Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.08.2018 19:46:13 vasta tsitaadiga

umbes nagu ei maksa internetti üldse võtta kui ainult delfit lugeda ja arveid maksta. seda saab telefonis ka.
tv on juba järelvaatamise pärast vajalik ja kõiki kanaleid dvb lahendustega korraga on keeruline salvestada.
õige point on muidugi see, et dvb-t/s võiks backupiks majas olla, ei maksa free tv loomine eriti midagi ja kui võrk crashib, on mingi pilt olemas.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.08.2018 20:07:04 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
pole kordagi isegi kaalunud telepilti üle levikomi või 4g võtta. Kaine mõistus ei luba.


Pole vahet mida bitid kannavad - kui pakett võimaldab mahu poolest telepilti edasi kanda, siis ta sobib selleks. Levikom või 4G on nagu siga ja kägu, sest LK ühendus on siiski tagatud ühendus, 4G on ainult tagatud maksumusega ühendus. Minul käib telepilt läbi LK ja kuigi on ka antenn ja taldrikud olemas, siis viimaste kasutus on pidevas languses. Kaine mõistus ei luba minul võtta 4G'd sest maksta saad, aga ühendus on kuni on. Kui LK ei saaks jätkuvalt hakkama oma ühenduse tagamisega, oleks ta kundest ilma. Ajutisi probleeme on kõigil, ka lilladel kaablis, nii et pole vahet - kui on tehniline probleem, siis pilti vaadata ei saa ja teenusepakkuja peab probleemid kõrvaldama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 20:08:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

tv on juba järelvaatamise pärast vajalik ja kõiki kanaleid dvb lahendustega korraga on keeruline salvestada.
Mida küll sealt pidevalt salvestada oleks vaja? Healjuhul kuus 1 saade joppab mida võibolla salvestada hilisemaks. Pigem on reegliks 1 kord aastas. icon_rolleyes.gif
Mul maal satiboksil väline ketas taga juba mingi 4-5a kindlasti, 500gb oli äkki, ja pole veel täis saanud icon_lol.gif Sest välismaist kraami saab nagunii netist tirida, eestimaise sita saab ka üldjuhul veebist vaadata kui miskit nägemata jääb ja salvestamise mõttes salvestab vaid mingi 2x aastas icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 21.08.2018 20:17:49 vasta tsitaadiga

Küsimus pole selles et igaüks pidevalt kodus endale midagi salvestab - vaid selles et järelevaatamine on võimalik ainult seetõttu et keegi, kuskil on selle striimi salvestanud kliendi eest - seda indrekp pidas ilmselt silmas. Mina olen päris suur järelevaataja, sest muidu ei vaataks üldse, kui midagi muud ka tahad teha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.08.2018 21:01:28 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
sest LK ühendus on siiski tagatud ühendus


Tagatud ei ole midagi. Iga üle õhu ühendus on "kuni".
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 21.08.2018 21:23:24 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Maldur kirjutas:
sest LK ühendus on siiski tagatud ühendus


Tagatud ei ole midagi. Iga üle õhu ühendus on "kuni".


täpselt. Ka 5Ghz eeter ei ole kummist, eriti asustatud kohtades. Levikommi stiilis ühenduste ja 4G vahe on selles, et viimase puhul on vähegi levivad sagedused kitsa ribaga ja üle müüdud, ning teenusepakkujal on tegelikult täiesti ükskõik, kuidas ja kas üldse midagi töötab.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.08.2018 22:08:19 vasta tsitaadiga

Tea kas selle teema mõju.. aga veel paar-kolm tundi tagasi oli ikaldus aga nüüdseks kiirused taastatud icon_smile.gif
Minu kriitika ei ole niivõrd tehnoloogia või pakettide kohta, kui just teeninduse kohta - kui annan klienditoele probleemist teada, siis ootaks lahendust võimalikult kiiresti, kasvõi tagasiside vormis, et nad probleemist teadlikud-tegelevad ja millal võiks saabuda lahendus. Muidu jääb selline veider mulje, saadad probleemi teavituse, läheb päev, teine, kolmas, neljaski.. kas keegi kirja üldse kätte sai..
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 22:14:00 vasta tsitaadiga

Tagatud oli wimax, sul oli personaalne sagedusriba ja kui sa seda ei kasutanud siis oli see tühi. Levikom on nagu 4g kus ühes laias ribas leitakse igale kasutajale vastavalt parimale levile kitsaid ribajuppe ja kui sina seda ei kasuta ei jää see sind ootama vaid on ühises potis kõigile kasutada. Nii kaua kui vaba ruumi on võib ühendust müüa kui garanteeritud kiirust.

