Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.01.2018 15:25:00 vasta tsitaadiga

BT kogu aeg sees ning pole vahet märganud. Samas aku laadimisega on miskit muutunud. Kui varem laadis võõra korraliku (2A) laadijaga jube kaua, siis nüüd Oreoga laeb märgatavalt kiiremini.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 08:55:45 vasta tsitaadiga

Mul veel see 4.7.6 peal ja see aku suhtes on ikka päris hea. Korraliku kasutuse juures sain ekraani ajaks 6h25min, mis on võrreldes eelmise nexus 5-ga ikka ulme aeg icon_biggrin.gif. Ja seda täiesti tavaliste seadete juures, et ei ole midagi timminud, ei kernelit ega rommi. BT on alati sees ja wifi ja 4g ka enamikku aega sees. Muidugi wifi on üks asi mis kulutab akut suht palju.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 17:38:58 vasta tsitaadiga

Kuskohast samasugust ekraani kile saada, mis ostes peal on? OP 5 nädal vana, aga jõledalt kriime täus juba icon_redface.gif . Olen ebayst op3t jaoks tellinud kunagi, aga sain mingid jäigad si*ad. See "originaal" kile päris hea (:
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 17:46:55 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Kuskohast samasugust ekraani kile saada, mis ostes peal on? OP 5 nädal vana, aga jõledalt kriime täus juba icon_redface.gif . Olen ebayst op3t jaoks tellinud kunagi, aga sain mingid jäigad si*ad. See "originaal" kile päris hea (:

OP5?
Isiklikult soovitaks
http://www.protectionfilms24.com/article/brotect-airglass-premium-glass-screen-protector-clear-oneplus-5-2731856.html
Tasuta ja üsna kiire tarne ja klaas ise väga OK. Küll õhem, aga siiski tugev ja mõnus.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 18:05:52 vasta tsitaadiga

Tüki hind seal? Ma ikka olen tavaliselt ca 10 kile korraga võtnud. Esimese hooga käkin 2-3 tk ära, enne kui pandud kilega rahule jään icon_lol.gif

Edot:OP5 jah

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 18:23:15 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Tüki hind seal? Ma ikka olen tavaliselt ca 10 kile korraga võtnud. Esimese hooga käkin 2-3 tk ära, enne kui pandud kilega rahule jään icon_lol.gif

Edot:OP5 jah


Tk hind jah. See ei ole kile, vaid spetsiaalne (õhuke) klaas - mitte paks nagu ebay vuhvlid. Kile kasutamisest ei ole ma kunagi aru saanud... viimati sai neid iPod touch ajal kasutatud. Klaas on puudutades mõnusam + kaitseb paremini.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 16.01.2018 18:32:09 vasta tsitaadiga

Ma kiskusin ära selle originaali. Ekraanil gorilla glass nagunii mis tugevam kui igasugune kile või "klaas"
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 20:17:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ma kiskusin ära selle originaali. Ekraanil gorilla glass nagunii mis tugevam kui igasugune kile või "klaas"

Sama siin. Kile on mõttetu seal peal.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 20:51:21 vasta tsitaadiga

Tegin 3t'ga sama. Üsna varsti oli kriime täis.. See originaal kile on nii hästi sätitud, et ei sega kuidagi, minu arust. Ma sellessuhtes telefoni ei poputa, ikka tekib neid kriime. Kilega/klaasiga see see eelis, et tõmbad maha ja kriimud läinud.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 16.01.2018 20:55:41 vasta tsitaadiga

Selleks ajaks kuni neid kriime nii jõhkralt tekib, et häirib olen juba uue telefoni ostnud
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 20:57:28 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Selleks ajaks kuni neid kriime nii jõhkralt tekib, et häirib olen juba uue telefoni ostnud


Ostsin eelmine nädal ja nüüd vahetaks kile ära...edasipidi püüan hoolikamalt hoida ka. Kile maha ja kaaned äkki.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miiro
HV kasutaja
Miiro

