Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.01.2017 20:30:12 vasta tsitaadiga

Margus, mida sa sest kinnitad niiväga? prose socketisse, ihs peale, klamber kinni ja ongi kinnitatud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 02.01.2017 20:31:42 vasta tsitaadiga

Ma tean seda ,et nii saab. Eks ma pane ilma kinnitamata.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 02.01.2017 21:53:11 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kas see ikka mitte ei olene jahutusest? aga noh, kui me räägime sedavõrd custom ja hardcore ettevõtmisest nagu seda on ihs removal siis mis teema see jahutuse kinnituse kompunn siinjuures üleüldse on? kukesupp
oleneb. delid ise ei ole sisuliselt ju custom hardcore, väga lihtne ettevõtmine.

jahutuse kinnituse kompunn on oluliselt rohkem custom. mul on ekwb ja noctua jahutused, mille kinnitussüsteemid on meeldivalt lollikindlad, ehk siis delid prose puhul pole nendega midagi peale hakata. päris samkompunni ei tahaks ja korralikumalt tegemiseks puuduvad viitsimine ja oskused-töövahendid. miks ei võiks mõni tootja naked skylake kinnitusi teha raisk... ekwb-l on ivy jaoks olemas (ja haswell on sama kõrge). skylake on madalam.

aquacomputer teeb skylake jaoks shimi/spacerit ka: https://shop.aquacomputer.de/index.php?cPath=117_2682&XTCsid=ns6m82b78tsgothvu97jndfaquq78bcn
(huvitav, enne oli minu arust neil vanemate jaoks ka aga nüüd siis vist enam mitte)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 23:20:43 vasta tsitaadiga

"selliselt tehes on ihs ja kivi vaheline termoisolatsioon kõige minimaalsem"

vale! kõige minimaalsem iso on jahutuse otse kivile paigaldades. muidugi eks siis tuleb jälgida, et oleks vastava tallaga jahuti ka.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 23:34:08 vasta tsitaadiga

Ehh...milleks teile üldse eraldi jahutus...pange kohe pool kilo vedelmetalli... thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.01.2017 00:35:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"selliselt tehes on ihs ja kivi vaheline termoisolatsioon kõige minimaalsem"

vale! kõige minimaalsem iso on jahutuse otse kivile paigaldades. muidugi eks siis tuleb jälgida, et oleks vastava tallaga jahuti ka.
kehtib ainult siis, kui sul äärmiselt täpsed mõõtevahendid ja oskused ning võiamlus cnc'ga kinnitused toota. vastasel juhul lõhud kivi või ei saa piisavalt head kontakti ja tempid veelgi kehvemad, eeldusel klemmid üldse tööle saamiseks kontakti saavutavad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 03.01.2017 01:17:55 vasta tsitaadiga

Hea teema. Endal ka 4790K, Gigabyte plaat ja H110 jahutus. Juba tükimat aega valmistun tööks, aga...

Kui IHS ära siis loomulikult jahutuse tald otse core'le, muidu tundub asi natuke mõttetu olema. 2 kihti termopastat ja mingi metall (mis sest, et vask) veel vahel,
ei kõla just meeldivalt.
Praegu OC 4,6GHz peal ja rohkem kuidagi ei anna, läheb liiga kuumaks, kruti pinget kuidas tahad. Ka 90 kraadi olen näinud.
Pealegi on 1 core miskipärast teistest järjekindlalt 10 kraadi madalama temp'ga. Kas äkki sellest, et IHS viltu peale pressitud?

Pole seni asja ette võtnud, sest midagi tuleb välja mõelda "surveklambri" alla, praegu ju toetub see IHS servadele. Millimeeter või nii.
Teiseks, jahuti tald kuuldavasti ei ulatu core'ni, jääb vist klamber segama.

