Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 10.10.2004 15:38:38 vasta tsitaadiga

tellsin sealt kunagi kaks katoodi hinnaga 150 eeki, saatsid mulle asjad ilusas pakendis koju ära kah. ainuke miinus vb see, et teenindus on(no vähemalt tol ajal oli) suhteliselt venekeelne ja raskestimõistetav.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2004 11:17:55 vasta tsitaadiga

Olen seal tihti käind ja üht-teist ostnud. Teenindus on suht kehv aga kui sa tead mida sa tahad ja neile näitad kus see letil/riiulis asub siis saab soovitud kauba kätte küll. Probleemne on küll see, et müüjad Eesti keelt eriti hästi ei oska veel aga tundub, et asi paraneb ja hinnad ka head, ei tohi lasta lihtsalt ülpitsema hakata neil thumbs_up.gif
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 13:16:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

müüjad Eesti keelt eriti hästi ei oska


mm ... selle kohta ytleks yks minu tuttav - Kui maailma ei taha ennast parandada, siis hankime endale lisateadmisi. Koolis on ju koigil mingi venekeele kursus olemas. Suhtlemiseks peaks piisama. Kui siis just nende detailide venekeelseid nimesid ei tea, siis saab ju inglisekeel oelda. Voi kuidagimoodi seletada.

Endal siis oli ka paar korda nii, et pikka aega seletasin mida ma tahan. Age peamiselt oli see mu enda probleem, kuna ma lihtsalt ei teadnud juppi tapset nimetust ja selle mudel numbrit. Lopuks sai asi lahendatud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2004 13:53:50 vasta tsitaadiga

Seaduse järgi peab klienditeenindaja Eestis suutma suhelda Eesti keeles icon_evil.gif
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 13:58:19 vasta tsitaadiga

vaat see on juba nii... Kui sulle midagi vaja on, siis see on peamiselt sinu probleem. icon_wink.gif

Ja seadus on ikka seadus... Koik austavad, kuigi mingi ports inimesi rikub...

Ja mida sa ika teha saad, no ei tea kutid eesti keelt ...

P.S. Kas sa oled koolis vene keelt oppinud? (Maletan, et keegi ütles midagi sellist --- seal tunnis igal aastal sama asja tegime --- mittemidagi). uidas sul siis sellega oli?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2004 14:45:49 vasta tsitaadiga

... eks konkurents paneb asja paika, kas müüjatel on riigikeeleoskust tarvis või mitte. Mina igaljuhul sellise poe teenuseid ei kasutaks, kus minuga riigikeeles suhelda ei suudeta !
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 15.10.2004 14:58:39 vasta tsitaadiga

kommenteerisin arvutikomplekte
A64 komplektid halvemad kui K-l
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 15:07:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

... eks konkurents paneb asja paika, kas müüjatel on riigikeeleoskust tarvis või mitte. Mina igaljuhul sellise poe teenuseid ei kasutaks, kus minuga riigikeeles suhelda ei suudeta !


nagu ma ytlesingi - enda asi peamiselt. Ses mottes olen ma onneseen, mul taitsa ykskoik kuna ma nagunii saan venekeelest aru.. beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2004 15:32:08 vasta tsitaadiga

mul ka suht savi sest ma tean mida ma ostma lähen ja suudan seda nii Inglise kui Eesti keeles selgitada ja kui mehed aru ei saa ja lolli mängivad kuni ma vihastan siis vihasena suudan ma ka kurttummale sellgeks teha et asi mida ma tahan on ta seljataga riiulis.
Kommentaarid: 444 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 337
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2004 15:47:35 vasta tsitaadiga

... mina pean riigikeeleoskust, kohelikes poodides, teeninduskultuuri üheks oluliseks osaks ja miks peaksin eeldama, et umbkeelsus on ainuke asjaolu, millele poes nö. läbi sõrmede vaadatakse ? Reeglina, peegeldab see suhtumist klientidesse üldiselt ja milleks on tarvis kulutada taastumatuid ressursse (närvid seda kahtlemata on) ja tegema tööd, mis peaks olema hoopis müüja töö, et mulle soovitud kaupa korrektselt pakkuda ? Eestis on piisavalt poode, kust saab vajaliku ostu stressivabalt tehtud ja kui ei oleks, siis telliksin soovitud kauba enne mõnest välisriigist, kui seesugusest punkrsist, mis peab ennast poeks, kuid kust ostmine on jäetud 100% ostja mureks ...

