Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassins Creed: Origins märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.10.2017 21:15:08 vasta tsitaadiga

Gap, Kui minu raual jookseb siis miks sinu oma peal ei peaks ?
Sul kõvasti parem CPU ja kindlasti ka veel muud vidinad va graafika mis on pmst sama.

Scart, Tomorrow postitusest ma ei loe mingit vihkamist välja. See on sinu mingi märg unenägu, et sa näed kõiki kõike vihkamas mis sulle meeldib vms.

Pealegi ei näe ma siin kedagi kurtmas mängu iluduse kallal või mingi next gen mis sul iga mängu peale tuleb kui keegi viriseda julgeb.
Pealegi DRM ei ole ühtegi mängu paremaks teinud vaid on alati teinud probleeme just ausatele inimestele kes on mängu ostnud ja mäng ei kannata mängimist, kuna DRM koormab oma kaitsmisega arvuti üle.
Ja nüüd kui sellel mängul on juba 2 DRM-I siis see ju koormab kaks korda enam.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 30.10.2017 21:37:10 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Scart, Tomorrow postitusest ma ei loe mingit vihkamist välja. See on sinu mingi märg unenägu, et sa näed kõiki kõike vihkamas mis sulle meeldib vms.

Pealegi ei näe ma siin kedagi kurtmas mängu iluduse kallal või mingi next gen mis sul iga mängu peale tuleb kui keegi viriseda julgeb.
Pealegi DRM ei ole ühtegi mängu paremaks teinud vaid on alati teinud probleeme just ausatele inimestele kes on mängu ostnud ja mäng ei kannata mängimist, kuna DRM koormab oma kaitsmisega arvuti üle.
Ja nüüd kui sellel mängul on juba 2 DRM-I siis see ju koormab kaks korda enam.


Tegemist on rumouriga. Kõik muu stiilis "2 DRMi koormavad kaks korda rohkem" on lasteaiatasemel lalin.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.10.2017 22:25:24 vasta tsitaadiga

Scart, sul nende ülivõrretega ikka lappab hoolega icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 30.10.2017 22:56:04 vasta tsitaadiga

Jookseb rahuldavalt. 3440x1440 kôik heeblid pôhjas enamus aega 60-70fps. Vahel plummetib ka 45 kanti. Mäng ise täitsa pônev ja visuaalselt ka nauditav.
Kommentaarid: 956 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 761
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.10.2017 22:58:17 vasta tsitaadiga

See oleks ikka päris naljakas kui sellise arvutiga ei jookseks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 31.10.2017 09:18:07 vasta tsitaadiga

Gap, ma lõpetasin just filmimise 7700K vs 8600K vs 7900X. 8600K oli võitja, odavam korralikult kui 7700K ka aga OC-b ehk, et isegi paremini veel. Takt samas mingit erilist rolli ei mänginud.. default või 5GHz.. sama tulemus. Ning Coffe Lake ja SkylakeX vahe oli ka olematu.. vahest isegi SkylakeX kaotas kuna väiksem takt.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.10.2017 11:15:42 vasta tsitaadiga



Ma pole mingit season passi veel tellinud ja mängus pole ka mingit season pässi.
Nagu wtf selline kiri tuleb mulle ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.10.2017 11:57:42 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Gap, ma lõpetasin just filmimise 7700K vs 8600K vs 7900X. 8600K oli võitja, odavam korralikult kui 7700K ka aga OC-b ehk, et isegi paremini veel. Takt samas mingit erilist rolli ei mänginud.. default või 5GHz.. sama tulemus. Ning Coffe Lake ja SkylakeX vahe oli ka olematu.. vahest isegi SkylakeX kaotas kuna väiksem takt.



okei las ta siis võidab icon_biggrin.gif Tõmbasin eile uued geforce 388.13 driverid ka ja jooksis väga hästi. Ostsin ka siis mängu eile lõpuks ära.võtsin alguses tavaversiooni 40€-ga ja eks vaatab kunagi hiljem ehk season passi ka. Ütleme et niiapalju kui eile õhtu mängisin mõned tunnid siis meeldis väga ja ei kahetse.Nad on ikka väga palju muutnud seda mängu ja see on ikka väga mõnus. See oli võõras jah et seda minimappi enam pole ja eagle visioni asemel on ka see nagu n.ö sensor kus näed peidetud asju ,äge on see et selle kotkaga saab siis nagu n.ö luurata mis sind ees ootab kus keegi asub ? siis on seal kindlustes mingid kõvemad vennad kes on nagu kaptenid siis nagu ma aru saan ? kapteneid saab hakata siis maha võtma mis on suht raske isegi... ühe võtsin maha kuidagi suure kobaga seda ka vibuga kõik 15 noolt tema poole lennutatud,millest ehk 7 pihta läks ja pool elusid maha võttis icon_biggrin.gif graafikat kõiki asju veel põhja ei keeranud,aga jah jooksis üllatavalt hästi ja mingit nõkkamist ei ole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006




sõnum 31.10.2017 16:02:45 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:


Ma pole mingit season passi veel tellinud ja mängus pole ka mingit season pässi.
Nagu wtf selline kiri tuleb mulle ?


