Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 18 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
GamerFriik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2017




sõnum 12.09.2017 23:00:02 vasta tsitaadiga

Sai ka siis proovitud. No üks halvimaid fifa kogemusi. Mängjad on uimased. Alguses proovisin Professionali tasemel. Liiga raske. Panin semipro. Ka raske. Kohutav. Loodetavasti täismäng nii piix pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2017 23:40:59 vasta tsitaadiga

GamerFriik kirjutas:
Sai ka siis proovitud. No üks halvimaid fifa kogemusi. Mängjad on uimased. Alguses proovisin Professionali tasemel. Liiga raske. Panin semipro. Ka raske. Kohutav. Loodetavasti täismäng nii piix pole.
uimased?
mulle tundus just, et pöörangud ja söödud olid kärmed, võtsin linti, ehk ma mõistan asju teisiti - professionaliga mängisin siis

Link


aga samadel seadetel, mis eelmine fifa igatahes ei jooksnud, mul oli küll adaptive vsync jäänud panemata, ehk tõmbas replaydel 30fps peale, sest minu masinaga ikka nõnda jõnksutada ei tohiks thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2017 23:59:11 vasta tsitaadiga

Töötas väga hästi - kõik viled nii põhjas kui sai seal panna.
Gameplay oli päris hea. Meeste välimus cutscenedes oli kah juba päris viisakas.
Võimalik, et see on mul siis see Fifa mille ka ostan aga eks toksin natuke seda demo veel ja otsustan. Mul need Fifad käivad üle ühe täpselt - 14-16-(?18?) - need paaritute numbritega Fifad on alati kuidagi imelikud olnud ja pole tekitanud isu mängu soetada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.09.2017 12:51:53 vasta tsitaadiga

http://www.futhead.com/18/players/2477/ragnar-klavan/
Mnjah... kiirus küll ahvatlev ei ole enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 13.09.2017 13:14:25 vasta tsitaadiga

stabiilselt suht sama läbi aastate.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 13.09.2017 13:36:45 vasta tsitaadiga

Proovisin ka demot, ei tunnetanud mingit vahet FIFA 17-ga, ükskõik kas visuaalselt või mängitavuselt. Panin World Class tasemega Bayern - ManU, võitsin 4-0, täpselt samad kombinatsioonid-tehnikad nagu 17-s. Täismängu praeguse seisuga küll ostma ei kipu icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.09.2017 13:53:09 vasta tsitaadiga

lenc, mkei, graafiliselt on minu arust selgelt ikka parem, eriti lähivõtted(kui libeda videot vaadata, ise pole veel demo installinud)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 13.09.2017 14:32:48 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
lenc, mkei, graafiliselt on minu arust selgelt ikka parem, eriti lähivõtted(kui libeda videot vaadata, ise pole veel demo installinud)

Jah, tunnistan, et lähivõtetes olid mängijad tõesti detailsemad. Lewandowski vähemalt, tema mul neid väravaid lõi. Aga tavalises mänguvaates polnud küll mingit vahet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.09.2017 19:29:23 vasta tsitaadiga

Proovisin ka siis ära, world class ja legendary olid suhteliselt lihtsad, ilmselt tehakse nad tugevamaks.
Gameplay osas, mis silma jäi on see, et meestel balaans veits reaalsem - igasugune suunamuutus ja äkilised liigutused raskendatud.
Quick subs on ka asjalik, kui see ikka seasonsis töötab(FUTis ilmselt nagunii ei tööta kui just iga mäng enne eraldi paika ei pane)
edit: peab vist legendary osas sõnad tagasi võtma, sain pendlatega lakki just, aga päris mõnus raskus üldiselt mängimiseks. Lihtsam kui Fifa 17's, aga seda heas mõttes(fifa 17's olid cpu tacklingud ja vaheltlõiked väga OP'd)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.09.2017 22:18:50 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Proovisin ka siis ära, world class ja legendary olid suhteliselt lihtsad, ilmselt tehakse nad tugevamaks.
Gameplay osas, mis silma jäi on see, et meestel balaans veits reaalsem - igasugune suunamuutus ja äkilised liigutused raskendatud.
Quick subs on ka asjalik, kui see ikka seasonsis töötab(FUTis ilmselt nagunii ei tööta kui just iga mäng enne eraldi paika ei pane)
edit: peab vist legendary osas sõnad tagasi võtma, sain pendlatega lakki just, aga päris mõnus raskus üldiselt mängimiseks. Lihtsam kui Fifa 17's, aga seda heas mõttes(fifa 17's olid cpu tacklingud ja vaheltlõiked väga OP'd)
see quick sub on nendel üks tõsisemaid argumente , seega need tulevad futi ja kõikjale, lihtsalt tuleb reeglid paika panna kindlate meeskondade puhul, aga eks see paistab