Veel üks huvitav tähelepanek. Kui core ise läheb 90 kraadini, aga H110 radikas üle 40 kraadi ei lähe kunagi. Mis sellest järeldada võiks?
Eriliselt vilets termokontakt? Hädine pump? (praegu on AS5 talla ja prose vahel)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 03.01.2017 01:25:39 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Hea teema. Endal ka 4790K, Gigabyte plaat ja H110 jahutus. Juba tükimat aega valmistun tööks, aga...

Kui IHS ära siis loomulikult jahutuse tald otse core'le, muidu tundub asi natuke mõttetu olema. 2 kihti termopastat ja mingi metall (mis sest, et vask) veel vahel,
ei kõla just meeldivalt.
Praegu OC 4,6GHz peal ja rohkem kuidagi ei anna, läheb liiga kuumaks, kruti pinget kuidas tahad. Ka 90 kraadi olen näinud.
Pealegi on 1 core miskipärast teistest järjekindlalt 10 kraadi madalama temp'ga. Kas äkki sellest, et IHS viltu peale pressitud?

Pole seni asja ette võtnud, sest midagi tuleb välja mõelda "surveklambri" alla, praegu ju toetub see IHS servadele. Millimeeter või nii.
Teiseks, jahuti tald kuuldavasti ei ulatu core'ni, jääb vist klamber segama.

Veel üks huvitav tähelepanek. Kui core ise läheb 90 kraadini, aga H110 radikas üle 40 kraadi ei lähe kunagi. Mis sellest järeldada võiks?
Eriliselt vilets termokontakt? Hädine pump? (praegu on AS5 talla ja prose vahel)


prose waterblockis võib ka õhumull olla. Ma eeldan, et mõtled liquid tempi mitte radika tempi ikka. 90 kraadist tempi oma krakenil nägin ma heavy stresstesti ja 1.45ish voldi (6700k) juures ja minu mäletamist mööda oli liquid temp ikka 50+ kandis. Muidugi kui corede temperatuuri vahe väga suur on, siis peaks delid küll aitama.
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 03.01.2017 01:57:46 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:

prose waterblockis võib ka õhumull olla. Ma eeldan, et mõtled liquid tempi mitte radika tempi ikka. 90 kraadist tempi oma krakenil nägin ma heavy stresstesti ja 1.45ish voldi (6700k) juures ja minu mäletamist mööda oli liquid temp ikka 50+ kandis. Muidugi kui corede temperatuuri vahe väga suur on, siis peaks delid küll aitama.

Mõtlen radika temp'i. Auto vesijahutus võrdluseks: vedeliku temp on 100 kraadi ja radikas nii, et katsuda ei saa. Siin on prose 90 kraadi ja radikas ainult soe. Midagi on valesti.. icon_cool.gif

Foorumeid lugedes enamus justkui kardab naked core peale talda panna. Et äkki ei saa otse ja äkki mõraneb. Ometi mu ühel 10 aastat vanal läpakal on täpselt samamoodi juba algselt, ei mingit IHS-i.
Pole ju H110 jahutustald eriline raskus, nagu korralik õhkjahutus seda oleks.

Pinge 1,27V @ 4,6GHz, ambient 23C, 3 lisaventikat ja juba idle temp on 39C, CPU koormus üsna nullis. Pastat kordi vahetatud.
Midagi peab ette võtma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.01.2017 07:20:57 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Pealegi on 1 core miskipärast teistest järjekindlalt 10 kraadi madalama temp'ga. Kas äkki sellest, et IHS viltu peale pressitud?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 03.01.2017 10:14:32 vasta tsitaadiga

seb kirjutas:
Hea teema. Endal ka 4790K, Gigabyte plaat ja H110 jahutus. Juba tükimat aega valmistun tööks, aga...

