Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 21.02.2019 09:43:35 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/galaxy-s8-and-s8-beginning-to-get-android-pie-in-europe/
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2019 11:00:35 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
https://wccftech.com/galaxy-s8-and-s8-beginning-to-get-android-pie-in-europe/


Lõpuks, loodan, et pärast kui Pie peale lastud on messenger sync ka korras kõige uuema versiooniga.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.02.2019 20:40:56 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/android-pie-update-causing-massive-battery-drain-for-some-galaxy-s8-and-s9-users/ Pidavat akut imema...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 26.02.2019 04:59:37 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Huvitav, kas see on mu telefonist sõltuv või mis aga kui kasutan Delfi äppi ning mingist uudisest "nool tagasi" nupuga väljun, viskab ALATI mu esilehe ülemisse otsa. Õudsalt rõve on uudiseid lugeda kui oled järjega kuskil allpool ja iga kord tuleb end tagasi alla skrollida.

Kas on mingit lahendust? Masin muidu S8+. Sama jama aga natuke harvem oli ka S6ga. Samas mingi Huawey Y6 juust, mida korra proovisin, jäi alati viimati loetud uudise juurde pidama.


Mul ka S8+ ning loen delfit samsungi brauseris icon_biggrin.gif Seal tagasi ei keri. Äppi proovisin kunagi, vähemalt sel hetkel tundus see ebamugavam, kui brauseris lugemine. Üldiselt olen ma vanamoeline ning veebilehti sirvin läbi brauseri. Vastasel juhul oleks mul mitukümmend äppi, iga lehe jaoks oma, kõik nad uuendaksid end pidevalt, imeksid ekstra akut ja teeksid muid trikke taustal. Pidevaid teavitusi ma ei vaja, niigi on neid sel platvormil ülearu. Olen liiga laisk, et pidevalt seadistamise ja viguritega tegeleda.

On mõni kaasmaalane ka ametlikult Piruka kätte saanud? Akujutud hirmutasid ära, siiani ootasin huviga. Pigem jään praeguse softi juurde, S8+ on mul üle aastate üks esimene akujamadevaba telefon. Enne oli mitu nokia/microsoft lutsu järjest, mis kõik kuumenesid ilma nähtava põhjuseta üle ning said poole päevaga tühjaks, vahet pole millist kasutusmustrit rakendada, mitu resetti, restarti, softiuuendust või garantiiremonti teha. Kuniks pole 100% kindlust, et need akujamad on lahendatud ei hakka ma seda närvikulu endale vabatahtlikult kaela laadima. Moodsam kasutajaliides ning uued vigurid pole seda väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2019 08:41:14 vasta tsitaadiga

Pirukat pole meie regioonis veel saada.
Iga päev lisandub riike juurde, seega eks ta mingiaeg jõuab ka meieni. Kui just enne asjale pidurit ei tõmmata ja akujama ei parandata - siis läheb veel nädal+.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2019 08:44:22 vasta tsitaadiga

skyhigh kirjutas:
Satakas kirjutas:
Huvitav, kas see on mu telefonist sõltuv või mis aga kui kasutan Delfi äppi ning mingist uudisest "nool tagasi" nupuga väljun, viskab ALATI mu esilehe ülemisse otsa. Õudsalt rõve on uudiseid lugeda kui oled järjega kuskil allpool ja iga kord tuleb end tagasi alla skrollida.

Kas on mingit lahendust? Masin muidu S8+. Sama jama aga natuke harvem oli ka S6ga. Samas mingi Huawey Y6 juust, mida korra proovisin, jäi alati viimati loetud uudise juurde pidama.



Mul ka S8+ ning loen delfit samsungi brauseris icon_biggrin.gif Seal tagasi ei keri. Äppi proovisin kunagi, vähemalt sel hetkel tundus see ebamugavam, kui brauseris lugemine. Üldiselt olen ma vanamoeline ning veebilehti sirvin läbi brauseri. Vastasel juhul oleks mul mitukümmend äppi, iga lehe jaoks oma, kõik nad uuendaksid end pidevalt, imeksid ekstra akut ja teeksid muid trikke taustal. Pidevaid teavitusi ma ei vaja, niigi on neid sel platvormil ülearu. Olen liiga laisk, et pidevalt seadistamise ja viguritega tegeleda.

On mõni kaasmaalane ka ametlikult Piruka kätte saanud? Akujutud hirmutasid ära, siiani ootasin huviga. Pigem jään praeguse softi juurde, S8+ on mul üle aastate üks esimene akujamadevaba telefon. Enne oli mitu nokia/microsoft lutsu järjest, mis kõik kuumenesid ilma nähtava põhjuseta üle ning said poole päevaga tühjaks, vahet pole millist kasutusmustrit rakendada, mitu resetti, restarti, softiuuendust või garantiiremonti teha. Kuniks pole 100% kindlust, et need akujamad on lahendatud ei hakka ma seda närvikulu endale vabatahtlikult kaela laadima. Moodsam kasutajaliides ning uued vigurid pole seda väärt.


