Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Divinity: Original Sin 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.04.2018 18:11:15 vasta tsitaadiga

Pole palju tagasisidet siin olnud alates reliisist. Kes on selle läbi mänginud ja oskab võrrelda esimese osaga?
Esimene osa oli tõesti väga kvaliteetne - kas järg on läinud tõusuteed või allamäge?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2018 20:37:34 vasta tsitaadiga

Ise tahan ka mängida, aga kurat pole aega praegu icon_lol.gif
OS valmistas veidi pettumust, aga EE versioon oli hoopis teine kogemus, kõik oli korda tehtud, lisaks veel köeti valmis Epic Encounters mod, mis Tacticiani peal oli super lust.

Pead ilmselt panti ei pane icon_lol.gif , aga ikkagi üsna kindel, et see mäng on mängimist väärt.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.07.2018 03:49:36 vasta tsitaadiga

Mängu alguses on kahetised tunded - ühelt poolt hingega tehtud maailm - teisalt frustreeriv combat, kus sa ei jaga ööd ega mütsi aga vastased kasutavad oma eeliseid ja skille edukalt. Ehk nagu võib kommentaaridest lugeda siis lihtne on liiga lihtne ja "normal" on juba hard.
Tänapäeval kus klassikaline RPG on varjusurmas, tundub see suht karuteene... mängumehhaanika õppimine võiks tulla mängu käigus, mitte eelnevalt konspekti studeerides.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 26.07.2018 12:05:26 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
Mängu alguses on kahetised tunded - ühelt poolt hingega tehtud maailm - teisalt frustreeriv combat, kus sa ei jaga ööd ega mütsi aga vastased kasutavad oma eeliseid ja skille edukalt. Ehk nagu võib kommentaaridest lugeda siis lihtne on liiga lihtne ja "normal" on juba hard.
Tänapäeval kus klassikaline RPG on varjusurmas, tundub see suht karuteene... mängumehhaanika õppimine võiks tulla mängu käigus, mitte eelnevalt konspekti studeerides.


Kuu pärast tuleb Definitive Edition välja, lisaks meeletus mahus parandatud sisule (ligi 150k uut sõna sisse lindistatud) tuleb ka põhjalikum tutorial.

Kuigi IMO on mängu Tutorial süsteem täiesti okei. Kõik asjad mida teadma pead seletab mäng sulle tooltippidena lahti. Iga kord kui mingi uue tegevuse otsa satud, tuleb tooltip ja seletab, mis on mis. Ning alati võid tutoriali materjale menüüst üle vaadata.

Süsteem lihtsalt eeldab sinu poolt julget pealehakkamist ja kaasamõtlemist.

Mis combatisse puutub, siis peamine asi on see, et peaegu kõik võitlused on valikulised ja välditavad. Kui saad piki päid ja jalgu mõnes kohas, siis kõnni ringi ja avasta mujal ning tule hiljem tugevamana tagasi. Sest kohti kuhu minna ja asju mida teha on ikka väga palju, ka kõige esimeses alas.

Samas on võimalik ka absoluutselt kõigile pasunasse anda, kasvõi kõik main questide tegelased mättasse lüüa. Seega kui tundub, et mõni "merchant" omab liiga head nänni ja küsib liiga palju, siis anna aga hagu ning tao ära ning korja laibalt kraam mõnuga üles.

---

Ise olen kõige raskemaga päris mitu päeva mänginud. Esimesel saarel mässasin oma 40 tundi vist. Praegu ca. 70h sisse taotud ning tundub, et pool mängu peaks vist läbi olema. icon_biggrin.gif

Igati rahule võib jääda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 26.07.2018 12:19:11 vasta tsitaadiga

Normaalne, siis sügisel saan hakata mängima icon_smile.gif
Archangel, soovitad esimene osa ka enne läbi teha ?
Kuidas tehniliselt on ?
Lore-wise ma usun, et meeldivad mõlemad ja stiililt.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 12:31:47 vasta tsitaadiga

Natuke olen mängida saanud. Mis gameplaysse puutub, võrreldes OS1(EE)ga, mulle meeldib, et ei ole võimalik ühe statiga (CON) max AP cheesida.
Max AP on 6 (8 teatud tingimustel) EDIT: (Lone Wolf + What a Rush = 9 maxAP? Pole testinud ), peab kasutama skille/buffe, et AP recoveryt saada ja samal käigul edasi toimetada.