ise ka kasutasin neid demos meeleldi - mängutempo palju sujuvam ja ilmselt onlines enam ei tule ka näid õrritavaid vahetuspause niivõrd pikalt, rääkimata sellest, kui ei jõuagi mehi vahetada ja pead veel korra üritama thumbs_up.gif

ilge tsirkus on saada cutscened ja menüü 30fps capist lahti
ei ole suutnud veel nuputada, kuidas kõik uncapped oleks, aga nvidia adaptive synciga õnnestub menüüd 60fps all hoida ehk kordusedki on seetõttu 60fps, mitte mingid näkased 30fps icon_mad.gif

panin DSR'iga 2160p ja Antialiasing transparency 2x MSAA control panelist, ja mängust 4xAA ning tõmbas GPU 99% peale ning aegajalt kukkus tribüünidele vaatamisel vahelõikudes 50fpsini.

koormab graafikat ikka märksa rohkem

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2017 22:41:52 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

panin DSR'iga 2160p ja Antialiasing transparency 2x MSAA control panelist, ja mängust 4xAA ning tõmbas GPU 99% peale ning aegajalt kukkus tribüünidele vaatamisel vahelõikudes 50fpsini.

koormab graafikat ikka märksa rohkem


Irw no Fifa pole küll mäng kus mingi "ulme" graafikaga arvutit vaja piinata. icon_razz.gif Aga nuh kui riist nii lühike on siis omarahuks võib ju seda natuke pikendada mõttetustega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 14.09.2017 09:23:10 vasta tsitaadiga

Sai ka eile demo proovitud, FIFA17 jäi suuresti vahele.
Panin professionali peale, 3-0 easy win, proovisin veidi skille teha jms., aga tunnetust polnud veel. Nagu öeldi suunamuutused on raskemad ja uimased, minu meelest OK muudatus, lisaks kaeradel on puude jälle üsna pikk, kui tahad kiirust üles võtta. Kõvad vennad hoiavad palli ligi, aga lihtsalt kiired, aga halva tehnikaga lükkavad palli väga ette ära.

Tegin ka ühe journey - proovisin läbi ainult pressida jõuga, ei õnnestunud, söötudega ja targalt mängides toimib.

FUTi tempo on nagunii kiirem, seega hetketempo tundus päris hea.

Co-Op kaamera tundus olevat kaugemal kui muidu või on tööjuures silmad 27 tollistega harjunud, et 23.5 monitor tundus väikseks jääma icon_lol.gif

Küsimus: Iga varasemate FIFA aastate eest saab lisapakke ja stuffi alguses. FIFA 17 mul ostetud pole, panin seda Origin Accessis.
Kui Origin Access olemas, kas pean FIFA17 ostma, et saada neid boonuseid või piisab Origin Accessist? (Origin Access aastaks 25€ vaid, 2€ kuu, tundub päris hea diil, võtsin ära vs 4€ kuu maksta)

Suht mõttetu küsimus, aga min-max icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.09.2017 09:27:44 vasta tsitaadiga

Pead ei anna, aga peaks piisama sellest kui oled origin accessi kaudu fifa 17's futi klubi aktiveerinud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GamerFriik
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2017




sõnum 14.09.2017 14:18:35 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on infot, et kas Fifa 18 story mode jaoks peab olemas olemas Fifa 17 nagu umbes The Walking Dead season 2 jaoks peab olemas olema season 1, kus lähevad otsused edasi? Fifas oleks siis, et see klubi kellega sa loo läbi tegid jätkub vähemalt alguses icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rockbeach
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2017




sõnum 15.09.2017 05:31:19 vasta tsitaadiga

GamerFriik kirjutas:
Kas kellelgi on infot, et kas Fifa 18 story mode jaoks peab olemas olemas Fifa 17 nagu umbes The Walking Dead season 2 jaoks peab olemas olema season 1, kus lähevad otsused edasi? Fifas oleks siis, et see klubi kellega sa loo läbi tegid jätkub vähemalt alguses icon_smile.gif


ei pea , journey 2 jätkub sealt kus eelmine kord pooleli jäi ( juutuubist võid vaadata lõppu)

proovisin ka demo ära , tundub et crossing on 16-st üle võetud ja antud natuku lihvi , võtsin ronaldo editioni preorderi ära

btw keegi mainis siin neid 6'3' pikkuseid , data folderis sai midagi ära häkkida et annaks CM ( otsin url hiljem)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.09.2017 08:34:54 vasta tsitaadiga

rockbeach kirjutas:
GamerFriik kirjutas:
Kas kellelgi on infot, et kas Fifa 18 story mode jaoks peab olemas olemas Fifa 17 nagu umbes The Walking Dead season 2 jaoks peab olemas olema season 1, kus lähevad otsused edasi? Fifas oleks siis, et see klubi kellega sa loo läbi tegid jätkub vähemalt alguses icon_smile.gif


ei pea , journey 2 jätkub sealt kus eelmine kord pooleli jäi ( juutuubist võid vaadata lõppu)

proovisin ka demo ära , tundub et crossing on 16-st üle võetud ja antud natuku lihvi , võtsin ronaldo editioni preorderi ära

btw keegi mainis siin neid 6'3' pikkuseid , data folderis sai midagi ära häkkida et annaks CM ( otsin url hiljem)


Lahe!
Otsi jah icon_smile.gif
Muudaks kindlasti ära.