Samsung S8 toimib delfi väga ilusti, kummaline.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2019 12:14:26 vasta tsitaadiga

Piruka uuendus on saadaval thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 26.02.2019 16:53:10 vasta tsitaadiga

Pekki see pirukas küll, ma ütlen! Paljud äpid ei tööta ja normaalset asendust neile ei ole leidnud, miks servaekraanile enam hoolduse vidinat ei ole, kuhu täisekraanile lülitamise "nupp" on kadunud ... icon_cry.gif ???
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.02.2019 18:04:48 vasta tsitaadiga

Tundub, et Messengeri sünkroonijama ei ole ikka ära parandatud. Mulle see night mode meeldib, hea tume...
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
einarkole
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2018




sõnum 26.02.2019 20:04:28 vasta tsitaadiga

täna hakkas 9 Pie pakkuma.jama on see, et kõnesalvestus ei toimi enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2019 20:11:41 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Parandage mind, kui eksin või midagi muutunud on, kuid kui toode on 1x garantiis käinud sama veaga, siis teistkordsel sama vea kordumisel on õigus nõuda toote väljavahetamist ja/või toote hüvitamist. Küll aga seda ei kiputa kergelt vastu võtma. Tarbijakaitse ilmselt on siin parimaks abiks..

Garantii- ja lisagarantii olemasolul loomulikult garantii lõpuni, kui garantii või lisagarantii on läbi, siis on garantii läbi ja oma riisikol tõepoolest.

Nutitelefonidega on vägikaika vedu eriti, iga kriim võetakse luubiga suurendusvõttega otsapidi veel ligi ja tembeldatakse klient vea süüdlaseks, ala kukkumise tagajärje viga. Tarbe ese , mida peab mullikiles kandma justkui.


Kui mälu ei peta siis pretentsiooni võib juba esimesel remonti saatmisel teha. EU seaduste järgi peaks ettevõttel õigus toodet remontida/asendada 3-l korral enne kui raha tagasi peaks maksma. Parandage kui ma nüüd eksin icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2019 21:02:01 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Tundub, et Messengeri sünkroonijama ei ole ikka ära parandatud. Mulle see night mode meeldib, hea tume...

Ma kaks korda olen testinud, hetkel tundub, et töötab (Kõige uuema versiooniga)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 27.02.2019 12:40:06 vasta tsitaadiga

kris kirjutas:
Pekki see pirukas küll, ma ütlen! Paljud äpid ei tööta ja normaalset asendust neile ei ole leidnud, miks servaekraanile enam hoolduse vidinat ei ole, kuhu täisekraanile lülitamise "nupp" on kadunud ... icon_cry.gif ???


Mina kusjuures alles nüüd avastasin, et see device maintenance paneel olemas on servaekraani vidinate all (suvel saab telefon kahe aastaseks icon_biggrin.gif ) Samas nagu näha siis ma seda vidinat pole enam ammu kasutanud ka, skoor oli 64/100.

Muret tekitab pigem see, et paljud äpid siis enam ei tööta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.02.2019 12:47:56 vasta tsitaadiga

Mul ei ole ühtegi probleemi olnud siiamaani.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2019 13:01:51 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Mul ei ole ühtegi probleemi olnud siiamaani.


thumbs_up.gif sama, navigation nupud peitsin ka ära ja kasutan üles slidemisega, väga mõnus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 27.02.2019 13:06:49 vasta tsitaadiga

Panen just peale S8+ isendile, vaatab mis nägu on thumbs_up.gif

kris kirjutas:
Pekki see pirukas küll, ma ütlen! Paljud äpid ei tööta ja normaalset asendust neile ei ole leidnud, miks servaekraanile enam hoolduse vidinat ei ole, kuhu täisekraanile lülitamise "nupp" on kadunud ... icon_cry.gif ???

seda oelks saanud teada kui oleks lugenud laadimise ajal mis muudetakse, kenasti kirjas discontinued icon_razz.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2019 08:49:17 vasta tsitaadiga

Esmased tähelepanekud minu poolt (pärast Pie uuendust ja telefoni reseti).
* Lülitasin sisse kiiremad animatsioonid, aga mulle tundub, et süsteem üldiselt on kiiremini reageeriv ja äppide avamine on kiirem. Seda erti mälus olevate äppide puhul (see oli ka vist Piruka üks suuremaid uuendusi).
* Sõrmejälje lugeja on samuti kiirem? Registreerisin mõlemat sõrme 2x. Igatahes nüüd piisab vaevalt puudutamisest (sõrmega toksamisest) ja ekraan avaneb. Varem seda niivõrd ei täheldanud.
* Dolby Atmos valik kiirmenüüs on olemas, aga suurt efekti ma selles ei näe. Ehk pole mul õigeid klappe. Veidi parem, aga ei midagi märkimisväärset.
* Aku ja üldine jõudlus/sujuvus vajab veel katsetamist. Siiani igati OK uuendus ning uus UI meeldib mulle isiklikult väga.

