Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 24.05.2023 13:22:28 vasta tsitaadiga

Hmm kahtlane. Aga recovery keysid sul alles pole? Need tuleb alati üles kirjutada kui 2FA lood. Muidu telo kaob ära ja oledki jännis icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2023 13:54:30 vasta tsitaadiga

No nüüd jah targem, ma ei teadnud, et see kahtlane, ega neist appidest midagi ja korraga Tradogre nõudis seda 2FA-d ja siis tegin kiiruga suvalise... ma ei mäletagi kas sain recovery key, vb sain ja siis tegin screenshoti.

Mul krüptot nüüd paari kuuga kogunend sinna alla 100€, ses suhtes ma väga ei muretsend kui tegin seda, sest seal polnud midagi ja, et nagunii sinna Tradeorgi üle 100€ ei jäta...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2023 16:47:57 vasta tsitaadiga

Telefoni igast suvalist jama ei tasu paigaldada, jah. Eriti kui asi puudutab varasid.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2023 13:50:15 vasta tsitaadiga

rmc, kui mul oleks suuremad varad, siis walletid, exchanged + pangad hoiaks eraldi moblas thumbs_up.gif

Mul kaevuril on juba 10 eri coinide mining profil-i nüüdseks tekkinud, ETH-i järgsel ajastul, eri coine kaevanud... noja igale coinile on enamasti vaja ka oma walletit + väikesed coinid on igaüks oma eri vahetuses tihti. icon_neutral.gif TradeOrge ongi vist hetkel parim koht, kuhu saab otse mitmeid coine kühveldada ja siis hangeldada nendega. icon_idea.gif - Ogret kasutan ajast kui hakkasin kogutud ERGO-t müüma, siis hea kaasfoorumlane soovitas seda kohta thumbs_up.gif

Kokkuvõtteks kõik need eri wallet-d + exchanged omi igasugu turvavärkidega on üsna tüütu, eriti kui tahan nii oma ~20€ väärt coinid fiat-ks teha icon_smile.gif + nagu öeldakse, et ka AHV kukub vahest puu otsast alla icon_biggrin.gif - ikka juhtub ükskord - nüüd siis jännis ühe turva-äpiga, ei mäletagi, miks just selle äpi otsa komistasin... valisin nagu ikka, nende esimeste G.Play poe otsingutulemuste seast hea scooriga, kompaktsema äpi - ja nüüd siis niimoodi icon_sad.gif Üks hetk Trageogre seda nõudma hakkas sign-in jaoks, muidu mujal mul seda va 2FA-d pole nõutud icon_rolleyes.gif

eusa_think.gif mõtlesin, et annakski sellele samale Authenticator App-le näiteks oma Revoluti virtuaalse pangakaardi numbrid, enne kannaks kõik €-i N26-te, kuigi isegi kui keegi saab kaardi andmed, ei saa sealt nii lihtsalt ülekandeid teha, ilma, et läbi oma telefoni Revo äpi neid ei kinnitaks. Noja siis kui saan selle 3 day trial-i tehtud ja 2FA koodid ette, logida sisse, prooviks asendada 2FA appi Ogre-s või uue konto ogre-sse teha.
Seejärel saaksin delite-da oma virtuaalse kredo kaardi ja kui vaja uut, saab tasuta teha uute numbritega virtual kaardi thumbs_up.gif
Palju lihtsam kui burner kaart teha mõnest oma füüsilisest panga kaardist, mille andmed annaks sellele tüssu 2FA äpile, ja seejärel sulgen peale numbrite andmist kaardi, aga siis peaks ootama kuni uus kaart saadetakse, ja maksma ka ca 5€ thumbs_down.gif

No kui see äpp peaks nii alatu olema, et peale kaardi andmete andmist ka ikka ei tööta nagu vanasti, siis tuleks Tradeogre-le kuhugi meil saata või otsida mingit Ogre gruppi kuskil Telegramis, nagu näiteks on mmpos-el Telegramis support thumbs_up.gif

Peaks nagu ohutu olema tühja + hiljem suletud kaardi andmete jagamine ka tüssuäpile, või mis icon_question.gif icon_confused.gif

edit - Sain ligi sellele kahtlasele 2FA äpile, aga enam polnud seal timerit ega backup-i, seega see variant kukkus ära.
Leidsin isegi üles ka oma vana TradeOgre konto QR koodi, mille scannisin nüüd uue Google 2FA äpiga, timer numbritega hakkas jooksma, kuid kui nr.-d sisestan Ogre sisse-logimisel, siis ütleb, et vale kood ja kogu moos icon_sad.gif

