Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tannukas6
Aeg maha 1p
tannukas6

liitunud: 12.01.2011




sõnum 19.05.2017 17:42:35 vasta tsitaadiga

/sisu

viimati muutis tannukas6 01.06.2017 12:37:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markojeen
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2017




sõnum 19.05.2017 20:11:10 vasta tsitaadiga

Kirjuta mulle saad 8-10% põhisumma pealt k2tte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.05.2017 14:00:49 vasta tsitaadiga

tannukas6 kirjutas:
Kuidas ~50k välja kantida nii, et riik küsimusi ei küsiks. Legit mure, palun aidake.

/Satoshi Nakamoto kinkis mulle selle raha innocent.gif mingit muud dokumentatsiooni raha kohta mul ei ole. Mingi lambi aadressilt tuli.


Tulunaksuvaba miinimumi piires võtad välja ja märgid tuludeklaratsiooni... Ja alati saad igasuguseid kaupu osta ja need edasi müüa...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 22.05.2017 16:47:20 vasta tsitaadiga

Xapo kaarti ka keegi kasutab omab? Õigustab end?
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 24.05.2017 20:01:20 vasta tsitaadiga

Kus kohas saab ilma dokumendita BTC -> ETH vahetust teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 02.06.2017 16:55:36 vasta tsitaadiga

degreal, https://btc-e.com/ (endal värske kogemus, kõik ok)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 13:49:16 vasta tsitaadiga

Jäi siit teisest teemast silma selline asi, nagu Syscoin. Mida rohkem ma selle kohta loen, seda rohkem mulle tundub, et sellesse võiks pikaajaliselt investeerida. Kuna ma cryptorahadega pole varem tegelenud, siis võib see muidugi ka täielik ämber olla icon_redface.gif Mis targemad arvavad? Nimelt tahaks natuke vaba raha kuhugi pikemaajaliselt investeerida. Jama on, aga selles, et vajaksin step-by-step õpetust, et kuidas seda reaalselt teostada. Loen ja loen siin neid teemasid, aga kõik tundub nii keeruline. Nagu ma aru saan, siis saab neid Syscoine osta vaid Bitcoinide eest. Näiteks siis bittrex.com-ist. Aga kuidas see kõik täpsemalt välja peaks nägema, alates sellest, et eurid on Swedbangas ja lõpetades sellega, kus ja kuidas ma neid Syscoine hoidma peaksin, oodates, et nende hind taevasse lendama hakkab icon_biggrin.gif Ehk targemad viitsivad juhendada? Olemas on nii Swedi internetimakseid võimaldav kaart, kui ka PayPal konto.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 13:54:30 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Jäi siit teisest teemast silma selline asi, nagu Syscoin. Mida rohkem ma selle kohta loen, seda rohkem mulle tundub, et sellesse võiks pikaajaliselt investeerida. Kuna ma cryptorahadega pole varem tegelenud, siis võib see muidugi ka täielik ämber olla icon_redface.gif Mis targemad arvavad? Nimelt tahaks natuke vaba raha kuhugi pikemaajaliselt investeerida. Jama on, aga selles, et vajaksin step-by-step õpetust, et kuidas seda reaalselt teostada. Loen ja loen siin neid teemasid, aga kõik tundub nii keeruline. Nagu ma aru saan, siis saab neid Syscoine osta vaid Bitcoinide eest. Näiteks siis bittrex.com-ist. Aga kuidas see kõik täpsemalt välja peaks nägema, alates sellest, et eurid on Swedbangas ja lõpetades sellega, kus ja kuidas ma neid Syscoine hoidma peaksin, oodates, et nende hind taevasse lendama hakkab icon_biggrin.gif Ehk targemad viitsivad juhendada? Olemas on nii Swedi internetimakseid võimaldav kaart, kui ka PayPal konto.


Hakkab tunduma, et õige aeg sel teemal koolitusi korraldama hakata. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 14:03:00 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:

Hakkab tunduma, et õige aeg sel teemal koolitusi korraldama hakata. icon_cool.gif


No koolita mind natuke icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 14:09:19 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
yerba kirjutas:

Hakkab tunduma, et õige aeg sel teemal koolitusi korraldama hakata. icon_cool.gif


No koolita mind natuke icon_wink.gif


Ma ei näe et kooliraha oleks laekunud. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 14:37:17 vasta tsitaadiga

No keegi võiks ikka õigele rajale juhatada icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 14:49:58 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
No keegi võiks ikka õigele rajale juhatada icon_rolleyes.gif


