Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2017 20:26:00 The Crew 2 vasta tsitaadiga

The Crew 2 Ubisoft foorum



Ubisoft avalikustas, et The Crew saab omale uue osa. Täpsem info tõenäoliselt kuu aja pärast E3 messil.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.05.2017 22:58:16 vasta tsitaadiga

Vaatasin et praegu saab the crew teise expansion-i 18 euro eest ja siis paar tundi tagasi nägin ka sellest the crew 2-st guru3d uudistes vihjet.

Väga pointi pole mul esimesele osale osta need 2 lisa wild lands ja calling out all unites mis on ühe hinnaga koos 18 euro.
Mul kumbagi pole, kuna nende year one season pass oli liiga kallis 15 auto jaoks, mis mängule praktiliselt mitte midagi juurde ei andnud.
Siis ma ei olnud nõus expansioni eest ka 30 euro maksma kui need välja tulid. Liiga kallid on need expansinid, kuna on lihtsalt modide pakk.
Samas esimese aastaga sai seda miski 400 tundi kokku mängitud ka ja oli kaardist kopp ees ja wild run rampid ei olnud ka nii ahvatlevad. Mootorrattad olid toredad aga ainuüksi nende
pärast ei tasunud see ära.

Vaatab milliseks see kujuneb ja siis otsustab. Kas on väärt raha või mitte icon_razz.gif Ubisofti ei taha ka kuidagi toetada, kui nad koguaeg pettumisi valmistavad ja ei suuda mänge korda lasta teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.05.2017 23:15:05 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Vaatasin et praegu saab the crew teise expansion-i 18 euro eest ja siis paar tundi tagasi nägin ka sellest the crew 2-st guru3d uudistes vihjet.

Väga pointi pole mul esimesele osale osta need 2 lisa wild lands ja calling out all unites mis on ühe hinnaga koos 18 euro.
Mul kumbagi pole, kuna nende year one season pass oli liiga kallis 15 auto jaoks, mis mängule praktiliselt mitte midagi juurde ei andnud.
Siis ma ei olnud nõus expansioni eest ka 30 euro maksma kui need välja tulid. Liiga kallid on need expansinid, kuna on lihtsalt modide pakk.
Samas esimese aastaga sai seda miski 400 tundi kokku mängitud ka ja oli kaardist kopp ees ja wild run rampid ei olnud ka nii ahvatlevad. Mootorrattad olid toredad aga ainuüksi nende
pärast ei tasunud see ära.

Vaatab milliseks see kujuneb ja siis otsustab. Kas on väärt raha või mitte icon_razz.gif Ubisofti ei taha ka kuidagi toetada, kui nad koguaeg pettumisi valmistavad ja ei suuda mänge korda lasta teha.

Mine nuta kusagil mujal. kopp.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.05.2017 00:18:39 vasta tsitaadiga

Ma ei ole seda esimest crew kunagi mänginud ei tundunud paeluv kuidagi traileritest ... selline kuidagi arkaadlik kihutamine need for speed stiilis .... nad peavad tegema forza 3-st midagi paremat et see minus huvi ärataks icon_razz.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 12.06.2017 23:33:41 vasta tsitaadiga

paadid, lennukid wtf. Crew 1 trailer oli samasugune paljulubav, kui valja tuli oli selline bs .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.06.2017 23:46:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
paadid, lennukid wtf. Crew 1 trailer oli samasugune paljulubav, kui valja tuli oli selline bs .


Ega jah nad lubavad palju, kuid eks paistab mis nüüd seekord tuleb.
Väga pinget küll ei paku ja just eriti mingi lennukite teema. Paadid on veel enamvähem.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 12.06.2017 23:50:03 vasta tsitaadiga

Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 00:09:40 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif

Sa võiksid lopes39-ga kokku kolida. Paras paar Ubisofti hatereid ja muidu vingujaid. boxing_smiley.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 13.06.2017 00:15:25 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif

Sa võiksid lopes39-ga kokku kolida. Paras paar Ubisofti hatereid ja muidu vingujaid. boxing_smiley.gif


Selge, teeme nii, kuid sina siis Scart'iga. Saate varsti koos lennukitega lennata icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 00:22:52 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif

Sa võiksid lopes39-ga kokku kolida. Paras paar Ubisofti hatereid ja muidu vingujaid. boxing_smiley.gif


Selge, teeme nii, kuid sina siis Scart'iga. Saate varsti koos lennukitega lennata icon_smile.gif
Ah tead on see Scart mis ta on. Vähemalt mees räägib mida teab ja on teist kahest tükkmaad etem. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.06.2017 00:56:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif

Sa võiksid lopes39-ga kokku kolida. Paras paar Ubisofti hatereid ja muidu vingujaid. boxing_smiley.gif


Sa pane meile ignore peale, kui me sulle nii jubedalt haiget teeme sellega, et meil on oma arvamus.
Samas jälle jääb küsimus, kas sul oma elu pole, et sul on vajadus koguaeg teiste arvamuste kallal nokkida?
Teemast sa ei räägi kunagi, aga vajadus on kohe näkku karata neile kes midagi negatiivset oleva teema kohta ütlevad.
Siin teemas näiteks pole sa midagi the crew kohta rääkinud ja oled ainult nokkinud.