BTW, siinöeldu on vaid vastusena eelkõnelejatele, ei peegelda minu suhtumist ATF'i, kuna pole nendega au olnud kaupa teha !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnum
HV vaatleja
gnum

liitunud: 24.09.2004




sõnum 15.10.2004 17:33:01 vasta tsitaadiga

kkk ... beer_yum.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2004 21:34:37 vasta tsitaadiga

kauba saadavusega on probleeme. võtsin atf'i uue netipoe lahti ja vaatan et minu soovitud laptop on laos olemas ja hind on xxxxx. kohale minne paluti näidata milline laptop hinnakirjast, seal oli hind mõnedsajad teistsugune ja loomulikult polnud laos seda laptopi enam olemas
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2004 07:28:03 vasta tsitaadiga

... laoseisudega võiks poed ikka rohkem vaehva näha tõepoolest. Ma saan aru, et tellitavat kaupa pole võimalik väga täpselt paika panna, kuid see, mis endale sees, peaks küll teada olema ja kui on väike pood, siis ei tohiks ka laoseisu reaalajas muutmine mingi ületamatu probleem olla ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ramli
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2004




sõnum 25.10.2004 09:46:19 vasta tsitaadiga

Kuidas neil komponentide tellimuste täitmisega on? Saavad lubatud aegadega hakkama?
Meilitsi esitatud tarneaja küsimusele igatahes ei vastatud, helistasin üle. Hästi ei meeldi ka mõte, et peaksin tellimiseks minema kohale ettemaksu maksma (kuigi põhimõte iseeenesest on aktsepteeritav, lihtsalt xxx+km üks ots).

Mõtlen, et kas tasub loota lubatud kahe nädalaga Corsairi twinx mälude saabumist, või oleks mõttekam võtta oodatavalt täna ühte üldiselt lugupeetud poodi saabuvad sama mudeli üksikeksemplare. icon_question.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 15.12.2004 16:44:47 vasta tsitaadiga

mulle otsivad nad veel mälu digikale ja saadavad komplekti ära. nii juba pea nädal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
käbi
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003




sõnum 20.12.2004 15:09:19 vasta tsitaadiga

minul läks viirusetõrje igatahes pöördesse nende www-l. (js_petch.a )
_________________
Müüa vähekasutaud südametunnistus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2005 23:44:37 vasta tsitaadiga

Ostsin digika ja pole kiiremat teenindust näinud. thumbs_up.gif Algul tahtis küll väiksema CF kaardi anda kaasa kuid vahetas selle kenasti välja kui selle kohta küsisin.
PS.
Pood on väga lolli koha peal ja suht lage.
Kuid kui see ruum mis neil hetkel tühi on oleks otsani seda kola täis mida nad kodukal reklaamivad oleks see üks vingemaid ma usun.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IgaLucky
HV vaatleja
IgaLucky

liitunud: 02.01.2005




sõnum 14.01.2005 06:31:49 vasta tsitaadiga

käbi kirjutas:
minul läks viirusetõrje igatahes pöördesse nende www-l. (js_petch.a )


viirusetõrje icon_razz1.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2005 09:34:56 vasta tsitaadiga

Sattusin siis eila kah sinna ATF'i ja ülimalt negatiivne kogemus jäi icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif .Kõigepealt uksest sisseastumise ja viisaka ning rõõmsa teretamise peale ühmas üks tegelane arvuti ekraanilt silmi tõstmatta midagi ebamäärast vastu ja teine kes mängimisega ametis oli ei teind väljagi.Teist tegelast kõnetades, et ega neil üht jubinat momendil kohal pole ühmati lihtsalt kiiresti, et ei ole silmi arvutiekraanilt isegi tõstmatta ja hoogsalt edasi mängides.Oleks paari teist asjagi uurind ja võimaluse korral ka kohe ostja olnud aga selline täielikult ükskõikne suhtumine klienti tilgutas piisavalt tõrva, et lihtsalt minema läksin icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Igastahes väga saast thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif suhtumine icon_evil.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xaus
HV vaatleja
xaus

