Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2021 23:09:08 vasta tsitaadiga

Seaduse järgi, ei tohi seda toru kinni ehitada ega seina taha peita. icon_idea.gif
Reaalselt tähendab see seda, et võite küll aga kontrolli käigus võidakse viisakalt paluda see toruda taas nähtavaks muuta. icon_wink.gif

Ühes KÜ's kogetud teema, 3 korterimanikku said hakata endal seinu avama, enne KÜ vastavat kontrollakti ei saanud.
Ilma aktita aga võib majal gaasi kinni keerata, kuna gaasipaigaldistele on kohsutuslik kontroll teostamata.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 11.11.2021 01:12:18 vasta tsitaadiga

Mul oli tookord tegevus KÜ juhatusega kooskõlastatud. Muidu poleks saanud remonttööde ajaks majas gaasi sulgeda. Peale seda vabastati ka gaasi näidu edastamise kohustusest
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 02.02.2022 19:46:29 vasta tsitaadiga

Uhh, mõtlesin pikalt, kas viitsin ikka oma Baltesti saagat meelde tuletama ja kirja panema hakata aga kuna siin ollakse Baltestiga suures osas rahul (ja ise otsustasin nende kasuks siinse positiivse tagasiside tõttu), siis üritaks ikkagi oma alternatiivse vaatenurga kirja panna.
Lühidalt, ei ole rahul. Protsessiga just peamiselt.
Tellisin vist mais 2021, kätte sain septembris, siis seisid jupid mul toas ca kuu aega. Kaebuste lahendamine võttis kuid ja lõputult e-maile ning kõik ei ole praegugi veel lahendatud.
Suvalises järjekorras asjad, mis häirisid:
  • Joonistel puudu sahtlite kõrgused, mitmekordse pinnimise peale said lõpuks kirja. Sellega seoses selgus ka, et nende "3D näidis" ja nende poolt planeeritud sahtlite kõrgused ei läinud absoluutselt kokku, õnneks sain siiski õigel ajal jaole- Ülikoolis nende tasemel joonistega küll kuhugi ei jõuaks..
  • Esialgsetel joonistel oli kappide laiuste summa paar-kolm cm suurem kui reaalne toa laius (nende enda mõõdistaja oli käinud varem seina mõõtmas). Seletasin tädile e-mailitsi 2 korda, ei saanud aru. "Peabki pisut varu olema". Helistasin siis, seletasin veel, kolmandat korda. Sellele järgnes telefonis põhjalik vaikus, mõtlesin juba küsida, et "halloo...?". "Pean mõõdistajaga rääkima". Jõudis ilmselgelt lõpuks kohale icon_lol.gif
  • Saatsin enda poolt digiallkirjastatud lepingu, paari päeva pärast küsisin, et kas nad saadaks mulle omapoolse allkirjaga lepingu ka ikka vastu. Sain teada, et ma olen esimene inimene üldse, kes sellist asja on küsinud. Peale paari veelkordset meeldetuletust ja juttu, et tädil on ID kaart (või selle paroolid?) kodus, sain selle allkirja lõpuks ikkagi kätte.
  • Tellisin L-kujulise töötasapinna ja lasin selle ühenduskoha kohe joonistele kanda. Minu soov oli see, et pikem külg jookseks nurka välja ja lühem külg oleks siis vastu pikemat. Tehti loomulikult vastupidi, ju siis oli mõnest eelmisest kliendist lühemaid juppe üle ja sai niiviisi ökonoomitada. Märkasin seda õnneks enne paigaldamist, viidi ära ja toodi õiges mõõdus asemele. Kui oleks seda paigalduse käigus märganud, siis oleks päris "fun" olnud, kuna kogu selle väljavahetamisega läks ca 2 nädalat.
  • Tammelippidest töötasapind, väidetavalt tehases kenasti 2 korda õlivahatatud OSMO-ga. Kohe peale paigaldamist jäid absoluutselt kõik pisemadki veeplekid tasapinna sisse, ära sai neid ainult liivapaberiga. Peale paari-kolme kuud ootamist tuli lõpuks töömees seda korda tegema, samas ei lihvinud selle aja jooksul tekkinud plekke korralikult välja. Küsimise peale vastas, et uus õlivaha kiht peidab ära. No ei peitnud. Tegi ühe korra õlivahaga üle, ma ise tegin igaks petteks veel 2 korda järgmise päeva jooksul üle ja nüüd on nii nagu peab (st vesi ja muu jama ei lähe puidu sisse vaid jääb pinnale aga välja lihvimata plekid on endiselt pisut näha). Ei tea, mida nad seal tehases üldse tegid...
  • Tasapinna ja kraanikausi vahele ei pandud mitte midagi, vesi jookseb kõik kappi kui üle kraanikausi ääre läheb. Selle parandamist ootan endiselt.
  • ülemistesse köögikappidesse tehti vertikaalsed seinad, kuigi oli spetsiaalselt kokkulepitud, et sinna neid ei tule. See sai peale kahte kuud korda. Samas kleepsudega kaetud augud jäid ikkagi kappidesse.
  • cargo käepidi paigaldati joonistest ja kokkuleppest erinevalt teistpidi. See sai peale kahte kuud korda.
  • LED riba paigaldati nii, et üks ots irvitab. Tasapinda parandama tulnud töömees üritas paremaks teha aga ei õnnestunud.
  • õhupuhasti 4-st kruvist on 2tk keeratud ca 20 kraadi viltu, st kruvipead irvitavad välja pesast.
  • LED riba viipelüliti on paigaldatud nii, et kapis sees on lüliti ja kapiseina vahel 3 millimeetri suurune vahe (teoorias peaks see lüliti olema kleepsuga vastu kapiseina vist). Jääb üldse arusaamatuks, miks see nähtavale kohale paigaldati, oleks võinud kubuga samasse avausse panna, poleks midagi näha jäänud.