Edit: veel üks video


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 06:38:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Ma eisaagi aru kuidas see lendamine välja peaks nägema lol :d icon_biggrin.gif, inimesed on nii cancerid hakkavad linna sisse sõitma ja isegi kui lendad kuidas sa õhku tagasi saad v vajutad lihtsalt reset nuppu ja oled õhus tagasi? Puhas cancer on see Ubi ikka icon_biggrin.gif vähemalt valisid endale õige uue ikooni. Ubishit beer_yum.gif

Sa võiksid lopes39-ga kokku kolida. Paras paar Ubisofti hatereid ja muidu vingujaid. boxing_smiley.gif


Sa pane meile ignore peale, kui me sulle nii jubedalt haiget teeme sellega, et meil on oma arvamus.
Samas jälle jääb küsimus, kas sul oma elu pole, et sul on vajadus koguaeg teiste arvamuste kallal nokkida?
Teemast sa ei räägi kunagi, aga vajadus on kohe näkku karata neile kes midagi negatiivset oleva teema kohta ütlevad.
Siin teemas näiteks pole sa midagi the crew kohta rääkinud ja oled ainult nokkinud.

Edit: veel üks video


Link
Sul oleks aeg juba lõpetada see The Crew-i vastane lapsik kampaania. Me kõik teame kuidas sa seda mängu vihkad. Igast sinu postitusest loeb seda välja. Kui ei meeldi, ära mängi. Aga igas postis halamine võiks lõppeda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 13.06.2017 10:36:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Sa pane meile ignore peale, kui me sulle nii jubedalt haiget teeme sellega, et meil on oma arvamus.


Ignoor ei korista seda idiootsust, mida paar kasutajat HV mängufoorumis süstemaatilise järjekindlusega toodavad. Käib üle aastate üks paremaid E3-e konverentse, paljulubavaid mänge tuleb uksest ja aknast aga HV mängufoorumit ilmestavad samad paar nime, kelle postitused koosnevad peamiselt sõnadest "lol, sitt, täispask, DLC!"
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.06.2017 11:17:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Sa pane meile ignore peale, kui me sulle nii jubedalt haiget teeme sellega, et meil on oma arvamus.


Ignoor ei korista seda idiootsust, mida paar kasutajat HV mängufoorumis süstemaatilise järjekindlusega toodavad. Käib üle aastate üks paremaid E3-e konverentse, paljulubavaid mänge tuleb uksest ja aknast aga HV mängufoorumit ilmestavad samad paar nime, kelle postitused koosnevad peamiselt sõnadest "lol, sitt, täispask, DLC!"


Ma ei näe midagi mis oleks väga jõhker vihkamine selle mängu kohta minu poolt.
Ja pole nagu ka maininud et see jube s!tt või piix oleks. Igas mängus on elemente mis igal eühele ei meeldi.

Aga see Dj-E ei kirjuta siin midagi mängu kohta, kas see on hea või mis on ootused jne. Ainuke asi mida ta siin teeb, on off topic ja läheb väga isiklikuks.
Ja nördimus ubisoftist on pigem selles, et ostad terve mängu koos hooajalise lisaga ja siis saad katkise mängu mida kunagi ei suudeta korda teha ja mingit kompensatsiooni selle eest ei anta, et sa aasta nende mängu testisid.
enne mängu väljalaskmist tehakse kõvat reklaami igast huvitavast asjast ja siis kui mäng välja tuleb on oopis midagi muud. Ja seda Division kujul. Ma küll mängin seda mängu edasi ja ainuke ubi mäng mida ma üle 1300 tunni mänginud olen.
Nagu ma olen korduvalt öelnud, siis ootan ära milliseks see välja kujuneb ja kui välja lastakse 2018 aastal, siis vaatab kas ostan või mitte.
Kuna varasemate mängudega pole ubi väga usaldusväärne olnud, siis kasutajana olen ma ka rohkem ettevaatlikum ja see ei tähenda, et mäng on hea või kehv.

Dj-E Ära vasta sellele teemale, kui sul mängu kohta midagi lisada pole ja on vajadus ainult mõnitada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 12:33:54 vasta tsitaadiga

Tuleb põnev mäng. Kindlasti mingi aeg ostan. Praegu saab juba unlockida 2 osa jaoks autosid jne.

lopes39 - ära parem seda mängu osta, sest muidu peab jälle aasta otsa seda nuttu kuulma. icon_razz.gif

Ju ma siis olen suur Ubisofti fanboy aga nende mängude valik on kõige rohkem minu maitsele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 13.06.2017 14:13:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Sa pane meile ignore peale, kui me sulle nii jubedalt haiget teeme sellega, et meil on oma arvamus.