Otsustasin seega Tradeogre support-ga kontakteeruda. Kuid kahjuks ainuke support, mis neil üldse on, on ainult Twitter-is. Tegin siis ka oma elu esimese Twitter-i konto (pole varem seal säutsuda tahtnud) + follow-sin TradeOgre (neid on 3 eri varianti seal icon_confused.gif ) - Valisin sooletunde järgi, kuhu DM-da. Asjalikuma Ogre konto all on ka olemas tekst, et 2FA probleemide korral saatke kohe otse DM. Mõeldud, tehtud. Aga siis, oh häda, sõnum ei lähe läbi. icon_confused.gif Uurisin asja, ning selgus, et ma pean Twitterit mõnda aega kasutama, et tõestada, et ma olen ikka inimene drool.gif
Nädal tagasi, kui konto tegin, follow-sin ~10 kontot, panin mõned südamed jne. - ikka ei saanud. Täna proovisin uuesti, et konto juba mõnda aegta olnud + follow-sin veel + südameid juurde + tsäutsusin mingit möla ka kommentaaride alla juurde. Proovin uuesti TradeOgre-le DM-da.. IKKA EI SAA icon_exclaim.gif kopp.gif sellest Twitterist juba.
Mul vaja ainult paar lauset DM-s vahetada, kuid kuidagi ei saa ilma kadaliputa, vägisi sunnivad kasutama. thumbs_down.gif
Guugeldasin siis seda Twitteris inimeseks saamise asja põgusalt. Leidsin, et varem, enne Musk-i, polevat sellist sund-jändamist olnud. Ei teagi nüüd, kas kuskil on mingi nimekiri ka, kui palju ja mida tuleb teha, et mind ometigi inimeseks loetaks?
Twitter ise soovitab kõike teha: timeline jälgida, follow, like, comment...
Pean vist hakkama massiliselt südameid jagama + suva sousti hulgi säutsuma, kommenteerima icon_confused.gif - ei tea kui palju ja mida täpselt teha tuleb, et viimaks ometigi Twitter-is ka inimeseks saada icon_question.gif icon_biggrin.gif Et siis lõpuks lubataks ometigi DM-i saata...
Kas tuleb veel Follow-da hulgi kontosi ja kõigile hunnik südamekesi jagada?
Igatahes mulle see Twitter-i jant juba algusest peale ei istu, et inimeseks saada pead seal kohustuslikult aega veetma ja aktiivne olema. Võiks ju ometigi ka mingi muu variant olla oma inimsuse tõestamiseks, näiteks nagu TradeOgres tuvastad, mis pildil ja korras, aga ei, Twitter peab ikka mu aega röövima. thumbs_down.gif
Musk kuradi aff monkey.gif - ajab vanduma vahest see krüpto asjanduse maastik. Tahaks lihtsalt rahus kaevandada, aga ikka KOHUSTUSLIK 2FA, mida mul ei ole elusees vaja, arvestades kaevanduse tulusid + kui midagi pekki läheb, ei saa seda TradeOgre kätte ka kuidagi. Isegi e-maili või Telegrami ega midagi pole bljä thumbs_down.gif
Teab keegi kuidas kiiresti Twitteris inimeseks saada, ilma seal spämmimata hulgim icon_question.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 16.06.2023 21:22:28 vasta tsitaadiga

jaanjaapan, mnjahh.... veel üks tõestus, et maapeal pole võimalik õndsaks saada icon_rolleyes.gif .
Krt hea lööklause tuleb kuskilt meelde, et, a'la "Twitter on koht kuhu kõik maailma pa*k kokku koguneb" thumbs_down.gif .
Keeravad selle värgi ikka üle võlli küll, varsti keeravad vindi maha.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 22.06.2023 10:17:45 vasta tsitaadiga

Ilmselt eksisin mingi foorumi reegli vastu, kui küsisin, et kus saab cryptot sulaks vahetada. Küsin, siis nii, et kas kellelgi on kogemust Mt Pelerin'ist? Lubab sellist teenust, et kannad kuskilt walletist rahad neile peale, nemad teevad ülekande kliendi pangakontole, KYC pole vajalik. Scamreport näitaks, et on 97% usaldusväärne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duffman500
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2017