Probleeme oli veel aga ei viitsi väiksemaid asju siia kõiki üles loetleda ja eks neid kokku oli nii palju, et kõik pole meeleski.
Alguses suhtlesin Vessest Violettaga, hiljem juba Henry Aunaga. Tänu Henryle said asjad lõpuks jooksma aga aja- ja närvikulu oli ikkagi meeletu.
Ehk et kui ise kõik asjad spetsiaaliselt üle kontrollida ja ora neil pidevalt tagumikus hoida, siis võib asja saada küll aga "Eesti parimalt köögimööbli firmalt" (nagu nad ise ennast nimetavad) ootaks pisut enamat.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2022 20:35:59 vasta tsitaadiga

Heh, päris hea ülevaade. Hea jagamine thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2022 21:10:20 vasta tsitaadiga

Millega te oma tasapindasid hooldate?
Miskine surveplaat vmt. Ca 7a vana, läikiv, kuid igasugu pussitamise ja kriipimise jälgi jääb näha, kui mingise seebi laatse tootega kokku saab ja peale ära kuivab.
Maru vastupidav, on kahe erineva tasapinnaga veel kogemusi ja nood kohe peale noa saamis igavaese jäljega. Praegusel isegi mõned sälgud ja tükid siit seal väljas ja läigib ikka või on ühtlast tooni...

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 05.02.2022 21:25:35 vasta tsitaadiga

Ei vasta küll eelmisele, aga kuna siin ühel kasutajal ka tammepuidust tasapind nagu mul, siis selle hooldamiseks soovitaks seda: http://porandakeskus.ee/olivaha-glimtrex/glimtrex-olivaha
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2022 17:19:50 vasta tsitaadiga