Ja miks mulle ei meeldi selle kaudu telepildi müümine, see võtab kenasti mahtu, sama striimi saadetakse korraga mitmele kliendile seda igaühe jaoks duubeldades sealsamas piiratud sagedusribas, sellel on tippaeg kus tullakse koju, läheb telekas käima kas keegi seda vaatab või ei vaata. Ma pean seda pillavaks ressursikasutuseks ja ei anna oma panust sellesse. DVB-T taga pole vahet kas sul on korraga 1 või 100 000 vaatajat, mast ei saa umbe minna.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.08.2018 00:51:41 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Maldur kirjutas:
sest LK ühendus on siiski tagatud ühendus


Tagatud ei ole midagi. Iga üle õhu ühendus on "kuni".


Ma poleks nende klient kui ma ei saaks kätte seda kiirust mida ma lepingu kohaselt olen kokku leppinud. Kui kiirus on väiksem, on see viga ja tehnik tegeleb sellega, õnneks ma ei pea teda kuigi tihti kiusama sellega (sel aastal olen küsinud kahel korral võrgu staatuse kohta). Need mõned olukorrad mis on aset leidnud, on olnud nn "force majore" - kui äike häirib tugivõrku vms. Ma julgen väita et elektrivõrgu häired samas piirkonnas on sagedasemad, seega pole mul põhjust toriseda, hoopis vastupidi.
Niisiis, ma ei tea kuidas teistele, kuid mulle on LK taganud kiirused (minu lepingus pole ka sõna "kuni" käesolevast kontektist lähtudes). Enne seda F4G opekas suutis organiseerida efektiivselt ainult arveid, muus osas vastas olukorra kirjeldus netmasteri öeldule.

Mis puutub põhimõttelisse mittemeeldivusse telepildi IP võrgu kaudu müümise puhul, siis ma ütlen lihtsalt - igaühele oma. Mulle teenus sobib, minu asukohas keegi teine parema eest ei soovi raha saada.
Sati pealt on paljudki kanalid selliselt tasulised, et neid kas ei müüda siia või on need arutult kallid, antennilevis aga on piirkondlikud olud ebasoodsad HD levi jaoks ja mul puudub õigus langetada sisse kilomeetrites siht masti suunal et levi oleks ok. Samuti ei hakka ma ehitama masti kõrgusega üle 30m et mingi põhimõtteline bitikallistamine võimalik oleks. Jäägu see luksus teistele icon_smile.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 22.08.2018 08:04:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui kiirus on väiksem, on see viga ja tehnik tegeleb sellega


niikaua, kuni sa masti taga sisuliselt üksi oled, on elu muidugi lill ja kui sulle tundub ühendus garanteeritud kiirusega olevat, on sul lihtsalt vedanud. Paraku ei pruugi selline äri kuigi jätkusuutlik olla. Eriti tingimustes, kus isiklik taristu sisuliselt puudub ja kõike (maste, kiude, jne.) tuleb konkurentide käest rentida. Eks sa küsi järgmine kord tehniku käest, kui palju ja kui kaua Levikom sellele projektile peale maksab.

Ükski piiratud ressursi peal toimiv teenus ei saa olla lõpmatuseni garanteeritud kiirusega. Füüsikaliselt ei erine 2,6Ghz 4G ja Levikomi ühendus kuigi palju. Vahe on lihtsalt ärimudelis ja mahtudes. On naiivne arvata, et Levikom ei müüks võimalusel oma ühendusi lõhki ja kui see tehtud on, pole sagedusi kusagilt juurde võtta. Eriti veel sellises sagedusalas, kus igaüks võib tulla ja läbustada palju tahes. Punkt.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 09:09:39 vasta tsitaadiga

Ma enam täpselt ei mäleta, aga lepingus kuskil oli ka punkt, et kuni 90% paketi nominaalkiirustest on garanteeritud. Ma ei oleks LK klient, kui nad mulle ei suudaks reaalselt tagada paketi kiirusi. Garanteeritud kiirust saan ma lilladelt üle vase ADSL 12/1 nime all kui vaja.

