Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 17.12.2020 20:04:34 OnePlus 9 seeria arutelu vasta tsitaadiga

mida see iirlane mõtleb, siiani uus teema tegemata


Spoiler Spoiler Spoiler


Kõlakad on sellised.

ONEPLUS 9 PRO
https://www.phonearena.com/news/oneplus-9-5g-hands-on-specs-leak-exclusive_id129026
Lipulaeva ekraan on ilmselt 6.7-tolline, AMOLED, ning eeldatakse ekraanilt 144Hz värskendussagedust.
Kiibistik on tõenäoliselt uusim Qualcomm Snapdragon 888. Mälu saab olema alates 8GB RAM ja 128GB sisemälu.
Tarkvaraks Android 11 ja OxygenOS
Akumahutavuseks pakutakse 4,500mAh, kuigi arvatakse, et ka soodsamad mudelid saavad endale juhtmevaba laadimise võimekuse.
Kaamerate kohta kahtlustatakse, et prototüübi 12-megapixel ja 4-megapixel resolutsiooniga taga- ja esikaamerad muutuvad poeküpseks saades vastavalt 48-megapixel ja 16-megapixel sensorite omanikeks.
Ning kõige magusam osa, arvatakse, et 9Pro saab olema üldse kalleim mobiiltelefon Oneplus ajaloos, mis pole ka üllatav, kuid Samsungi tippmudelitega võrreldes samal hinnaskaalal seismine on küll mõru ennustus.


Link


Link

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:28:28 Re: OnePlus 9 ja 9E ning 9 Pro vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mida see iirlane mõtleb, siiani uus teema tegemata

Jah icon_lol.gif

Kahjuks OnePlus pole enam see, mis kunagi. icon_neutral.gif

Ja kes krt soovib kumerate äärtega ekraani ffs. kopp.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 17.12.2020 22:40:23 vasta tsitaadiga

Sul oli viimati OP5 vististi, mis asemele võtsid, kuna Oneplus pole enam see?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 23:29:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Sul oli viimati OP5 vististi, mis asemele võtsid, kuna Oneplus pole enam see?

5T oli. Ekraan põles kõvasti sisse. 3a kasutasin. Burnin tekkis juba vähemalt teisel kasutusaastal.
Naisel OnePlus 6 hetkel. Esimesed burn-in jäljed peale 2 ja pool a kasutamist. icon_neutral.gif
Meie perre enam AMOLED ekraaniga telefone ilmselt ei tule. Sellepärast sai ka Xiaomi 10T Pro võetud. Suurt valikut polnudki tegelikult selle tõttu.

Olid ajad, kus OnePlus pakkus oluliselt paremat bang for bucki kui Samsung ja Huawei näiteks. Hetkel pole see nii olnud juba viimased paar aastat.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 20.12.2020 13:45:40 vasta tsitaadiga

Nüüdseks on eeldatavalt kindel, et lisaks telefonidele tuleb ka esimene Oneplus Watch välja.
https://www.91mobiles.com/hub/oneplus-watch-launch-wear-os-confirmed-pete-lau/amp/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 15:45:43 vasta tsitaadiga

Kellelgi tuleb seletusi anda. icon_lol.gif
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-5g-prototype-ebay-sold/


edit:
New leak reveals OnePlus 9 Pro’s Hasselblad camera branding
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-pro-new-leak-hasselblad-camera-branding/

Nimi on kõva ja paljulubav esialgu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 17:24:17 vasta tsitaadiga

Mida aeg edasi, seda rohkem muutub Oneplus Samsungi moodi, kahju...
Ikka veel ootan 7pro android 11, isegi Samsung on oma S10-le 11 uuenduse saanud.
Oneplus thumbs_down.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2021 21:04:50 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Mida aeg edasi, seda rohkem muutub Oneplus Samsungi moodi, kahju...
Ikka veel ootan 7pro android 11, isegi Samsung on oma S10-le 11 uuenduse saanud.
Oneplus thumbs_down.gif

Mida see Android 11 konkreetselt juurde annab, peale turvaparanduste?
Minu arust Android on peale 6-ndat versiooni juba nii hea, et iga järgmine versioon lisab väga vähe lisaväärtust. icon_rolleyes.gif

Mul on ainult mõni kuu vana telefon ja ka alles "vana" Android 10 peal. Ei kurda icon_smile.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 12.02.2021 20:31:59 vasta tsitaadiga

Mida siis arvatakse lekete põhjal OP9 seeria seadmetest tänase seisuga. https://www.androidauthority.com/oneplus-9-1170815/
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2021 23:10:17 vasta tsitaadiga

Hasselblad allakäinud lihtsalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.02.2021 00:29:03 vasta tsitaadiga

Jah, kunagi maksis seda nime kandev seade 50k, nüüd topitakse suvalisele laiatarbetelefonile selle nimi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2021 01:06:01 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Jah, kunagi maksis seda nime kandev seade 50k, nüüd topitakse suvalisele laiatarbetelefonile selle nimi.

