Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 386, 387, 388  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 42 ]
1-3 aastat
35%
 35%  [ 131 ]
4-6 aastat
24%
 24%  [ 92 ]
7-10 aastat
16%
 16%  [ 60 ]
11-13 aastat
6%
 6%  [ 26 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 14 ]
17-20 aastat
1%
 1%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 374

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 17:03:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mul pole ressi. Usb pealt ka midagi ei mängi. Plex tuleb netiserverist. Kõik timm. Tuppa valgust ka väga ei paista häirivalt. Suht hea heliga on ka

kui su seebid ja filmid kõik ac3, siis minugi poolest. Aga tummfilmi on ka mõttetu aastal 2018 vaadata icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 11.12.2018 17:46:35 vasta tsitaadiga

Seni kuniks uuendust pole, mis programmiga oleks kõige parem film telekasse saata? Arvuti pilt kloonida telekasse, jääb mul vist arvuti liiga lahjaks. Telkas heli tiba maas ja hiir liigub ka suht uimaselt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 18:01:09 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Seni kuniks uuendust pole, mis programmiga oleks kõige parem film telekasse saata? Arvuti pilt kloonida telekasse, jääb mul vist arvuti liiga lahjaks. Telkas heli tiba maas ja hiir liigub ka suht uimaselt.

Mis mõttes kloonitakse?
Vaata sellega https://mpc-hc.org/

Lisaks saab heli sync´i muuta vastavalt vajadusele.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 18:20:10 vasta tsitaadiga

mariokuu kirjutas:
Seni kuniks uuendust pole, mis programmiga oleks kõige parem film telekasse saata? Arvuti pilt kloonida telekasse, jääb mul vist arvuti liiga lahjaks.
Mis arvuti on ja mis tüüpi asju tahad vaadata? St kui on 4k 10-bit h265 vanaema koduvideod siis need vanema raua peal võivadki üsna palju ressurssi tahta. Kui üldse töötavad. Samas uuemad Inteli protsessorid on rauas juba selle toega, seega näiteks mõni Klickist ostetud uus odavläpakas võib olla parem teatud juhul kui mõni aasta vana muidu üsna hea arvuti.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.12.2018 18:31:36 vasta tsitaadiga

jeesus188, PLEX teadupärast ongi selleistele seadmetele, mis kusagilt otsast poolt ettesöödetud sisu maha mängida ei suuda.
Või mida sa arvad, mida PLEX või selle analoogid teevad?

Muidu aga on meedia mahamängimiseks meediamängija, mis võrgust mahamängimist ka toetab. USB pulgaga pole ka norm teleka vahet joosta.

jeesus188 kirjutas:
Lisaks saab heli sync´i muuta vastavalt vajadusele.

Ma kas ei saa sellest heli nihkest aru või mul lihtsalt pole kunagi sellega probleeme olnud. Ei osaksk sellist asja soovitadagi icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2018 18:37:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, PLEX teadupärast ongi selleistele seadmetele, mis kusagilt otsast poolt ettesöödetud sisu maha mängida ei suuda.
Või mida sa arvad, mida PLEX või selle analoogid teevad?

Muidu aga on meedia mahamängimiseks meediamängija, mis võrgust mahamängimist ka toetab. USB pulgaga pole ka norm teleka vahet joosta.

jeesus188 kirjutas:
Lisaks saab heli sync´i muuta vastavalt vajadusele.

Ma kas ei saa sellest heli nihkest aru või mul lihtsalt pole kunagi sellega probleeme olnud. Ei osaksk sellist asja soovitadagi icon_rolleyes.gif

vahel vaja 10-100ms nihutada. Harva, aga läheb vaja. Vb see minu kiiks, aga isegi selline pisikene vahe häirib icon_redface.gif
Ma arvan, et enamus ei saaks sellest arugi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.12.2018 19:07:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188, PLEX teadupärast ongi selleistele seadmetele, mis kusagilt otsast poolt ettesöödetud sisu maha mängida ei suuda.
Või mida sa arvad, mida PLEX või selle analoogid teevad?

Muidu aga on meedia mahamängimiseks meediamängija, mis võrgust mahamängimist ka toetab. USB pulgaga pole ka norm teleka vahet joosta.

jeesus188 kirjutas:
Lisaks saab heli sync´i muuta vastavalt vajadusele.