Igatahes, mis puudutab LK klienditeeninduse reageerimisaega, siis selles osas on tõesti arenguruumi, praegu on see E-R 9-18 toimiv ja jääb mulje, et kui reede õhtul kell 19 miskit vaja, siis oled oma vajadusega üksi kuni esmaspäeva hommikuni ja ilmselt kaob probleem juba selle aja jooksul. Sarnaneb meie riigi eriarstiabi kättesaadavusele. Samas positiivse külje pealt on see vastus, mis sealt poolt tuleb, asjalik ja põhjalik.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 22.08.2018 09:35:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma enam täpselt ei mäleta, aga lepingus kuskil oli ka punkt, et kuni 90% paketi nominaalkiirustest on garanteeritud.


ei ole seal sellist punkti. Seda ei julge isegi Telia oma optika otsas erakliendile lubada.
Küll aga on üldtingimustes lause:

Teenuse tegelik kiirus konkreetsel Teenuse kasutushetkel sõltub Ühenduspunkti tehnilistest võimalustest, Kliendi poolt kasutatavatest Seadmetest ja samaaegselt Ühenduspunktis kasutatavatest muudest teenusest.

see on ka ainuke koht, kus räägitakse tegelikust ühenduskiirusest suvalisel ajahetkel. Sõnastus on muidugi huvitav, kuna seal pole mainitud "teisi kliente".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nicko
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 10:01:39 vasta tsitaadiga

Kui mul Levikomi tehnik paigaldamas käis, siis ma küsisin kuidas on lood klientide arvuga tugijaama piires. Ütles et MikroTik seadmetega võetakse kuni 20 klienti ühe sektori kohta ja Ubiquiti seadmetega rohkem (vist kuni 30 klienti kui ma õigesti mäletan)
Juuli lõpus oli 5 klienti selle sektori küljes kuhu minu ühendus tehti.
Ma ei tea muidugi mis siis saab kui see 20 klienti täis saab ja soovijaid on veel icon_smile.gif Kas pannakse lisaks teised seadmed ja võetakse mingi muu sagedus või ei võetagi uusi kliente sinna piirkonda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 22.08.2018 10:14:52 vasta tsitaadiga

On rumal arvata, et see tugijaama klientide esialgne jaotus jääb ka nii edaspidi. Kui piisav kliendibaas on loodud, hakkavad kõik ettevõtted muutuma lüpsimasinateks. Näiteid saab leida igaüks ise.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 10:16:58 vasta tsitaadiga

Nicko kirjutas:
Ma ei tea muidugi mis siis saab kui see 20 klienti täis saab ja soovijaid on veel.

Pannakse süüdimatult juurde, raha ei haise.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.08.2018 11:21:06 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Kui kiirus on väiksem, on see viga ja tehnik tegeleb sellega


1) niikaua, kuni sa masti taga sisuliselt üksi oled, on elu muidugi lill ja kui sulle tundub ühendus garanteeritud kiirusega olevat, on sul lihtsalt vedanud.
---
2) Eks sa küsi järgmine kord tehniku käest, kui palju ja kui kaua Levikom sellele projektile peale maksab.
---
3) Ükski piiratud ressursi peal toimiv teenus ei saa olla lõpmatuseni garanteeritud kiirusega.
---
4) On naiivne arvata, et Levikom ei müüks võimalusel oma ühendusi lõhki ja kui see tehtud on, pole sagedusi kusagilt juurde võtta.


(1) Ma juhtumisi tean, palju meid konkreetse masti taga on, nii et üksi ma ei ole, kuid õnneks tõesti suur see arv ka pole. Lucky me...

(2) Ma arvan netmasterit teadvat suurepäraselt et jutud pealemaksmisest liigituvad teiste rahakoti lugemiseks - see mind ei huvita hetkeni kuni teenus muutub tagamatuks, sest makstakse teenuse eest, mitte selle puudumise eest. Mind ei ole nende palgalehel, seega ei pea mind ka huvitama nende äriotsuste tagamaad.

