Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2017 15:30:08 vasta tsitaadiga

cpuboy kirjutas:
Miks peaks Telia oma hirmsuurest kasumist ehitama midagi mille tasuvus on "eiteakus". Mitte, et mul oleks midagi isiklikult selle vastu, aga miks ei käida vingumas, et Starman, Tele2 või kes iganes ei ehita mulle koju tasuta fiibrit? Kas tänu sellele, et nendelt ettevõtetelt isegi ei oodata midagi sellist?

Aga miks ei peaks?
Telial on ju see taak seljas, et ta on otseselt nõukaaegse ja EV algusaja Eesti Telefoni järglane. See võrk oli justkui meie kõigi oma kunagi.
Praguseks on muidugi kõik välja vahetatud ja indrekp tuleb siia kohe seletama metsikutest investeeringutest ja et oleksite võinud siis ise teha.
Aga ma küsin kes selle kõik kinni maksnud on? Kas meie st. kliendid või on Telia oma hirmsuurte kasumite juures ikka veel oma investeeringutega kahjumis?
No Eesti tegelikult muidugi neid kasumeid ammu enam ei näe. Ainult investeeringuid kui vanarauda välja vahetatakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 15:30:38 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru sellest süsteemist... kodukal pakuti 40/10 mulle
uurisin asja ,et kas kuidagi kiiremat ei saa siis öeldi ,et tuleb 1-2 nädalat kasutada sisi saad teada et üldjuhul keegi alla 60 pole saanud et oleneb kaugel olen ,et võimalik ,et saan ka ligi 100...
kas siis tõesti nad ise ei näe kaugem ma asun sellest alajaamast jne??? igatahes võtsin selle ühenduse ligi ja kui 80 välja pigistab siis kolin starmani pealt ära ka:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.10.2017 15:43:40 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ma ei saa aru sellest süsteemist... kodukal pakuti 40/10 mulle
uurisin asja ,et kas kuidagi kiiremat ei saa siis öeldi ,et tuleb 1-2 nädalat kasutada sisi saad teada et üldjuhul keegi alla 60 pole saanud et oleneb kaugel olen ,et võimalik ,et saan ka ligi 100...
kas siis tõesti nad ise ei näe kaugem ma asun sellest alajaamast jne??? igatahes võtsin selle ühenduse ligi ja kui 80 välja pigistab siis kolin starmani pealt ära ka:D

see ligi 100... peaks vist uut vdsl ruuterit ka eeldama kui sul just DG400 ei ole. Ja kas seegi sobib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 15:48:45 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
siven kirjutas:
ma ei saa aru sellest süsteemist... kodukal pakuti 40/10 mulle
uurisin asja ,et kas kuidagi kiiremat ei saa siis öeldi ,et tuleb 1-2 nädalat kasutada sisi saad teada et üldjuhul keegi alla 60 pole saanud et oleneb kaugel olen ,et võimalik ,et saan ka ligi 100...
kas siis tõesti nad ise ei näe kaugem ma asun sellest alajaamast jne??? igatahes võtsin selle ühenduse ligi ja kui 80 välja pigistab siis kolin starmani pealt ära ka:D

see ligi 100... peaks vist uut vdsl ruuterit ka eeldama kui sul just DG400 ei ole. Ja kas seegi sobib.


wtf sellest ei mainitud mulle midagi ja iseteendindusest võtsin selle dg200 ikka odavama renditasuga..
nagu mida iganes telia vist lihtsalt ei taha kliente või mai saa aru miks ma pean lunima palun andke neti mulle...
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 15:51:03 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
ma ei saa aru sellest süsteemist... kodukal pakuti 40/10 mulle
uurisin asja ,et kas kuidagi kiiremat ei saa siis öeldi ,et tuleb 1-2 nädalat kasutada sisi saad teada et üldjuhul keegi alla 60 pole saanud et oleneb kaugel olen ,et võimalik ,et saan ka ligi 100...
kas siis tõesti nad ise ei näe kaugem ma asun sellest alajaamast jne??? igatahes võtsin selle ühenduse ligi ja kui 80 välja pigistab siis kolin starmani pealt ära ka:D


Teavad küll kui pikk liin on. Saada eraldi kiri neile ja küsi seda - see teenindaja seal ehk ei teadnud sellest midagi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 16:19:24 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
siven kirjutas:
ma ei saa aru sellest süsteemist... kodukal pakuti 40/10 mulle
uurisin asja ,et kas kuidagi kiiremat ei saa siis öeldi ,et tuleb 1-2 nädalat kasutada sisi saad teada et üldjuhul keegi alla 60 pole saanud et oleneb kaugel olen ,et võimalik ,et saan ka ligi 100...
kas siis tõesti nad ise ei näe kaugem ma asun sellest alajaamast jne??? igatahes võtsin selle ühenduse ligi ja kui 80 välja pigistab siis kolin starmani pealt ära ka:D