Ma olen lasknud viimased 2 kööki (esimene 2018 ja teine 2021) lasknud teha Velma mööblil ja jätkub ainult kiidusõnu. Esindaja on planeerimisprotsessis sinuga ühel lainel ja mõtleb aktiivselt kaasa, vajadusel toob ka probleemsed kohad välja, millele ise tähelepanu ei oskaks pöörata. Hinnaskaala on ka siiani konkurentsivõimeline olnud, üldiselt oma esmaste jooniste najal võtnud alati pakkumise mõnest teisest ettevõttest samuti, kelle pakkumine on olnud 10-15% kallim. Link tegijale ka: https://www.velma.ee/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 08.02.2022 18:29:25 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Ma olen lasknud viimased 2 kööki (esimene 2018 ja teine 2021) lasknud teha Velma mööblil ja jätkub ainult kiidusõnu. Esindaja on planeerimisprotsessis sinuga ühel lainel ja mõtleb aktiivselt kaasa, vajadusel toob ka probleemsed kohad välja, millele ise tähelepanu ei oskaks pöörata. Hinnaskaala on ka siiani konkurentsivõimeline olnud, üldiselt oma esmaste jooniste najal võtnud alati pakkumise mõnest teisest ettevõttest samuti, kelle pakkumine on olnud 10-15% kallim. Link tegijale ka: https://www.velma.ee/


Mul vastupidiselt oli nende juures pigem negatiivne kogemus. Tundus nagu teenindaja lihtsalt pani paberile linnukesi ning ei mõelnud meiega kaasa, st. me ühele lainele ei saanud. Täispuit tööpind polnud kunagi isegi justnagu valikus, kuigi meil oli ka enamvähem selge mis tahame ja koduss eeltöö tehtud. Joonise saamine võttis kaks nädalat. Samas sealt kust lõpuks võtsin läksime kohale tegime kohapeal arvutis tunniga asja valmis, ja oligi super.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2022 18:45:44 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
rauli kirjutas:
Ma olen lasknud viimased 2 kööki (esimene 2018 ja teine 2021) lasknud teha Velma mööblil ja jätkub ainult kiidusõnu. Esindaja on planeerimisprotsessis sinuga ühel lainel ja mõtleb aktiivselt kaasa, vajadusel toob ka probleemsed kohad välja, millele ise tähelepanu ei oskaks pöörata. Hinnaskaala on ka siiani konkurentsivõimeline olnud, üldiselt oma esmaste jooniste najal võtnud alati pakkumise mõnest teisest ettevõttest samuti, kelle pakkumine on olnud 10-15% kallim. Link tegijale ka: https://www.velma.ee/


Mul vastupidiselt oli nende juures pigem negatiivne kogemus. Tundus nagu teenindaja lihtsalt pani paberile linnukesi ning ei mõelnud meiega kaasa, st. me ühele lainele ei saanud. Täispuit tööpind polnud kunagi isegi justnagu valikus, kuigi meil oli ka enamvähem selge mis tahame ja koduss eeltöö tehtud. Joonise saamine võttis kaks nädalat. Samas sealt kust lõpuks võtsin läksime kohale tegime kohapeal arvutis tunniga asja valmis, ja oligi super.


Eks esindajaid on erinevaid kuigi imelik kuulda, et kvaliteet nii kõikuv on. Mis aastal tellisid köögi?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aims
HV kasutaja

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 12:47:16 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Ei vasta küll eelmisele, aga kuna siin ühel kasutajal ka tammepuidust tasapind nagu mul, siis selle hooldamiseks soovitaks seda: http://porandakeskus.ee/olivaha-glimtrex/glimtrex-olivaha
Enne tuleks kindaks teha, kas tasapinnale, kus kokkupuude toiduga, on see asi sobilik.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.02.2022 12:49:13 vasta tsitaadiga

Lõikelaua õli selleks hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 10.02.2022 14:28:42 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
ka-la kirjutas:
rauli kirjutas:
Ma olen lasknud viimased 2 kööki (esimene 2018 ja teine 2021) lasknud teha Velma mööblil ja jätkub ainult kiidusõnu. Esindaja on planeerimisprotsessis sinuga ühel lainel ja mõtleb aktiivselt kaasa, vajadusel toob ka probleemsed kohad välja, millele ise tähelepanu ei oskaks pöörata. Hinnaskaala on ka siiani konkurentsivõimeline olnud, üldiselt oma esmaste jooniste najal võtnud alati pakkumise mõnest teisest ettevõttest samuti, kelle pakkumine on olnud 10-15% kallim. Link tegijale ka: https://www.velma.ee/


Mul vastupidiselt oli nende juures pigem negatiivne kogemus. Tundus nagu teenindaja lihtsalt pani paberile linnukesi ning ei mõelnud meiega kaasa, st. me ühele lainele ei saanud. Täispuit tööpind polnud kunagi isegi justnagu valikus, kuigi meil oli ka enamvähem selge mis tahame ja koduss eeltöö tehtud. Joonise saamine võttis kaks nädalat. Samas sealt kust lõpuks võtsin läksime kohale tegime kohapeal arvutis tunniga asja valmis, ja oligi super.