Kui IHS ära siis loomulikult jahutuse tald otse core'le, muidu tundub asi natuke mõttetu olema. 2 kihti termopastat ja mingi metall (mis sest, et vask) veel vahel,
ei kõla just meeldivalt.
Praegu OC 4,6GHz peal ja rohkem kuidagi ei anna, läheb liiga kuumaks, kruti pinget kuidas tahad. Ka 90 kraadi olen näinud.
Pealegi on 1 core miskipärast teistest järjekindlalt 10 kraadi madalama temp'ga. Kas äkki sellest, et IHS viltu peale pressitud?


ilmselt IHS kehvasti peal endal sama prbleem. Mul oli vesijahutus kuid sellest suurt polnud tolku siis istungi noctua cooleriga õhu otsas mis jahutab paremini kui vesi seda suutis. Kuna arvuti töötab 24/7 siis see vesijahutus ei pidanud vastu ja et kremplit mitte manalasse saata läksin õhupeale tagasi nii turvalisem.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 11:04:52 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Wiltz kirjutas:
"selliselt tehes on ihs ja kivi vaheline termoisolatsioon kõige minimaalsem"

vale! kõige minimaalsem iso on jahutuse otse kivile paigaldades. muidugi eks siis tuleb jälgida, et oleks vastava tallaga jahuti ka.
kehtib ainult siis, kui sul äärmiselt täpsed mõõtevahendid ja oskused ning võiamlus cnc'ga kinnitused toota. vastasel juhul lõhud kivi või ei saa piisavalt head kontakti ja tempid veelgi kehvemad, eeldusel klemmid üldse tööle saamiseks kontakti saavutavad.


Kinnitaks üle, et justtäpselt nii see on. High end jahutustega on täpselt arvestatud, et IHS on prosel ikka peal ja kui see vahelt läind siis ei saavuta jahutus enam õiget kontakti kiviga - kas need iselukustuvad kruvid lukustuvad ennem kui korralikult tald kivivastas või siis klambritega tekitab üht äärt ennem pingesse tõmmates võimaluse, et tald murrab kivi servast killu ära. Väiksem probleem on ilmselt sellise kinnitusega kus keerad ise neljast nurgast kruvi ja niikaua kuni ise julged või tunnetad, et aitab küll - nii on võimalik risti kordamööda liikudes keerata kõik järjepanu mõõduka pinge alla ja siis jahh ei juhtu midagi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 03.01.2017 11:29:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
miks ei võiks mõni tootja naked skylake kinnitusi teha raisk... ekwb-l on ivy jaoks olemas (ja haswell on sama kõrge). skylake on madalam.
küsisin ekwb käest, nad ütlesid, et põhjus skylake kiti mittetegemise taga on skylake õhuke pcb.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 11:50:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif targad mehed, õppind riistad olete siin thumbs_up.gif no ma vaidlema ei hakka, aga kui mitu kivi ma siis ära murdnud olen, tarkpead?

high end või mitte high end (mis see high end kivi üldse on?), kivi kontakt jahutusega on ALATI parem kui nende vahel on mitte kaks kihti mingit möginat, vaid üks kiht. problem tekiks siis kui jahutus on direct pipe ja kivi on piisavalt väike, et direct pipe connection on kivil otse vaid osade piipudega. samas ega kõik jahutused ei ole direct pipe põhimõttel.

aga nagu ma ennist ütlesin, hardcore custom värk see ihs remove ja otsene paigaldas. nii et jah, on riskid...kivi murdmine ja muud asjad, mille peale tuleb reaalselt mõelda, enne kui teed thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 12:18:21 vasta tsitaadiga

Wiltz, kuipaljusi Haswelle/skylake'i sa deliddind ja direct mountind siis oled? Uba ongi selles, et kui niipalju mässama hakata siis ilmselgelt kasutatakse ka ässa kuulerit ja nagu ütlesin siis ässad kuulerid täna lukustavad ise oma kruvid üheltmaalt ära mitte ei käi enam tunde järgi keeramist. Kui IHS lännu siis jääb kuuler ligadi logadi.

