Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 386, 387, 388  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 42 ]
1-3 aastat
35%
 35%  [ 131 ]
4-6 aastat
24%
 24%  [ 92 ]
7-10 aastat
16%
 16%  [ 60 ]
11-13 aastat
6%
 6%  [ 26 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 14 ]
17-20 aastat
1%
 1%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 374

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 01:09:13 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Tunnistan samuti, et ega ma erilist elamuse vahet nüüd oma eelmise Philipsi VA telekaga ei märka, olles CX OLED telekat septembrist saati omanud.

Jah, vaatenurgad on paremad, aga ma vaatan telerit otse eest.
Jah, mustad on paremad, aga Philipsi mustad olid täiesti rahuldavad pärast sättimist ning Ambilight samuti varjutas seda, et teleri must ei olnud see ideaalne OLEDi must kui pimedas vaatasid.
Kuna konsoolide 4K HDR 120Hz on jäänud ka vist ikka tulemata, siis pole ka CX-i super Hz mitte mingit kasu. Praeguse PS4 Pro taga võiks ka mingit tavalisemat telekat kasutada.

2020 mudelitest ma vist täna ostaks hoopis 2x väiksema raha eest Philips 65PUS8505 või ootaks 2021 mudelid ära. Võibolla peakski CX müüki viskama, samas ei viitsi seinalt lahti kruvida... Tülikas nende suurte ekraanide transport.

Edit: Tundub, et lõpuks siuke maitse asi ja vb ka see, kui väga mustade "mitte 100% must" häirib. Aga nagu paljude asjadega selgub tõde alles siis, kui oled oma silmaga ära näinud ja oma käega katsunud mõnda aega. Pidasin end kriitilisemaks vaatajaks, aga tundub, et pole siiski nii kriitiline.

Edit 2: Philipsil pole AirPlay tuge, seega miga jaoks ei kära. Siis võtaks ka Sony XH9 seeria.


Ai perse! Nüüd need ainult OLED vennad tulevad ja ütlevad sulle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 01:22:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sony 75XH95 ~ 2386€

selle asemel piiluks https://www.hinnavaatlus.ee/1812310/panasonic-75-tx-75hx940e/

ning 75"-sel VA paneel peaks justkui <75-tolliste IPSidest etem olema

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 01:23:29 vasta tsitaadiga

Sai üks 75PUS8505 üles pandud hiljuti - OLED tõesti on parema mustaga, ägedam, vahvam, midaiganes. Nagu Lotharius, ütles, ambilight petab veits ja direct LED ka võrdlemisi asjalik. 3.8m pealt 75" teleri asemel paneks 100"-110" projektsiooni püsti juba.

3m pealt on 75" ka pisut väike juba.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 11:36:30 vasta tsitaadiga

Tänud, kes kaasa mõtlesid.

LG OLED65CX kõige paremaks hinnaks olen leidnud hetkel 1746 €. Kui keegi teab kedagi, kellelt hinda uurida, siis anna teada - nii võib juhtuda, et ma viin selle TV koju ikkagi icon_biggrin.gif

BX seeria hinnavahe CX-ga on olematu ehk BX kukub välja.

Siit jäi kumama, et võiks vaadata Sony XH poole ehk midagi sellist: KD-65XH9096 ? Soodsaim hind 1190 € ehk hinnavahe ikka kena 500€

Pole kunagi LED-i olnud ehk ma ei oska neist midagi arvata. Selge on see, et ma ei hakka telerit pidevalt otse vaatama, vaid jääb ka kerge nurga alla (kui ma just ei osta seinakinnitust, mille abil TV-d keerata)

Androidi puhul tekkis kohe küsimus, et kas TV võib paari aasta jooksul maha kanda nagu telefoni, kus uuemaid androide ei pakuta või on siin ikkagi aru saadud, et kasutatakse telekat aastaid ?

