Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia pon HG801OH valguskaabli ühendamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 13.10.2017 07:22:39 vasta tsitaadiga

JazZ, HDvurle, tõsi see on, et isegi uus kilepakendis ja korkidega patch ei ole 100% puhas kuid samas ma ei tähtsustaks kliendi enda poolt paigaldamisel seda üle. Pigem on see harukordne kui sellest rike sünnib.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 14.10.2017 17:52:29 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
JazZ, HDvurle, tõsi see on, et isegi uus kilepakendis ja korkidega patch ei ole 100% puhas kuid samas ma ei tähtsustaks kliendi enda poolt paigaldamisel seda üle. Pigem on see harukordne kui sellest rike sünnib.

Sul on mingis osas õigus. Mina elukutselisena käin pidevalt pigtaile vahetamas. Piisavalt suur probleem ka Telia enda sees.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 24.10.2017 14:51:11 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
indrekp kirjutas:
JazZ, HDvurle, tõsi see on, et isegi uus kilepakendis ja korkidega patch ei ole 100% puhas kuid samas ma ei tähtsustaks kliendi enda poolt paigaldamisel seda üle. Pigem on see harukordne kui sellest rike sünnib.

Sul on mingis osas õigus. Mina elukutselisena käin pidevalt pigtaile vahetamas. Piisavalt suur probleem ka Telia enda sees.

täitsa kreisi teema sul siis - ma olen tuhandeid optika kaableid mobla mastidesse paigaldanud ka väga väga sittades ilmastikuoludes ja vist 2 korda on puhastamine aidanud, mõned korrad olen ise pimedas kaabli peesse kerand
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 25.10.2017 00:26:22 vasta tsitaadiga

erxxx kirjutas:
HDvurle kirjutas:
indrekp kirjutas:
JazZ, HDvurle, tõsi see on, et isegi uus kilepakendis ja korkidega patch ei ole 100% puhas kuid samas ma ei tähtsustaks kliendi enda poolt paigaldamisel seda üle. Pigem on see harukordne kui sellest rike sünnib.

Sul on mingis osas õigus. Mina elukutselisena käin pidevalt pigtaile vahetamas. Piisavalt suur probleem ka Telia enda sees.

täitsa kreisi teema sul siis - ma olen tuhandeid optika kaableid mobla mastidesse paigaldanud ka väga väga sittades ilmastikuoludes ja vist 2 korda on puhastamine aidanud, mõned korrad olen ise pimedas kaabli peesse kerand

Ja ülejäänud kordadel pole aidanud? Ära kasuta siis hiina odavat sitta. Kasuta poola kraami.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia pon HG801OH valguskaabli ühendamine mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.