Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 27.04.2018 21:14:27 vasta tsitaadiga

Kuidas 3 ja 4 õnge saab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.04.2018 00:17:43 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
Kuidas 3 ja 4 õnge saab?
see on ju mängus väga selgelt välja öeldud icon_eek.gif icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2018 07:15:59 vasta tsitaadiga

mis mängu puudutab siis kokku sai lõpuks mängitud umbes poolteist tundi...kuigi jah olgem ausad, et ilmselt kuskil pool tundi sellest oli vist juba puhtalt videote vahtimine ja mingi tondi vestluse kuulamine. peale ilusa graafika nagu väga midagi kaasahaaravat silma ei jäänud. aegajalt mängust crashimine ja igal teisel mängu stardil crashimine (nagu kellavärk) oli aga piisav, et ei viitsinud pikemalt kala püüdma jääda. ja eks see ka, et on lihtsalt paremaid mänge millele piiratud vaba aega kulutada. kusjuures tasuta mänge, ja üllatavalt kombel samuti päris ilusa graafikaga icon_neutral.gif ei kulutanud seekord 50 euri selle asja peale ja absoluutselt ei tunne, et oleks pidanud. lõpuks ikkagi järjekordne endless loop üks ühele kordav läänemaailma shooter uues visuaalses kuues.

aga vau härrad! ulguda selle üle, et foorumi vestlustes ei kasutata lausete alguses suuri tähti või ei pisteta iga lause vahele tühikut, vot see on juba omaette tase butt-hurtingu kategoorias thumbs_up.gif mina olen siiani küll kõik jutud vägagi edukalt loetud saanud senikaua kuni kirjutaja kasutab kirjavahemärke õigete kohtade peal. aga no vabandan väga, ei teadnud tõesti, et peale 20a foorumit kasutamist on siin mõned mehed järsku enda arvates sellisteks eliitideks saanud icon_lol.gif ma loodan, et te ikka baaris õlle kõrvale möla ajades ka jutus õigete kohtade peal pause teete, sõnades ja lausetes rõhud korrektselt asetate ning sõnalõpud kunagi õllest uduseks ei kisu beer_yum.gif oh and by the way libe, ega ma kinos tavaliselt ei käigi. vahel eesti filmi vaatamas. suur osa kinos näidatavaid filme on paraku täisP*** ja mitte ainult scriptitud tegevus, vaid ka väga ettenähtav tegevus. aga eks kindlasti sellel p**** ole publikut ka, nagu näitab kasvõi see, et kohalikust ajuvabadusest nimega klassikokkutulek tehti lausa 2 osa veel icon_biggrin.gif kino puhul palju mõnusam on ise vabalt valida, mida ja millal vaadata. aga eks maitse asi jah, täpselt nagu ka selle mänguga. ei maksa siiski nii kannist venitatud näoga olla kui keegi tuleb ja avaldab sellist arvamust, mis sulle ei meeldi. tõsiselt, arvasin, et täiskasvanud ja muidu mõistlik inimene nii madalale ikka ei lange, et kuskil suvalises mölafoorumis, suvalises mölateemas tühikute ja suurte algustähtede üle vinguma pistab aga eks elu on üllatusi täis icon_razz1.gif indeed, igno ja ela edasi kui valu tõesti nii suur on, pole vaja lugeda ja pole vaja kommenteerida thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.04.2018 09:52:28 vasta tsitaadiga

Wiltz, sa räägid kirjavahemärkidest, aga ma räägin teksti liigendamisest

su jutt ei ole loetav, kui see on katkematu tähtede ja sõnade joru ekraani vasakust servast paremale ja nii 10 rida üksteise järel

http://miksike.ee/docs/elehed/9klass/3emakeel/9-3-9-1e.htm

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 29.04.2018 15:04:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
karumaru kirjutas:
Kuidas 3 ja 4 õnge saab?
see on ju mängus väga selgelt välja öeldud icon_eek.gif icon_question.gif


väga informatiivne postitus postituse enda pärast. mõte üldse HV mängudest rääkida, kui tulevad sellised vastused või on ka see põhjuseks miks nii vähe inimesed siin räägivad mängudest?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2018 20:19:18 vasta tsitaadiga