Teavad küll kui pikk liin on. Saada eraldi kiri neile ja küsi seda - see teenindaja seal ehk ei teadnud sellest midagi.


xD rääkisin nüüd seal kodukal selle supordiga.... seal siis rääkis ,et kui ühendus olemas saaks vaadata... ütlesin ,et pole aga naabril on vaadake sealt... ei saa vaja isikukoodi ja tema peab küsima.. ei tea mis tuumasaladus on jagada oma võrgu kvaliteedi infot:D??? ja rääkis üldse mulle kui olen lähemal kui 800m mida ta ei tea/ ei taha öelda siis saan 60/10... telefonis aga väitis selgelt et kuni 100 antud aadresil ja täpsem kiirus selgub 2 nädala jooksul test perioodil...väga huvitav süsteem.. ütles ,et küsi tehinukult too oskab öelda...
pm nüüd siis raiska enda ja tehniku aega/telia raha ,et teada saada kas antud aadresil on liin pikem kui 800m... sest kui ma 60 ühendust ei saa siis ma ei sooviks nagunii võtta.
aga kolmapäeval tehnik siis tuleb eks ma siis küsin liini pikust:D sest ma ei lase ennem midagi panema hakkatagi kui selgub kas liin on lühem ikka kui 800m xD
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 17:06:28 vasta tsitaadiga

Ma satsin neile infosse kirja ja andsin aadressi. Mingit isikukoodi ei küsitud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 18:54:48 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
.. ei tea mis tuumasaladus on jagada oma võrgu kvaliteedi infot:D???

Kvaliteedi infot saabki selle paarinädalase kasutamise jooksul. On sul näiteks tubane telefonikaabel probleemne (pistik kehvasti pesas, vilets äikesekaitse vahel või misiganes), ongi liini kvaliteet s*tt ja suuremat kiirust sina ei saa.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 19:04:11 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
siven kirjutas:
.. ei tea mis tuumasaladus on jagada oma võrgu kvaliteedi infot:D???

Kvaliteedi infot saabki selle paarinädalase kasutamise jooksul. On sul näiteks tubane telefonikaabel probleemne (pistik kehvasti pesas, vilets äikesekaitse vahel või misiganes), ongi liini kvaliteet s*tt ja suuremat kiirust sina ei saa.
 


pole mingeid kaableid tehnik nüüd tuleb ja paneb...
selle asemel ,et kõrval korteris naabri liini vaadata kas on lootust see 60 saada või ei..
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 19:27:00 vasta tsitaadiga

Ja kui naaber saab 60, sina aga misiganes põhjusel ei saa, siis keda sa süüdistad? Ennast? Naabrit? Aga naabri korral on see hea asi, et tema käest saad ka ise küsida.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2017 19:49:57 vasta tsitaadiga

Ei ole mõtet naabri teenuste kohta infot küsida. Telia järgib privaatsusjuhised ning otseloomulikult ei väljasta neid kolmandale kodanikule.

Protsess on töötatud välja selliselt, et klient müüb vaikimisi vastavaid tehnoloogilisi kiiruseid aadressile mis on kindlalt tagatud. Mitte ühelegi aadressile ei müüda vaikimisi kodulehel 60Mbit/s teenust VDSL kaudu.
Klient liitub 10, 20, 40 internetiga ning kui automaat leiab, et kliendiliin on sobiv 60Mbit/s teenuse jaoks siis mingi aja jooksul ta selle ka kliendi iseteenindusse ja telerisse kuvab. 3 kuud soodustusega netti peaks olema piisav, et jõuda järeldusele, mida saab ja mida mitte.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 19:59:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ei ole mõtet naabri teenuste kohta infot küsida. Telia järgib privaatsusjuhised ning otseloomulikult ei väljasta neid kolmandale kodanikule.

Protsess on töötatud välja selliselt, et klient müüb vaikimisi vastavaid tehnoloogilisi kiiruseid aadressile mis on kindlalt tagatud. Mitte ühelegi aadressile ei müüda vaikimisi kodulehel 60Mbit/s teenust VDSL kaudu.
Klient liitub 10, 20, 40 internetiga ning kui automaat leiab, et kliendiliin on sobiv 60Mbit/s teenuse jaoks siis mingi aja jooksul ta selle ka kliendi iseteenindusse ja telerisse kuvab. 3 kuud soodustusega netti peaks olema piisav, et jõuda järeldusele, mida saab ja mida mitte.


yep täpselt sellepärast ma ainult võtsingi ,et vaatan ära mida see telia pakub 3 kuu jooksul...
aga kas on mingi variant ka ,et kui võta vähem uploadi saaks pigistada suuremat allalaadimist?
nt 40/10 asemel oleks palju meeldivam juba 50/5
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 20:01:34 vasta tsitaadiga

Mittestandardset kiirust sulle vaevalt pakutakse.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.10.2017 20:05:41 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
indrekp kirjutas:
Ei ole mõtet naabri teenuste kohta infot küsida. Telia järgib privaatsusjuhised ning otseloomulikult ei väljasta neid kolmandale kodanikule.

