pole ju nõutud ja see ei ole ju oluline ? Ma loodan et ma pole ainuke kellel see jama on thumbs_down.gif netist otsides ja sattusin twitter.i ka mingi forza saidile seal ka kurdeti et ta ei registreeri neid .... no 2 nädalat on aega ehk parandavad ära icon_sad.gif


Eelmise forzathoniga oli ka mul nii, et vahepeal arvestas sõite ja vahepeal mitte. Kui restart race peale sõitu valisin siis arvestas 100% kõik sõidud, next race ja quit valides oli 50-50 kas arvestas või mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2017 20:53:01 vasta tsitaadiga

Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast?
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:15:03 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Forza 7 hetkel Microsoft poes odavamalt. Kas paypali'ga on võimaliks seal maksta? Vist targem sealt osta väga mujalt ei saa parema hinnaga vast?
mingi huiamisega ehk saad, kui üldse. Samas kas see seda 10€ väärt on, on iseasi?
kui huvi on, osta ära - horizon 3 hindasid vaadelnuna, siis suuremat soodukat enam ei tulnud
mäng ise kannatab teatavate reservatsioonidega mängida

ilma AI'ta on täitsa nitshevoo

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.11.2017 21:16:02 vasta tsitaadiga

Kõvad kutid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2017 21:17:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kõvad kutid icon_biggrin.gif
meh?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.