Mulle aga ei meeldi see magic/physical armor. CON on nüüd suht kasutu. Stacki armorit ja hp on tähtsusetu. Samas, pole kõike näinud veel.

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.


viimati muutis AlvinL 02.08.2018 22:29:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 26.07.2018 22:00:10 vasta tsitaadiga

Sai uuesti alustatud, kuna alguse lahingud ei edenenud kuidagi. Nüüd lone wolf summoner/geomancer ja lone wolf backstabber. Lahingus on fun tagasi (classic raskusaste) ja minumeelest lone wolfiga kaasnev suurem hp, on üks põhjustest.
Tean, et kaaslaste stooridest jään ilma kuid see ongi RPG võlu, et valid endale sobiva mängustiili.
Aga combat ja skillid on keeruliseks aetud. Mis tähendab seda, et tulemus võib alul nulli lähedane olla ... samas osad, kes mängu mitmendat korda on läbimas, kurdavad juba "facerolli" üle icon_lol.gif
Aga sisu, lugu jne. on ikka icon_eek.gif kvaliteediga thumbs_up.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 27.07.2018 00:02:47 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Normaalne, siis sügisel saan hakata mängima icon_smile.gif
Archangel, soovitad esimene osa ka enne läbi teha ?
Kuidas tehniliselt on ?
Lore-wise ma usun, et meeldivad mõlemad ja stiililt.


Esimest ei ole vaja teha. Esimene mäng leiab aset ca. 1000 aastat enne teise osa sündmusi. Seega story suhtes midagi eriti ei kaota. Esimene muidugi tip-top mäng samuti, kuid teine osa on siiski parem. Seega kui tahad raha/aega kokku hoida, siis pigem võta kohe teine osa.

Mul oli esimesse mängu väga raske sisse süveneda. Ei haaranud. Teine osa aga oli kohe nii, et kui käima panid oli kohe 10h läinud nagu niuhti.

Tehniliselt suht veatu. Pole ühtegi probleemi olnud. Graafika ilus, jookseb suht siidi. Mul üks sõber mängib 10 aastat vana rauaga, Q6600 ja 4 GB Ram'i + gtx760. Ütleb, et medium sätetel mängitav.

A-lvin kirjutas:

Mulle aga ei meeldi see magic/physical armor. CON on nüüd suht kasutu. Stacki armorit ja hp on tähtsusetu. Samas, pole kõike näinud veel.


Jah. Sa pole kõike veel näinud. icon_smile.gif

Armor on hea, kuid kõik statid tulevad kasuks. Kui magic armor liiga nõrk, siis saad igalt spell-casterilt põske mis jube. Ning kui health liiga madal siis hakkab iga archer/assassin sind mingist hetkest one-shottima "piercing" damage'ga. Samuti nõuab osa varustust mõnda ekstra pointi CON'i.

marcor1 kirjutas:
Sai uuesti alustatud, kuna alguse lahingud ei edenenud kuidagi. Nüüd lone wolf summoner/geomancer ja lone wolf backstabber. Lahingus on fun tagasi (classic raskusaste) ja minumeelest lone wolfiga kaasnev suurem hp, on üks põhjustest.
Tean, et kaaslaste stooridest jään ilma kuid see ongi RPG võlu, et valid endale sobiva mängustiili.
Aga combat ja skillid on keeruliseks aetud. Mis tähendab seda, et tulemus võib alul nulli lähedane olla ... samas osad, kes mängu mitmendat korda on läbimas, kurdavad juba "facerolli" üle icon_lol.gif
Aga sisu, lugu jne. on ikka icon_eek.gif kvaliteediga thumbs_up.gif


Ühe kaaslase peaksid saama ka lone wolfina kaasa siiski võtta. Aga jah, kaaslaste story'd on lahedad, kuid ühte ja teist saad esimeses actis nende kohta siiski teada ning kokkuvõttes ongi rohkem põhjust teist korda mängida. Pluss kui valisid endale Origin tegelase, siis koged oma silmade läbi selle tegelase story ära.

Tasub märkida, et peale Act I'te saab ka respeccida, niiet ära karda eksperimenteerida. Kui õigesti mäletan, siis peaksid isegi lone-wolf talenti saama ära võtta, kui otsustad peale esimest act'i full party peale minna.

---

Mängu soundtrack on ka ikka täiesti pärl. Mängin ise Lohse'ga ning damn...