Teine dilemma tekkis rakenduste osas - ma eeldan, et androidi telekal on igasugu vahvaid äppe ja mänge viisakas koguses ja LG WebOS osas on ikaldus (majas laps, kes suure tõenäosusega selle maailma enda jaoks kiirelt avastab)

Mõlema eelpool toodud teleka võrdlus: https://www.youtube.com/watch?v=jh8pJ9dTaYo
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.01.2021 11:41:30 vasta tsitaadiga

kui just kohe pole vaja siis ootaks ära mis LG qned kohta selgub äkki on normaalse hinnaga hea kraam.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 15.01.2021 12:09:23 vasta tsitaadiga

No see suurus ilmselt sõltub maitsest. Endal ca 3 meetri pealt vaadatava umbes 78-79 tolli diagonaaliga projektori pildi suuruse sättisn väiksemaks nii 73-74 tolli peale, kuna subjektiivselt tundub mugavam vaadata.

piraat262 kirjutas:
Sai üks 75PUS8505 üles pandud hiljuti - OLED tõesti on parema mustaga, ägedam, vahvam, midaiganes. Nagu Lotharius, ütles, ambilight petab veits ja direct LED ka võrdlemisi asjalik. 3.8m pealt 75" teleri asemel paneks 100"-110" projektsiooni püsti juba.

3m pealt on 75" ka pisut väike juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 15.01.2021 21:14:03 vasta tsitaadiga

Teler osta ikka pildi järgi, sony-l on ju samuti OLED mudelid olemas.
Rakenduste osas on odavam vajadusel 3-4 aasta järel "50-eurone android tv box" vm osta/vahetada. Viimase peidad ära ja juhid samuti oma teleri puldiga.

Siin teemas kellegi poolt jagatud, aga tähelepanuta jäänud võrdlus odavama OLED ja kallima LED vahel:


Link
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 21:45:41 vasta tsitaadiga

m0z41ek kirjutas:
Ostsin omale hiljuti Sony XH90 55" (minu tõttu see arutelu aktiivseks läkski) ning pean tunnistama, et oma raha eest on ta okei. Muud ei midagi. Kui tänasel päeval oleksin endiselt valiku ees, siis see ⅕ hinnavahet ei kallutaks mu valikut odavama kasuks. Bleed on vägev - Peaky Blinders subtiitritega (kuna dialekt kohati maru hüva, siis ei taha nagu millestki ilma ka jääda) oli kohati päris ebameeldiv vaadata. Vaatamise nurk on siinpuhul samuti raskendav asjaolu - otse vaadates on bleed minimaalne, nii kui rohkem nurga alt vaatad, siis enam ei kannata. Muidu olen rahul aga tänasel päeval paneks selle paarsada eurot juurde (seda siis 55" puhul) ning võtaks ikkagi OLED-i.


Täpselt sellepärast saigi välja vahetatud CX vastu. No ei kannatanud vaadata mingi nurga alt, bleed oli lihtsalt nii halb. Otse vaadates oli okei. Aga isegi tänase päevaga pole 4k 120hz korda tehtud, puudub VRR.

Jah uued OLEDid tulevad, aga mis hinnaga? Ma arvan, et 65 tolline C1 on kindlasti ca 2300-2400 euri.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 21:58:52 vasta tsitaadiga

Aga isegi tänase päevaga pole 4k 120hz korda tehtud, puudub VRR - see ei vasta tõele. Ma olen ise testinud ja see VRRi peal baseeruv g-sync toimib ilusti rtx 3070 kaardiga (nvidia pendulumi test).
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 22:05:27 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Aga isegi tänase päevaga pole 4k 120hz korda tehtud, puudub VRR - see ei vasta tõele. Ma olen ise testinud ja see VRRi peal baseeruv g-sync toimib ilusti rtx 3070 kaardiga (nvidia pendulumi test).


Ma räägin Sony XH90-st

CX peal töötab kõik nagu peab! Mul samuti RTX 3070 kaardi taga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.01.2021 22:32:51 vasta tsitaadiga

seda, et alaumine telekas on seal techgiaanti videos shit näeb juba selle video thumbnaili pealt
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2021 22:47:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
seda, et alaumine telekas on seal techgiaanti videos shit näeb juba selle video thumbnaili pealt


