Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.04.2018 18:58:47 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo


mingil veidral p6hjusel on publisheridel müügi esimesed nädalad tähtsad. Ja selles aitab denuvovo väga hästi.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2018 19:07:33 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo



panid juba utorrenti huugama ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 16.04.2018 19:50:07 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo


mingil veidral p6hjusel on publisheridel müügi esimesed nädalad tähtsad. Ja selles aitab denuvovo väga hästi.


Tuleb lihtsalt hea mang teha, for example Witcher 3 icon_wink.gif

Gap kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo



panid juba utorrenti huugama ? icon_lol.gif


Ikka, midagi targematki teha 60 euri eest . Multiplayeritest saan aru aga noo 20h singleplayer alla taguda ja siis unustada no go .

_________________


viimati muutis Vihmausss 16.04.2018 19:52:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 19:51:04 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
486 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo


mingil veidral p6hjusel on publisheridel müügi esimesed nädalad tähtsad. Ja selles aitab denuvovo väga hästi.


Tuleb lihtsalt hea mang teha, for example Witcher 3 icon_wink.gif

Maitse asi. Mind ei kõida Witcher 3 absoluutselt. Minu arust paras p@sk on. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 16.04.2018 20:31:06 vasta tsitaadiga

Julgeks väita, et CP (Denuvo) töötas ilmselt siin hästi. Mis neil triple-A tiitlitel see nõutud kaitsmise aeg oli kirjastajate poolt, u kuni 2 nädalat?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 20:39:30 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Julgeks väita, et CP (Denuvo) töötas ilmselt siin hästi. Mis neil triple-A tiitlitel see nõutud kaitsmise aeg oli kirjastajate poolt, u kuni 2 nädalat?

Ja siis loobutakse, why?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 16.04.2018 20:45:01 vasta tsitaadiga

CnZ kirjutas:
Julgeks väita, et CP (Denuvo) töötas ilmselt siin hästi. Mis neil triple-A tiitlitel see nõutud kaitsmise aeg oli kirjastajate poolt, u kuni 2 nädalat?


AC Origin oli 6 kuud vist, Dishonored 2 oli vist aasta .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2018 21:06:45 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
486 kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo


mingil veidral p6hjusel on publisheridel müügi esimesed nädalad tähtsad. Ja selles aitab denuvovo väga hästi.


Tuleb lihtsalt hea mang teha, for example Witcher 3 icon_wink.gif

Gap kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
5 ka siis cracked . Ubi please keep wasting money on Denuvovovo



panid juba utorrenti huugama ? icon_lol.gif


Ikka, midagi targematki teha 60 euri eest . Multiplayeritest saan aru aga noo 20h singleplayer alla taguda ja siis unustada no go .
selle 20h asemel on sul ka palju targemat teha, kui mängida arvutimänge
need kaitsed on siiski selle, et kõige kuumemal perioodil hoida nõudlust kõrgel ning paljudel potentsiaalsetel klientidel katkeb kannatus ja ostavad ära, teine sats on see, kes kannatab aasta oodata ja siis alega osta või siis hiljem, kuna riistvara nõrk

piramisele pole ma mängude puhul ammu enam viitsinud mõelda, mitte, et raha ülemõistuse palju, aga ei pela enam kõiki mänge, mida vähegi tahaks mängida vms
ja üldse see piramine on mingi tüütu värk ja poole funktsionaalsusega tänasel päeval

kinos käid 10€ eest 2h, nüüd 20h eest 60€ on röögatu ja enamasti on see 20h puhas rahmeldamine ja kiirustamine

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 21:08:11 vasta tsitaadiga

libe, thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 21:35:34 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Ikka, midagi targematki teha 60 euri eest . Multiplayeritest saan aru aga noo 20h singleplayer alla taguda ja siis unustada no go .