(3) Kuulake nüüd ennast, seltsimehed! Mingi lõpmatuseni garanteeritud teenus? Miks lõpmatuseni? Eesti rahvaarv teatavasti on küll muutuv kuid siiski lõplik ja seetõttu on piirkondlikud elanike/leibkondade arvud teada, millest ka prognoositakse mahtude vajadused seoses pakutavate pakettidega. Prognoosimatu kasutajate kasv saab toimuda ainult mobiilside valdkonnas, sedagi vaid juhul kui Vahemere laevad hakkavad ühesuunalisi kruisireise Eestisse tegema - need ülevahemerelased nimelt näivad olema varustatud väga heade nutitelefonidega icon_confused.gif .

(4) Mul puudub võimalus faktidele viidata, seega ei saa jah/ei stiilis seda kommenteerida. Ei välista seda muidugi, ka optikat saab üle müüa nii et asetaksin selle küsimuse hoopis teise rakursi alla, et millal ülemüümine hakkab kliendi teenuseid häirima...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.08.2018 12:09:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Nicko kirjutas:
Ma ei tea muidugi mis siis saab kui see 20 klienti täis saab ja soovijaid on veel.

Pannakse süüdimatult juurde, raha ei haise.
 
võimalik aga võibolla ka mitte eks elu näitab, siiani ju koguaeg pidanud teenusepakkujaid vahetama, kui probleemid tekivad, selles mõttes juba harjunud ja võtan teemat maru rahulikult icon_smile.gif
Hetkel on minu jaoks Levikom parim, nii teenus-raha suhtes, kui teenuse kvaliteedi suhtes (interneti kiiruse stabiilsus, telekanalite arv).
Kui enne Levikomi oli Telia äriinternet 20/10 (36€) ja telekanalid oli M-ZoomTV (nüüdseks ümbernimetatud "Elisa Klassik üle õhu") ~20 kanalit (15€) ehk kokku internet+TV= 51€
siis Levikomilt saan interneti 30/10 + telekanalid TV Priima ~50 kanalit internet+TV=35€
kus interneti ping on parem, kiirus kolmandiku kõrgem, telekanaleid poole rohkem ning telepildi kvaliteet zoomTV-ga võrreldamatult parem - minu jaoks väga hea diil, ei mäletagi viimasest kümnendist sellist pakkumist, kus kvaliteet sedasi hüppeliselt oleks paranenud ja maksaks vähem kui eelmine icon_biggrin.gif

Antud võrdlusest jätsin välja seadmete maksumuse osa, mis Levikomi diili ilu natuke kärbib, mul läks antenn/vastuvõtja+ruuter+2 digiboksi+paigaldus maksma ~400€ (seadmete kohe välja ostmisega). Seadmed renti võttes tähendanuks sirka 2 aasta pärast hakkab seadmetele peale maksmine - aastad kipuvad vananedes kuidagi aina kiiremini mööduma icon_smile.gif

Kui teenuses algavad pidevad probleemid, siis teen nii nagu seni olen teinud, võtan teiste pakkujat-operaatorite proovi SIM-id, testin ära ja teen selle hetke parima valiku, kuni mõne aja pärast kõik taas kordub. Tuleb olla avatud suhtumisega, see kui mõne operaatori teenusega olid 4 aastat tagasi ikaldus ja ei tahaks nendega tegemist teha, siis tasub ikkagi alati testiks uuesti proovida, sest turuosalised lisaks uute tehnoloogiate kasutuselevõtule parandavad ka oma levi ja võrku pidevalt ja just minu mastis võib olla toimunud muutus paremuse suunas.
See on see üle õhu teema, kui kaablit ei ole valikus, siis on see omamoodi paratamatus, kus võib ikalduste üle vinguda, aga see ei aita edasi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 13:51:14 vasta tsitaadiga

Ostsid täishinnaga või 2 aastase lepinguga? Mul läks antenn+paigaldus 50 icon_rolleyes.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 14:22:59 vasta tsitaadiga

Loomulikult on ka LK'il võimalus üle müüa. Minu suhtumine on, et olen 2 aastat klient ära (tähtajaline leping 2020 kevadeni), siis vaatan võimalikke variante uuesti. Võimalik, et selleks ajaks on ka lillad oma optikaotsaga mulle tuppa trüginud. Minul läks paigaldus ise 58eur, kõiki seadmeid rendin.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 22.08.2018 15:06:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma arvan netmasterit teadvat suurepäraselt et jutud pealemaksmisest liigituvad teiste rahakoti lugemiseks