Viimaseks: Mitte, et Android oleks maailma privaatseim süsteem, aga isiklikult ootasin nelja Pirukaga kaasnevat uuendust:
https://android.gadgethacks.com/news/12-important-privacy-security-features-google-added-android-9-0-pie-0184332/
* HTTPS Is the Default for Apps
* Background Apps Won't Have Mic Access
* Background Apps Won't Have Camera Access Either
* Data Privacy for Other Sensors
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.02.2019 09:54:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

* Lülitasin sisse kiiremad animatsioonid, aga mulle tundub, et süsteem üldiselt on kiiremini reageeriv ja äppide avamine on kiirem. Seda erti mälus olevate äppide puhul (see oli ka vist Piruka üks suuremaid uuendusi).
* Sõrmejälje lugeja on samuti kiirem? Registreerisin mõlemat sõrme 2x. Igatahes nüüd piisab vaevalt puudutamisest (sõrmega toksamisest) ja ekraan avaneb. Varem seda niivõrd ei täheldanud.

täpselt sama juttu tahtsin siia panna
Uus GUI on üldse korralik ja äge + Darkmode mida olen oodanud täpselt 4a. niikaua kuni olen Smasungi telefoni kasutanud.
esimse päeva ja öö põhjal julgen väita et aku on tiba parem, mittemidagi drastilist aga parem.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2019 10:52:21 vasta tsitaadiga

Tea kas piruka uuendus või see et ekraani "always-on" on välja lülitatud, vaid aktiveerub puudutuse peale, aga aku vastupidamine on oluliselt paranenud. Peale 27 min ekraani kasutust, 16 min kõnesid 1p 4h kasutuse järel akut alles 76%. Muidugi mingeid karme äppe pole ka käima tõmmanud.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2019 10:56:16 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Tea kas piruka uuendus või see et ekraani "always-on" on välja lülitatud, vaid aktiveerub puudutuse peale, aga aku vastupidamine on oluliselt paranenud. Peale 27 min ekraani kasutust, 16 min kõnesid 1p 4h kasutuse järel akut alles 76%. Muidugi mingeid karme äppe pole ka käima tõmmanud.


Always-on saad ise valida nüüd, et kas puudutusega aktiveerib ja 30sec näitab või on kogu aeg töös. Seadete alt saad ära muuta.
Peale uuendust pani automaatselt puudutuse režiimi peale
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2019 12:36:23 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Le Inc kirjutas:
Tea kas piruka uuendus või see et ekraani "always-on" on välja lülitatud, vaid aktiveerub puudutuse peale, aga aku vastupidamine on oluliselt paranenud. Peale 27 min ekraani kasutust, 16 min kõnesid 1p 4h kasutuse järel akut alles 76%. Muidugi mingeid karme äppe pole ka käima tõmmanud.


Always-on saad ise valida nüüd, et kas puudutusega aktiveerib ja 30sec näitab või on kogu aeg töös. Seadete alt saad ära muuta.
Peale uuendust pani automaatselt puudutuse režiimi peale

Seda küll, aga see puudutuse värk tundub mõttekam - pakub aku säästu!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2019 16:37:25 vasta tsitaadiga

Nädala pie'd kasutanud ja ainult positiivsed kogemused. Eriti mugav on see, et (vbolla oli see valik enne ka) saab selle settingu enable'da et telefoni laualt haarates hakkab facial recognition kohe tööle ja selleks ajaks kui telefon silme ees on, on mobiil juba unlocked ja saab tegutsema hakata.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2019 21:01:45 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

* Lülitasin sisse kiiremad animatsioonid, aga mulle tundub, et süsteem üldiselt on kiiremini reageeriv ja äppide avamine on kiirem. Seda erti mälus olevate äppide puhul (see oli ka vist Piruka üks suuremaid uuendusi).
* Sõrmejälje lugeja on samuti kiirem? Registreerisin mõlemat sõrme 2x. Igatahes nüüd piisab vaevalt puudutamisest (sõrmega toksamisest) ja ekraan avaneb. Varem seda niivõrd ei täheldanud.

täpselt sama juttu tahtsin siia panna
Uus GUI on üldse korralik ja äge + Darkmode mida olen oodanud täpselt 4a. niikaua kuni olen Smasungi telefoni kasutanud.
esimse päeva ja öö põhjal julgen väita et aku on tiba parem, mittemidagi drastilist aga parem.


Dark mode soovitan ka messengeris kasutada, kui saadad chatti "kuu" ikooni, siis pakub äpp sulle dark mode. Palju mugavam silmadele
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 06.03.2019 20:37:24 vasta tsitaadiga

Kuidas Pirukas akule mõjub? Lugesin siin, et olla kaebusi ja mulle tundub kah, et aku mõnevõrra kiiremini tühjeneb. Sama ajaga sama kasutuse juures protsente umbes 10 võrra vähem kui varem.

On võimalust seda täpsemalt kontrollida? On võimalust seda vältida? Ongi paratamatus?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
linni
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2009




sõnum 07.03.2019 21:25:10 vasta tsitaadiga

Aku kasutusaeg oleks justkui pikenenud. Kuigi ka enne oli hea.
_________________
...---...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S8 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.