Mo ma ei tea. Mul läks SP läbitegemiseks 30h ja libedal isegi vist 40h. Osta mäng rotikast siis saad väheke soodsamalt ja ei pea seda 60€ taga nutma. icon_wink.gif


viimati muutis Dj-E 16.04.2018 21:55:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 21:53:45 vasta tsitaadiga

1080Ti jaoks raha on et mängida aga 40€ key jaoks ei leia icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2018 22:07:22 vasta tsitaadiga

Dj-E, see on kohatu võrdlus Witcherit far cry-ga võrrelda,täiesti erinevad mängud icon_rolleyes.gif jah ma saan aru et Vihmauss tõi näiteks witcher 3, kuna witcher 3 oli tõesti hea mäng ja sai ka vastavaid auhindu ja oli ka aasta parim mäng. Minu meelst on ka see far cry 5 täiesti jura,kuidas te üldse seda viitsite mängida,ma ei viitsi seda isegi pirada mitte.see ameerika usu teema on täiesti ebahuvitav.

libe, kui juba vaidluseks läks siis oleks huvitav teada mida siis teeksid selle 20H kui sa just arvutimänge ei mängi ? Tõsi ise ka ei jõua enam kõike mängida mida tahaks,ja piranud pole ka enam aastaid.aga vahest olen mõnda mängu nii proovinud,kuna tänapäeval enam demosi enam ei tehta ja olen piraversiooni maha uninstallinud l arvutist ja originaali ostnud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2018 22:14:47 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Dj-E, see on kohatu võrdlus Witcherit far cry-ga võrrelda,täiesti erinevad mängud icon_rolleyes.gif jah ma saan aru et Vihmauss tõi näiteks witcher 3, kuna witcher 3 oli tõesti hea mäng ja sai ka vastavaid auhindu ja oli ka aasta parim mäng. Minu meelst on ka see far cry 5 täiesti jura,kuidas te üldse seda viitsite mängida,ma ei viitsi seda isegi pirada mitte.see ameerika usu teema on täiesti ebahuvitav.

Nagu ma ütlesin - Maitse asi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003




sõnum 17.04.2018 00:00:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Ja siis loobutakse, why?

Millest loobutakse? Pean silmas, et kirjastajal on teatud ootused tugeva luku kasutamise eest (mille eest käiakse tohutu summa välja, eriti AAA pelale). Tavaliselt on see ajavahemik, mil tehakse suurim nuts ära. Edasi on tore, kui mäng on lukus, aga kui murtakse lahti, siis pole ka hullu. Kuna eventually juhtub see ju nagunii. Mõnikord - küll aegu hiljem - lastakse ka patch välja, mis üldse eemaldab kaitse, kui see on juba completely redundant.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2018 01:01:03 vasta tsitaadiga

sai kah huvi pärast natuke proovitud. ütleme nii, et mixed bag. positiivse poole pealt üllatas graafika areng, reaalselt on päris detailseid tekstuure viitsitud teha ja üldine environment näeb vägagi kena ning usutav välja. võiks isegi öelda, et üks usutavamaid naturaalse loodusega mängu seni, graafilise poole pealt siis vähemalt.
aga samas, niivõrd oluline asi nagu näiteks relvahelid ja ka tunnetus - no täiesti ümmargune null lihtsalt. tongipüssist laskmine, kõik relvad teevad ühte ja sama peeruhäält. plahvatused on nagu keegi lööks lusikaga vastu plekist potti teises toas. mida v*ttu?!? AAA game? automaadist lased mingit venda saja meetri kaugselt pähe nii et tüübi pea on sama väike nagu sihiku ots ja iga viimane kui lask on pihtas põhjas headshot. no recoil, no bullet spread, damage tundub olema ka selline, et isegi kõige basicuma püstoliga võtab suurem osa tüüpe maha ühe lasuga, isegi siis kui enda arvates üldse mööda lasin...njaa. esimesed 3-4 niiöelda firefighti kestsid täpselt 2 sekundit. plõks plõks plõks 3-4 venda surnud. mitte mingit taktikat vaja ei ole, mitte millegagi eksida ei ole. ja loomulikult pole ka mitte mingisugust sense of accomplishmenti...normali pealt hardi peale vahetades tundub ainuke erinevus olema selles, et vaenlase bullet teeb rohkem damage't per piece. jällegi, väga "advanced".