Online

sõnum 22.06.2023 10:47:00 vasta tsitaadiga

See juba tundub mingi scam icon_biggrin.gif
Kui on vaja kiirelt krüpto rahaks saada, siis vast kõige kiiremini peaks toimima endine PiixPay ehk Swapin ( https://www.swapin.com/ )
Tegemist on eesti ettevõttega ning igasugune KYC käis väga kiirelt (kui ma ei eksi siis tund või kaks). Väljamaksed toimuvad kiirelt (ma ei ole jõudnud veel seda osa proovida). Välkmakse peaks ka neil olemas olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TallMan
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2014




sõnum 24.06.2023 16:01:51 vasta tsitaadiga

Ok, midagi sellist otsisingi. Mul täiesti ükskõik kas Mt. Pelerin või PiixPay, peaasi, et töötab icon_biggrin.gif Aga mingi moment proovin ehk selle Mt Pelerini ka ära igaks juhuks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 18.08.2023 20:36:45 vasta tsitaadiga

Change hakkab passiivse konto eest raha küsima. Passiivseks muutub konto siis kui 90 päeva jooksul ei ole sellelt tehinguid tehtud.

Passive Account – a status assigned internally by Change to all Accounts that have not had any transactions related to either Conversion Service or CFD Trading service provided by Change Securities B.V. during the period of 90 consecutive days;

What are the Account maintenance fees?

Passive Account
€20.00
Applies to an Account that has Passive Account status assigned to it as per definition in the chapter General and Wallet. The specific fee is automatically debited on the 19th day of every calendar month.

https://www.changeinvest.com/legal#fees-and-limits-new
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 22:16:20 vasta tsitaadiga

Njah, samas kaua sa ikka hoiad kontosid, mille omanik surnud, kuid pärijatel pole kontost aimugi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2023 22:35:03 vasta tsitaadiga

Change-il tundub pigem asi suhteliselt hapu olema. Mingiaeg saatsid siin "lõpeta oma liitumine, üks samm veel" meile välja, kuigi inimestel polnud kontosid kunagi olnudki. Funderbeami investorite listi kaudu vist saatsid. Ja üleüldse ei saa hästi aru, miks neid eelistama peaks.

20€ passiivse konto eest pigem vähendab klientide arvu kui suurendab. Ühekordselt (x perioodi jooksul) saad muidugi dormant kontod tühjaks lüpsta...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 19.08.2023 01:17:02 vasta tsitaadiga

Mul ka Change's hetkel osa krüptot, peab vist väljakandmisele hakkama mõtlema... suht imelikud uudised viimasel ajal.
90 päeva ja passiivne konto. See nüüd küll siis naljakas suhtumine nende poolt, eriti kui veel rutsi/krüptot peal on.
See 90 päeva pole mingi aeg, kõik ei tegele kauplemisega ja paljalt krüpto kursi vaatamiseks ju ei logi sisse. Vast 3 aastat oleks mõistlik aeg.
Mulle meeldib siit hindu kaeda https://goldprice.org/cryptocurrency-price/bitcoin-price

Kumb on turvalisem, logida androidis brauseri kaudu Kraken'i või kasutada Kraken'i enda äppi?
Siiani kasutanud Crome inkognito vahelehte.

BTC päris ok langus, huvitav kui madalale selle kukkumisega ää kukub, 24k v rohkem icon_rolleyes.gif .

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2023 11:05:35 vasta tsitaadiga

Firmale leiti ostja ja saab raha välja võtta. Nüüd suva, kui kasutajate arv kahaneb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2023 12:05:11 vasta tsitaadiga

Longero, hoidmiseks ikka Ledger vms.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2023 20:24:39 vasta tsitaadiga

See imelik, jah, et Change ei suuda passiivselt seisvalt vahendeid kuidagi endale kasulikult tööle panna. Nad seal tähtajalist hoiustamist ei paku? Tähtajatut ja nõudmiseni siis ilmselgelt mitte icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 23.08.2023 00:06:50 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
See imelik, jah, et Change ei suuda passiivselt seisvalt vahendeid kuidagi endale kasulikult tööle panna. Nad seal tähtajalist hoiustamist ei paku? Tähtajatut ja nõudmiseni siis ilmselgelt mitte icon_biggrin.gif


Kirjutab, et "Bitcoin 0,25% aastase intressimääraga stakkimine" ja kui info peale vajutad siis. Seal "Loe kõiki tingimusi", edasi pikem ingliskeelne jutt.
Nagu näha siis Change tihedalt Krakeniga seotud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Sirvisin pealiskaudselt Changes erinevaid coine millega stakkida saab, intressid erinevad, parimat % lubavatest jäid silma "Near protocol (NEAR)" ja "Polkadot (DOT)", neile mõlemaale pakutakse 8%.

