Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Praktilinetöö "Arvuti lauas" [Built-in PC desk] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 23.12.2016 12:11:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis asi on perfilaud?

Värdtõlge, nimetatakse erinevalt: pc open case, test bench , DIY , jne.
Soovitaks sul lihtsalt vaadata kuidas nänn paigaldatud/kinnitatud on. Mida rohkem kama omavahel liikumatult kokku sobitada/kinnitada suudad seda vähem on hädasid pistikute liigutamisest ja omavahel liikuvate arvutiosade kaabli pikkuse hädasid.
Spoiler Spoiler Spoiler

Lian Li toodab ka nn "computer desk" lahendusi, ehk on piltidelt midagi kõrva taha panna:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks veel: kuna puidu soojajuhtivus on kehvem kui metallil siis pead tavalisest rohkem tähelepanu pöörama jahutusele. Plekist kolakas töötab sisuliselt juba ise jahutusradikana, puidu puhul nii pole. Esitluse tarvis soovitan ventikatele grillid ette kruvida (samas vältimatult vajalik pole: kui mõni läheb näppupidi torkima siis saab karistatud).
Ssd ma kruttisin emaplaadi põhjapleki külge (teisele poole)- puurisin kaks auku diagonaalis kinnitamiseks ja teema sai lahendatud. Storage jaoks võta ikka ainult üks hdd, vähem mäkerdamist. Neid on saadaval misiganes suurusega sul peaks vaja olema.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 23.12.2016 18:26:04 vasta tsitaadiga

laurx, ja jah, täpselt, seal rohelises majas. Näitasin seal oma 3D mudelit ja mees oli vaimustuses ning valmis toetama. Kohe andis neid riserid ja pakkus seal CPU LEDe ja nuppe ning värki. Pealegi saan toetada väike ettevõtet ning lubasin ka firma logo panna oma viimase täispika video lõppu.

korsten, need on väga head lingid. Väga hea idee ühendada ilma kestata "korpus". Ideid oli palju ja isegi üks laud, mis täitsa meeldis - see DK-04 lian-li lehelt. Ikka jube krõbedad hinnad seal. HDD-ga on mul juba praegu see teema, et mul on hetkel juba 3 HDD. Üks on pea täielikult Steami valduses, teine on video ja fototöölus ning kolmas SSD on puhtalt windowsi ja Program Filesi jaoks. Ühte väga suurt ketast ei soovi, kui peaks vint minema, siis on kõik läinud.

Soojuse koha pealt sai selle pärast 12mm vineer vaadatud, et ongi parajalt seal vahepeal - 6/9 mm oleks liiga õhuke jäänud ning 16 on juba jäme. Jahutusega on nii, et plaan on sisse panna 5 ventilaatorit, kummasegi äärde kaks (120mm ja 80mm) ja põhja alla üks suur 140mm ning Thermaltake controller mille on veel eraldi temperatuuri andur. Need ventilaatorid paneks kõik sisse puhuma. Kui videost märkasid (thumbnail samuti) siis tagaluugi igast äärest on cm käima maad, seega loodan sundventilatsiooniga sealt sooja õhu välja suruda. Võib-olla pealis plaadile teen taha ca 5cm laiuse puur aukude seeria.

Spoiler Spoiler Spoiler


Samas see kasti osa mis jääb laua peale on mulle kasulik monitori alus. Kuigi arvatavasti monitorile tuleb universaalne desk monitor arm.

Hetke kõige suurem mure ongi, see hetke arvuti emaplaat + CPU jahutuse kõrgus on 16 cmm. See röövib lihtsalt nii palju ruumi. Eelmisel arvutil (inteli I-7 default jahutusega) arvuti võttis ainult 7 cm, koos videoga olek kõrgus 13 cm. The_Boss soovitas kasutada vesijahutust, kuid töö ja kooli kõrvalt ei sooviks igakuiselt panna kogu vaba raha kasti alla. Ja oleks varem teadnud, et AMD selline ahi on, nüüd alles jõuavad 9Gagi naljad AMD "ahjudest". icon_lol.gif

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2016 03:45:24 vasta tsitaadiga

Jälgin.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2016 12:49:58 vasta tsitaadiga

frosty911, kui sa oma asja tartus teeks, leiaks ma neid vasest juppe ka ilma logosid liputamata. samas tal võiks / peaks vanemat kraami olema.. ma küll mitte väga ammu käisin sealt tuttava arvuti kiirkohendamise jaoks mingeid asju otsimas aga tal polnud.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 24.12.2016 13:38:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetke kõige suurem mure ongi, see hetke arvuti emaplaat + CPU jahutuse kõrgus on 16 cmm. See röövib lihtsalt nii palju ruumi.