lisaks veel, et AI on lollim kui lammas. vahib sulle 5 meetri kaugselt otsa ja täidab oma warningu meetrit seni kuni sa oled 7 korda jõudnud tema ja ta sõbrad maha lasta icon_lol.gif graet job thumbs_up.gif ning mis mõttes mul ei saa korraga kaasa olla automaat ja vibu, seriously?
ausalt öeldes kahju, et nii väärt environment nii lapsiku sisuga ära on rikutud. isegi need niiöelda vaheklipid on täitsa uhkelt ja hästi tehtud ning story polegi päris idiootne, kuid mängimine tundub küll selline, nagu oleks asi tehtud kuni 5-aastastele. mäng on väärt kõva 5 euri, for the effort icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 19.04.2018 09:44:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ning mis mõttes mul ei saa korraga kaasa olla automaat ja vibu, seriously?

See ainult alguses; hiljem võimalik icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 19.04.2018 12:29:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
CnZ kirjutas:
Julgeks väita, et CP (Denuvo) töötas ilmselt siin hästi. Mis neil triple-A tiitlitel see nõutud kaitsmise aeg oli kirjastajate poolt, u kuni 2 nädalat?

Ja siis loobutakse, why?


Arvatavasti see maksab ränka raha ja maksta tuleb kasutatud päevade eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 19.04.2018 15:13:56 vasta tsitaadiga

Noo ma eitea, striimidest ja videotest ikka vaatasid, et peaks ikka olema teistsugune nagu teised Far Cryd kuna eipea ronima jne aga siiski peale seda alguse “saare” puhastamist nats edasi mängind ja kopakas jumala ees juba. Noo absull ei kutsu mängima, sama oli FC4 . Seal sai ka see tutorial ära tehtud ja unistall, FC Primal’ist eihakka rääkimagi . FC2 ja 3 olid ikka vinged ja mulle hakkab tunduma, et FC seeria nagu cod mis on trash’iks ära läinud.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2018 15:43:15 vasta tsitaadiga

"otsisin" ka eile endamisi häid põhjuseid, miks peaks seda mängu edasi mängima aga ega midagi eriti usutavat välja ei mõelnud. environmenti tahaks explore'da aga neid niinimetatud vaenlasi lasta eriti ei viitsi sest see lihtsalt ei paku mitte midagi. aga ega siin mängus vist suurt midagi muud ka teha ei ole? keegi rääkis kalapüüdmisest, seda võiks proovida...aga kust kurat ma need spinningud ja söödad ja asjad saan? raudselt tuleb õnge unlockimiseks ikka mingi "lõpuboss" ära tappa icon_biggrin.gif
irooniline on see kuidas tüüp seal alguses torni ronides räägib, et "im not gonna have u climbing towers all over the county" vms. ja sellele järgneb siis umbes kaks korda järjest veel mingi koomilise "pühakoja" õhku laskmine ning mingi onni juures kellegi "päästmine". Mis on mõlemad juba 3ndat korda korduvad tegevused. Fck, see tornidesse ronimine oleks huvitavam kui metsavahel gaasiballoonide õhku laskmine. Okei, arvatavasti kuskil maal lähevad need nö. missioonid ka ikka natuke raskemaks ja struktuurid pisut keerukamaks aga samas on päris odav kui sellise igava korduse maigu juba esimene poole tunni mängimisega suhu saab.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.04.2018 18:04:46 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"otsisin" ka eile endamisi häid põhjuseid, miks peaks seda mängu edasi mängima aga ega midagi eriti usutavat välja ei mõelnud. environmenti tahaks explore'da aga neid niinimetatud vaenlasi lasta eriti ei viitsi sest see lihtsalt ei paku mitte midagi. aga ega siin mängus vist suurt midagi muud ka teha ei ole? keegi rääkis kalapüüdmisest, seda võiks proovida...aga kust kurat ma need spinningud ja söödad ja asjad saan? raudselt tuleb õnge unlockimiseks ikka mingi "lõpuboss" ära tappa icon_biggrin.gif
irooniline on see kuidas tüüp seal alguses torni ronides räägib, et "im not gonna have u climbing towers all over the county" vms. ja sellele järgneb siis umbes kaks korda järjest veel mingi koomilise "pühakoja" õhku laskmine ning mingi onni juures kellegi "päästmine". Mis on mõlemad juba 3ndat korda korduvad tegevused. Fck, see tornidesse ronimine oleks huvitavam kui metsavahel gaasiballoonide õhku laskmine. Okei, arvatavasti kuskil maal lähevad need nö. missioonid ka ikka natuke raskemaks ja struktuurid pisut keerukamaks aga samas on päris odav kui sellise igava korduse maigu juba esimene poole tunni mängimisega suhu saab.
neid asju pommitad lennukite või kopteritega thumbs_up.gif
ja kui omale piisavalt repi oled saanud, siis hakkavad lennukid sind tüütama ning ostes omale lennuki, saad nendega dog fighte teha

