Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Dirt Rally VR Arena 2017 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 31.01.2017 20:47:05 Dirt Rally VR Arena 2017 vasta tsitaadiga

Pilootprojektina virtuaalreaalsuse ralliüritus tulemas. Kui tuleb piisavalt rahvast, st. vähemalt 20 võistlejat ja vähemalt 25 pealtvaatajat/mängijat, siis võib teemat arendada ja asja veel suuremaks ning vingemaks ajada. Üritus on võistljelae kindlasti vinge, see saab garanteeritud!

Kui keegi teab, kus seda veel reklaamida, siis on nõuanne igati teretulnud!

Info kodulehelt - http://virtuaalreaalsus.ee/uritused/
Info Facebookist - https://www.facebook.com/events/1784995455158332/
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.01.2017 21:21:41 vasta tsitaadiga

peab endale dirt rally tõmbama lõpuks
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1704 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 31.01.2017 23:00:22 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
peab endale dirt rally tõmbama lõpuks


Ega mängust ainult piisa, korralik muu varustus tuleb ka hankida, muidu asi väga poolik. Varustuse all mõtlen HTC Vive, tool, rool, käigukang, pedaalid ja häid kõrvaklappe, siis võib alles proovida sõita icon_wink.gif Kui huvi, astu aga ürituselt läbi või tule võistlema icon_wink.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 31.01.2017 23:28:53 vasta tsitaadiga

Täitsa põnev, polegi veel Dirt Rallyt VR'ga proovinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2017 19:54:39 vasta tsitaadiga

regasin end kohe varakult ära, aga nüüd tuleb tunnistada, et see on väga tihe nädalavahetus ja eks näis kas ma kohale ka ikkagi jõuan. icon_rolleyes.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 06.02.2017 20:04:04 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
regasin end kohe varakult ära, aga nüüd tuleb tunnistada, et see on väga tihe nädalavahetus ja eks näis kas ma kohale ka ikkagi jõuan. icon_rolleyes.gif


No oleks tore, et kui ikka jõuad icon_smile.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2017 20:55:10 vasta tsitaadiga

Kas täiesti saamatud võivad ka proovima tulla?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2017 14:34:25 vasta tsitaadiga

ainult HTC sobib ?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 08.02.2017 20:06:35 vasta tsitaadiga

muidugi võivad tulla, ega siis tähtis pole vaid ikkagi osavõtt icon_smile.gif
_________________
Maailma parimad virtuaalreaalsuse teenused www.virtuaalreaalsus.ee
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanel3972
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2012




sõnum 12.02.2017 00:03:54 vasta tsitaadiga

Väga muhe üritus oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 12.02.2017 02:04:52 vasta tsitaadiga

Tänud! Üldiselt oli tõesti hea - inimesed oled sõbralikud ja asjalikud ning kannatlikud icon_smile.gif väikesed viperused siin ja seal, aga ikkagi esimene üritus selline. Järgmine kord teeks kindlasti paremini ja natuke konkreetsema, ehk ka suurema, aga eks seda näita juba tulevik.
_________________
Maailma parimad virtuaalreaalsuse teenused www.virtuaalreaalsus.ee
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.02.2017 02:57:28 vasta tsitaadiga

Vaheldus rutiinsesse argiellu.
Viimasel hetkel sai otsustatud, et liitun enda sõpradega ja üldse ei saanud aru kuidas ma üldse vist võitsingi selle. Suht olematu mängukogemus ja ei mingit treeningut. Tõestab seda, et VR's on ikka mega palju kergem mängida rallimänge kui ekraani tagant. Nii palju kui ma olen seda mängu mängind, siis ekraani tagant on mul tavaliselt 5% võimalus, et ma üldse etapi puhtalt suudan läbida. Eesmärk oli hoopis tulla ja mitte viimaseks jääda icon_smile.gif
Järgmine kord ootaks rohkem seda, et rohkem inimesi julgemad oleks ja ka osa võtaks ning et konkurents palju suurem oleks. Lisaks oleks võinud olla need sõidud kõik erinevatest klassist autodega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 12.02.2017 10:37:14 vasta tsitaadiga

Täitsa edukas üritus oli.
Sai erinevaid mänge proovitud nii Oculuse kui ka VIVE'ga.
Ralli oli omaette teema, monaco sõit läks harjumise nahka, käsipidur valeskohas ja lapatsid sõitsid rooliga kaasa. Saksa restart läks VIVE ühenduse probleemide nahka ning peale seda sai rehv kaotatud.
Kuid vähemalt sõitsin soome ja wales kiireimad ajad. icon_cool.gif thumbs_up.gif

Ootan järgmist üritust, siis võtaks juba T500RS kaasa.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 13.02.2017 11:07:54 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Täitsa edukas üritus oli.
Sai erinevaid mänge proovitud nii Oculuse kui ka VIVE'ga.
Ralli oli omaette teema, monaco sõit läks harjumise nahka, käsipidur valeskohas ja lapatsid sõitsid rooliga kaasa. Saksa restart läks VIVE ühenduse probleemide nahka ning peale seda sai rehv kaotatud.
Kuid vähemalt sõitsin soome ja wales kiireimad ajad. icon_cool.gif thumbs_up.gif

Ootan järgmist üritust, siis võtaks juba T500RS kaasa.