Ma pole stakkimisega tegelenud, aga 8% on ok arvan ma? Kuigi praeguse põhja ajal ma ei "stakingu liimile" icon_lol.gif ei läheks... pigem ootaks veel ja ostaks juurde, riisuks parema koore ära. Eks enne alustamist see pakutav % muutub ka ilmselt koguaeg.
Bitcoini hoiustamise 0,25% on küll naljanumber, arvestades hetke kurssi. Sina annad odava hinnaga hoiule ja nemad võtavad kasumi, ma ei taha teada kui palju.

Kandsin oma krüpto igaksjuhuks Changest Krakenisse, õpin hardware walleti selgeks ja siis sinna... krt omal "Trezor T" juba ammu olemas, aga asi enne vaja selgeks teha, st põhja lasta ja taastada jms vajalik.

Hei, mis teil Krakenis seadete all "Timezone" pandud???

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2023 19:27:11 vasta tsitaadiga

Stakkimine icon_lol.gif

8% on tavamõistes väga hea, krüptode osas vaata nt. https://www.binance.com/en/earn

Huvitav, et Change-is Stakemine tähendab Krakenis Stakemist icon_lol.gif

Ei tea, kas Change-i vastu on nõuded siis kui midagi juhtub või näitavad näpuga Krakeni poole?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 26.08.2023 16:22:41 vasta tsitaadiga

rmc, Changes oli "Polkadot (DOT)" 8%, ise panevad Krakeni ja vaata palju Krakenis saab Polkadot'i eest https://www.kraken.com/features/staking-coins
tsitaat:
Yearly rewards:
8-12% Flexible
15-21% Bonded 28D

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2023 16:41:16 vasta tsitaadiga

Krakeni 15-21% tõesti hea. Mul DOT hajutamise mõttes Revolutis, 12.78% APY 30d unstakinguga

Kel käed sügelevad siis Bybitis pannakse iga kolmapäev mõni top 50 coin 100% APY nädalaks, aga tavaliselt valitakse just pumbanud tokeneid

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
squizzer
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2019




sõnum 14.11.2023 21:45:10 vasta tsitaadiga

Kus hetkel on kõige odavam krüptot osta ja müüa? (enim levinumad)
Mingi aeg kasutasin krakenit, aga seal ostu/müügi vahel on julmad käärid, kas kuskil saaks soodvamalt asja teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 15.11.2023 10:43:59 vasta tsitaadiga

https://woolypooly.com/en/blog/crypto-exchange-with-lowest-fees
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 15.11.2023 11:23:28 vasta tsitaadiga

Huvitav miks sellel MEXC-il nii halvad hinded on netis? Paljud räägivad, et scam icon_rolleyes.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2023 16:03:40 vasta tsitaadiga

Mulle on hakanud TradeOgre meeldima, hea lihtne 10a+ vana stiilis kujundus. Seal panen oma ostu/müügi trade-i kirja ning kui hind parajaks saab, siis ostab automaatselt ära, no nagu kõige algelisem BOT.
Muidu €-i olen liigutanud läbi Binance (vahepeal € kadus ära sealt, nüüd tagasi, aga jällegi BUSD kaob 2024 ära. Kuid € ja USDT vahel saab cash-i ja krüptot praegu konvertida. Ma välja ei võta pappi eriti ega sisse pane, kasutan Binance kaarti, kuid kui see ka ära kaob nüüd 20 det. oli vist, siis on niru. Kust €-i sisse panna kõige odavam, ma ei teagi, kuna kaevandan, siis juurde ei pane.

edit: Jama värk, 9 päeva pärast on Binance kaart kehtetu + papi välja-võtmine kredo-kaardile koheselt, 1.8% summalt, ka enam ei toimi mitu päeva juba.. ainult SEPA ülekannet pakub, seda ma pole varem kasutanud.


Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.12.2023 16:18:50 vasta tsitaadiga

Mis sest Binance kaardi pärast ikka nutta. Neid kaardipakkujaid on küll ja veel millede vahel valida.
€-sid arvelt välja ja tagasi Coinbase. 15 senti ülekanne. Krüptost €-desse fee 0,6% kannatab ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Aeg maha 20

liitunud: 04.02.2011




sõnum 27.12.2023 21:09:38 vasta tsitaadiga

Pole väga uurinud. Mis on usaldusväärsed Non KYC kohad.
_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.