Mis soc jahutusega on tegu? Miks selline valik?
Jahutuse õhuvooluga on lugu selline, et jahe õhk peab jõudma sinna kuhu vaja, lihtsalt kasti servast läbi puhumine võib anda soovitust vähem tulemust. Tavaarvutusmasina juures üldiselt muresid ei teki, ektreempillide puhul tasub jälgida (ei olene jõudlusest, osa vanemast kraamist tarbib kehva jõudluse juures ka lolli moodi elektrit=toodab hulga soojsut mis on vaja kastist välja saada). Kui konfi kirja paned siis on lihtsam, ei pea kohvipaksu ja kristallkuuli pealt vaadates oletama.
laurx, mõtlesin korra variandile, et pakun frosty-le sahtlist nänni (juhul kui tal logistiliselt lihtne "sahvri juurde" liikuda on, see asub 40 km Raplast) ja nagunii olen Tartus baaslaagris. Ehk ühildab?
PS-in ehitajale.

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 24.12.2016 15:40:36 vasta tsitaadiga

laurx, Tartu on üks linn kuhu kunagi sooviks suunduda pikemas perspektiivis - kas siis elamise või õppimise pärast. Andrusel (rohelises majas) on vanu kaste seal lademetes, endal on kaks vanemat kasti, lisaks veel üks vana läpakas ja hetkel kasutuses on Thermaltake Level 10 GT Battle Edition kast.

korsten, Õhuga on selles suhtes hea, et kõik ventikad puhuvad sisse mis tekitab üle rõhu ja surub tagant välja. Lisaks on üks sein 6mm ühekordsest klaasist, mis on väga hea sooja juht. Teoorias nagu töötab, praktika on iseasi. Hetke seisuga, mis confi sisse panen oleks Gigbyte 990FXA-UD5 R5 emaplaat AM3+ socketiga, CPU AMD FX 8350; RAM 2x4 GB Ballistix 1866Mhz DDR3, GPU 1070 GTX Gigabyte Windforce Editon ja PSU InWin 800w Desert Fox Commander III. Kui GPU on siiani südame rahu taganud, siis CPU on küll täielik nuhtlus. Ostsin küll suure mõnusa radika (Xilence A402 Performance series) kuid ikka idles on ikka maksimum piirist 20-15 kraadi puudu (selle AMD Overdrive arvutuste järgi). Poest öeldi, et asi täiesti normaalne. Tegin Downclocki, kuid asi väga ei paranenud - temp läks alla küll, kuid jõudluses kaotasin jubedalt (Batman Arkham Knight), mõtelsin, et vahet pole. Lasen defaultis joosta, põleb läbi siis põleb. Läheb garantiisse!

Järgmise kuus sihiks, siis on osta ventilaatorid ja mälu juurde. Kui saan kasti sisu kokku ja liikuma, siis saan alustada ventilaatorite ning LED riba paigaldustega.

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 24.12.2016 17:04:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

See jahutus pole ja suurem asi kellamise teema. Kolm paari heatpipe on ainult..
Võid luurata siit Prolima (armageddon v megahalems), Noctua , Skythe vms käredama otsa jahutusi (AM-i kinnitustega) kui õhuga tahad maha jahutada. 15-16 cm kõrged kipuvad nood kõik olema (vihasemad).

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.12.2016 19:40:09 vasta tsitaadiga

korsten, ma lähen raplasse aastat vahetama. frosty911 peab siis ise mu juurest alu-metskülast läbi tulema ja nodi ära korjama.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 25.12.2016 18:57:59 vasta tsitaadiga

frosty911, klaas on väga halb soojusjuht ikka?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2016 19:14:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

frosty911, klaas on väga halb soojusjuht ikka?

londiste, kas sa küsid temalt seda?
jah, klaas on halb soojusjuht ning lisaks sellele kipub katki minema kui ühest otsast ainult soojendad.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2016 19:14:50 vasta tsitaadiga