Link
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 22:54:57 vasta tsitaadiga

Ma olen mõned päevad normaalse inimese elust loobunud icon_lol.gif
Mängin Lohsega, Necromancer + Warfare damage jaoks + nipet näpet buffer. Corpse Explosion is the name of the game, critib vabalt mingi 3k (physical) damage. Tank muidugi sureb ka, aga see temaatika sobib isegi Lohsega, sest ma olen suht kõigiga mölakas, kasutan maksimaalselt ära ja siis reedan, kui see võimalik on.

Rikkaks on ka suht lihtne saada, sebi armorit mis annab +Thievery ja siis varasta kõik kaupmehed lagedaks icon_biggrin.gif

Hetkel hakkab Act2 lõpule jõudma, miskine 45h olen hinge matnud juba icon_eek.gif (matan veel!)

Järgmine playthrough raudpolt Sebille. Flesh Sacrifice on lihtsalt ajuvabalt hea. 0AP eest saab 10% dmg bonus ja blood surface JA +1AP. Praegu on Sebille dual dagger, toimib aga mitte midagi fantastilist.

Definitive Edition on kindel ost. Vähemalt 10/10 mäng icon_rolleyes.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 01.08.2018 11:51:35 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Ma olen mõned päevad normaalse inimese elust loobunud icon_lol.gif

thumbs_up.gif
Mängin Fanega, kes vahib niisama platsil, buffib Incarnate summonit (suur koll, soovitavalt blood/fire).
Sebille jookseb/hüppab seljatagant-seljataha ja backstabib. Vahepeal käib lahingust väljas närvi puhkamas (escapist).
Viimast on vaja siis kui 1-2 levelit kõrgemad vastased ja 4-5 tk.
Muhe kombo on vastasele mingi "nuga jalga" löök ja siis kanaks. Kana paneb elu eest jooksu ja iga sammuga kaotab elu icon_cool.gif . (Vb. kui haste panna siis jookseb kaugemale? peaks proovima...)

Nagu DOS 1 nii on siingi, et 1-2 levelit madalamad vastased saab jooksu pealt noppida, samas 1-2 levelit tugevamad - nendega peab kombineerima.
Vibulased olevat mängus OP
Spoiler Spoiler Spoiler
aga ei tundu lõbus.
Fanele oleks ilmselt optimaalne midagi juurde pookida - vahest pole tal midagi teha, tava magic attack on nii nõrk, et ei hakka sipsimagi.

Mäng on eeskujulik RPG - see on sinu suva - kas oled aus kangelane, kahepalgeline või päris mölakas. Mängutegijad ei ürita sind oma suva järgi hüppama panna.
Esimest korda tunnen puudust SSD kettast - kuna variante ja lahendusi on palju siis loading time on suht arvestatav.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 01.08.2018 17:19:51 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:

Definitive Edition on kindel ost. Vähemalt 10/10 mäng icon_rolleyes.gif


See on muide tasuta upgrade neile kellel mäng juba olemas. icon_smile.gif

Aga jah, see, et eksisteerib niivõrd palju erinevaid taktikaid mängu läbimiseks on ikka väga lahe.

Ise olin Jack of All Trades mage. Igasse maagiasse mõned punktid, mingi 40 memory slotti ja siis käisin ringi nii et iga fighti jaoks sobiv spell varnast võtta. Lõpuks väsisin kaaslaste min/max'i tagaajamisest ära ning keskendusin ainult enda tegelasele. Kaaslased jäid pm. kahurilihaks ja lvl 1 spellidega support tegelasteks, muud neist ei oodanud.

Fight algas, siis castisin oma 3-source point, 4 AP costiga Thunderstorm'i vms ning sellega asi sageli piirdus. icon_biggrin.gif


Eks ootan nüüd Definitive editioni ära ning siis hakkan mõtlema mis buildi järgmine kord proovib.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2018 21:08:52 vasta tsitaadiga

Aitab praeguseks beer_yum.gif
Ma loodan, et midagi tehakse ka difficultyga, mäng muutub üsna triviaalseks Act 2 jooksul, Tacticiani peal. Kui taeva abiga vaba aega leiab, siis järgmine kord tuleb kindlalt Lone Wolf playthrough. Kahekordistatud statid kõlavad väga maitsvalt. Stabiilselt skillidega teha miskine 25k damage per kärss.