Wiltz, ainuke, kes siin nagu varateismeline käitub, oled sina. See, kuidas sa ennast väljendad, näitab sinu suhtumist kaasfoorumlastesse. Kui on raske peale igat mõttelist lõiku enter vajutada ning aeg-ajalt lauselõppu punkt panna ning uut lauset suurtähega alustada, siis ära ole üllatunud, kui sulle samasuguse suhtumisega vastatakse.

On vahe, kas loed teksti ekraanilt või paberilt, ühetooniliselt taustalt või kusagilt veebilehelt. Võta oma paar eelmist pikemat postitust ette ja kirjuta need inimese kombel ümber ning võrdle tulemusi - saad ise ka aru, et vahe on sees.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 30.04.2018 01:30:18 vasta tsitaadiga

Päris häiriv see raadioteel plära koguaeg. Seda on liiga palju!
Kuid ooplää see kõige häirivam asi on see mutt rsk. Nendest kolmest bossust nagu. Tema alal käies hakkab ta koguaeg rändom monolooge ajama. Hullema narkotsi all!
Isegi teistel aladel nii sama ringi sõites ja vaenlasi killides. Tulevad need 5 min skippimata cutscened ja mind teleporteeritakse kuhu iganes. Kohe tagasi fast travelita ka ei saa, sest peab ära ootama kuni see hui oma monoloogi lõpetab. icon_eek.gif
NAGU WTF? Miks siuke sitt ikka veel mängudes? Need debiilsed devid ei saa aru, et unskippable cutscened on faking häirivad? Primaliga ma arvasin, et neil lõpuks tuli mõistus pähe, sest seal sai pea kõike skippida.
Aga nüüd selle osaga on kõik see jama tagasi ja kordades rohkem. Totaalselt üle võlli nüüd.
Tänu sellisele jamale on need Triple A mängud äärmisel juhul ühe korra läbitavad aga tihti isegi seda mitte.
Ma ei saa aru kas nad on nii uhked oma cutcenede üle, et sunnivad neid mängijal vaadata. AltTabiga netti surfama sel ajal aga ikkagi, miks ma pean seda tegema? Tra ma tahan mängu mängida rsk.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.04.2018 09:18:30 vasta tsitaadiga

Seda nimetatakse "Story Mode".
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 30.04.2018 11:40:05 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma sellest stoorist aru sain. On teemaks ajuvaba hillbillide usu värk. Mis on jabur ja igav. Kui stoori ka veel sitt, miks mängijaid sellega piinata?
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.04.2018 12:37:33 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Nii palju kui ma sellest stoorist aru sain. On teemaks ajuvaba hillbillide usu värk. Mis on jabur ja igav. Kui stoori ka veel sitt, miks mängijaid sellega piinata?
Ära mängi kui ei meeldi. Enne mängu ostu võid vabalt youtubest mänguvideosid vaadata ja veenduda kas kõik on sulle ikka meelepärane.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.04.2018 12:45:36 vasta tsitaadiga

nagu ikka tüüpiline HinnaVaatluse foorum,kui mängu kohta arvamust avaldad tulevad tulihingelised faar krai fännboid kohe midagi tarka ütlema.Youtube videotest oli juba aru saada et selle far cry stoori on täiesti jura ja vaimuvaene.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 30.04.2018 13:17:15 vasta tsitaadiga