Jälgin. Ootan huviga lõpptulemust.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 25.12.2016 19:51:44 vasta tsitaadiga

laurx, laiskus. ma ei viitsinud ta postist tsitaati lõikuda. see:
frosty911 kirjutas:
Lisaks on üks sein 6mm ühekordsest klaasist, mis on väga hea sooja juht. Teoorias nagu töötab, praktika on iseasi.
klaas on muidu jah päris hea soojusisolaator.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2016 19:54:15 vasta tsitaadiga

mina ei põeks selle sooja pärast seal. tal on nii piisavalt suur ruum seal kastis ning ilmselt piisab tuulutamiseks ühest 12/14 vendist sisse ja teisest välja..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 04.01.2017 22:07:25 vasta tsitaadiga

londiste, lähtusin klaasi loogigast, kuna tean et suured klaasmajad vajavad jubedalt kütmist, kuna soojuskadu on nii suur ning pigem selline edevuse värk. Nüüdis aja klaas ehitised ja tehnoloogia on hulka paranenud. Endal on ka kasutuses ühe kordne klaas. Peale kerget googedamist sain targemaks, et väga jahutus effekti ei ole, kuid parem kui puit.

laurx, mis ajal Rapla jõuad või siia lähistele? Ma vist saadan vana aasta ära Pärnus, 31 hommik või õhtu lähen.


ASJADE KULG: See nädal võtan suhteliselt vabalt. Fallouti tühermaadel (Steami jõulumüük! icon_smile.gif ), jõuluvideo ja pilditöötlus. Just sain postist kätte ventilaatorite kontrolleri ning jõuluvanalt mõned tööriistad - kerge igatsus on teha. Praegu kujundan kasti sisu.

EDIT:

Oskab keegi öelda Tallinnas mõnda head arvuti või elektroonika poodi, kus on koha peal olemas laiem valik ventilaatoreid arvutile. Sihiks oleks 120mm ja 200mm - ilma LED-iteta. A1-st tellides ootan jälle mingi 2 nädalat. Oleks vaja, et saaksin oma kasti sisu täppis joonise valmis teha. Tänan!

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 04.01.2017 22:24:35 vasta tsitaadiga

120mm: https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Arvutikomponendid-Jahutid-Ventilaatorid-120mm327//?s=onstore_tallinn&p=5-61

200mm-seid ei leidnud kus kohapeal olemas

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 12.01.2017 19:50:57 vasta tsitaadiga

stks, Tänan! Hetkel kahjuks pean veel nendega ootama.


Hetke variant on selline siis PC detailide asetusest.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub kõige mõistlikum kinnitada PC enda osad ühe platvormi külge ning ventilaatorid ja LED-id eraldi kasti. Kõvaketta rakise panin siis 45 kraadise kalde alla, kuna tundub, et nii on hea võimalus ligi saada ja kinnitada kettaid kruvidega - pealegi sellega soovisin veidi sisse tuua ka nende avatud korpuste ilmet. Emaplaadi USB-d ja muud ühendused jätsin üles - just hea ligipääsu pärast, kuid kardan, et mis moodi ma selle tagumise pleki kinnitan. Kui lauakülge kinnitan, siis ei saa sahtel liikuma, seega pean leidma võimaluse tagaluugi külge kinnitamaks.

Endiselt ootan hinnanguid, arvamusi ja kriitikat.




EDIT



Link


Asjad väga palju muutunud ei ole. Mõningad väiksed asjad veel teha ja see tundub kõige raskem olevat. Väiksed detailid tähendavad vähem eksimis maad - siis peaks kast koos olema. Hetkel on lihtsalt jäänud ühe tööriista puudumise taha. Täna sai ostetud ja perre toodud. Laua tööpind (lõiked ja kokku montaaz) peaks olema paari tunni töö. Edasine viimistlus (lihv, värv, lakk) peaks veel teise nii palju võtma. Siht on Jaanuari lõpuks Veebruari alguseks kokku saada. LED riba pean veel ostma - 1,5 m vahetama 2,5 meetri vastu.

Video editeerimisest ja tegemisest nii palju, et parem on esitada OSA kui PART, sest Eesti keelt kõnelevale sihtgrupile suunatud (ERITI veel kui koolitöö on) ja PÄEVa otsustasin ära kaotada, kuna iga päev ei saa nii palju video materjali montaaziks. Kaamera tööd pean veel kõvasti õppima ja hetkel hakkab tunduma, et montaazi koha pealt on kohati sein ees.

Soovitusi, arvamusi ja ideid ootan Teilt. Kuidas kirjad tunduvad videos? On mõnusalt loetavad, peab pingutama võib kriibib silma?