Alati olen standard pre-orderi võtnud, kahjuks on magu juba ees ja elujärg OK ja naine ka majas, et kaalun Ronaldo editioni seetõttu.
Varem oli aega mängida kõvasti, 300-400h aastas polnud mingi probleem, et sai trade'ida grindida jne.,
see aasta pakun tuleb 50h-80h kui sedagi, sest pole aega isegi vahel iga nädal pelada,. saab ehk nende pakkidega ka mingit funi ja ei tunne, et olen väga maas icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 15.09.2017 09:03:36 vasta tsitaadiga

Kui juba Ronaldo editionit raatsib võtta siis mu arust pigem mõned eurid juurde ja Icon edition võtta, 2x rohkem tasuta pakke. (Austraalia VPNiga hind 73 euri Libeda väitel, EU Originiga 81 euri versus 72 euri Ronaldo edition)
Ehk siis kui VPNiga viitsib jamada saab 1 eur kallimalt Icon editioni.
Ma ise ei raatsi raha raisata ja võtan vist kõige juustusema variandi kuskilt võtmepoest 38 euriga icon_biggrin.gif , early accessi 10h saab niivõinaa läbi origin accessi...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.09.2017 10:07:09 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Kui juba Ronaldo editionit raatsib võtta siis mu arust pigem mõned eurid juurde ja Icon edition võtta, 2x rohkem tasuta pakke. (Austraalia VPNiga hind 73 euri Libeda väitel, EU Originiga 81 euri versus 72 euri Ronaldo edition)
Ehk siis kui VPNiga viitsib jamada saab 1 eur kallimalt Icon editioni.
Ma ise ei raatsi raha raisata ja võtan vist kõige juustusema variandi kuskilt võtmepoest 38 euriga icon_biggrin.gif , early accessi 10h saab niivõinaa läbi origin accessi...


Jah, minu viga : mõtlesingi Icon editioni tegelikult.
Kas standard v Icon, ei hakkaks vahepealselt võtma.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2017 19:25:44 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Kui juba Ronaldo editionit raatsib võtta siis mu arust pigem mõned eurid juurde ja Icon edition võtta, 2x rohkem tasuta pakke. (Austraalia VPNiga hind 73 euri Libeda väitel, EU Originiga 81 euri versus 72 euri Ronaldo edition)
Ehk siis kui VPNiga viitsib jamada saab 1 eur kallimalt Icon editioni.
Ma ise ei raatsi raha raisata ja võtan vist kõige juustusema variandi kuskilt võtmepoest 38 euriga icon_biggrin.gif , early accessi 10h saab niivõinaa läbi origin accessi...
koreast oleks soodsam osta, pypaliga makstes võeti just ligi 76€ maha icon_biggrin.gif
sääst on sixpacki jagu
koreast oleks juba pigem kahe läti õllekohvri jagu vms icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 15.09.2017 20:48:35 vasta tsitaadiga

libe, tbh 76 euri ikkagi ei ahvatle, et eelistada säästu standardit mingi 38 eurist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2017 20:58:25 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
libe, tbh 76 euri ikkagi ei ahvatle, et eelistada säästu standardit mingi 38 eurist icon_biggrin.gif
nu see 76€ on icon edition, originist korea kaudu saad standardi 40€, seal vist tuli otsekalkull 36€, lisa sinna väike 2€ erisus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 15.09.2017 21:55:30 vasta tsitaadiga

No see Korea hind tundub OK, lõuna või põhja hind see? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2017 22:10:29 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
No see Korea hind tundub OK, lõuna või põhja hind see? icon_biggrin.gif
kui põhja korea vpni leiad, siis jaga seda meiega thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 16.09.2017 10:24:57 vasta tsitaadiga

Kuna mul hetkel TunnelBear VPN olemas siis läksin sellega Singapuri VPNiga Origini(seal Koread pole), hakkasin juba standardit ostma, aga kuidagi lõpuks ikkagi võtsin ICONi ära(mitte kogemata) icon_biggrin.gif
70 euri läks siis maksma Singapuris, standard oli vist 40.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.09.2017 12:45:06 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Kuna mul hetkel TunnelBear VPN olemas siis läksin sellega Singapuri VPNiga Origini(seal Koread pole), hakkasin juba standardit ostma, aga kuidagi lõpuks ikkagi võtsin ICONi ära(mitte kogemata) icon_biggrin.gif
70 euri läks siis maksma Singapuris, standard oli vist 40.

Langesid ikkagi sellesse lõksu. icon_biggrin.gif Shame on you. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 18 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.