Ma kas ei saa sellest heli nihkest aru või mul lihtsalt pole kunagi sellega probleeme olnud. Ei osaksk sellist asja soovitadagi icon_rolleyes.gif


Plexist ikka direct play alati. Hea mugav programm. Ma PC ei kasuta üldse ega oskagi ja viitsi mingeid torrenteid tõmmata kuskile kettale

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.12.2018 09:33:19 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Euronicsist on vist mõistlikum telekas osta kui kusagilt e-post (kaup24, 1a, rde jne), sest Euronicsist saab juurde osta lisagarantii ja ka kahjukaitse (näiteks telekas kukub maha). Muidu on kõigil telekatel 2a garantii, aga soovitati lisaks 2a juurde võtta (hind ca 59 euri). Paljudel tuttavaltel on mingid emaplaadid jne garantii korras vahetatud. Kahjukaitse pole muidugi nii oluline, kui telekas korralikult kinnitada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.12.2018 09:57:28 vasta tsitaadiga

No mulle meeldib asi kohe kätte saada peale poes vaatamist mitte hakata kuskilt tellima ja ootama
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 10:09:21 vasta tsitaadiga

Zpider, kui koduvara kindlustus olemas, siis lisagarantiil nagu mõtet ei näe.
Muul juhul miks mitte, samas kõik oleneb ka telek hinnast. Kui ikka paarsada+ euri kallim toode ja lisaks pikendatud garantii, siis on mõtlemise koht.
Plussiks on jah see, et saad kohe kauba kätte thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.12.2018 10:51:34 vasta tsitaadiga

Euronicsis räägiti veel seda, et garantii olemasolul kui telekaga peaks midagi tehniliselt juhtuma, näiteks 4-aasta pärast, vahetatakse tihti terve telekas tasuta uue vastu...ja tihti uuema versiooni vastu, kuna seda sama reeglina enam laos ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.12.2018 10:53:01 vasta tsitaadiga

Ja ei pea ise jaurama vaid sellele tullakse ise järgi.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 10:59:39 vasta tsitaadiga

Zpider kirjutas:
Euronicsis räägiti veel seda, et garantii olemasolul kui telekaga peaks midagi tehniliselt juhtuma, näiteks 4-aasta pärast, vahetatakse tihti terve telekas tasuta uue vastu...ja tihti uuema versiooni vastu, kuna seda sama reeglina enam laos ei ole.

Keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on saanud nii uue teleka? Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et kas see on reaalselt ka nii või lihtsalt kliendi meelitamiseks.

Koduvara kindlustusega sain ma uue külmiku küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 12.12.2018 11:26:09 vasta tsitaadiga

Mul endal oli sel suvel LG B6-ga garantii- või õigem oleks isegi vist öelda pretensiooni esitamise keiss.
Teler oli 1,5 aastat vana, ostetud Turuliider.ee kaudu. Tekkisid kergelt aimatavad vertikaalsed bandid, mis tavakasutuses väga ei paistnudki silma, aga jalka vaatamisel märkasin. Võtsin veebi kaudu LG toega ühendust, saatsin pildid. Sealt anti garantiiga tegeleva firma kontakt, kust saadeti kuller järele ja viidi teler minema. Soovitati veel kõik juhtmed ja muu kola kaasa panna, juhuks kui läheb uue teleka keissiks. Ja nii läkski, paari päeva möödudes tuli kiri, et LG ei pea otstarbekaks paneeli vahetust ja et teler kantakse maha. Mahakandmise akti meilisin turuliider.ee meestele ja sealt öeldi, et kui olen nõus uue B8-ga, siie ei pea midagi maksma, aga kui soovin C8, sii tahtsid mingi 60-70 euri juurdemaksu. Võtsin loomulikult C8 ja paari päva pärast oli uus teler kulleriga kohal.
jeesus188 kirjutas:
Zpider kirjutas:
Euronicsis räägiti veel seda, et garantii olemasolul kui telekaga peaks midagi tehniliselt juhtuma, näiteks 4-aasta pärast, vahetatakse tihti terve telekas tasuta uue vastu...ja tihti uuema versiooni vastu, kuna seda sama reeglina enam laos ei ole.

Keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on saanud nii uue teleka? Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et kas see on reaalselt ka nii või lihtsalt kliendi meelitamiseks.

Koduvara kindlustusega sain ma uue külmiku küll
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 11:34:00 vasta tsitaadiga

Six, ma pigem mõtlesin seda euronicsi lisagarantiid
Aga rõõm kuulda, et LG teenindus on ok thumbs_up.gif

B6 ja B7 bandinguga on probleeme jah.
Õnneks C8 bandingu jamad on suuremas plaanis lahendatud, neid veel on, aga kordades vähem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 12.12.2018 11:48:47 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Mul endal oli sel suvel LG B6-ga garantii- või õigem oleks isegi vist öelda pretensiooni esitamise keiss.
Teler oli 1,5 aastat vana, ostetud Turuliider.ee kaudu. Tekkisid kergelt aimatavad vertikaalsed bandid, mis tavakasutuses väga ei paistnudki silma, aga jalka vaatamisel märkasin. Võtsin veebi kaudu LG toega ühendust, saatsin pildid. Sealt anti garantiiga tegeleva firma kontakt, kust saadeti kuller järele ja viidi teler minema. Soovitati veel kõik juhtmed ja muu kola kaasa panna, juhuks kui läheb uue teleka keissiks. Ja nii läkski, paari päeva möödudes tuli kiri, et LG ei pea otstarbekaks paneeli vahetust ja et teler kantakse maha. Mahakandmise akti meilisin turuliider.ee meestele ja sealt öeldi, et kui olen nõus uue B8-ga, siie ei pea midagi maksma, aga kui soovin C8, sii tahtsid mingi 60-70 euri juurdemaksu. Võtsin loomulikult C8 ja paari päva pärast oli uus teler kulleriga kohal.
jeesus188 kirjutas:
Zpider kirjutas:
Euronicsis räägiti veel seda, et garantii olemasolul kui telekaga peaks midagi tehniliselt juhtuma, näiteks 4-aasta pärast, vahetatakse tihti terve telekas tasuta uue vastu...ja tihti uuema versiooni vastu, kuna seda sama reeglina enam laos ei ole.

Keegi teab kedagi, kes teaks kedagi, kes on saanud nii uue teleka? Lihtsalt huvi pärast tahaks teada, et kas see on reaalselt ka nii või lihtsalt kliendi meelitamiseks.

Koduvara kindlustusega sain ma uue külmiku küll


thumbs_up.gif Õige otsus. Loodan, et mu B7 garantii ajal miskit ilmutab icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zpider
HV vaatleja
Zpider

liitunud: 17.03.2010




sõnum 12.12.2018 14:13:35 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas äikesekahju läheb ka tava-garantii alla? Kuna otsin telerit maale, kus elektriliinid on küll maa-alla veetud, kuid telefonikaabel, mille kaudu tuleb internet ja televisoon, käib läbi õhu. Suvel kärssas meil digibox niiviisi läbi, et äikese ajal jooksis löök läbi telefonikaabli digiboksi. Telekaga ei juhtunud midagi. Maandust vanal majal ka kahjuks ei ole, kuigi mõtlesin sellele pesale vedada eraldi õue maanduse. Telias müüakse mingisugust ülepinge kaitset, mis käib pistikupessa ja sinna saab telefoni juhtme ühendada, kuid see eeldab maanduse olemasolu. Aga see on juba eraldi teema.

https://pood.telia.ee/productInfo/54/ulepingekaitse-mini-axon-dsl-liinile/CC-DSL-220
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 14:16:46 vasta tsitaadiga

Zpider kirjutas:
Huvitav, kas äikesekahju läheb ka tava-garantii alla?
Ei.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.12.2018 14:55:19 vasta tsitaadiga

Zpider kirjutas:
Huvitav, kas äikesekahju läheb ka tava-garantii alla? Kuna otsin telerit maale, kus elektriliinid on küll maa-alla veetud, kuid telefonikaabel, mille kaudu tuleb internet ja televisoon, käib läbi õhu. Suvel kärssas meil digibox niiviisi läbi, et äikese ajal jooksis löök läbi telefonikaabli digiboksi. Telekaga ei juhtunud midagi. Maandust vanal majal ka kahjuks ei ole, kuigi mõtlesin sellele pesale vedada eraldi õue maanduse.