Mulle tuli sama info. Mingi müügi trikk? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2017 18:56:41 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Scart, Tomorrow postitusest ma ei loe mingit vihkamist välja. See on sinu mingi märg unenägu, et sa näed kõiki kõike vihkamas mis sulle meeldib vms.

Pealegi ei näe ma siin kedagi kurtmas mängu iluduse kallal või mingi next gen mis sul iga mängu peale tuleb kui keegi viriseda julgeb.
Pealegi DRM ei ole ühtegi mängu paremaks teinud vaid on alati teinud probleeme just ausatele inimestele kes on mängu ostnud ja mäng ei kannata mängimist, kuna DRM koormab oma kaitsmisega arvuti üle.
Ja nüüd kui sellel mängul on juba 2 DRM-I siis see ju koormab kaks korda enam.


Tegemist on rumouriga. Kõik muu stiilis "2 DRMi koormavad kaks korda rohkem" on lasteaiatasemel lalin.

Jajah samamoodi on lapselalin, see, et ei tohi kahte antiviirust korraga jooksutada. Liksaks arstid valetavad, et kahte tabletti korraga ei tohi võtta jne. Sest topelt=parem eksole? icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.11.2017 19:00:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Jajah samamoodi on lapselalin, see, et ei tohi kahte antiviirust korraga jooksutada. Liksaks arstid valetavad, et kahte tabletti korraga ei tohi võtta jne. Sest topelt=parem eksole? icon_lol.gif


Vähem möla, rohkem fakte. Oh, right, fakte ju pole ja kogu internet tsiteerib ühe Vene kräkkeri sõnavõttu Redditis (lol).
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 01.11.2017 20:20:02 vasta tsitaadiga

http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-claims-assassins-creed-origins-protection-not-perceptible-effect-performance/
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.11.2017 20:37:18 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-claims-assassins-creed-origins-protection-not-perceptible-effect-performance/



[/url]http://www.guru3d.com/news-story/assassins-creed-origin-drm-triggers-high-cpu-utilization.html[url]


Mine võta nüüd kinni icon_smile.gif

tsitaat:
What is the normal CPU usage for this game?” a user asked on Steam forums. “I randomly get between 60% to 90% and I’m wondering if this is too high or not.” This person reported running an i7 processor. The bigger issue seems to be running a CPU with fewer cores and clock frequency. For example, somebody running an i5 reports a 100% load on all four cores of his processor all the time during gaming.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.11.2017 21:59:45 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
http://www.dsogaming.com/news/ubisoft-claims-assassins-creed-origins-protection-not-perceptible-effect-performance/



[/url]http://www.guru3d.com/news-story/assassins-creed-origin-drm-triggers-high-cpu-utilization.html[/url]


Mine võta nüüd kinni icon_smile.gif

tsitaat:
What is the normal CPU usage for this game?” a user asked on Steam forums. “I randomly get between 60% to 90% and I’m wondering if this is too high or not.” This person reported running an i7 processor. The bigger issue seems to be running a CPU with fewer cores and clock frequency. For example, somebody running an i5 reports a 100% load on all four cores of his processor all the time during gaming.
kui prose on 100% kasutatud, siis on hästi kasutatud

kui siin keegi ilma denuvo ja selle muu huinjaata mängu kasutanud ei ole, siis on ainult spekulatsioonid ja kuulujutud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.11.2017 18:14:24 vasta tsitaadiga

http://steamcommunity.com/app/582160/discussions/0/1480982971161605832/

No vaata kus vigur. Polnudki mingi illuminaatide vandenõu!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.11.2017 12:32:30 vasta tsitaadiga




Esimesega on kõik high peal ja teisel on very high peal kõik sätted

Edit:
Imelik on see, et kui panna kõik HIGH peale siis paremal nurgas näitab VRAM 4GB peal. Kui panna kõik maximum peale siis on VRAM miski 1cm üle piirist.
Siis teed mängule restardi ja on poolteist giga VRAM-I vaba.