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2018 00:16:02 vasta tsitaadiga

Sai lõpuks läbi tehtud story osa ja kokkuvõttes 6/10. Story idee tundus alguses hea, aga kokkuvõttes kuidas seda jutustati oli täiesti mõttetu. Peale esimese ala läbi tegemist muutus kõik grindiks ja ei pakkunud mitte midagi uut. Olen selles mängus suht pettunud. 60€ see mäng kindlasti väärt ei ole. Sa ei jää millestki ilma, kui sa seda ei mängi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2018 00:45:11 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Sai lõpuks läbi tehtud story osa ja kokkuvõttes 6/10. Story idee tundus alguses hea, aga kokkuvõttes kuidas seda jutustati oli täiesti mõttetu. Peale esimese ala läbi tegemist muutus kõik grindiks ja ei pakkunud mitte midagi uut. Olen selles mängus suht pettunud. 60€ see mäng kindlasti väärt ei ole. Sa ei jää millestki ilma, kui sa seda ei mängi. thumbs_down.gif
palju aega kulus? ja mis osa sa esimesena lõpetasid?
miks asi grindiks muutus?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2018 09:03:24 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
Sai lõpuks läbi tehtud story osa ja kokkuvõttes 6/10. Story idee tundus alguses hea, aga kokkuvõttes kuidas seda jutustati oli täiesti mõttetu. Peale esimese ala läbi tegemist muutus kõik grindiks ja ei pakkunud mitte midagi uut. Olen selles mängus suht pettunud. 60€ see mäng kindlasti väärt ei ole. Sa ei jää millestki ilma, kui sa seda ei mängi. thumbs_down.gif
palju aega kulus? ja mis osa sa esimesena lõpetasid?
miks asi grindiks muutus?

libe palju sul Story Progress-i % on? Ma ei saa seda üle 85% kuigi peaks olema kogu story ja side missionid tehtud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.04.2018 09:27:34 vasta tsitaadiga

85% on jah kogu SP kampaaniaga tehtavad missioonid ja prepperid. Ehk saab 100 täis kui kõik tegevused ka ette võtta, ei ole viitsinud nii uurida. 25h kulus selle peale.
Üldiselt olen -RaiTz-i arvamusega nõus. See kõik oli veel eriti jabur kuna peategelane oli tumm ja siis oli lihtsalt vaja oodata või vahele jätta kui mingi pikk lalin jälle tuli kelleltki. Lõpp oli selle tõttu eriti odava mekiga. Miks üldse võimaldada valikuid?
Kõige rohkem häiriski kasutatav stoori ülesehitus ja selle serveerimine. Lõpuboss ja sellele järgnev oli selles osas eriti kehv. Nii loogika kui stoori osas.
Mina võtsin esimesena Faithi ette. Puhtalt selle pärast, et esimese hooga sattusin sinna piirkonda ja ta ilmutused käisid täiega närvidele. Esimesed 30 mintsa oli pea päris laiali aga siis sain rütmi sisse. Kopterid on viis pluss aga teevad ka väga lihtsaks kõik.

Kõige hullem on selle mängu juures jõuga pealesurutud bossidega kohtumised. Just see, et need on vältimatud, ükskõik, mis parajasti käsil on kui teatud piir ületada.
Kuna võimsamad relvad on ka seotud mängus edenemisega siis on väga jama, et heade relvade saamiseks tuleb enamik mängu läbi teha või siis algtaseme relvadega sussutada.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2018 10:47:59 vasta tsitaadiga

85% mul
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Far Cry 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.