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 21:14:12 vasta tsitaadiga

ma ikka kasutan neid kaitseklaase.. nüüd on neid suht asjalikke ka saada mis ilusti suht terve ekraani ära katavad. Kriimud kriimudeks aga päris palju aitab see klaasi tervena ka hoida kui kukkuma peaks. Nexus 5 kukkus autokatuselt õnneks oli üks plastikust ümris ja siis kaitse klaas peal ja maantee kiirusel otsustas see auto katuselt minema lennata. .. õnneks sai üles leitud ja ümbris ja klaas sai minema visatud ja telefon ise oli täitsa terve.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2018 21:21:56 vasta tsitaadiga

Eks kukkumised on ka "õnnemäng".
Offtopic, aga: Maja ees panin 3 liitrise klaaspurgi, autokatusele, põhjapeal oli veel õunamahla. Istusin autosse, unustasin ära ja tatsusin pedaalile. Kuulsin kolksu ja meenus, PURK! Kujutasin juba ette, kuidas maja ees asfalteeritud parkimisplatsilt kilde koristan, aga minu hämmastuseks oli purk terve! Kaane oli lahti löönud, mahl välja voolanud. Ju kukkus nii õnnelikult kuidagi kaane nurga peale. Teate ju küll kui õrnakesed need purgid on.. (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 17.01.2018 10:13:53 vasta tsitaadiga

Ma olin kunagi kõva kile või kaitseklaasi vastane, aga nüüd olen teist meelt. Minu meelest see OP5T originaal kile jube mõnus libe ja ei võta üldse saasta külge. Näiteks OPO-l kiskusin selle kile kohe karbist võttes maha, aga paljas ekraan oli kogu aeg paksult rasvatriipe täis ja tuli pidevalt lapiga nühkida. OP5T aga originaal kilega seda probleemi pole. Kui ongi veidi, siis tōmban varrukaga kergelt üle.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 17.01.2018 10:27:51 vasta tsitaadiga

ma ei tea. Paned taskusse ja võtad välja ning ongi ekraan puhas. Mõnel on mingi tõsine ekraanifetiš, et lappide ja ainetega poputab seda
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 17.01.2018 14:27:57 vasta tsitaadiga

Arvasin ka algul, et OP5T kile on päris hea, aga kuskil kuu aega kasutamist ning ekraanil on näha vikerkaarevärvides rasvatriibud (algselt tundus, et mingi oleofoobne kate on ka kilel, kuid see kulub kiirelt maha) ning mõned korralikud kriimud on tekkinud (ühel korral on võtmetega koos taskus käinud). Praegu kaalun, kas panna originaal tempered glass peale (ostes oli mingi hea kampaania, millega sain kaasa) või lasta palja ekraaniga edasi (nagu ma siiani kõigi oma telefonidega eelnevalt teinud olen.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2018 14:44:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
ma ei tea. Paned taskusse ja võtad välja ning ongi ekraan puhas. Mõnel on mingi tõsine ekraanifetiš, et lappide ja ainetega poputab seda


Panen tööpükste taskusse, võtan välja ning ongi üleni puruga kaetud icon_biggrin.gif
Üldjuhul tööjuures taskus kaasas ei kanna. (:

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2018 15:35:01 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Selleks ajaks kuni neid kriime nii jõhkralt tekib, et häirib olen juba uue telefoni ostnud


Ostsin eelmine nädal ja nüüd vahetaks kile ära...edasipidi püüan hoolikamalt hoida ka. Kile maha ja kaaned äkki.


Kaaned on tegelikult ohtlik värk.
Gorilla ei karda metalli (youtube täis videoid kus noaga kraabitakse ja jälgi ei jää), kuid näiteks liiv ja muu sodi võib sisalda kvartsi ning muid väga suure tihedusega osakesi ning need kratsivad suht iga asja ära.

Seega kui kaaned hankida siis tuleks telefoni ekraani ja kaante vaheline hoida eriti pedantselt puhas - paar tera liiva kaane ja klaasi vahel võib "ideaaljuhul" kratsida palju hullemini kui näiteks võtmed.
Ise loobusin seetõttu kaantest ja võtsin oma telefonil (S7 EDGE) kasutusele plastikust poolkaane, mis katab taguse ja servad ning nurkadest ulatub kõrgemale kui esiklaas (saab telefoni ka näoli lauale panna vajadusel, ilma et ekraan lauda puutuks).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 17.01.2018 15:54:12 vasta tsitaadiga

Kasutasin kaantega xperia z5 ilma kaitse kileta 2a ja müüsin maha kui ideaalse ekraaniga.