Imelik on see, et kallis kodanik Scart pole juttu alustand. Igatsen sind. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002




sõnum 30.04.2018 13:38:49 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Päris häiriv see raadioteel plära koguaeg. Seda on liiga palju!
Kuid ooplää see kõige häirivam asi on see mutt rsk. Nendest kolmest bossust nagu. Tema alal käies hakkab ta koguaeg rändom monolooge ajama. Hullema narkotsi all!
Isegi teistel aladel nii sama ringi sõites ja vaenlasi killides. Tulevad need 5 min skippimata cutscened ja mind teleporteeritakse kuhu iganes. Kohe tagasi fast travelita ka ei saa, sest peab ära ootama kuni see hui oma monoloogi lõpetab. icon_eek.gif
NAGU WTF? Miks siuke sitt ikka veel mängudes? Need debiilsed devid ei saa aru, et unskippable cutscened on faking häirivad? Primaliga ma arvasin, et neil lõpuks tuli mõistus pähe, sest seal sai pea kõike skippida.
Aga nüüd selle osaga on kõik see jama tagasi ja kordades rohkem. Totaalselt üle võlli nüüd.
Tänu sellisele jamale on need Triple A mängud äärmisel juhul ühe korra läbitavad aga tihti isegi seda mitte.
Ma ei saa aru kas nad on nii uhked oma cutcenede üle, et sunnivad neid mängijal vaadata. AltTabiga netti surfama sel ajal aga ikkagi, miks ma pean seda tegema? Tra ma tahan mängu mängida rsk.


Aga loo ise mäng (esinevad probleemid Sul teada, väldi neid... Tundub, et see kirjeldusele vastab nt. Tetris (soovitan proovida see ise luua hea ajaviide. PS. ära kasuta mootoried) ja nt. 15 ja veel muud 2D esialgu). Annab analüüsivõimet ja võimaldab asju näha teisest vaatevinklist. Jah need mängud on veel suht "lineaarsed" sündmuste käigu suhtes aga mõne aasta pärast
kindlasti mitte aga kindlasti nad vaevavad jätkuvalt nende vaheklippidega ja nende osatähtsus isegi et suureneb. Aga selleksajaks on elu Sind juba piisavalt maha rahustanud ning saad ka
rahulikult neid vaheklippe jälgida (ja võibolla isegi siis ilma nendeta tunduks, et midagi on puudu..).

Kohati tundub nii nagu lähed kinno ja siis peamine idee on Sul saada piletile märge peale ning oodata lõputiitreid ja see jama
on iga kord peab 1-2,5 tundi ootama, et minema saada. Mis mõte seal mängus oleks kui neid klippe seal poleks.

Ennast hakkas vaevama lõpp (vt. youtubest) ja need seoses kogu selle teemaga jne (ei hakka kirjeldama mõni veel tegeleb sellega kuigi paistab, et suurte piinadega).
Sai just ennem nähtud Waco sündmuste kohta tehtud lühifilmi, neil arendajatel oli ka inimene kes tegeles sektide uurimisega jne. Seega pakkus huvi ja sai eeltellitud.
Aga küsimusi hakkas tekitama, kas see rappimine hakkas peale peale "suure isa" arreteerimise üritust või juba enne (kohati tegelased seal seletavad
nagu jamad käisid juba varem).
Ja neid punkreid ei ehitanud ju "suure juhi" järgijad vaid tavainimesed seal ?
Seega endale tundub segasena sündmuste käik ja lõpptulemus aga nagu olen aru saanud pidi see FC tiitlitel nii olemagi (pole neid ühtegi läbi teinud ja 4 puudu ka vist).
Igas regioonis midagi tehtud aga jääb sinnapaika vaikselt tiksum arvatavasti edasi (pole eriti mänge läbi teinud, rohkem ajaviide).
Istun "vaimse juhi saarel" keda polnud hetkel kohal (teised vennad/õed elus),
kui igavaks läheb võtab Grace Armstrongi kaaslaseks ja kuulab lahingujutte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 30.04.2018 17:40:34 vasta tsitaadiga

Täitsa haige siin mõned veel kaitsevad seda. thumbs_down.gif Tee olete 100% non gamerid vaid see suur hall "casual gamer"-ite kiht.