Noh, tehniliselt maksab tipp Hassel ka täna 50k icon_wink.gif
https://www.photospecialist.de/hasselblad-h6d-400c-ms#
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2021 15:27:16 vasta tsitaadiga

OnePlus 9 Pro rumored to feature an LTPO display, while OnePlus 9 specs leak again
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-pro-rumored-ltpo-display-oneplus-9-specs-leak-again/


edit:
OnePlus confirms the OnePlus 9 will come with a charger
https://www.xda-developers.com/oneplus-confirms-the-oneplus-9-will-come-with-a-charger/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 11.03.2021 20:34:49 vasta tsitaadiga

23 märtsil on Oneplus 9 ametlik esitlemine avalikkusele. Saab vaadata siit lingilt algusega 16:00 kohaliku aja järgi
https://www.oneplus.com/ee/launch?utm_source=cj&utm_medium=affiliate&cjevent=767634b5828f11eb83b0008f0a180511
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 18:27:03 vasta tsitaadiga

The OnePlus 9 and OnePlus 9 Pro are finally official, with the Snapdragon 888 and Hasselblad-branded cameras
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-oneplus-9-pro-launch/

The OnePlus 9 Pro cements OnePlus as a Premium Smartphone Brand
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-pro-review


OnePlus 9 8GB + 128GB - 719 EUR
OnePlus 9 12GB + 256GB - 819 EUR
OnePlus 9 Pro 8GB + 128GB - 919 EUR
OnePlus 9 Pro 12GB + 256GB - 1019 EUR
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 18:28:50 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
The OnePlus 9 and OnePlus 9 Pro are finally official, with the Snapdragon 888 and Hasselblad-branded cameras
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-oneplus-9-pro-launch/

The OnePlus 9 Pro cements OnePlus as a Premium Smartphone Brand
https://www.xda-developers.com/oneplus-9-pro-review


OnePlus 9 8GB + 128GB - 719 EUR
OnePlus 9 12GB + 256GB - 819 EUR
OnePlus 9 Pro 8GB + 128GB - 919 EUR
OnePlus 9 Pro 12GB + 256GB - 1019 EUR


Soomes juba müügis. 9 pro 899/999€ ja oneplus budsid ka tasuta kaasa.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 19:52:33 vasta tsitaadiga

Eesti Teliast preorder samasugune.
5s aprill kätte

_________________
T.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2021 21:42:40 vasta tsitaadiga

Huvitav miks gorilla klaas 5 kasutab mitte kõige uuemat?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nilps
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2021 14:36:15 vasta tsitaadiga

Täna sain Teliast teate:
Anname teada, et tootja tarneraskuste tõttu hilineb Teie tellitud ONEPLUS 9 PRO nutitelefoni tarne.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Toimetame telefoni Teieni esimesel võimalusel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2001




sõnum 06.04.2021 23:14:21 vasta tsitaadiga

Elisast laupäeval tellitud, esialgu lubas kättesaamist 8 aprill, tellimust kinnitades 12 aprill ja täna hommikul oli Omniva kapis kohal. Hinnangut veel vara anda aga kasutades läheb suht soojaks ja kellade viledega sööb akut korralikult kuid laadimine on tõesti kiire.. Aparaadiks siis 9 pro.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 08:14:59 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Preemia sellele, kes OnePlusis idee peale tuli icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2021 08:18:07 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
jägaja kirjutas:
Sul oli viimati OP5 vististi, mis asemele võtsid, kuna Oneplus pole enam see?

5T oli. Ekraan põles kõvasti sisse. 3a kasutasin. Burnin tekkis juba vähemalt teisel kasutusaastal.
Naisel OnePlus 6 hetkel. Esimesed burn-in jäljed peale 2 ja pool a kasutamist. icon_neutral.gif
Meie perre enam AMOLED ekraaniga telefone ilmselt ei tule. Sellepärast sai ka Xiaomi 10T Pro võetud. Suurt valikut polnudki tegelikult selle tõttu.

Olid ajad, kus OnePlus pakkus oluliselt paremat bang for bucki kui Samsung ja Huawei näiteks. Hetkel pole see nii olnud juba viimased paar aastat.


Mul oneplus 7 pro vms ja sellel on ka räigelt sisse põlenud..