Protsess on töötatud välja selliselt, et klient müüb vaikimisi vastavaid tehnoloogilisi kiiruseid aadressile mis on kindlalt tagatud. Mitte ühelegi aadressile ei müüda vaikimisi kodulehel 60Mbit/s teenust VDSL kaudu.
Klient liitub 10, 20, 40 internetiga ning kui automaat leiab, et kliendiliin on sobiv 60Mbit/s teenuse jaoks siis mingi aja jooksul ta selle ka kliendi iseteenindusse ja telerisse kuvab. 3 kuud soodustusega netti peaks olema piisav, et jõuda järeldusele, mida saab ja mida mitte.


yep täpselt sellepärast ma ainult võtsingi ,et vaatan ära mida see telia pakub 3 kuu jooksul...
aga kas on mingi variant ka ,et kui võta vähem uploadi saaks pigistada suuremat allalaadimist?
nt 40/10 asemel oleks palju meeldivam juba 50/5


Kahjuks mitte kuid üsna pea..nii poole aasta jooksul peaks ikka v.plusi ka nägema.
Täna sain ruuteri testiks kätte ja kui test on edukas, läheb teenuse ettevalmistamiseks.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 20:08:17 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
siven kirjutas:
indrekp kirjutas:
Ei ole mõtet naabri teenuste kohta infot küsida. Telia järgib privaatsusjuhised ning otseloomulikult ei väljasta neid kolmandale kodanikule.

Protsess on töötatud välja selliselt, et klient müüb vaikimisi vastavaid tehnoloogilisi kiiruseid aadressile mis on kindlalt tagatud. Mitte ühelegi aadressile ei müüda vaikimisi kodulehel 60Mbit/s teenust VDSL kaudu.
Klient liitub 10, 20, 40 internetiga ning kui automaat leiab, et kliendiliin on sobiv 60Mbit/s teenuse jaoks siis mingi aja jooksul ta selle ka kliendi iseteenindusse ja telerisse kuvab. 3 kuud soodustusega netti peaks olema piisav, et jõuda järeldusele, mida saab ja mida mitte.


yep täpselt sellepärast ma ainult võtsingi ,et vaatan ära mida see telia pakub 3 kuu jooksul...
aga kas on mingi variant ka ,et kui võta vähem uploadi saaks pigistada suuremat allalaadimist?
nt 40/10 asemel oleks palju meeldivam juba 50/5


Kahjuks mitte kuid üsna pea..nii poole aasta jooksul peaks ikka v.plusi ka nägema.
Täna sain ruuteri testiks kätte ja kui test on edukas, läheb teenuse ettevalmistamiseks.


ja samal aadresil kus hetkel 40/10 pakutakse saab siis Pakkuda kergelt v plusi?
ja mis sellega siis kiirused tulla võiks kui see riigi saladus pole?
eks anna teada kuidas testid lähevad:D
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 21:18:20 vasta tsitaadiga

mis sa nende kiirustega pääle hakkad? peale naabrimehe ees kõvatamise ilmselt mitte midagi. isegi kui ma annaks sulle 40gigabitti kätte, siis sa ajaks mind öösel üles ja ütleks, kuule anna teist samapalju veel ja nii igal öösel.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 21:24:04 vasta tsitaadiga

Mul majas saab max 20/5 kiirusega netti tellida. Toksin naabermaja adre sisse, ja saab juba 40/10 tellida (majade vahe nagu ikka linnas on).
3 maja teiselepoole saab samuti max 20/5 ja siis neljandas majas ja edasi saab juba 40/10 icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 21:29:12 vasta tsitaadiga

Raplas alles võtsin ka 20/5, viljandi mnt ääres, lähim jaam pidavat olema ~1km icon_confused.gif kui see kaart veel töötas, siis sealt oli hästi näha see bermuuda kolmnurk, välja - viljandi mnt, ~ 800m raadiuses, kus tühimik, huvitav lihtsalt miks icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2017 23:32:37 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt jookseb kaabel kuskil torus teist teed pidi ja läbib pikema teekonna või on vana kaabel ja ei kannata paremat ka lühema maa korral.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 07:46:51 vasta tsitaadiga