Ignoor ei korista seda idiootsust, mida paar kasutajat HV mängufoorumis süstemaatilise järjekindlusega toodavad. Käib üle aastate üks paremaid E3-e konverentse, paljulubavaid mänge tuleb uksest ja aknast aga HV mängufoorumit ilmestavad samad paar nime, kelle postitused koosnevad peamiselt sõnadest "lol, sitt, täispask, DLC!"

Ei saa nõustuda kõigega aga mis ma tähele olen pannud, et selle aasta E3 märk sõna on VR. EA ja Ubi on siiamaani ainkesed kes in väljatulnud mõne uue IP või mängu seerjaga.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 14.06.2017 00:18:06 vasta tsitaadiga

Päris hea, esimene oli meeldiv meelelahutus.
_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 16.06.2017 15:54:19 vasta tsitaadiga

Pelasin The CREW 2 ja tegin ühe gameplay video mille varsti Youtube laen. Põhimõtteliselt sama mäng, mis esimene aga lennukid ja paadid juures.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.06.2017 17:05:40 vasta tsitaadiga

norm, ilmselt ei pea enam the crew'd installima, et kõik rewardid lahti saada thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.06.2017 13:13:14 vasta tsitaadiga

Tegin väikese gameplay video Ubisofti kontoris Los Angelesis ja siin on kogu see video pluss arvamus asjast.
PS! Ühel hetkel tulid mingid vennad ruumist välja kus minu kõrval umbes 7 inimest veel oli ja hakkasid arutama, et kuulge üks vend üritab täiega meie mängu siin ära lõhkuda.. glitchib jne icon_lol.gif jutt käis minust.. aga õnneks mitte halvasti vist icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.12.2017 21:05:46 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Greetings everyone,
We are thrilled to invite you to our Closed Alpha for The Crew 2!

Closed Alpha begins on Wednesday 13th at 9am UTC
Be one of the first players to get their hands on this all new The Crew 2 experience!

Check out our Closed Alpha infographic to know more about the content of this version!
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif icon_razz.gif icon_cool.gif


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.12.2017 22:53:54 vasta tsitaadiga

täitsa mängitav pela, kellele eelmine meeldis, meeldib ka uus
jookseb ultras 1620p 60fps

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.12.2017 23:47:32 vasta tsitaadiga

Ütleme nii et graafiliselt on asi ilus ja ei stutterda nagu esimene osa iga nurga peal.
Semi-automaat käigukasti pole ikka mängu suudetud lisada ja no kaardil ringi uurimine on ka paras peavalu kui hiirega välja rullida siis jube aeglane ja paneb kaardi liikuma mingis suunas
mida on keeruline kontrollida. Graafika sätteid vahetada oli ka paras peavalu kuna hiirega teed vahetused ära ja apply nuppu ei lase vajutada nii hiirega kui entriga.
Siis pmst pidin klaveri peal sätted paika panema nii et hiirt ei puudutanud ja siis lasi apply panna.

Kui ma selle kuskilt 20 euroga saan siis isegi ehk ostaks.
Lennukite lisa ei meeldi absoluutselt. Paatide sõit on ka väga nõme.
Kui need 2 asja on story mode-s sees ja edasi ei pääse kui neid asju ei tee, siis ei näe motet sellel.

Bottidel on räige püksikumm kah mis on abusdne. Esimene üritus mingi harliga sõit kestis 10 minutit umbes ja jäin teiseks. Normal peal peaks nagu lihtne olema aga kus sa sellega.
Pmst lõikad mingeid julmasid kurve lihtsalt otse läbi sõites ja ikka on bottid nii seljas. Sirge peal mäes all paneb bot sust mööda nagu postist ja 2 sekundit hiljem paned sa temast mööda nagu postist.

Tahaks sõita mingi autoga aga iga kord kui teeb mingit sellist sõitu mille autot pole vahetab selle automaatselt raid auto vastu milleks mul on buggy.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.12.2017 11:42:11 vasta tsitaadiga

lopes39, sulle vist ei mahtunud pähe, et tegu on alpha versiooniga, mitte kaudseltki valmis pelaga

kõik gameplay balansseerimised ja muud pisivead on ebaolulised

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 17.12.2017 12:12:50 vasta tsitaadiga

Kui suur kaart on? Ja kas niisama saab ka kruisida või on liiga arcade sellise asja jaoks. Test Drives Unlimitedis oli täitsa tore väike tiir teha niisama
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew 2 mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.