Edit:

Ei ütleks et see uuendus väga performance-it paremaks tegi. Mõnes kohas ehk mõni fps juures, kuid mõnes kohas tõmbab fps vahest ka alla 10.
Kuigi seal Alexandria linnas on mul selline 24-30 fps. Nii enne pätsi kui pärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2017 20:01:06 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

Jajah samamoodi on lapselalin, see, et ei tohi kahte antiviirust korraga jooksutada. Liksaks arstid valetavad, et kahte tabletti korraga ei tohi võtta jne. Sest topelt=parem eksole? icon_lol.gif


Vähem möla, rohkem fakte. Oh, right, fakte ju pole ja kogu internet tsiteerib ühe Vene kräkkeri sõnavõttu Redditis (lol).

https://www.reddit.com/r/CrackWatch/comments/79pd62/update_on_ubisofts_anticonsumerism/

Ma pigem usun suvalist vene kräkkerit kui sind icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.11.2017 20:10:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

https://www.reddit.com/r/CrackWatch/comments/79pd62/update_on_ubisofts_anticonsumerism/

Ma pigem usun suvalist vene kräkkerit kui sind icon_lol.gif


Äkki sa loed mõnda kommentaari ka sealt threadist, mitte ei lingi kolm päeva vaba debunked kräppi? Masendav, milleks ollakse võimelised, et elu eest ära panna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.11.2017 21:26:32 vasta tsitaadiga

Scart, On see mäng paremaks läinud peale update siis ?
Ma ubi foorumist loen et ikka on sama teema mis enne pätsi.
Ei saa nagu ümber lükata et DRM ei sega ja ei saa ka öelda et segab, sest kumbagi pole tõestatud.
Ja no ubisoft teadagi ei räägi ka sellest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.11.2017 21:47:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, On see mäng paremaks läinud peale update siis ?


No ei tea, meil mõlemal peaks justkui sama internet käepärast olema icon_rolleyes.gif

https://overclock3d.net/news/software/assassin_s_creed_origins_update_1_03_cpu_retest
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.11.2017 22:41:54 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Scart, On see mäng paremaks läinud peale update siis ?


No ei tea, meil mõlemal peaks justkui sama internet käepärast olema icon_rolleyes.gif

https://overclock3d.net/news/software/assassin_s_creed_origins_update_1_03_cpu_retest


Praegu kui ma proovisin seda linki avada nii IE kui chrome-ga see ei õnnestunud. Ja kui seal on ainult list vigade parandusest, siis see mind ei huvita.
Küsisin kas läks paremaks, mitte et sa mind alavääristad interneti omamisega.

Mul on mäng olemas ja olen seda päris palju juba mänginud. Level 20 ja ei ole ma täheldanud miskit muutust selle pätsiga mis välja tuli.
Arvuti undab samamoodi nagu ennem ja seega järelikult on suure koormuse all ikka edasi.
Ubi foorumis on ikka sama teema üle arutamine ja pätsi kohta pole ka palju positiivsust näidatud.
Reddit-st ei tea midagi, kuna mulle ei meeldi selle lehe ülesehitus , nii postitamisel kui postide lugemisel.
Steamist ei ole ka suurt midagi lugeda, kus kõik on koos ühes ala foorumis.
Ja no youtube ka pole videoid vaadanud selle teema kohta.
Üldiselt ma pigem mängin mängu, kui otsin foorumites ja internetist taga vigade uudiseid.
Varasemad AC mängud mis on pirada saadud on töötanud ideaalselt ja samal ajal kui need originaalis olid paras peavalu.
Nagu AC3 mille mängimiseks tuleb kõigepealt Nvidia Inspector tirida ja sellega mingi AC Unity profiil ära kustutada, et mäng normaalselt jookseks.


See sinu fan boy olemine hakkab ära tüütama. Kunagi korrektseid vastuseid ei saa ja alati saadad netti asju otsima.
Aga alati on sul vajadus Ubi mänge kaitsta ja üles haipida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 04.11.2017 00:34:06 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

See sinu fan boy olemine hakkab ära tüütama. Kunagi korrektseid vastuseid ei saa ja alati saadad netti asju otsima.
Aga alati on sul vajadus Ubi mänge kaitsta ja üles haipida.


Right, ma haibin mängu mida mul endal polegi. Äkki, lihtsalt äkki, on mul siiber sellest debiilsest vihkamisest mida kogu nett on viimasel ajal mis iganes mängu üle täis?