terric
sa tuled mulle mingit Tetrist pakkuma nagu WTF. Project Brutality-ist oled kunagi kuulnud? Puhas gameplay ja ei mingeid cutscenesid. FC5 võiks selline Arcade Mode olla kus terve see sama mäp mängitav ilma selle "ägeda" stoorita.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.04.2018 19:04:35 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Nii palju kui ma sellest stoorist aru sain. On teemaks ajuvaba hillbillide usu värk. Mis on jabur ja igav. Kui stoori ka veel sitt, miks mängijaid sellega piinata?
kogu selle mängu point on mingit jutustust sulle edastada ja kõik need elemendid on sulle seda teemat rääkida - paljuski on ebameeldivate lõikude või olukordade tekitamine just selleks, et sind kogu selle stsenaariumi vältel õigesti meelestada.

kui stoorimängud sind ei pealu, siis on olemas igasugused pubg ja muud mp huinjaad, millega saad oma päevi sisustada

kui oled nii elite player, et käid siin teemas halamas, mitte kritiseerimas, siis ilmselgelt see pela ei ole sulle - tunnista fakti ja mine edasi, mitte ära ürita asju suuremaks ajada, kui asjad tegelikult on..

on vaid üks pisikene fakt, et sulle see pela ei meeldi icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002




sõnum 30.04.2018 19:38:40 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Täitsa haige siin mõned veel kaitsevad seda. thumbs_down.gif Tee olete 100% non gamerid vaid see suur hall "casual gamer"-ite kiht.

terric
sa tuled mulle mingit Tetrist pakkuma nagu WTF. Project Brutality-ist oled kunagi kuulnud? Puhas gameplay ja ei mingeid cutscenesid. FC5 võiks selline Arcade Mode olla kus terve see sama mäp mängitav ilma selle "ägeda" stoorita.

Selge pilt läksid selle valikuga alt, kuid kahjuks vist enamus taolistel mägudel on mingi teema/ajalugu/sisu, mis vaja mängijale edastada. Isegi viimasel Doomil oli vist tiba sissejuhatust jne.
Ma ise jah ei mängi palju kuid oman mõningaid mänge, pakub huvi rohkem tehniline ja teostus lihtsalt pole aega seda kõike läbi ajada ja pole ka sedatüüpi tegelane, et miski 1h vaja kõik läbi vuristada.
PS. Kui ma ei eksi (pole kasutanud ise) aga seal FC5 saad ise kududa oma kaardi jne.

Ja ma ei pakkunud Sulle Tetrist vaid ütlesin et loo ise see (programmeeri 0-st Tetris või kasvõi Tic-Tac-Toe või mis selle nimi ka on).
Lihtsalt see tekst/sõnavara Sa kasutad häiris (et mingid muttid; arendajad on idioodid jne) sellel jutul pole ju miskit analüüsi lihtsalt lahmimine.

Kui ma üldse kedagi kaitseks siis sisuloojaid jne aga õnneks nad ei vaja kaitset eks kui kunagi CV koostad saad aru sellest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 01.05.2018 18:12:34 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

on vaid üks pisikene fakt, et sulle see pela ei meeldi icon_idea.gif


Kus ma kirjutasin, et see mäng mulle ei meeldi? Ei meeldi see peale surutud stoori lihtsalt. Tähendab kuidas nad seda mulle esitavad. Ei taha ma 5-15 min videosid vahtida või iga paari minuti tagant kellegi monoloogi kuulata. See on praktiliselt viimane AAA mäng mille gameplay on veel nii hea, et viitsin siin sellest kirjutada. Igas codid ja Ass Creedid on puhas 0. Isegi raha eest ei mängiks neid.
Lühidalt selles mängus võiks ka 1000h stoorit/videosid olla. Peaasi et saaks SKIPPIDA ehk vahele jätta, nendele kes ei oska inka keelt.

terric,
Selleks ei pea ma tetrist progrema, et teada saada kui SUUR töö ikka mängu tegemine on. Piisab ka kui mõne mäpi või terve kämpi teed olemasolevale mängule. L4D sai isegi tehtud. Ja ei topinud sinna iga meetri tagant mingi cutscene. Vaid alles täitsa viimase leveli lõppu ala preemia nagu.

