Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 13.04.2022 19:40:02 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Jorsik kirjutas:
Selline küsimus: tegin Metamaski konto, kandsin raha, ostsin ETH, sidusin Metamaski Pancakeswapiga, kuidas nüüd see Metamaski ETH kanda üle pancakeswapi?

https://docs.pancakeswap.finance/get-started


Sealt ei leidnud vastavat infot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2022 20:22:17 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
Launger kirjutas:
Jorsik kirjutas:
Selline küsimus: tegin Metamaski konto, kandsin raha, ostsin ETH, sidusin Metamaski Pancakeswapiga, kuidas nüüd see Metamaski ETH kanda üle pancakeswapi?

https://docs.pancakeswap.finance/get-started


Sealt ei leidnud vastavat infot

Mis sa täpselt teha tahad? Pancakeswap polegi rahakott kuhu ETH "kanda", see on marketplace kus saab erinevaid asju varadega teha

_________________
https://linktr.ee/RistoKappet
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 14.04.2022 06:30:47 vasta tsitaadiga

Launger kirjutas:
Jorsik kirjutas:
Launger kirjutas:
Jorsik kirjutas:
Selline küsimus: tegin Metamaski konto, kandsin raha, ostsin ETH, sidusin Metamaski Pancakeswapiga, kuidas nüüd see Metamaski ETH kanda üle pancakeswapi?

https://docs.pancakeswap.finance/get-started


Sealt ei leidnud vastavat infot

Mis sa täpselt teha tahad? Pancakeswap polegi rahakott kuhu ETH "kanda", see on marketplace kus saab erinevaid asju varadega teha


Ostsin ETHi peale Metamaski konto tegemist ehk Ethereumi põhivõrgus, ühendasin Metamaski pancakeswapiga vastavalt juhendile, sellega tekkis juurde Smartchain New, kui ma üritan ühendada Metamaski olles Ethereumi põhivõrgus, siis annab Pancakeswap erroriks "you are connected to the wrong network", mu küsimus on kuidas ma saan kasutada Ethereumi põhivõrgus olevaid ETHe?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mastahh
HV kasutaja
Mastahh

liitunud: 07.05.2005




sõnum 27.04.2022 11:31:00 vasta tsitaadiga

Pancake kasutab BSC (BinanceSmartChain), sulle vaja BNB

Updated: Kas Eestis on mingi Localbitcoins, kus saab osta väike summa krüpto, näiteks kui mul olemas paar tuhat euro cashis ja ma tahan osta USDT, et kasutada Binance Card, et teenida cashback.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010




sõnum 27.07.2022 21:09:58 vasta tsitaadiga

Yoroi wallet.
Kui peaks tahtma ERG müüa, siis mis exchange saata ja kus kohast välja võtta? Binance ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2022 23:34:37 vasta tsitaadiga

Binance-s ERG-i pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ifeeldeadp
Kreisi kasutaja
ifeeldeadp

liitunud: 06.09.2010




sõnum 27.07.2022 23:37:19 vasta tsitaadiga

Just tahtsin kirjutada, et nvm, binances pole ERG. Aga, siiski, ideid või potentsiaalseid ideid ? Yorois ERG to ADA to binance ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2022 15:40:20 vasta tsitaadiga

ADA oli varasemalt vähmalt kõige parem kandmisteks, jah, sest Binance-s oli ka veidi kõrgem hind to EUR, seega spread silus kandetasud jmt.

EDIT: Kes Binances toimetavad, siis 09.09-ni aega uut tüüpi KYC ära teha, muidu konto piiratud vist ainult Withdrawal mode-i.
Kes lisaks Binance Cardi kasutavad, siis andke teada, kas juba surutakse teile peale uut KYC-d ja disableti kaart ära või fläägiti mu konto eraldi..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2022 10:29:57 vasta tsitaadiga

Ei ole ikka mingit KYC-d tulnud... vb liiga pisikest raha liigutan ja pole huvi. icon_idea.gif Mind hoopis kas alates tänasest inetust langusest või siis hoopis Binance app update-ist saati Binance vassib nüüd summadega - näitab müntide taga olevat €-i suuremana kui päriselt münt väärt ja kui lõpuks siis kõik €-i ära vahetasin, jookseb ette ikkagi rohkem eure (suurem nr.) kui on eur coin-i lahtri taga. Eriti inetu lugu icon_lol.gif
See langus suuremas osas tuli kiiremini kui jõudsin Binance BTC drop hoiatusele reageerida ja panic-convertida stabelcoin-i kõik... hakka või bot-i tuunimist õppima, aga ega seegi tasub vist ära ainult suuremate summadega mängides eusa_think.gif