Viimasel ajal on neid tegelasi päris palju ilmunud, kes seda küsivad.
Ei ole vaenulikuna mõeldud, aga kas ise ei viitsi enam midagi uurida ega proovida? Minu meelest on nii, et kui endal piisav huvi asjade vastu, siis tehakse need ise kuidagi selgeks. Isegi kui googeldades esimene rida ei näita õiget vastust.
2013 aastal ei olnud siin kedagi teed näitamas ja õigeid suundasid signaliseerimas. Kogu tollane kommuun jagas omavahel infot ja igaüks toimetas nagu oskas ja oma võimete piiril. Kõigil oli põnev.
Nüüd on tegelasi, kes ootavad, et labidaga kasum hoovile lükatakse ja kõik on bueno. Õpitud abitused või lumehelbekesed?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 15:15:12 vasta tsitaadiga

No, nii pika jutu asemel oleks küll võinud parem midagi kasulikku öelda icon_wink.gif Olen siin need teemad läbi lugenud ja kolm päeva googeldanud, aga ikka on asjad nii segased, et ei tea, kust otsast alustada icon_redface.gif Infot on nii palju ja vastuolulist, et raske on orienteeruda. Ja sellist suhtumist siit foorumist küll ei oodanud, et vot mul on asjad selged, aga sina vaata ise kuda asjad endale selgeks teed icon_confused.gif Aga prooviks siis üksikute küsimustena asja selgeks teha. Esiteks, kas mul on ilmtingimata vaja kõigepealt Bitcoinid osta ja kuskaudu või kuidas meil Eestis seda kõige mõistlikum teha on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 15:39:57 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
No, nii pika jutu asemel oleks küll võinud parem midagi kasulikku öelda icon_wink.gif Olen siin need teemad läbi lugenud ja kolm päeva googeldanud, aga ikka on asjad nii segased, et ei tea, kust otsast alustada icon_redface.gif Infot on nii palju ja vastuolulist, et raske on orienteeruda. Ja sellist suhtumist siit foorumist küll ei oodanud, et vot mul on asjad selged, aga sina vaata ise kuda asjad endale selgeks teed icon_confused.gif Aga prooviks siis üksikute küsimustena asja selgeks teha. Esiteks, kas mul on ilmtingimata vaja kõigepealt Bitcoinid osta ja kuskaudu või kuidas meil Eestis seda kõige mõistlikum teha on?


See pikk jutt oligi mu meelest kasulik. Aga mis puutub suhtumisse - siis:
a) ma ei väidagi et mul asjad kõik selged on
b) mida Sa foorumile vastu pakud, selle asemel, et vaid küsida ja oodata, et asjad selgeks tehakse ette ja taha?
c) ca pool aastat tagasi kribasin päris pika õpetuse, kuidas krüptovärki algaja võiks ajada.. kas sellest kumab ka läbi, et mul on kõik selge ja teised vaadake ise kuidas hakkama saate?

--

Aga kogu see samm-sammult õpetus mida vajad ongi selline:

Ilmtingimata BTCsid vaja ei ole, aga nad kergendavad oluliselt kauplemist. Pea kõigi krüptorahadega on olemas BTC/XXX kauplemispaar. EUR/XXX on üsna vähesed paarid.

1) Loo kraken.com keskkonda omale konto.
2) Lase konto kinnitada ( verifitseerida ). Selleks on vajalik kraken.com keskkonda üles laadida oma ID kaardi skaneering ning mõni elupaika kinnitav kommunaalteenuse arve. Elekter, gaas, telefoniarve vms millel oleks elukoha aadress peal. NB! Ole loominguline selles osas.
3) Teosta SEPA makse Swedpangast oma krakeni kontole.
4) Osta eurode eest XBT ( Bitcoin ). XBT, BTC - heal lapsel mitu nime.
5) Kanna bitcoini bittrexi, poloniexi vms kohta kus liigub Sinu soovitud krüptoraha.
6) Osta soovitud krüptoraha bitcoinide eest.
7) Kui soovitud rahal on oma rahakott, siis installi see arvutisse vms kohta ja hoia raha soovi korral seal. Kui rahakott puudub, siis hoiusta raha vahenduskeskkonnas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 15:49:18 vasta tsitaadiga

Selle vastuse eest olen ma juba väga tänulik icon_wink.gif Üldpilt hakkab selgeks saama. Küsiks veel, et millised oleks alternatiivid sellele krakenile? Häirib see "ID kaardi skaneering ning mõni elupaika kinnitav kommunaalteenuse arve". Kas kuskilt vähema bürokraatiata ei saa osta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
Aeg maha 1p
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2017 15:55:22 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Selle vastuse eest olen ma juba väga tänulik icon_wink.gif Üldpilt hakkab selgeks saama. Küsiks veel, et millised oleks alternatiivid sellele krakenile? Häirib see "ID kaardi skaneering ning mõni elupaika kinnitav kommunaalteenuse arve". Kas kuskilt vähema bürokraatiata ei saa osta?


Sulas saad minu käest osta vahelduva eduga...