Mina mina lähen vist samsungi note peale ku ivaja telefoni vahetada.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 18.06.2021 20:22:49 vasta tsitaadiga

Järgmine aasta siis juba OPPO Oneplus telefoni nime all?
https://forte.delfi.ee/artikkel/93780711/kaks-tuntud-hiina-telefonitootjat-uhinevad

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 12:04:46 vasta tsitaadiga

Ostsin Oneplus 9 5G, kuna käsi ei tõusnud pärast S20 fiaskot enam Samsungit ostma. Nädalakese kasutanud ja ainult positiivsed muljed siiani. Kõik mida S20 tegi, teeb Oneplus 9 paremini.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 12:13:40 vasta tsitaadiga

renx09, mis samsungiga juhtus sul?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2021 19:57:54 vasta tsitaadiga

S8 ja S10e olid OK, S20 kuumenes üle ja äpid (kaamera ja mängud näiteks) jooksid kokku, no kes tahaks sellist asja kasutada? aku pidamine oli ka viletsapoolne, lisaks veel kaamera jamad (kohati udused pildid jne).
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2021 01:16:53 vasta tsitaadiga

Jätkan Oneplus streaki

Oneplus 2 -> 6T -> nüüd 9

Tegelikult oleks võinud vabalt 6T veel edasi kasutada, aga andsin sugulasele. Mingeid burn-in jälgi pole absoluutselt näinud, kasutanud alates nov 2018. Ütleks ka, et ma heavy user olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 30.08.2021 00:31:10 vasta tsitaadiga

Olen ka Oneplusi peale pidama jäänud 6T>nord>nord 2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2021 11:14:37 vasta tsitaadiga

Kui ma poleks suvel jõudnud Oneplus 9 ära osta, siis ma vaataks praegu Pixel 6 poole, kui täiesti aus olla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2021 22:18:33 vasta tsitaadiga

Sai Soomest ära tellitud kuna Eesti must reede on pullisitt.
https://www.gigantti.fi/product/puhelimet-ja-gps/puhelimet/296622/oneplus-9-5g-alypuhelin-8128gb-arctic-sky
Nüüd ootan "kalevipoegi" koju kes telefoni kohale toovad.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2022 13:40:48 vasta tsitaadiga

link :: link

Kas keegi kasutab Oneplus Stock Dialer+Messaging+Contact apps? Proovisin kuid contactsi lisades hakkas kokku jooksma.
Või mida muud soovitate? See google oma on ikka paras kräpp.

PS. Android 12 väljas. OnePlus 9-le.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2022 17:29:18 vasta tsitaadiga

Mul tuli eile Android 12 uuendus, allalaadimise maht oli veidi üle 4GB.
Nüüd kohe hunnik probleeme. Esiteks ei saanud kuidagi sim2-ga netiühendust, selgus et "Pääsupunktide nimed" all oli tühjus, tuli ise tekitada APN, tuli trükkida lahtrisse "internet.tele2.ee" (sim1-l oli see olemas).
Siis tekkis üles olekuribale aku ikoon, mida ma ei suuda eemaldada. Ma tahan, et näitaks ainult protsenti, mitte seda aku kujutist lisaks. "Olekuikoonidest" saab "Aku" välja lülitada, aga aku kujutis ikka ära ei kao.
Väga häirib, et midagi scrollides lehekülje lõppu jõudes venitab hetkeks pilti ülespoole pikemaks, ja siis vajub see alla tagasi. Tahaks seda kuskilt välja lülitdada, aga ei leia kohta.
Panin ööseks lennureziimi, tuli lampi keset ööd mingi teavituse heli, kuigi ei näinud midagi ekraanil. Pidin lisaks hääletuks panema.
Avakuvale tekkis nädalapäeva kohale avatud tabaluku kujutis, mida tahaks ka eemaldada.
Kui lukustan Chrome, siis see ei toimi ja saab ikkagi selle sulgeda.
Tundub, et akut läheb ka rohkem, hommikul sai täis, lõunaks 70% alles.
Oskab keegi aidata?

Edit. Sellest häirivast pildivenitusest sain lahti: Süsteemi sätted>Hõlbustus>Visioon>Eemalda kasutajaliidese animatsioonid

Edit. KINDLASTI EI SOOVITA SEDA UUENDUST KELLELGI TEHA! Kui teil praegu töötab 11 ilusti, siis pole mingit mõtet endale hunnikut probleeme kaela võtta.
Lugedes oneplusi enda foorumit, siis see on kõige hullem uuendus üldse.

Edit. Mina läksin tagasi vana hea OOS11 peale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2022 17:14:54 vasta tsitaadiga

Kerge OT
Oneplus 10 PRO
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 17:07:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 21:30:53 vasta tsitaadiga

Mind jäi hoopis kripeldama, kas toolid on replicad või päris icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 01:15:17 vasta tsitaadiga

Android 12 kohta veel kommentaare? Et kas tasub nüüd proovida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 09:28:26 vasta tsitaadiga

Ametlik 12 peal ja mul pole probleeme.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2022 10:31:12 vasta tsitaadiga

~4 kuud 12 peal, 0 probleemi
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2022 16:57:28 vasta tsitaadiga

Viimase pisikese uuendusega see nädal kadus VoWifi ära, kõik kõned üle 4G nüüd. Kellelgi veel sama asi?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2022 18:27:27 vasta tsitaadiga

Stable Android 13 rolling out
https://community.oneplus.com/thread/1196577828310089728

Endal peal, töötab hästi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 9 seeria arutelu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.