Minu isiklik arvamus on et igasugune kaitse kile on raharaiskamine. pead oskama asju hoida lihtsalt thumbs_up.gif

_________________


viimati muutis Wusses 18.01.2018 16:36:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 17.01.2018 22:26:06 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Arvasin ka algul, et OP5T kile on päris hea, aga kuskil kuu aega kasutamist ning ekraanil on näha vikerkaarevärvides rasvatriibud ....
...
Praegu kaalun, kas panna originaal tempered glass peale....

Just panin ühele OP3T-le peale eBayst tellitud tempered klaasi. Selle klaasil nüüdl ekraani keskel pikk vikerkaare värvides liikuv "mull", mis teatud nurga alt on päris häiriv.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 15:20:51 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
ma ei tea. Paned taskusse ja võtad välja ning ongi ekraan puhas. Mõnel on mingi tõsine ekraanifetiš, et lappide ja ainetega poputab seda

Jah, see on juba mentaalne hälve. Telefon on mõeldud kasutamiseks.

https://ask.metafilter.com/49958/Why-do-people-put-plastic-wrap-on-their-furniture

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 19.01.2018 23:49:58 vasta tsitaadiga

http://www.androidpolice.com/2018/01/19/oneplus-targeted-credit-card-hack-went-undiscovered-two-months-40000-potentially-affected/

Kes oneplus.net kaudu midagi viimase kahe kuu jooksul tellinud on, siis hoidke oma kaarditehingutel silma peal icon_neutral.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 19.01.2018 23:59:38 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Kasutasin kaantega xperia z5 ilma kaitse kileta 2a ja müüsin maha kui ideaalse ekraaniga.

Minu isiklik arvamus on et igasugune kaitse kile on raharaiskamine. pead oskama asju hoida lihtsalt thumbs_up.gif

Oleneb millega tegeled.
Mul oli ennem OP3, pidevalt oli carbon kest peal ja ekraanil kile peale, kasutasin veidi üle aasta ja ekraan oli ideaalne ja korpuse nurkades mõned jäljed (ilmselt sellest, et sodi oli korpuse vahele läinud). Hetkel olen kasutanud kuskil augustist saadik S7 edget, ilma ühegi kaitseta, tulemus on ka vastav - ekraan ja tagumine klaas väiksemaid kriime-kraapse täis. Väga vale väide on, et need kiled jms on raharaiskamine. Kõik oleneb millega tegeled, kui istud 8 päveas soojas kontoris, siis muidugi su telefoniga ei juhtu midagi ja pole ka ilmselt mõtet kesta ja kile ümber panna, aga kui oled päevas 8h ehitusobjektil, siis usu mind, need on väga tänuväärt ja asendamatud asjad, kui tahad oma telefoni tervena hoida ja tulevikus ka järelturul mingit raha selle eest saada.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 20.01.2018 13:52:50 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
Sain lõpuks korraliku kolmanda tootja (Inglismaalt) 3D kaitseklaasi. Peale sõrmejäljelugeja süvendi pole kusagilt aru saada et üldse klaas peal.
Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui piisavalt huvilisi oleks siis võiks teha grupi tellimuse. Uurin postitasu välja nii kaua.

Tüki hinnaks kujuneks umbes 13 €


Saada link, mis klaasi ostsid äkki on neil 5T-le ka midagi pakkuda. Tellisin Oneplus kodulehelt selle 3D kaitseklaasi, tehti maha paigaldaja poolt. Lainetas meeletult ja hetkel ongi ääres paaris kohas õhk all.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nux
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2018 16:26:34 vasta tsitaadiga

Hei omanikud, oleks teile üks küss. Nimelt on ka telefon silma jäänud ja plaanin selle ostu aga küssa on kas 5 või 5t
Nimelt pakub Elisa praegu kliendile 5 449.- euriga aga 5T kliendihind 559.-
Vaatasin neid ülevaateid ja asju aga ei suuda otsustada kas see 110 euri on seda väärt.
Kindlasti on keegi mõlemat näppida saanud või old sama küsimuse ees? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus 5/5T mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.