Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  Telialt mitut stat ip-d serverile. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 11:09:05 Telialt mitut stat ip-d serverile. vasta tsitaadiga

Tere, siuke küsimus kui Telial-t tellida mitut stat ip-d kas siis vaja midagi vahele või Telia ruuter see DG200 saab hakkama ? Olen praegu teise teenusepakkuja klient ja plaan üle mina Teliase kuna ta pakub mitu stat ip-d erakliendile ka. Plaan on, et igal võrgu adapteril oleks väline ip.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 11:11:44 vasta tsitaadiga

Ei tea küll et mitu static ip'd pakub erakliendile...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 11:18:10 vasta tsitaadiga

pakub kui ilusti küsida. Telia infotelefoniga suhelnud. 6.99 eurot IP kohta
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.03.2017 11:53:58 vasta tsitaadiga

Erakliendi tootel on ettenähtud 1 staatiline ip aadress. Kes iganes kliente juurde ahnitseb rikub reegleid. Aga noh, mis sellest, kui toote vormistaja kunagi esimesed triibulised saavad. Kliendil suva.

Inteno DG200A või Inteno DG301 seadistatakse sillaks, kus enda võrgu ruutimiseks on tarvis, kas arvutit mitme võrgukaardiga või teist lisaruuterit juurde.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 11:55:55 vasta tsitaadiga

Ma ise mõtlesin sama mida Pailaps kirja pani. Jutt tundub kahtlane, esiteks juba bridge intenot vaja.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 31.03.2017 12:00:38 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt pääseb ka Intenota, kui teine interface juurde tekitada, mis sillata, kui tegu DSL põhise ühendusega pole.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rabzer
HV kasutaja
rabzer

liitunud: 17.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2017 13:22:47 vasta tsitaadiga

Nagu sain aru siis ruuter bridgeks ja ühendus serverise. Ruuteri kõik ülesanded täidab mul server kus on üks WAN jaoks adapter ja teine Lan jaoks adapter millel on taga switch kus omakorda mitu masinad taga. Peab Telial küsima üle nende Ip-de kohta. Põhimõteliselt kui Telia annab mulle mitu ip-d siis saab selle Telia ruuteriga hakkama ?


Sain teada jah Telia ei pakku erakliendile. Imelik üks räägib ühte jutu ja teine räägib teist teenindaja.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 10.05.2017 15:22:20 vasta tsitaadiga

Mismõttes ei paku, tellid eraisikule ärikliendi toote ja sinna otsa telli endale viiene vahemik juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 10.05.2017 18:10:52 vasta tsitaadiga

tehniliselt:

DSL võrgus on sul alati vaja vahele Telia pakutavat ruuterit:
erakliendina saad 1x staatiline nat, ehk antakse aadress ruuterile, saad ise porte suunata sisevõrku
ärikliendina saad kas eelmainitud versiooni või tellid eraldi 5xAIP ehk Telia ruuter jääb vahele sillaks ja lan portidesse võid kasvõi 5 serverit eraldi avalike ip aadressidega häälestada.

KMI ja GPON võrgus saad etherneti otsa ja sa võid panna eelpool maiitud kuhul telia ruuteri vahele aga näiteks 1 staatilise puhul ei pea panema, võid ka otse serverisse pista.
ärikliendi viiese vahemiku puhul on ka siis kindlasti Telia ruuterit vaja.

äriklient saab neid ipsid ka muidugi rohkem kui soovib.

Ainus mis teenindaja jutus võis uba olla, ka eraklient saab ärikliendi teenuse tellida seega sellega koos ka avalikke ipsid tellida. Seda kasutas paar tuttavat seppa kes tegid seda kõvaketta jagamise "mängu"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 12:06:24 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
tehniliselt:

DSL võrgus on sul alati vaja vahele Telia pakutavat ruuterit:
erakliendina saad 1x staatiline nat, ehk antakse aadress ruuterile, saad ise porte suunata sisevõrku
ärikliendina saad kas eelmainitud versiooni või tellid eraldi 5xAIP ehk Telia ruuter jääb vahele sillaks ja lan portidesse võid kasvõi 5 serverit eraldi avalike ip aadressidega häälestada.


Või confid telia DSL ruuteri bridgeks ja saad erakliendina avaliku IP ilma natita või ärikliendi ruuteri bridgemise korral saad ruuteri avaliku IP serverile ning lisa 8 (kaheksa) ip-d saad ka veel ära kasutada (kui ruudid, siis jääb tõesti vaid 5 järele, aga näiteks virtuaalmasinaid saad 8 teha + hostil ka oma IP).

Muidugi sama ruuteri küljes olev telefon jääb siis tummaks, sama wifiga (mina nattisin teist portipidi neti ruuterile tagasi), digiTV töötas sellest gemüüsest sõltumatult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  Telialt mitut stat ip-d serverile.
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.