EDIT: Telefoni ( Samsung S10, Android 12) restart pani Binance nr.-d taas paika thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aarekivi
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2022




sõnum 16.09.2022 00:52:52 vasta tsitaadiga

Keegi P2P krüpto ost/müük saiti, gruppi vms oskab soovitada? Sooviks krüptoATM'ile odavamat asendust leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2022 18:10:12 vasta tsitaadiga

Binance app-is on märge, et coinide omavaheline convertimine on "no fees" Kuid kui vahetan coine BUST-sse ja vastupidi, siis märkan, et uuel konverditud mündil näitab väärtuseks vahest vähem, mõnikord isegi rohkem €-e icon_confused.gif
Üldse Binance Lite app, mis jooksutab numbreid ette, nagu kasiino, näitab mul valesti. Kui app restartida, siis mõnda aega on paigas. Isegi nüüd, kui ainult eur-d on, on eri nr.-d pisut näidanud. Siis kui withdraw proovida teha, peaks kindlalt vist õige olema icon_rolleyes.gif
Kummaline.

Edit: just tekkis kontole 0.1 ETHW-ki ilusat kristalli!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2004




sõnum 26.09.2022 17:45:34 vasta tsitaadiga

On keegi suutnud rahakotist FLUX kopikat Binance Spot/Funding rahakotti saata? Mul ei õnnestu, sest Binance genereerib FLUX rahakoti aadressiks ETC aadressi koguaeg.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2022 19:40:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, Binance'i widget on androidika home screenilt täna-eile kadunud ja ei pakuta enam lisamiseks ka. Mingi terms&conditions muudatus ja kuskil äpis vaja lubada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duffman500
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2017




sõnum 11.10.2022 09:51:53 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Huvitav, Binance'i widget on androidika home screenilt täna-eile kadunud ja ei pakuta enam lisamiseks ka. Mingi terms&conditions muudatus ja kuskil äpis vaja lubada?

Äkki on see sellega seotud?
https://www.theguardian.com/technology/2022/oct/07/binance-crypto-hack-suspended-operations
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.12.2022 14:53:51 vasta tsitaadiga

Ma siin saatsin ATOM-i ja XLM-i ja LTC ka Binancest Trust Wallet-sse ära. Esimene tuli odavalt, XLM tuli ADA arvelt, kunaseal rahakotis on vaja maksta 1 XLM enne kui seda üldse liigutada saab. MATIC-t otse mugavalt üldse ei saanud saata.
Ja kui LTC saatsin, saabus LTC, aga Binance kontolt kadus ETH + ADA.
Konvertisin kogu Binance siis LTC-ks. Binances näitab, et olemas, saatma hakkan, ei ole. Konvertisin siis LTC ATOM-ks, lasi ära saata, nüüd jõudis kohale ka.
Mul nüüd viimane LTC Binances veel, pagana kahtlaselt käituvad Binance ja Trust Wallet koos...
Ei tea kas peaks kõik ATOM-sse panema ja lahkuma uppuvalt laevalt või olen lihtsalt käpard ja app-d panevad hullu eusa_think.gif
See CZ räägib küll nagu tüüpiline poliitikust valevorst... kui Trust Wallet on just hea koht kuhu suur enamus tõsta.
Praegu üle soti ma küll Binance ei jäta, tõmbas para peale, et saadad üht ja kaovad teised coinid...

ETC-d ka ei saanud üle tõmmata, tegin Trust Wallet Tokeniks ja nüüd kõik läbisegi, aga vähemalt uues kodus.

edit: 9.9 punkti ikkagi - https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/
viimased uudised on, et viimasel ajal suurimad väljakanded Binance-st, eriti nüüd kui FTX-i saatus on jõudnud paljud kuulda: https://www.youtube.com/watch?v=IeDMnTxfq2o
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.01.2023 14:21:31 vasta tsitaadiga

Kuskilt jäi silma, et mõndadele aktsiatele on ka krüptoanaloogid olemas. Et krüptokeskkonna kaudu peaks saama coini osta, mis on võrdne näiteks Tesla aktsiaga?
Tahaks lihtsa vaevaga ilma, et kirves selga lüüakse Tesla aktsiat osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2023 15:06:26 vasta tsitaadiga

Selleks peaks kuskil vahepeal olema väga usaldusväärne nö derivaadipidaja, et lõpus ei laiutataks käsi, et sry, koini said aga aktsiaid selle katteks paraku reaalselt pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 11.01.2023 15:17:29 vasta tsitaadiga

Binancel oli misikit aga keelati ära vist: https://decrypt.co/82495/binance-lets-customers-move-stock-tokens-before-service-shuts-down
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 22.03.2023 23:53:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi julgeb ka mõnd crypto boti soovitada?
Mida 3Commas-t arvata?

