Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 16:32:03 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
camu kirjutas:
Ehk siis uus skin ja läheb jälle. Paar tundi proovida oleks ehk päris ok, pärast seda muutub gameplay korduvaks ja kõik on ära nähtud. Täpselt nagu FC5-ga.
Mida sa siis veel tahad? Kui sul on Ubisoftile pakkuda 20 innovatiivset ideed siis pane kirja ja saada neile. Ma ei näe eriti mingeid uusi võimalusi mida sinna mängu lisada oleks. Iga avatud maailma mäng muutub mingist hetkest üksluiseks ja korduvaks. Selle vastu ei saagi miskit teha. On seda Assassins Creed, GTA V jne jne. FC5 oli väga korralik mäng. Mitte millegi üle pole nuriseda. Kui sulle ei meeldi sellised mängud siis ära mängi.


Far Cry Blood Dragon tõestas et saab küll teistmoodi ja väga löövat asja teha. Aga lihtsam on konveiertoota keskpärasust ja ''kõigile midagi'' aina uuesti ja uuesti. Ideid leiab netist küllaga ja ma ei arva et iga konstruktiivne arvamuseavaldaja peaks hakkama developeri tööd tegema. Ma isiklikult tõepoolest peale neljanda osa pooleli jätmist pole hilisemaid vaevunud soetama ega ma muul kombel proovima, sest ma ei näe mõtet oma aega raisata korduvale (grindivale) jamale. Aga see ei tähenda et mulle varasemad asjad ei meeldinud ja lootmast et äkki kunagi murtakse praegusest infantiilsusest välja.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 16:54:02 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Dj-E kirjutas:
camu kirjutas:
Ehk siis uus skin ja läheb jälle. Paar tundi proovida oleks ehk päris ok, pärast seda muutub gameplay korduvaks ja kõik on ära nähtud. Täpselt nagu FC5-ga.
Mida sa siis veel tahad? Kui sul on Ubisoftile pakkuda 20 innovatiivset ideed siis pane kirja ja saada neile. Ma ei näe eriti mingeid uusi võimalusi mida sinna mängu lisada oleks. Iga avatud maailma mäng muutub mingist hetkest üksluiseks ja korduvaks. Selle vastu ei saagi miskit teha. On seda Assassins Creed, GTA V jne jne. FC5 oli väga korralik mäng. Mitte millegi üle pole nuriseda. Kui sulle ei meeldi sellised mängud siis ära mängi.


Far Cry Blood Dragon tõestas et saab küll teistmoodi ja väga löövat asja teha. Aga lihtsam on konveiertoota keskpärasust ja ''kõigile midagi'' aina uuesti ja uuesti. Ideid leiab netist küllaga ja ma ei arva et iga konstruktiivne arvamuseavaldaja peaks hakkama developeri tööd tegema. Ma isiklikult tõepoolest peale neljanda osa pooleli jätmist pole hilisemaid vaevunud soetama ega ma muul kombel proovima, sest ma ei näe mõtet oma aega raisata korduvale (grindivale) jamale. Aga see ei tähenda et mulle varasemad asjad ei meeldinud ja lootmast et äkki kunagi murtakse praegusest infantiilsusest välja.

Mind jättis näiteks Blood Dragon täiesti külmaks. Oleks võinu olematagi olla. Far Cry 4 ei olnud kõige parem - pea paha oli nõme ja asukoht ei olnud eriti huvitav. FC5 on FC4-st igatahes palju parem. Mina loodan küll, et nad ei muuda mitte miskit v.a ehk graafilist poolt. Kõik on täpselt nii nagu peabki olema. Storyga saaks kah asja palju paremaks teha. Aga üldiselt kellele grindimine ei meeldi siis pole vaja mängida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2018 19:56:51 vasta tsitaadiga

See on kõigi nende ubi pskade häda, et grind osa on mingi totakas relicute või muu täiesti ebaolulise nänni korjamine, neid on räigelt palju mis devalveerib asja pointi ja need kõik risustavad kaarti mis muudab nad ka siis kui neid mitte teha häirivaks. Kõikide nende kümnete kaardil olevate nännide asemel võiks olla leitavad paari käe sõrmedel ülesloetaval hulgal mingeid kaarte vihjetega mingi koha kohta mida mängjia siis peab ise otsima ja reward oleks siis unique relvad vms. Ehk siis tegu oleks täiesti siukse sidequest asjaga millel väärtus.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.12.2018 20:14:15 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
See on kõigi nende ubi pskade häda, et grind osa on mingi totakas relicute või muu täiesti ebaolulise nänni korjamine, neid on räigelt palju mis devalveerib asja pointi ja need kõik risustavad kaarti mis muudab nad ka siis kui neid mitte teha häirivaks. Kõikide nende kümnete kaardil olevate nännide asemel võiks olla leitavad paari käe sõrmedel ülesloetaval hulgal mingeid kaarte vihjetega mingi koha kohta mida mängjia siis peab ise otsima ja reward oleks siis unique relvad vms. Ehk siis tegu oleks täiesti siukse sidequest asjaga millel väärtus.
kas kogu see nänn kaardil on mängu läbimiseks kohustuslik?
Või võetakse omale see napakas kohustus kõik kaardisisu üles korjata.

Mängus ongi olulised ja ebaolulised eristatud - olulised on hüüumärgiga ikoonuid ja ebaolulised on küsimärgiga, tuvastamata kohad
hüüumärgid määravad olulisuse siiski icon_idea.gif icon_exclaim.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 10.12.2018 00:44:48 vasta tsitaadiga

Vahi aga, Joseph Seed polegi oma uue maailma loomisega rahul.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2018 08:19:55 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Vahi aga, Joseph Seed polegi oma uue maailma loomisega rahul.
Põnev ju. Äkki on ta selles osas heade poolel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 16:38:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kas kogu see nänn kaardil on mängu läbimiseks kohustuslik?


Asi ei ole selles, et mis on läbimängimiseks kohustuslik vaid nö. laisk mängudisain. Ehk siis olukord kus kaardil on 100 aardekirstu milles igaühes 10 kulda ja milleotsa iga kümne sammutagant komistad on sittakanti juram kui neid kirste oleks hästi peidetud kohtades kaardil 5 aga igaühes oleks see eest 1000 kulda. Capish?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007




sõnum 11.12.2018 22:05:33 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Aah kirjutas:
Vahi aga, Joseph Seed polegi oma uue maailma loomisega rahul.
Põnev ju. Äkki on ta selles osas heade poolel. icon_biggrin.gif

Siin annab killer stoorisi välja keevitada küll. Loodan parimat.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 19.12.2018 12:01:29 vasta tsitaadiga

Mul veel siiani 5 osa pooleli. Vast nüüd pühade ajal saab läbi tehtud. Uus asi tundub isegi päris huvitav.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 02.06.2019 13:33:33 vasta tsitaadiga

Mäng jättis kuidagi hingetu mulje. Teksti kirjutajad said muidugi väga hästi hakkama aga kuidagi puudulik tundub olema kogu kooslus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2019 15:47:40 vasta tsitaadiga

Ma kusjuures sikutasin FC5 eile uuesti, et edasi nolifeda peale story läbi tegemist aga võta näpust. Save oli haihtunud nii arvutist kui ka pilvest. Well done. icon_biggrin.gif Uninstall. icon_razz.gif
See mingi levinud probleem selle mängu puhul.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.