\end{nolife}

Peab normaalseks hakkama icon_neutral.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 06.08.2018 23:49:56 vasta tsitaadiga

Osad spellid ikka kombineeruvad päris muhedalt. Näiteks kuidas kahekesi lvl 18 trolli maha võtta - vajalik 2 source punkti, ~26 initsiatiiv, muu pole eriti oluline.

Spoiler Spoiler Spoiler


Samas ei saa aru, miks selliseid asju "katkisteks" nimetada? On ju puhas rõõm, tunda vahest mängu ülekavaldamist, selle asemel, et teha mingit järjekordset, tuima tüüplahingut.
Kuna seda saab kasutada lahingus ainult korra ning trolli killimine pole kohustuslik siis ei näe probleemi - pigem plussiks.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 31.08.2018 12:50:45 vasta tsitaadiga

Täna siis konsoolide release date. Kas see tähendab plaate poes ka meie maal?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 31.08.2018 14:51:53 vasta tsitaadiga

lkraav kirjutas:
Täna siis konsoolide release date. Kas see tähendab plaate poes ka meie maal?

https://www.euronics.ee/tooted?query=divinity

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 02.09.2018 00:56:03 vasta tsitaadiga

Njah - olles alustanud kunagi Falloudi ja Baldurs Gatega RPG-de kogemust siis see mäng on üks parimaid, mida mängitud on. Troika/Black Isle on saanud endale väärilise mantlipärija.

Kuigi nad eriti huumorile ei panustanud, tuli seda nö. ka juhuslikult - Näiteks kanaks muudetud Baraccus Rex, kuulutamas kumeda häälega maailma hävingut, mõjus suht icon_lol.gif
Ühes kontidega koopas tuli kaaslaselt ka ära parool "Look at the bones!"

Mis uuele alustajale soovitada - "jack of all trades" ei tööta; persuation aitab RGP-st rõõmu tunda; lucky charm 5+ aitab mugavalt osta-müüa-vahetada/hardcore rpg fänn, peaks võibolla siiski thiefery peale panustama.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 16.12.2018 13:12:09 vasta tsitaadiga

Jõudsin peale ca 40h mänguaega teisele saarele - fantastiline mäng thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

EDIT - sain lõpuks läbi; mänguaega tuli kokku pea 170 tundi icon_smile.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 21:55:51 vasta tsitaadiga

Nii, oma Lohsega olen peaaegu valmis. Pole oma deemonit välja ajanud, Arxil lasin hukka minna. Kõigiga olen nii mölakas, kui olla saan.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mis õelatesse playthroughdesse puutub, mängus on selline ese nagu Swornbreaker ja kui ma Lore-st olen õigesti aru saanud, siis undead playthroughs saab ise olla Sworn (mingist hetkest) ehk teenida issand ja käskijat God Kingi. Pole veel uurinud, kas sellega kaasnevad mingid kõvad boonused. Teiste sõnadega, Renegade for life - täpselt minu tass teed.

Spoiler Spoiler Spoiler


Story on väga kõva ja ma olen ainult Lohsega mänginud praegu. Elu pole üldse must-valge / hea vs halb. Story kubiseb plot-twistidest.

Vanilje gameplay on ok. Muudatused LW-le on väga head, kuna enne said oma damage stati 80ni? ajada ja siis mäng muutus triviaalseks, sest sul on damage nii ajuvabalt kõrge. Mis mulle ei meeldi ongi see damage inflatsioon. Ok, on ilus, kui näed, et tegid miskise 20k criti, aga see muutub väga kiiresti tüütuks.

Nüüd mängu modima ja järgmine playthrough. Isegi Lohsega mängides on kõrvu jäänud Fane the Betrayer. Niisiis, Fane playthrough ..

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 13.06.2019 11:24:49 vasta tsitaadiga

Kuna BG3 jutud tulid välja, tegijaks Larian siis sai DOS2 uuesti ette võetud. Kes dual lone wolf buildis (Lohse+Sebille) võiks assassini kaaslane olla? Eelistaks maagi. Korra mängitud summoneriga aga jäi mulje, et summoner tekitab pigem tanki ning ise eriti dämmi ei tee, passib niisama kasutult. Kas on mõtet AoE damaget teha või hoopis manipuleerida vaenlastega ja buffida, seniks kuni Sebille neid ükshaaval nopib?
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Divinity: Original Sin 2 mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.