_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.05.2018 18:21:13 vasta tsitaadiga

ahvilõust, oled sa viimast assasins creedi mänginud ? isegi vanemad assasins creedid on mitu korda huvitavamad kui kõik faar kraid kokku icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 01.05.2018 19:49:15 vasta tsitaadiga

Ei saa aru mis vigastus pc peal selle skippimisega on? Konsooli peal on küll võimalik skippida, liigutad nö hiirt ja siis tuleb ikoon, press O to skip...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 01.05.2018 19:57:49 vasta tsitaadiga

Kõike ei lase skippida.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 01.05.2018 20:01:04 vasta tsitaadiga

No mängigu COD MP. Seal pole mingit stoorit ja vaja skippida...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 01.05.2018 20:09:13 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei saa aru mis vigastus pc peal selle skippimisega on? Konsooli peal on küll võimalik skippida, liigutad nö hiirt ja siis tuleb ikoon, press O to skip...


Need niiöelda pealesurutud cutscened igas regioonis ei häirinud küll. Esimesed paar vaatasin suurem jagu skippisin tuimalt ära.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 02.05.2018 10:06:56 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kõik relvad teevad ühte ja sama peeruhäält.


Mul on sulle kurb uudis. Kõik relvad teevadki enamvähem sama häält - pauku.

Pauk on pauk on pauk.

Eristada on neid võimalik võibolla automaattule kiiruse järgi ja mõne võimsama püssi puhul kaasneb ka metalne kõla kui lukk tagasi põrutab.

Jutud, et relvi on võimalik paugu järgi eristada, kuuluvad militarkaugetesse ringkondadesse.
____________

ahvilõust kirjutas:

NAGU WTF? Miks siuke sitt ikka veel mängudes? Need debiilsed devid ei saa aru, et unskippable cutscened on faking häirivad? Primaliga ma arvasin, et neil lõpuks tuli mõistus pähe, sest seal sai pea kõike skippida.


Näitlejate pärast. Neil on lepingud tihti sellised, et nende performance peab olema teatud protsendi ulatuses tagatud. Ehk unscippable. Isegi filmidel on lepingud tihti sellised, mis tagavad näitlejale teatud minutid ekraaniaega.

____________
terric kirjutas:

Sai just ennem nähtud Waco sündmuste kohta tehtud lühifilmi, neil arendajatel oli ka inimene kes tegeles sektide uurimisega jne. Seega pakkus huvi ja sai eeltellitud.


Father on ju David Koreshi koopia. Kuni nende üleelusuuruste prillideni välja.
____________

PS! Minu jaoks oli mäng alul meeldiv üllatus. Mingil määral on tänini. Visuaalselt poolelt näiteks. Ja tundub, et ta jookseb samadel settingutel sujuvamalt kui FC4. Aga kaks kaarti viitsisin läbi mängida ja siis tuli paus. Eelistasin vana head Stalkerit. Eks kunagi teen ka lõpuni aga mitte veel, sest Ubisofti firmamärk on tuntud oma üksluisuses.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr Jason
Kreisi kasutaja
Mr Jason

liitunud: 16.07.2007




sõnum 04.05.2018 09:35:07 vasta tsitaadiga

Päris keeruline selle lennukiga lennata kuda ma nina ülesse suunan??
_________________
Special boy
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 04.05.2018 11:18:44 vasta tsitaadiga

Nina tõstetakse-langetatakse üles-alla / edasi-tagasi nuppudega. Vaikimise võiks olla S kui sul on klassikaline lennukijuhtimise seade, ehk kui sa pole nuppe ise ära muutnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.