Eks esindajaid on erinevaid kuigi imelik kuulda, et kvaliteet nii kõikuv on. Mis aastal tellisid köögi?


Käisime esinduses 2021 aprill.

aims kirjutas:
ka-la kirjutas:
Ei vasta küll eelmisele, aga kuna siin ühel kasutajal ka tammepuidust tasapind nagu mul, siis selle hooldamiseks soovitaks seda: http://porandakeskus.ee/olivaha-glimtrex/glimtrex-olivaha
Enne tuleks kindaks teha, kas tasapinnale, kus kokkupuude toiduga, on see asi sobilik.


Mu köögitasapinnale pandi see peale kust köögi tellisin. Kuna on elamises ka palju õlitatud tammepuiduga mööblit, siis on hea võrdlusmoment olemas. See õlivaha on ikka üle prahi võrreldes lihtsalt õlitatud pindadega. Samuti on standardisse pandud laste mänguasjad, seega ma ei oska mingit ohtu kahtlustada. Tundub mulle lõhna jms poolest ka kordades ohutum kui Osmod jms mida ka proovinud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 16:05:13 vasta tsitaadiga

Mulle tundub, et see ei ole siiski toiduga vahetult kokkupuutuvate pindade jaoks. Muidu oleks vastav sertifikaat tooteinfos ära märgitud. Glimtrexil on eraldi "food-safe" õli, kui see ülaltoodu käraks sama hästi siis nad ju seda eraldi ei teeks.

https://en.glimtrex.de/kopie-von-vinyl-care-2
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldar-daniel
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 10.02.2022 18:06:58 vasta tsitaadiga

Ega tööpinda ju lõikelauana ei kasutagi ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2022 20:14:44 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Mulle tundub, et see ei ole siiski toiduga vahetult kokkupuutuvate pindade jaoks. Muidu oleks vastav sertifikaat tooteinfos ära märgitud. Glimtrexil on eraldi "food-safe" õli, kui see ülaltoodu käraks sama hästi siis nad ju seda eraldi ei teeks.

https://en.glimtrex.de/kopie-von-vinyl-care-2


Ometi see toode vastab samadele nõuetele, millele ülal lingitud õli: DIN EN 71-3, DIN 6861-1B. Lisaks on märgitud, et sobib köögi töötasapindadele ja isegi laste mänguasjadele. Sellest järeldaks, et on safe.

ka-la kirjutas:
Ega tööpinda ju lõikelauana ei kasutagi ka icon_rolleyes.gif

+100, imelik arutelu üldse icon_biggrin.gif Ei ole kunagi toitu tööpinnale "laotanud", ikka lõikelaualt taldrikule/panni/kuhuiganes, aga mitte tasapinnale. Koristamist oleks ka kohe rohkem, kui tasapind kokku läkerdada. Lisaks töötasapinna hooldustiheduse vajadus kasvaks ebamugavaks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008




sõnum 28.04.2022 00:25:29 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
rauli kirjutas:
Ma olen lasknud viimased 2 kööki (esimene 2018 ja teine 2021) lasknud teha Velma mööblil ja jätkub ainult kiidusõnu. Esindaja on planeerimisprotsessis sinuga ühel lainel ja mõtleb aktiivselt kaasa, vajadusel toob ka probleemsed kohad välja, millele ise tähelepanu ei oskaks pöörata. Hinnaskaala on ka siiani konkurentsivõimeline olnud, üldiselt oma esmaste jooniste najal võtnud alati pakkumise mõnest teisest ettevõttest samuti, kelle pakkumine on olnud 10-15% kallim. Link tegijale ka: https://www.velma.ee/


Mul vastupidiselt oli nende juures pigem negatiivne kogemus. Tundus nagu teenindaja lihtsalt pani paberile linnukesi ning ei mõelnud meiega kaasa, st. me ühele lainele ei saanud. Täispuit tööpind polnud kunagi isegi justnagu valikus, kuigi meil oli ka enamvähem selge mis tahame ja koduss eeltöö tehtud. Joonise saamine võttis kaks nädalat. Samas sealt kust lõpuks võtsin läksime kohale tegime kohapeal arvutis tunniga asja valmis, ja oligi super.