Enivei mingihetk viitsin siis profülaktilises mõttes proovin kas H110 kruvib ennast die vastu ilusti kinni kui IHS enam vahel pole.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 12:31:35 vasta tsitaadiga

kas mingi vaskplaat ei aita logisemise vastu?
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1708 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1216
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 03.01.2017 12:34:36 vasta tsitaadiga

Hakkama sain. IHS pealt ära ja H110 tald otse core'le.

Proovisin ka IHS-ga, lihvisin seda õige veidi madalamaks (põhimõtteliselt ainult nikli kiht maha), et äkki ei ulatugi core'ni.
Ei aidanud, kõik oli täpselt sama nagu enne. Proovisin siis teist pastat (tundmatu, hele, hõbedane), ei miskit.

Nagu arvasingi, ilma IHS'ta jäi talla ja core'i vahe umbes 1mm, prose kinnitusklamber segas. Keerasin klambri küljest, viisin tagumised
kinnitusmutrid samuti 1mm plaadist kaugemale (et vedrude surve jääks samaks) ja siis ettevaatlikult tald peale. Võimalikult ühtlaselt 4 kruvi kinni.
Ühesõnaga tald ise surus proset vastu kontakte. Kas just sama tugevalt nagu klamber, ei oska öelda.

Esimesel käivitusel oli kõik hea, aga core1 teistest umbes 12C kuumem. Samas see core3, mis enne oli tunduvalt jahedam,
käitus seekord korralikult. Nüüd sai mängida kinnituskruvidega, Prime95 tööle ja pool tiiru üht, siis teist. Lõpuks õnnestus
core'id saada ca 6C ühtlaseks.

Üldist temp. võitu on praegu raske öelda, AS5 mida kasutasin, ilmselt vana ja veidi kuivanud. Eks hiljem parema otsin.
Praegu umbes 8...10C läks üldiselt jahedamaks. 80C on näha, aga seekord juba 4,7GHz juures. Ilmselgelt on pasta liiga paks.

Kokkuvõttes: kuna ränikristall on suhteliselt kitsas, siis on talda kehv paika saada, aga tehtav, kui julgust jätkub icon_smile.gif

edit: idle on nüüd 4,7GHz-ga 30-32C, enne oli 40C ringis.


viimati muutis seb 03.01.2017 12:56:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 03.01.2017 12:35:54 vasta tsitaadiga

CLU'ga ei proovinud?
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 03.01.2017 12:38:30 vasta tsitaadiga

Milleks, IHS-i materjale pole iseenesest kehva, lihtsalt kontakt IHS-i ja core vahel on mingi laga.
Kui see asendada siis on kõik korras.
Kui mingit udupeent asja teha ja seda 1c veel tagaajada siis võib sinna mõelda igast asju, mis on head soojusjuhid, kuid see on IMO mõttetu.

Ma ei näinud mitteühelgi prosel pointi IHS ära jätta.
Esteetika huvides kui lahti võtad või CPU edasi müüd, panin IHS-i silokooniga kinni tagasi.

Õhtul üks selline i5-s peaks jõudma müüki koos ülejäänud kupatusega. Aseme ITX pill, mis ootab 7700K-d.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seb
HV vaatleja

liitunud: 08.09.2006




sõnum 03.01.2017 12:52:02 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:
CLU'ga ei proovinud?

CLU oleks kindlasti parem, aga see tuleb poest enne ära tuua icon_smile.gif
Las natuke settib see AS5, vedrud vajutavad ta ehk õhemaks, tald on siiski päris karmilt peal.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 12:58:33 vasta tsitaadiga

Wäntwöll, kordan veel viiekümnendat korda - SELLEKS ET MITTE PLÖGISTADA 2 korda, kui saab asja tehtud ühe korraga! paari kraadi taga ajamine on see kõik siin nagunii, keegi pole öelnud, et iga vant peaks tegelema ihs delidiga kuna siis on palju parem niisama browserit jooksutada ja lahe olla

seb, well done, nii see värk käibki thumbs_up.gif midugi kiu juba siis võiksid tõesti proovida as'i vedela metalliga asendada.