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Catfish
HV kasutaja
Catfish

liitunud: 01.11.2009




sõnum 23.03.2023 09:45:54 vasta tsitaadiga

DVDRW, Sologenic'u projekt üritab saada litsentsi aga ei oska öelda kui kaugel see protsess hetkel olla võiks:
mõned arvavad, et luba juba käes aga oodatakse krüptoturu seisu paranemist, et SOLO ja CORE tokenid võimalikult kõrgele orbiidile lennutada,
teised jälle arvavad, et DEX ja NFT marketplace oli selle tiimi lagi ja rohkemaks nad võimelised polegi...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2023 13:14:37 vasta tsitaadiga

Eile oli taas edukas Launchpad Binance-s: https://www.coindesk.com/business/2023/03/22/binance-launchpad-for-space-id-tokens-receives-over-28b-in-bnb-commitments/

https://www.binance.com/en/support/announcement/introducing-the-space-id-id-token-sale-on-binance-launchpad-81e9da9067c847dfa3afd959e521c32a

BNB toidab.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 05.04.2023 18:45:11 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see nüüd õige koht kuhu seda postitada, sest olen selles digitaalses coinis nii loll kui loll on võimalik olla.

Ühesõnaga olen kasutanud mõne aasta telefonis appi Pi coin ehk siis pioneer vms.
See mingi binance leht näitab et pi coinil on rahaline väärtus.
Mul seda palju ei ole aga mõtlesin et kui see tõesti on nii et ma saan mingi kergema vaevaga sealt mingi 100-200 coini kuidagi rahaks teha, siis peaks umbes 5-6k Euro saama kui seda numbrit vaadata pildil.
Oli vahepeal üle 31 euro ka see üks coin. Mõtlesin pool oma coinidest alles jätta et las kogub kuni see on public program mis pidi sellel aastal juhtuma vms ma kuulsin.

Mõtlesin et oleks hea omal uus arvuti ehitada mingi ddr5 peale ja mu arvuti oma 10 aastat vana ka ja oleks aeg uus ehitada järgmiseks 10 aastaks.
Kuna pole sellist vaba raha et arvutit ehitada, siis vaatasin et see pi oleks variant.
Kui seda pi saab rahaks muuta siis ma teeks seda sellises väikeses koguses
Ootaks ainult et see number üle 30 läheks. Kui pisut kannatada siis ehk isegi jõuab 50 kanti siis saab vähem koine euroks vahetada.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 20:14:40 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Oli vahepeal üle 31 euro ka see üks coin.


Huobis paistab isegi "mingi" likviidsus olevat.
https://www.huobi.com/en-us/exchange/pi_usdt/

ISEASI, kas see on sama PI, mis sinul. (Katsetaks ise HUOBIT, saates sinna üksiku tokeni, prooviks? Võimalusel.)
"PI is an unlisted token that is practically worthless as of 22 March 2023. As a result, there is no historical data on the Pi Network’s performance since the token has not yet been launched on any cryptocurrency exchange."
https://coinmarketcap.com/currencies/pinetwork/markets/
https://capital.com/pi-network-coin-token-crypto


PI enda twitteris vastavateemaline teadaanne:
https://twitter.com/PiCoreTeam/status/1608907781746360320


Minujaoks see PI võrk alati väga hägune ja haip olnud, pole otsesel süvenenud sellesse. Ei näe väärt ideed selles.
Võin eksida, eks aeg näitab

--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanjaapan
Kreisi kasutaja
jaanjaapan

liitunud: 25.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2023 13:01:30 vasta tsitaadiga

Tere, olen jännis Tradeogre.com sisse logimisega, kuna seal kohustuslik 2FA Authenticator vajalik.
Kasutasin Authenticator app nimelist äppi, kuni järsku Google Play pood mul selle äpi räuhti maha kustutas. Põhjendusega, et see äpp vassib kogutud kredokaartide andmetega.
Telefon korraga näitas teadet, et harmful app removed:
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd installisin äpi uuesti ja ilma kaardi andmeteta edasi ei lase, äpp muutunud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Muud 2FA äpid ka ju ei sünkroniseeri vanast, või ma ei oska...
Sant lugu, ega seal tradeogre-s vist pole customer support-gi icon_sad.gif
Kühveldasin sinna Radianti ja Alephium-i otse pool-st
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 24.05.2023 13:21:14 vasta tsitaadiga

Miks kasutad mingeid kahtlaseid authenticator appe? Google enda oma ju tasuta ja normaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.