Kui äike maasse lööb, ja sa selle laengupotentsiaali lähedal asud, siis maas olevad elektri- ja sideliinid toovad selle ülepinge kõik sulle kenasti tuppa kohale.
Seega, ei ole vahet, kas liin on õhus-, maapinnal või maa sees, kui äike seda tabab on kahjud vältimatud.

Aitavad ülepingekaitsmed.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ANDRjZ
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 14:58:09 vasta tsitaadiga

Millal on oodata uute mudelite tulekut ntks LG jms? Nimelt soov C8 osta, kuid ei taha olla olukorras, kus ostan ära ning uue aasta alguses pannakse vanad mudelid MegaAle müüki. Muidugi praegu on vist juba päris madalale langenud ka C8 hind või on oodata veel kukkumist?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 15:15:41 vasta tsitaadiga

ANDRjZ kirjutas:
Millal on oodata uute mudelite tulekut ntks LG jms? Nimelt soov C8 osta, kuid ei taha olla olukorras, kus ostan ära ning uue aasta alguses pannakse vanad mudelid MegaAle müüki. Muidugi praegu on vist juba päris madalale langenud ka C8 hind või on oodata veel kukkumist?

Vaata HV lehel C7 ja C8 graafikuid. Sellest saad järeldada nii mõndagi.
C7 vs C8
Spoiler Spoiler Spoiler

Reaalselt mõni kopikas veel langeb kuni uue tulekuni, siis rohkem ei lange.
Uued mudelid tulevad märts/aprill
Midagi väga uuendusliku seal juurde ei tule, hdmi 2.1 on vast kõige põhilisem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.12.2018 16:54:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Midagi väga uuendusliku seal juurde ei tule, hdmi 2.1 on vast kõige põhilisem


...eks CES2019 ajal saame teada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
onusnooker
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2013




sõnum 12.12.2018 22:11:27 vasta tsitaadiga

Selle LG telekaga tasub olla ettevaatlik, enne kui ostate. Mul on 4a olnud uuest peast tänaseni kasutusel LG LA55970V ainult 4a ja ekraanil on keskel tume kandiline laik... vahepeal vähe näha vahepeal hästi näha(kui ekraan heledam) Telekat lahti pole veel jõudnud kiskuda, kuid on plaanis. Varuosi väidetavalt (Eesti) ei saa... ma veel ei tea kuid arvan, et üks tausta ledidest on läbi. Samas külmal telekal ta nati põlem vbl 1 minut, pole kontrollinud... OLED ehk seda probleemi ei ole.

Seega mõelge enne 2x kui LG kasuks otsustate.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2018 22:39:54 vasta tsitaadiga

see mingi 1 juhtum ei ole ju mingi näitaja ?
Kommentaarid: 487 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 395
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 12.12.2018 23:35:48 vasta tsitaadiga

onusnooker kirjutas:
Selle LG telekaga tasub olla ettevaatlik, enne kui ostate. Mul on 4a olnud uuest peast tänaseni kasutusel LG LA55970V ainult 4a ja ekraanil on keskel tume kandiline laik... vahepeal vähe näha vahepeal hästi näha(kui ekraan heledam) Telekat lahti pole veel jõudnud kiskuda, kuid on plaanis. Varuosi väidetavalt (Eesti) ei saa... ma veel ei tea kuid arvan, et üks tausta ledidest on läbi. Samas külmal telekal ta nati põlem vbl 1 minut, pole kontrollinud... OLED ehk seda probleemi ei ole.

Seega mõelge enne 2x kui LG kasuks otsustate.


Kohe on aasta 2019 ja peaks ikka päris ohmu olema, et osta tavaline led veel. OLED isegi väiksema ekraaniga on juba nii mõistliku hinnaga juba rääkimata aledest. Kui keegi ostab mingi paarisaja eurose vana tehnoloogiaga ledi veel, siis ei ole mõtet ka kvaliteeti loota.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 386, 387, 388  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.