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009




sõnum 01.02.2017 14:26:08 vasta tsitaadiga

Tee inglise keeles, sellele kraamile vaatajaid jagub!!!!!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2017 17:20:48 vasta tsitaadiga

Pole videol häda midagi. Tekstile neid peegeldusi lihtsalt ei teeks.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 03.02.2017 21:33:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tee inglise keeles, sellele kraamile vaatajaid jagub!!!!!


Õite julgustav. Tänan!

mixxer, tõmbasin peegeldusi tsipa maha.




Link


Siin on siis üks viimaseid videosid. Sain kasti sisu kokku ja disainitud. Töö käigus leidsin mõnusamad ja mugavamad lahendused. Nüüd on jäänud veel kastil (ja laua osal) viimistlus veel (lihv, värv, lakk). SSD probleemi lahendasin ka lihtsalt ja nüüd ongi täpselt nii palju ketta kohti nagu vaja on.

Endiselt nõuanded ja tehnilist lahenust pakkuvad kommentaarid on väga oodatud! Julgustavad kommentaarid on samuti hästi motivatsiooniks ära kulunud! Tänan!

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 21:43:12 vasta tsitaadiga

Märk thumbs_up.gif
Kommentaarid: 648 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 21:44:07 vasta tsitaadiga

vana socket a saab omale uue kodu..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
frosty911
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2005




sõnum 03.06.2017 10:44:22 vasta tsitaadiga


Link


Viimistluse pool hetkel käib. Järgmises videos saan juba lõpliku laua montaazi ning arvuti komplekteerimise kui ka testimise ära teha. Esitamis tähtaeg on ligidal, seega ei tea kui palju jõuas siia postitada.

Tänan tähelepanu eest!


EDIT:

Kas keegi oskaks palun mulle nõu anda milline jahutus võiks minu prosel olla, et arvuti jookseks idles AMD FX 8350 4.0 GHz protsessorit. Mul ei anna temperatuur ikka rahu (ei eelmises, ega ka mitte selles korpuses). On tõesit võimalik, et kui Chromes browsen siis temperatuur on kuskil 55-65 kraadi vahel. Teised temperatuurid on mul normis, kuid just see CPU hakkab räigelt silma.

EDIT


Link


Lõputöö on valmis ja edukalt esitatud/kaitstud. Täiendan väikeste lisadega aja jooksul - lisan mõned liistud ja plaan teha veel üks õhutus auk. Temperatuurid on kontrolli all ja kasti sisu liikumisel probleeme ei ole ning asi liigub sujuvalt. Ventilaatoritele saab ideaalset naiste sukkpükstest teha tolmukaitse icon_idea.gif Ei pea maksma mingi 5 eurot ühe tolmukaitse võre eest (pea sama hind mis ventilaatoril icon_rolleyes.gif ).

Tänan Teid kaasa elamast ning toetamast!

PS! Lisan tulevikus vast mõned pildid täiendustest ja lisadest.

EDIT

Mõned vajalikud ja vähem vajalikud lisad, mis olen teinud.

Vajalik:

https://drive.google.com/open?id=0B88kxs-1IkOVc0ZwczhwR3Jnb1k

Varem puhus CPU sooja õhu taha seina ja sealt lõi laial "korpuse" lae peale hoides temperatuuri kastis sees. Peale ava tegemist kasti sisu temperatuur langes ca 3-4 kraadi võrra. CPU temperatuuris muutusi väga ei täheldanud.

Vähem vajalik:

https://drive.google.com/open?id=0B88kxs-1IkOVQ19ob0Y1NHYxWGM

https://drive.google.com/open?id=0B88kxs-1IkOVVHNDZ2dJQVFLOHc

Hiire ja klaviatuuri juhtme peitsin liistu taha. Liist kinnitub puidust tüüblitega laua külge ja liistu taga 8x13 mm soon juhtmete jaoks.

KINDLASTI sooviks tänada oma sponsoreid... ei mitte sellepärast, et pean (enam ei pea, nii palju aega möödas) Tänud Rapla väikesele arvutipoele A-Kontor, mida mõtlesin oma ostudega toetada kuid asus hoopis mind toetama. Oma tööandjat Salava Grupp OÜ, kes on toetanud nii õpingutes kui ka omades tegemistes. Kui on vaja puidualaseid eritöid või lahendusi, siis võtke kindlasti ühendust. Ka veel Oomi Pood-i ja Kaiswood OÜ-d nõu ning soodustuste eest. Tänan!

_________________
pole vaja mingeid nõmedusi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Praktilinetöö "Arvuti lauas" [Built-in PC desk] mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.