Tartust tellisid? Meil ka Tartus hetkel köögimööbli tellimine käsil ning hetkel kaalume Maxmini salongi peale. Käisime esinduses (Jõe keskuses see) niisama vaatamas, klienditeenindaja tuli pärima ning jooksvalt pani ka kirja, millist kööki tahame, mis mõõdud on jne. E-mailile tuli joonis juba 1,5 tunniga ja hinnapakkumine veel paar tundi hiljem..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.08.2022 23:27:35 vasta tsitaadiga

Ikeaga jooksis diil täiega metsa, ehk siis nende ärimudel ei soosi just köökide tellimist, kus on väga palju komponente. Pmst panid nad pakkumise kokku ja, kui tellimiseks läks, siis, oi, meil siin osad komponendid puudu. Ma siis, et no tellige ära, jõuavad hiljem, et pole hullu, aga siis selgus, et tellida saab vaid neid juppe, mis laos, ülejäänu on minu enese mure, saad mööbli ilma sahtliteta ja siis pollid ise, kunas sahtlid tulevad, kui tulevad. Saatsin nad kuupeale ja võtsin sammud Mööblimasinasse, tundub, et läheb asjaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.08.2022 23:35:43 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Ikeaga jooksis diil täiega metsa, ehk siis nende ärimudel ei soosi just köökide tellimist, kus on väga palju komponente. Pmst panid nad pakkumise kokku ja, kui tellimiseks läks, siis, oi, meil siin osad komponendid puudu. Ma siis, et no tellige ära, jõuavad hiljem, et pole hullu, aga siis selgus, et tellida saab vaid neid juppe, mis laos, ülejäänu on minu enese mure, saad mööbli ilma sahtliteta ja siis pollid ise, kunas sahtlid tulevad, kui tulevad. Saatsin nad kuupeale ja võtsin sammud Mööblimasinasse, tundub, et läheb asjaks.



Õige Ikea avati ju 5 päeva tagasi alles. Esimene aasta pidi limiitideta olema

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 29.08.2022 07:48:36 vasta tsitaadiga

Miks peaks ikeast üldse koogimööblit tellima icon_question.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.08.2022 09:11:49 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks peaks ikeast üldse koogimööblit tellima icon_question.gif


Tundus ilus ja huvitav komplekt.

tsitaat:
Õige Ikea avati ju 5 päeva tagasi alles. Esimene aasta pidi limiitideta olema


Pole neil seal midagi limiitideta, tootmisraskused väidetavalt, milline pood siin on ei puhu pilli.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.08.2022 10:43:16 vasta tsitaadiga

Pole viimast seisu uurinud aga mingi kuu tagasi oli emal veel elutoa mööblist, mis sai tellitud millalgi aastavahetuse paiku, osa asju endiselt puudu. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.08.2022 15:42:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Pole viimast seisu uurinud aga mingi kuu tagasi oli emal veel elutoa mööblist, mis sai tellitud millalgi aastavahetuse paiku, osa asju endiselt puudu. icon_lol.gif


Ikeaga ongi nii, et saad seda, mida näed ja laos olemas on. Hinnavahe on muidugi ka, antud projekti puhul siis enamvähem 100% + paigaldus, Ikea oleks pidanud ise kokku kruvima.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.08.2022 23:05:56 vasta tsitaadiga

Sa ise ei mõista
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 30.08.2022 16:54:37 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Sa ise ei mõista


Mida ei mõista ? Ma olen ise kaks kööki paigaldanud, vesi, vent, kanal ja elekter, need teeb nagunii ise.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 30.08.2022 16:55:58 vasta tsitaadiga

Ainult paigaldanud....
Ma ikka ise oma köögi teinud täispuidust icon_cool.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.