"QLED 480 independent dimming zones....OLED 8.3 million independent dimming zones.....nuff said! 😉"
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooloox
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2017




sõnum 15.01.2021 23:02:56 vasta tsitaadiga

Tere õhtust! Olen jõudnud sinnamaani, et vana 39" FullHD telekas tahaks väljavahetamist.
Uus telekas võiks mõõdu poolest olla u 50", 4K ja hinna poolest mitte üle 500€. Olen veidi foorumeid ka kamminud aga välismaa omadest pole kasu sest sealseid mudeleid Eestis ei müüa, ja niisama e-poode sirvides on valik ikka jube kirju, seega pöördungi abi otsides siinse rahva poole. Oskab keegi midagi soovitada? Tõenäoliselt suvaline telekas on praegusest parem, aga tahaks makstava raha eest parimat kraami saada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2021 03:41:16 vasta tsitaadiga

cooloox kirjutas:
Tere õhtust! Olen jõudnud sinnamaani, et vana 39" FullHD telekas tahaks väljavahetamist.
Uus telekas võiks mõõdu poolest olla u 50", 4K ja hinna poolest mitte üle 500€. Olen veidi foorumeid ka kamminud aga välismaa omadest pole kasu sest sealseid mudeleid Eestis ei müüa, ja niisama e-poode sirvides on valik ikka jube kirju, seega pöördungi abi otsides siinse rahva poole. Oskab keegi midagi soovitada? Tõenäoliselt suvaline telekas on praegusest parem, aga tahaks makstava raha eest parimat kraami saada.

https://www.hinnavaatlus.ee/1881741/philips-55-55pus7855/

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2021 10:59:13 vasta tsitaadiga

tofay, tänud lingi eest. See pani selgelt paika, et LED hetkel sellisel kujul jääb ostmata. Siin mainiti ka QNED-i, mis nüüd LG uus üllitis. Samas kaheldav, et OLED-le võrdväärset pilti pakkuma hakkab. Uued OLED-d kindlasti juppmaad ka kallimad kui tänased ehk noolin vist ikka 65CX-i. Jälgin, kus hea hinnaga liigub või kui keegi soovib enda oma müüa, siis kirjuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2021 11:43:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uued OLED-d kindlasti juppmaad ka kallimad kui tänased ehk noolin vist ikka 65CX-i.

Jupp maad tuleb kallim vaid 1 mudel, millele on lisatud panasonicult ostetud jahutuse lahendus ja mis on eredam kui b ja c seeria. Viimase hinnad tulevad samasugused kui eelmine aasta.
Ja kui just päevavalguses kogu aeg ei naudi pilti, siis see extra nitid extra 1k€ (spekulatiivne hind) eest ei tasu end ära.

See uue põlvkonna paneelide jutt on selline marketing rohkem. Kuna jahutus parem, siis on rohkem võimalusi tekkinud.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
HV kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.01.2021 12:24:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Uued OLED-d kindlasti juppmaad ka kallimad kui tänased ehk noolin vist ikka 65CX-i.

Jupp maad tuleb kallim vaid 1 mudel, millele on lisatud panasonicult ostetud jahutuse lahendus ja mis on eredam kui b ja c seeria. Viimase hinnad tulevad samasugused kui eelmine aasta.
Ja kui just päevavalguses kogu aeg ei naudi pilti, siis see extra nitid extra 1k€ (spekulatiivne hind) eest ei tasu end ära.

See uue põlvkonna paneelide jutt on selline marketing rohkem. Kuna jahutus parem, siis on rohkem võimalusi tekkinud.


Just tulevad sama hinnaga, mis eelmine aasta. Ehk alguses oli 55 tolline CX ca 1700 euri. Hinnad tulid alla alles sügisel.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 17.01.2021 02:24:38 vasta tsitaadiga

Olen ka hädas oma teleka uuendusega. Kuna valik tõesti kirju igas suunas ja infot palju nii siin foorumis ja muidu googlisse lüües'' best 4k tv 1000€''
Ikka tahaks head ja parimat saada nagu ikka, aga eelarve paneb piirid ja sellega seoses uurin, mis kogemused/teadmised Teilt tulevad.

42''vanemalt fhd Philiphsilt(42PFL5028H) tarvis üleminekut. Ambilight on timm küll, aga olen nõus uue telekaga sellest loobuma icon_biggrin.gif
Vaatekaugus 3m.

