Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti filmid edestavad Hollywoodi tippteoseid ülekaaluka eduga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2017 12:02:24 Eesti filmid edestavad Hollywoodi tippteoseid ülekaaluka eduga vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Telia TV videolaenutuse viimase aasta kokkuvõte näitab, et Eesti filmitootjate toodangu vastu Hollywoodi tippteosed ei saa. Vahemikus 1. märts 2016 kuni 28. veebruar 2017 oli Telia Videolaenutuse kõige menukam teos „Klassikokkutulek“, millele järgnes „Päevad, mis ajasid segadusse.“ Esimene võõramaine linateos jäi tabeli liidritest juba kaugele maha.

3.-6. positsiooni hõivasid järjest USA animafilmid „Zootropolis“, „Jääaeg: Kokkupõrge“, „Lemmikloomadew salajane elu“ ja „Angry Birds: Kurjad linnud. Film“.

Esikümne lõpetasid „Bridget Jonesi beebi“, „Deadpool“, „Kung fu panda 3“ ning „Mees, kes jäi ellu.“

Telia Eesti meelelahutuse ja multimeedia valdkonna hankejuht Karlo Funki sõnul jätkab ettevõte ka tänavu head koostööd filmilevitajatega, mis toob eestimaalaste ekraanile värskeid teoseid nii Eestist kui mujalt.

„Telia Videolaenutuse edetabel peegeldab paljuski Eesti kinokülastuste edetabelit. On meeldiv näha, et lisaks koguperefilmidele tõusevad esile just kodumaised teosed. Järgmisena jõuab peagi vaatajateni elavat tähelepanu äratanud „November“. Film jõuab Telia videolaenutuse vahendusel vaatajateni samal ajal kui toimub maailmaesilinastus New Yorkis, Robert de Niro asutatud Tribeca filmifestivalil,“ sõnas Funk.

Hiljuti lisandus Telia Videolaenutusse mitu hittfilmi nagu näiteks „Allied/Liitlased“ Brad Pittiga peaosas, „Doctor Strange/Doktor Strange“ Benedict Cumberbatchiga ning „Jack Reacher: Never Go Back / Jack Reacher: Ära mine iial tagasi“ Tom Cruisega.

Telia Videolaenutuse TOP 20:
(01.03.2016-28.02.2017
Nimi (EST)
1. Klassikokkutulek
2. Päevad, mis ajasid segadusse
3. Zootropolis
4. Jääaeg: Kokkupõrge
5. Lemmikloomade salajane elu
6. Angry Birds: Kurjad linnud. Film
7. Bridget Jonesi beebi
8. Deadpool
9. Kung Fu Panda 3
10. Mees, kes jäi ellu
11. Nüüd sa näed mind 2
12. Pahad emmed
13. Viiskümmend halli varjundit
14. Ropp vanaisa
15. Suitsiidisalk
16. Kalatüdruk Dory
17. Lumekuninganna ja igavene talv
18. Kubo ja kaks pillikeelt
19. Kiired ja vihased 7
20. Star Wars: Jõud tärkab

Allikas: www.telia.ee

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2017 19:32:54 vasta tsitaadiga

Kui vaadata mis filmid on Telia Videolaenutuse TOP 20 ´s siis on selge et seda teenust kasutavad ainult naised ja lapsed.
Vaatasin Klassikokkutulekut 30 minutit misjärel hakkasin ropendama sest ei saa aru kuidas ikka saab sellist kräppi teha.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.04.2017 21:09:27 vasta tsitaadiga

Vastik clickbait pealkiri...

Võrrelgem kino vaatamisi, siis lood hoopis teistsugused.
Näiteks: http://kultuur.err.ee/315235/eesti-kino-top-7-salamortsukad-kosmoserandurid-ja-lumekuninganna

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.04.2017 21:38:02 vasta tsitaadiga

Ma vist viimati vaatasin seda filmiriiulit siis kui see välja lasti.
Ja no ei imesta miks eesti filmid kõrgetel kohtadel on, kui enamus filme on vanad või väga vanad hollywoodi omad.
Pealegi enamus filmidest on juba korralikult ära spämmitud igast telekanalist, kus filme näidatakse.

Eesti filme väga ei näidata ja see on ka selle filmiriiuli eelis neid toppi saada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 15.04.2017 13:43:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma vist viimati vaatasin seda filmiriiulit siis kui see välja lasti.
Ja no ei imesta miks eesti filmid kõrgetel kohtadel on, kui enamus filme on vanad või väga vanad hollywoodi omad.
Pealegi enamus filmidest on juba korralikult ära spämmitud igast telekanalist, kus filme näidatakse.

Eesti filme väga ei näidata ja see on ka selle filmiriiuli eelis neid toppi saada.

Jutt käib ikkagi videolaenutusest (tasuline) mitte filmiriiulist (tasuta) icon_idea.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.04.2017 20:47:43 vasta tsitaadiga

beastbeats, Ei mina tea et neid kaks on icon_biggrin.gif Laenutus ja riiul.
On seal laenutuses siis midagi enamat ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 15.04.2017 21:09:30 vasta tsitaadiga

Riiul sobib ainult särgi triikimise taustaks vms, vaadata kõlbab ainult paar filmi. Laenutus on täitsa OK.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2017 12:35:39 vasta tsitaadiga

Mulle küll Filmiriiul sümpatiseerib. Eriti Eesti filmide osa. Hollywoodi jura leiab igalt poolt, aga näiteks vanemad Tallinnfilmi filmid ja dokumentaalid on küll raskesti kättesaadavad.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 16.04.2017 23:34:16 vasta tsitaadiga

Vastavalt pealkirjale võin ütelda, et "The Big Lebowski" mängis üle siinsed nimetatud ning väikese ülekaaluga. icon_wink.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 18.04.2017 07:49:12 vasta tsitaadiga

Ma leian küll filmiriiulist vähemalt 1 filmi, mida nädalas vaadata, kui jõaub. Rohkem lihtsalt ei jõua, nägemata filme on seal minu jaoks rohkem. Samamoodi on ka Netflix minu jaoks täis palju erinevaid sarju, mida vaadata, kuigi suured Netflixi gurud tegid Eesti Netflixi koheselt maha, kuna sisu seal on jama. Ei ole jama, mitte kõigi jaoks. Sama ka Filmiriiulis.

Agajah, 1. ja 2. kohal olevad filmid, mida käisin ka kinos vaatamas, mulle ei meeldinud. Waste of money and time.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 14:32:28 vasta tsitaadiga

Selles top nimekirjas on ainult 3 filmi mille vaatamise eest ma raha välja käima nõus oleks, kusjuures 2 neist olen juba kinos näinud ja seega enam teist korda maksta ei tahaks. Eesti filmidest ei räägi sealjuures.
Muide, kas siin oleks paras koht mainimiseks, et ma olen nördinud selle totra viisi üle kuidas Telia oma filme liigitab, et ulmefänn peab endale huvi pakkuvat tikutulega taga ajama kusagilt muu mögina vahelt ja siis ka ei leia enamasti midagi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eesti filmid edestavad Hollywoodi tippteoseid ülekaaluka eduga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.