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
M: W212 2012 e class sedaan varuosadeks, kere sile tehnika ok, euroopa auto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 16:00:36 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Selle vastuse eest olen ma juba väga tänulik icon_wink.gif Üldpilt hakkab selgeks saama. Küsiks veel, et millised oleks alternatiivid sellele krakenile? Häirib see "ID kaardi skaneering ning mõni elupaika kinnitav kommunaalteenuse arve". Kas kuskilt vähema bürokraatiata ei saa osta?


Ametlikult mitte. Selle taga on EU AML ( European Union Anti-Money Laundering directive ).
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=celex%3A32015L0849
Eestikeelne lugemine:
http://eur-lex.europa.eu/legal-content/ET/TXT/HTML/?uri=CELEX:32015L0849&from=EN
Mitteametlikult - võid osta mõne siinse usaldusväärse kasutaja käest. Kannad talle eurod kontole ja tema kannab Sulle BTCd kontole. AGA. Päris mitmes vahetuskeskkonnas tekib lõpuks olukord, et tahad oma raha eurodes kätte saada. Siis on vaja end tuvastada. Tuvastamata saad teha kandeid ja tehinguid, mis pole eurodega seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 16:03:33 vasta tsitaadiga

Aga selle teema teises postis on kirjas, et Eesti pangast saab kanda raha Coinbase kontole ja seal see vahetada, kas Bitcoinideks, ethereumiks või litecoinideks. Sealt edasi saad kanda need juba kas poloniexi või krakenisse. Kas see oleks siis mitteametlik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 16:17:49 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
Aga selle teema teises postis on kirjas, et Eesti pangast saab kanda raha Coinbase kontole ja seal see vahetada, kas Bitcoinideks, ethereumiks või litecoinideks. Sealt edasi saad kanda need juba kas poloniexi või krakenisse. Kas see oleks siis mitteametlik?


Edu proovimises. icon_smile.gif
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=707066

Jah, mitteametlik kuna ei vasta rahapesu seadusele. Aga kuna see krüptovärk on nii hall ala, siis vahetuskeskkondade ametlikuks ja mitteametlikuks nimetamine minu poolt on ka vale. Pigem liigitaks nad usaldusväärsemateks ja mitte nii usaldusväärseteks. Osalt võiks usaldusväärsus olla seotud isikuandmete ja nende hoiustamisega. Ja keskkondade suurusega. Samas - mtgox...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 16:18:30 vasta tsitaadiga

OK... Seda ma lugesin ka, aga seal teemas ei selgunud nagu, kui tõsi see on. See selleks, aga leidsin ise veel sellise koha, nagu blockchain.com. Walleti laseb lihtsalt teha ja paistab, et maksta saab Visa/Masterkaardiga. Kas on mingit põhjust, miks mitte seda kasutada? Või oleks ka see mitteametlik?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 04.06.2017 17:37:44 vasta tsitaadiga

PC Spioon kirjutas:
OK... Seda ma lugesin ka, aga seal teemas ei selgunud nagu, kui tõsi see on. See selleks, aga leidsin ise veel sellise koha, nagu blockchain.com. Walleti laseb lihtsalt teha ja paistab, et maksta saab Visa/Masterkaardiga. Kas on mingit põhjust, miks mitte seda kasutada? Või oleks ka see mitteametlik?


Mina ei oska seda öelda. Pole kõiki variante läbi katsetanud, niigi omajagu kooliraha igasuguste imelike keskkondade alla pandud. icon_smile.gif
Tee ära ja anna meilegi siis teada kas toimis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PC Spioon
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2002




sõnum 04.06.2017 22:55:03 vasta tsitaadiga

Tehtud icon_wink.gif See blockchain.com toimis probleemideta ja jättis väga soliidse mulje icon_idea.gif Ehk ma nüüd selle tagasisidega sain ka oma panuse foorumisse pandud icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2017 22:10:14 vasta tsitaadiga

Kuidas keegi Cryptopay´ga asjaga rahule jäänud on? Võimalik nii füüsiline kui virtuaalne kaart.
Ise proovinud füüsilist kaarti, toimib. Tellid kaardi, laed btc kaardile ja siis kasutad. Vahelt võetakse teenustasusid muidugi.
Aga väikseid summasid saab selletagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 06.06.2017 14:09:52 vasta tsitaadiga

Need uued tegijad võiks esmalt üldise krüptoraha arutelu läbi lugeda. Isegi viimastel lehtedel on enamik küsimusi vastatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
archie777
HV vaatleja
archie777

liitunud: 12.06.2017




sõnum 12.06.2017 11:13:31 vasta tsitaadiga

Tere,
Kas sularahas oleks ka kellelgi pakkuda BTC? icon_smile.gif
PS mulle.

_________________
Parimatega,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Exchanged jt. ostu-müügikohad: kuskohast osta ja kuidas müüa ning rahaks vahetada. (Sh. exchange-ide vahelised liikumised) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.