Jep, väikeste viperuste osaliseks sai nii mõnigi sõitja, aga järgmine kord on juba need asjad välistatud ja kindlasti tuleb parem. Täna saab ka Facebookis ja kodukal üles pandud ajad, et kes sai esimese koha!
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 11:10:25 vasta tsitaadiga

Sai ka kohal käidud, väga lahe ja tore üritus! Suured tänud korraldajatele, et oli üldse viitsimist ja tahtmist sellist asja korraldada. Jään kindlasti järgmist korda ootama.
Panin mõned mõtted kirja, mis üritusega seoses tekkisid, mõeldud konstruktiivse tagasisidena.
Esmalt võistlusest endast:
Väga meeldis, et võistlusel olid võrdsed komplektid ja prooviti enam-vähem samal ajal start anda, et saaks paralleelselt võistlejaid vaadata (esimesel sõidul, järgmistel surus aeg peale juba). Järgmisel korral võiks proovida seda veelgi rohkem järgida. Asjade kiirendamiseks võiks sõitjad näiteks kasutatavate abide järgi jagada, hoiaks sealt mitu minutit kokku kui ei peaks vahetama pidevalt.
Auto seadete poolest default vast kõige ausam, eriti kui arvestada võistluse iseloomu (fun, mitte hardcore), kuigi endale meeldiks pigem seadistatud masin. Iseasi kuidas seda lahendada (varasemalt auto seade saatma ja see setupisse tõmmata? Laadimine võtaks umbes 5 sekundit koos otsimisega).
Radade valik meeldis igati, sai võimalikult erinevaid katseid proovida. Järgmiseks korraks võiks ka Rootsi sisse mahutada. Kuigi see mulle üldse ei meeldi siis tegu täiesti teistmoodi iseloomuga rajaga, mille puhul usun, et VR annaks kõvasti juurde.
Edetabel ja lõppseis: selle võiks eelnevalt välja kuulutada või kokku leppida, siis väldib võimalikke segadusi. Hetkel jäi see vist kuulutamata ja tekkiski küsimus, et kas võitja otsustatakse aegada liitmisega või antakse iga sõidu eest punkte (nagu eraldi rallid WRCs) ja kõige rohkem punkte saanud sõitja võidab. Vastavalt sellele tuleks ka praeguse ürituse puhul erinev võitja sõltuvalt punktisüsteemist.
Rool ja muu varustus: olen suhteliselt suurt kasvu tüüp, seega selle tooliga oli üsna keeruline mugavat positsiooni leida. Pärast teist sõitu sai samas piisavalt sisse elatud, et see väga ei seganud, kuid vahel andis siiski tunda. Tean, et suuremad rallitoolid on oluliselt kallimad ning neid ei ole tihti väga saada (a'la Obutto R3volution või Ozone), huvi korral saab ehk EVALiga sel teemal täpsemalt arutada, lisaks peaks neil ka tipptasemel roolid ja pedaalid olema. Algul eeldasin, et "roolilati" liikumine hakkab palju häirima, kuid praktiliselt ei olnud tunda, võrreldes Euronicsi Mängude päevaga, kus see oli väga häiriv. Tundub, et VR silub selle ilusti ära.
Mõte tulevikuks: Rallikross 4 mängijaga korraga. Kui on võimalik saada 4 eraldi mängukomplekti ja headsetti siis see võib päris vägev olla. Kuna seal toimub niikuinii kõik laivis siis ka publikul huvitav vaadata ning ajaliselt kestab ka lühemalt.

Üldisemalt üritusest:
Algus venis seadistamise ja üles sättimisega, nagu oli eeldada. Mulle isiklikult meeldib asju üles seada, kuid see ei pruugi päris kõigile meelepärane olema ja seetõttu oli omajagu passimist. Järgmine kord võiks ehk välja kuulutada nii, et kell 17 algab seadistamine ja ca kell 18 võistlus. Saate ise abikäsi juurde ning kellel pole huvi seadistamisega abistada siis neil ei ole nii palju passimist.
Väga meeldis, et eraldi oli võimalik proovida nii Oculus Rifti kui HTC Vive'i. Sai päris hea võrdlusmomendi. Oculusega küll tekkisid mingi hetk netiprobleemid, seega jäi suur osa mänge proovimata. Usun, et järgmiseks korraks on need lahendatud, tundus rohkem leviprobleem olevat.
Oculuse ja Vive'i alad võiks järgmiseks korraks natuke rohkem eraldada, hetkel kippusid kohati isegi kitsaks jääma seadistamisel ja mängimisel.
Väga meeldis, et mõlemal komplektil olid Touch kontrollerid olemas, sai üsna võrdväärselt mõlemat proovida.