Hardi kirjutas:
Raplas alles võtsin ka 20/5, viljandi mnt ääres, lähim jaam pidavat olema ~1km icon_confused.gif kui see kaart veel töötas, siis sealt oli hästi näha see bermuuda kolmnurk, välja - viljandi mnt, ~ 800m raadiuses, kus tühimik, huvitav lihtsalt miks icon_smile.gif


See teema ongi vastus su küsimusele.
Kui näiteks Otepää oli samasugune nagu Rapla, siis nüüd on see jaamakappe täis tipitud nii, et suurem osa kliente jääb 400m kaugusele.
Loodetavasti juhtub Raplaga sama.

Vastus v.plus kohta. Kui test õnnestub siis orienteeruvalt ongi nii, et 400m kaugusele jaamakapist saab 100Mbit/s
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 08:12:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Vastus v.plus kohta. Kui test õnnestub siis orienteeruvalt ongi nii, et 400m kaugusele jaamakapist saab 100Mbit/s

Interneti maksumuse kohta ei oska veel midagi kosta? Kui palju 100Mbit/s maksma hakkaks? Praegu tundub veidi diskrimineerimisena - 40/10 on 26 EUR, samas korrusmajas on 100/100 25 EUR ...
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 08:56:06 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
indrekp kirjutas:

Vastus v.plus kohta. Kui test õnnestub siis orienteeruvalt ongi nii, et 400m kaugusele jaamakapist saab 100Mbit/s

Interneti maksumuse kohta ei oska veel midagi kosta? Kui palju 100Mbit/s maksma hakkaks? Praegu tundub veidi diskrimineerimisena - 40/10 on 26 EUR, samas korrusmajas on 100/100 25 EUR ...


ei, teenust kui sellist pole veel olemas.

Teenus on kallim seal kus seda on kulukam transportida, see ei ole diskrimineerimine vaid mugavus, elad lasnakal, väiksema raha eest rohkem netti kuna massidele on seal soodsam fiibrit tarnida, elad maakohas saad vastavalt kaugemale vastavat tehnoloogiat ja selle transportimine ja võrgu ehitamine sinna on kulukam. Kui kalli raha eest maakohas fiibri sisse tellid, saad samuti soodsamat netti kuna passiivses võrgus on taas interneti transport soodsam. Ma usun, et need kes foorumis on fiibri kätte saamisest rääkinud, teine asi on lihtsalt tehnoloogiline piir, kui vask areneb siis saab ka pakkuda kiiremat, küll aga ei tähenda see seda, et klient peaks kopikate eest väiksemat kiirust saama kuna fiibril lähevad suuremad kiirused eest ära.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.10.2017 09:23:12 vasta tsitaadiga

näe jälle - et lasna saad sa soodsalt, aga maale pead jälle kalli raha eest. imelik. kaabel, teenus ja kõik on sama. aga ikka igal sammul loputatakse aju (kellel on veel) et maal sa kohe pead rohkem maksma. a tegelikult ei pea.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.10.2017 10:22:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kui näiteks Otepää oli samasugune nagu Rapla, siis nüüd on see jaamakappe täis tipitud nii, et suurem osa kliente jääb 400m kaugusele.
Loodetavasti juhtub Raplaga sama.

Vastus v.plus kohta. Kui test õnnestub siis orienteeruvalt ongi nii, et 400m kaugusele jaamakapist saab 100Mbit/s

Millised need uued jaamakapid välja peaksid nägema?
Mingeid väikseid plekk-karpe on mitmele poole tekkinud. Samas endal 60/10 nüüd stabiilselt menüüs koguaeg olemas. Nendes kohtades kus enne 20/5, nüüd 40/10 tekkinud. Varem oli kuidas kunagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.10.2017 10:23:40 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kui näiteks Otepää oli samasugune nagu Rapla, siis nüüd on see jaamakappe täis tipitud nii, et suurem osa kliente jääb 400m kaugusele.
Loodetavasti juhtub Raplaga sama.

Vastus v.plus kohta. Kui test õnnestub siis orienteeruvalt ongi nii, et 400m kaugusele jaamakapist saab 100Mbit/s

Millised need uued jaamakapid välja peaksid nägema?
Mingeid väikseid plekk-karpe on mitmele poole tekkinud. Samas endal 60/10 nüüd stabiilselt menüüs koguaeg olemas. Nendes kohtades kus enne 20/5, nüüd 40/10 tekkinud. Varem oli kuidas kunagi.


Millised need uued jaamakapid välja peaksid nägema?
vastus: Mingeid väikseid plekk-karpe on mitmele poole tekkinud.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.