see "raha lugemine" oli siinkohal välja toodud selles kontekstis, et mõnele kliendile suudab igaüks garanteeritud teenust pakkuda, või näiteks gigase ühenduse koju tuua, kuid see ei ole pikas perspektiivis kuigi jätkusuutlik tegevus. Selleks, et Levikom üleriigilise raadiovõrgu nullist üles ehitaks ja 10a. pärast veel pildil oleks, peaks igas mastis olema palju rohkem kliente, kui garanteeritud teenuse maksimum on. Ma saan aru küll, et sind, kui ühepäeva liblikat, see hetkel ei huvita, aga sellegi poolest, ei ole päris korrektne öelda, et 5Ghz raadiovõrgus saab konkuretsivõimeliste hindadega, igaühele garanteeritud teenust müüa. Saab muidugi, aga üksikutele ja suhteliselt lühiajaliselt. Täpselt niikaua, kuni raha otsa saab. Samas muidugi, neile kellel on õnn elada õiges kohas, on see teenus täna oluliselt parem, kui F4G näiteks. Ju näeb, kauaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.08.2018 16:09:24 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ostsid täishinnaga või 2 aastase lepinguga? Mul läks antenn+paigaldus 50 icon_rolleyes.gif

Võtsin täishinnaga, ma olen juba mõnda aega mobiilsides-interneti teemades loobunud igasugu tähtajalistest lepingutest, jätan endale vabaduse probleemide tekkides ilma vaidluse-närvikuluta päeva pealt välja astuda - ju see vabadus ei ole tule tasuta icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 22.08.2018 22:15:38 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
tsitaat:
Ma arvan netmasterit teadvat suurepäraselt et jutud pealemaksmisest liigituvad teiste rahakoti lugemiseks


Ma saan aru küll, et sind, kui ühepäeva liblikat, see hetkel ei huvita, aga sellegi poolest, ei ole päris korrektne öelda, et 5Ghz raadiovõrgus saab konkuretsivõimeliste hindadega, igaühele garanteeritud teenust müüa.


Kuna netmaster nimetult mind tsiteerida võttis ning suisa "ühepäeva liblikaks" oskab pidada, siis märgin et mina pole ei korrektselt ega ebakorrektselt teinud üldistust mingi raadiovõrgu konkurentsivõimeliste hindadega garanteeritud teenuste müügi kohta.

Ütlesin:
Maldur kirjutas:
Niisiis, ma ei tea kuidas teistele, kuid mulle on LK taganud kiirused
ja nii ongi. Ärge pookige mulle mingeid üldistusi nagu oleks mina need teinud.
Minu lugupidamine netmasteri kui spetsialisti suhtes ulatus aega kus netmaster harjutas võrkude ülemüümist Edimax 11B purkidega, kuid niisugused suhtumised panevad mind küll sügavalt ohkama.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 25.08.2018 12:20:21 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
A.S. kirjutas:
Nicko kirjutas:
Ma ei tea muidugi mis siis saab kui see 20 klienti täis saab ja soovijaid on veel.

Pannakse süüdimatult juurde, raha ei haise.
 
Levikomilt saan interneti 30/10 + telekanalid TV Priima ~50 kanalit internet+TV=35€
kus interneti ping on parem, kiirus kolmandiku kõrgem, telekanaleid poole rohkem ning telepildi kvaliteet zoomTV-ga võrreldamatult parem - minu jaoks väga hea diil, ei mäletagi viimasest kümnendist sellist pakkumist, kus kvaliteet sedasi hüppeliselt oleks paranenud ja maksaks vähem kui eelmine icon_biggrin.gif


Endal sarnane case. Kolisin ka Levikomi üle ja ka internet 30/10 + Priima TV kanalid = 35 eur/kuu. Sama raha eest pakkus mulle Telia 12/1 interneti + tv kanalid, kellega lõpuks sai leping lõpetatud icon_smile.gif
Kui Telia ei viitsi enda võrke uuendada, siis neil ei saa olla ka kahju klientidest, kes minema lähevad icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 25.08.2018 17:26:31 vasta tsitaadiga

Kõiki kliente ei veetagi endaga kaasa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.08.2018 00:08:20 vasta tsitaadiga

Neid kes arveid maksavad, ju ikka võiks, või mis?
Või on suurfirmad ka hakanud tegema selektsioone mingil kummalisel meeldivuse/meelsuse alusel, et kes kõlbab kliendiks ja kes mitte...?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.