liitunud: 07.06.2003




sõnum 16.03.2005 16:35:27 vasta tsitaadiga

Selline kogemus ATF arvutisalongiga. Neil on päris hea hinnaga Canon A510 digifotokas müügil. Helistasin sinna ja küsisin, kas see kaamera on poes kohal, öeldi, et on küll. Läksin poodi ja mis selgus? Kaamerat ei ole ja keegi ei tea millal on lootust saada icon_evil.gif Ilmselt jättis vene keele aktsendiga härra telefonis mainimata, et kaamera on kohal ainult online kaupluses icon_sad.gif
Seejärel otsustasin tellida kaamera ikkagi ATF online poest. Reede õhtul maksin ära ja kolmapäeval oli asi ukse taga, mis enam-vähem mahub nende poolt lubatud kahe-kolme päeva sisse, kui arvestada, et reede õhtul ei tegelend sellega seal keegi. Pakki kätte saades sain ka sellise ebameeldiva üllatuse osaliseks, et kui enamus online poode tasub nii kalli toote(3300- krooni kokku) puhul saatmiskulud ise, siis nüüd küsiti minu käest 47 krooni saatmiskulude eest thumbs_down.gif Kusjuures üllatusena tuli see selle pärast, et tellides jäi nagu mulje, et selle eest maksavad nemad, aga ju ma siis ei uurinud tingimusi piisavalt põhjalikult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zapi
Kreisi kasutaja
zapi

liitunud: 21.05.2003




sõnum 17.03.2005 18:06:50 vasta tsitaadiga

Ei osanud kuhugi mujale toppida,aga selle firmaga seotud nii et, kuidas on garantii käigus välja vahetud (asendatud teise samalaadsete andmetega erineva firma mudeliga) arvutikomponendi garantiiga? Kas hakkab uuesti otsast peale üks aasta või kestab ta need vähesed päevad mis originaalasja garantii veel kehtib? Ning kas uue asja garantii jaoks on sobiv eelmise asja arvele lisatud garantiikupong kuhu on märgitud ümbervahetus uue asja nimega,peal on ainult algse asja garantisse viimise kuupäev (minu teada arvutist uut asja ei lastud kah läbi minule andmisel) ?

Aga jah firmast kah...eesti keelt see üks oskab nõnda,et aru saab ikka...aga oma lubadustest helistada ei oska nad kinni pidada...ning kahe ja poole kuune garantiis asja olek venis tänu nende poolsele mitteteatamisele isegi veel mõned nädalad pikemaks, kuigi nad ennem ise korduvalt ütlesid asja käigu vastu huvi tundes ,et nad helistavad mulle kohe kui midagi teada jne...
lisaks mainitud poe väljanägemine nagu kolimine/lõpumüük käiks ning asukoht ja teine korrus kuhu administraator ,umbvenelane, ei oska juhatada...


viimati muutis zapi 18.03.2005 15:21:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2005 01:15:41 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab, kuidas selle hinnakirjaga on. tellitav- kaua sellega läheb umbes ja mis see call veel tähendab?
eriti ei julgeks sinna poodi minnagi peale kommentaare icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piq
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2003




sõnum 19.03.2005 18:56:56 vasta tsitaadiga

call peaks tähendama seda et kauba kogused ja hinnad on otse kopeeritud TDbalticu baasist ja sial kui on koguseks 0 sis on just se "call" seal juures
ehk siis peaks hlistama ja uurima milla tuleb kui yldse
ja atf'i hinnakiri suhtkoht koosnebki nii gnt kui TD hinnakirjale lisatud protsendiga hindadest ja nende hindade juurde kuuluvatest asjadest
sellist kergema vastupanu teed on läinud paljud arvutipoed
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incognito
Kreisi kasutaja
incognito

liitunud: 19.02.2004




sõnum 22.03.2005 20:08:03 vasta tsitaadiga

käisin siis ükspäev ATFis, oli viga minus, aga eriti must välja ei tehtud - olid juu vist tähtsamad kõned telefonitsi vaja rääkida... ootasin tükk aega.. kuni kannatus otsa sai ja läksin minema

sooviks oli vaid võimalikult low-end socA jahutus
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cassini
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2005




sõnum 27.03.2005 13:05:34 vasta tsitaadiga

Kah kogemus ATF'ga, tõsi küll, positiivne. Sai soetatud 2004 mai lõpus sealt PowerShot A80 koos 256mB Kingstone'i mälukaardiga. Siiamaani töötab thumbs_up.gif . Ise ei saand kohal käia, ostis siis antud fotoka keegi tuttav (naisterahvas). Ja nüüd nali: tema palvel see aparaat kokku panna ja kontrollida, vastati et, nemad EI OSKA aga küll töötab. Teeninduse koha pealt nurinat polnud, saime eesti keeles eelnevalt tf teel kauba suhtes kokku lepitud (tugevat aktsenti kuuldes pakkusin vene k suhtlemist aga öeldi, et saab ka riigikeeles).
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ATF mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.