* 4K 55''-65''(eelistaks 65'' kino elamuseks,aga võite maapeale kutsuda ja öelda, et overkill)
* 4 hdmi pesa (digiboks, soundbar, mängukonsool, hetkel mibox järgi, aga hea oleks jätta 1 reservi)
* Hea vaatenurk, pilt
* Smart tv kiirus, saaks miboxi vahelt ära võtta icon_biggrin.gif
* 60+hz
* CEC ja eARC on vist standard juba?
* Telekapult mis juhiks soundbari ja telia digiboxi?

* Eelarve oleks seal 1000€ +-~150€. Kui on üldse reaalne midagi saada nendele punktidele tuginedes?

Tänud!


viimati muutis Mugman 17.01.2021 03:22:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.01.2021 02:42:45 vasta tsitaadiga

Kas oled 3m kauguselt 65" vaadanud? Endale ostsin samal kaugusel vaatamiseks sügisel 55" (42" asemele) ja siiani pole tekkinud tunnet, et võiks suurem olla.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 17.01.2021 02:51:22 vasta tsitaadiga

Olen, aga 4k sisu. Päris kena oli
Vb tõesti hakkab naisel ebamugav Kirgede tormi vms suurelt ekraanilt vaadates icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.01.2021 02:56:16 vasta tsitaadiga

Telekanalitel osa saateid juba 55" ekraanil koledad (mis 42" peal veel normaalsed paistsid), 65"-st rääkimata.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 17.01.2021 03:20:19 vasta tsitaadiga

No vot, igatahes infi ju juba tuleb. Vb peaks siis kaaluma kuni 58''
Ma millegipärast olen eeldanud, et uued 4k telerid suudavad veitsa kvaliteetsemalt sisu upscaleida ka, et väga ei häiriks.
Eks see 65'' oleks mõlakas jah seina keskele, aga enamus asju tarbime läbi netflixi,hbo ja plexi. Õhtul, kui meeles on siis ka uudiseid. Ega viimasel ajal enam telekanalite pakutavate reklaamide vahel olevaid filme väga ei vahigi..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2021 13:08:09 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
No vot, igatahes infi ju juba tuleb. Vb peaks siis kaaluma kuni 58''
Ma millegipärast olen eeldanud, et uued 4k telerid suudavad veitsa kvaliteetsemalt sisu upscaleida ka, et väga ei häiriks.
Eks see 65'' oleks mõlakas jah seina keskele, aga enamus asju tarbime läbi netflixi,hbo ja plexi. Õhtul, kui meeles on siis ka uudiseid. Ega viimasel ajal enam telekanalite pakutavate reklaamide vahel olevaid filme väga ei vahigi..

Kindlasti 65" ekraan. Ja kui sa juba 1k+ summasid teleka alla plaanid matta, siis sinu sisu allikate põhjal kindlasti OLED. Elisas pole LG 65CX hind oluliselt kallim kui mujal kuid 0% intress on väga soodne viis finantse hajutada. Tagasimaksmise perioodi ajal naudid telepilti, mitte ei mõtle et oleks ikka pidanud oledi ostma.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2021 14:46:57 vasta tsitaadiga

Mugman kirjutas:
No vot, igatahes infi ju juba tuleb. Vb peaks siis kaaluma kuni 58''
Ma millegipärast olen eeldanud, et uued 4k telerid suudavad veitsa kvaliteetsemalt sisu upscaleida ka, et väga ei häiriks.
Eks see 65'' oleks mõlakas jah seina keskele, aga enamus asju tarbime läbi netflixi,hbo ja plexi. Õhtul, kui meeles on siis ka uudiseid. Ega viimasel ajal enam telekanalite pakutavate reklaamide vahel olevaid filme väga ei vahigi..


Ma ei tea, kes sul teenust pakub, aga meie TV3 ja Kanal2 jne pole mingit probleemi 65" peal. Elisa siis mul.
Ainuke vahe on selles ühel Sony kanalil või Foxil, kus on veel SD pilt. Seal on tõesti ruudu vaatamine icon_biggrin.gif

Kas sul pole siis järelvaatamine, et reklaame vaatad icon_biggrin.gif ?


viimati muutis infect 17.01.2021 14:58:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2021 14:48:27 vasta tsitaadiga

Elisa/Starmani HD pilt on jah täitsa ok thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 386, 387, 388  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.