Kokkuvõttes väga meeldis, jään ootama järgmist üritust ning kindlasti võtan mitu inimest sinna kaasa. Üritus tutvustab VR väga hästi, võimaldab sellele ise käe külge panna ning huvilised saavad ka võistlusmomendi, kõik see kokku võib anda lükke VRi laiemaks levikuks.
Vajadusel ja huvi korral saan järgmisel korral kaasa võtta G25 komplekti.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 13.02.2017 11:13:19 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
Vaheldus rutiinsesse argiellu.
Viimasel hetkel sai otsustatud, et liitun enda sõpradega ja üldse ei saanud aru kuidas ma üldse vist võitsingi selle. Suht olematu mängukogemus ja ei mingit treeningut. Tõestab seda, et VR's on ikka mega palju kergem mängida rallimänge kui ekraani tagant. Nii palju kui ma olen seda mängu mängind, siis ekraani tagant on mul tavaliselt 5% võimalus, et ma üldse etapi puhtalt suudan läbida. Eesmärk oli hoopis tulla ja mitte viimaseks jääda icon_smile.gif
Järgmine kord ootaks rohkem seda, et rohkem inimesi julgemad oleks ja ka osa võtaks ning et konkurents palju suurem oleks. Lisaks oleks võinud olla need sõidud kõik erinevatest klassist autodega.


Kõik õige jutt icon_smile.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 11:19:47 vasta tsitaadiga

võiks ka nii teha et kes ei ela tallinnas, saaks kinnisesse sessionisse parooliga joinida ?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 13.02.2017 14:29:11 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
võiks ka nii teha et kes ei ela tallinnas, saaks kinnisesse sessionisse parooliga joinida ?


Täitsa mõeldav! Ühesõnaga, kõik kes siin head nõu annavad, saab kindlasti tulevasel üritusel arvestatud. Tänud, kes käisid! Ajad on ka Facebookis üleval!
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2017 14:42:22 vasta tsitaadiga

ma kodus dk2-ga sekundeeriks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 13.02.2017 18:12:24 vasta tsitaadiga

Lisaks üks tähelepanek mida võiks soovitada järgmiseks korraks.
Nimelt Dirt Rally puhul mängus sees käed roolil tuleks välja lülitada kuna see hävitab päris korralikult VR elamust.
Kui käed välja lülitada siis käib mängus sees rool vastavalt seadistusele.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 14.02.2017 10:26:05 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Lisaks üks tähelepanek mida võiks soovitada järgmiseks korraks.
Nimelt Dirt Rally puhul mängus sees käed roolil tuleks välja lülitada kuna see hävitab päris korralikult VR elamust.
Kui käed välja lülitada siis käib mängus sees rool vastavalt seadistusele.


Selles osas ma ei ole väga kindel, kas ma tahan seda teha, sest virtuaalreaalsuses loob see realismi kui sa näed lisaks käsi liikumas simulatsioonis paralleelselt reaalsusega, mis loob ühenduse sinu päris kehaga. Muidu tekib tunne, et sõitja on käteta. Tavalise ekraani peal on see muidugi tehtav, seal pole vahet, aga istudes "reaalselt" autos ja käsi pole, tekib selline imelik tunne, et kus on mu käed? Seda saab pigeb timmida paremaks, et oleks käte liikumine rohkem sünkroonis ja kui päris aus olla siis rallitamise hetkel ei näe sa midagi muud kui teed, sest su pilk on naelutautd tee keskele ja muud sa ei pane üldse tähelegi väga.
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 14.02.2017 15:32:57 vasta tsitaadiga

and12345, realismi lõhub see, kui käed ei käi reaalsusega kokku (keerad rooli 90 kraadi, VR'is näed et keerasid 30 kraadi).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and12345
HV veteran
and12345

liitunud: 03.10.2013




sõnum 14.02.2017 18:56:37 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
and12345, realismi lõhub see, kui käed ei käi reaalsusega kokku (keerad rooli 90 kraadi, VR'is näed et keerasid 30 kraadi).


Just seda ma räägingi, et tuleb sünkrooni viia, mitte käed ära kaotada icon_wink.gif
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 236
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 14.02.2017 20:50:46 vasta tsitaadiga

and12345, selle jaoks oleks siis juba nutikindaid vaja, mis tunnetaksid asukohta ruumis. Muidu ei saa ju endiselt aru õigesti mäng, kui sa näiteks kätt tõstad roolil ja jälle on realism katki.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 22:52:22 vasta tsitaadiga

Greenscreen overlay, prooviks võimalusel järgi küll icon_wink.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Dirt Rally VR Arena 2017 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.