Võta oma kuradi link: https://overclock3d.net/news/software/assassin_s_creed_origins_update_1_03_cpu_retest/1
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.11.2017 00:38:56 vasta tsitaadiga

lopes39, kas on sinuarvates normaalne, et pelamisel jääb mängul suur osa olemasolevat ressurssi kasutamata?
kui pisut hakib ja ei jookse parimalt ning prose on 50% hõivatud ja GPU 70% hõivatud, kas ei tee meelt mustaks?
nüüd kui on saavutatud olukord, kus CPU on 90% hõivatud, samas kui GPU on samuti 90% hõivatud, siis on vastupidine mure, kuna keegi internetis midagi ütles

aastaid on järatud, kui kahju, et mängud vaid 4 threadi oskavad kasutada ja kui üks pela tuleb välja, mis enamat kasutab ja vähemate threadidega prosed on kehvas seisus, siis on ikka sitt mäng

internetis kuuled kisa, aga ei ole kõrvaltvaadates märgata kumb pool täna kisab ja kumb eile - lihtsalt palju kisa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.11.2017 01:56:46 vasta tsitaadiga

Ma pole väitnud et s!tt mäng on. Ma pole ka vingund et mul väga probleeme oleks selle mängimisel.
Lihtsalt see päts ei muutnud mul suurt midagi ja siis saadetakse mind netis otsima, kui ma küsin kogemust ja mitte lõõpimist.
Netist võib lugeda mida iganes ja arvutimaailmas on kõigil erinevad koostised ja tingimused. Ühel töötab ühtemoodi teisel teist moodi.
The Division hea näide kus mul mäng laagis või tekstuur ei laadinud ära kui 3-el teisel tegelasel grupis oli normaalne.

Kui mängu ei oma siis pole nagu vaja nii taevasse kiita. Netist võib mida iganes lugeda ja vastavalt oma vaatevinklile reviewsi otsida.
Ja kuna ma ei tea neist core-st ja threadidest midagi, siis pole ma ka kunagi nendesse süvenenud eriti mängudes.
Need recommended on ka koguaeg olnud i7 põhjal ja kui arvutit ostsin siis soovitati pigem i5

Numbrid väga ei muutu aga juba 3-4 põlvkonda uuemad prosed minu omast on mingil põhjusel väga palju paremad, kuigi taktid on enamvähem samad.
Mul ei ole ka SLI kunagi olnud mõtteski, et vinguda selliste asjade üle. Mul on stock jahutus mille peaks mingi evo 212 vastu millalgi vahetama ja see teeks ka asja kohe paremaks.

AC kohta ka midagi.
Kaart on üüratult suur küll, kuid alumine osa on ka üüratult tühi. Tegin alles kõik viewpoint-id lahti ja oli alles töö kõik 58 ära teha.
Miski Helix credit on mängus ja pole muud viisi kuidas seda saada kui osta ulme hinnaga minimaalse summa mille eest ei saa praktiliselt midagi.
Seal asju mida tahaks selle eest osta on palju, kuid on ainult 200 ja selle eest ei saa relvigi. Eriti nõme on selliseid lisasid mängu panna mida mängus ei saa
või pead lootma selle 3000 kasti RNG peale. kaardid on Stonehenge-ide jaoks ja veel 2 erinevat mida hetkel ei mäleta.
Kõik maksavad 200 ja ei oska nende vahel seda kulutada kui ühe saab ainult.
Need punased kindralid või mis need hullud on kes ringi liiguvad. Mul oli 3 levelit nõrgem vastu ja oli raskem ära teha kui selline millel oli 2 levelit rohkem.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2017 09:20:14 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
mul siiber sellest debiilsest vihkamisest mida kogu nett on viimasel ajal mis iganes mängu üle täis?

Kui inimene on raha maksnud tahab ta, et asi toimiks mitte arvutit kooma ei tõmbaks ja ma räägin siinkohal i5 omanikest mitte mingitest pentiumitest ja iidamast aadamast rauast.
Ma ei tea kuidas sinuga on, aga mina näen et vähemalt suuremad AAA mängud muutuvad järjest kallimaks, bugisemaks ja arendusperiood on järjest pikem. Selleks, et kulusid tagasi teenida pannakse lootboxid ja jumal teab mis sisse. Lisaks konsolideerub mängude levitamine väga tugevalt paari suure publisheri kätte kes omakorda survestavaid stuudioid võimalikult palju müüma ja võimalikult palju ükskõik mis võtetega raha tagasi teenima. Mängud on alati äri olnud, aga varem pole see mängitavuse poolt oluliselt puudutanud. Nüüd kõiksugu lootboxid, microtransactionid ja DRM-id samahästi kui tapavad AAA mänge ja midagi ostmata on 10 tunnine mäng automaatselt 200 tunnine grind fest. Hea veel, et indie mängud elus on.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassins Creed: Origins mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.