Auron, ma ei ole 5+ aastat tegelenud isegi klokkimisega enam. Aga mis suur muutus ränis siis vahepeal toimunud on, nüüd on struktuuriliselt nõrgem? Äss kuuler kindlasti, aga äss kuuler ei ole äss mitte selle pärast mis pagana moodi tema kruvid lukustuvad icon_confused.gif ja IGA kuuleri kinnituse saab vähegi asjalik modija kerge vaevaga ringi teha, ükskõik mismoodi. mina kirjeldasin enne seda, mismoodi mina neid ümber tegin. võibolla pole ideaalne variant aga väldib murdumist ning tekitab vajadusel väga tugeva surujõu täpselt keskpunkti.
viimati kui ise jaurasin kasutasin üldse vesijahutusi ainult, seega läks veeplokk prose peale ning seal oligi see optimaalne soojust ära kandev ala täpselt selle kivi suuruse pinna peal.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.01.2017 15:54:57 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Mul oli vesijahutus kuid sellest suurt polnud tolku siis istungi noctua cooleriga õhu otsas mis jahutab paremini kui vesi seda suutis.


Järelikult oli sitt vesi. icon_rolleyes.gif

Kui ma kunagi ammu oma esimese vesijahutuse ostsin üle 10 aasta tagasi, siis arvasin ka et vesi ongi sitt ja olles ärritunud sellepärast, siis sai liigse pingega prose maha tapetud. icon_smile.gif Aga mida tahta radikast, millele läheb max 80cm vent, hydor l20 pumbast ja innovateki plokist. Loll olin. Radikas ei ole kunagi liiga suur. icon_lol.gif

Ideaalne veeplokk ilma ihs-ita s939 prose jooksutamiseks oli alphacool nexxxos xp.(mitte see nexxxos xp mis hetkel saada on) Sellel oligi niimoodi, et panid ploki peale ja klambrid paika ja keskel oli kruvi mida hakkasid pingutama. Nii et surve prosele tuli otse keskelt. Ei olnud vaja core nurkade pärast muretseda.
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2017 17:05:12 vasta tsitaadiga

kurat 80cm vent on siiski üsna hiiglaslik...aga võib juhtuda, et mõtlesid 8cm'i icon_biggrin.gif

igatahes toimis vesi korralikult paigaldatuna jah paremini kui misiganes õhk. küss minu jaoks oli mingil hetkel pigem selles, et kas on mul seda vaja kui prosede heat output oli juba kuidagi väga väikseks jäänud ja isegi võimsa 4 tuumalise sai passiivis ära jahutada üsna odava hiitpiibuga. mäletan umbkaudu selliseid numbreid, et idel vs. load temp diff oli prosel a'la 10 kraadi max, ja reaalse kasutuse ehk mitte 100% pideva loadi puhul veelgi vähem.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 03.01.2017 17:11:08 vasta tsitaadiga

Natuke OT ma käisin võtsin poest ühe süstla CLU'd ja asendasin oma msi 670 ref kaardil oleva pasta sellega. 50% fanspeedi juures langes temp 13 kraadi, ehk siis full loadis heaven benchmarkis jäi Temp 73 juurde ja 50% juures on ka fan noise talutav. Prosele panen kindlasti seda nüüd icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.01.2017 17:16:18 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kurat 80cm vent on siiski üsna hiiglaslik...aga võib juhtuda, et mõtlesid 8cm'i icon_biggrin.gif


Sul õigus, 80mm oli siiski. icon_lol.gif

Kui kunagi oma vesijahutuse jupid kätte saan, siis panen ka vastavasse teemasse temperatuuri erinevused Bequiet Dark Rock Pro 3-ga. Ootan vähemalt 10c langust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 230 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.