Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.04.2020 18:26:37 vasta tsitaadiga

A kas keraamiline katki ei lähe, kui sinna midagi rasket peale pillata?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 13.04.2020 21:52:39 vasta tsitaadiga

ˇoTT kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Toonivahe võib ikka jääda, selle 6 aastaga on on olemasolev jõudnud juba veidi pleekuda.
Üldiselt see nimetus "wenge poziomo" kõlab nagu poola keel.
Kerge toonivahe ehk ei häiri silma tumeda värvi puhul? Loodan vähemalt. Ongi poola keel. Ühe poola lehe leidsin kus sellise nimega toon ja välimuselt ka sama, aga nendel ka seda pole enam.

// Uued mõtted (variandid)
Tellida uued uksed nii üles kui alla - ei ole odav lahendus
Valida sobiv toon ja nii üleval kui all olevad uksed sama värvi teha mis uued detailid - mis selline teenus maksta võiks? On värvitavad kõik köögimööblid?

Kas hetkel olevad uksed on melamiin ja plastik wenge või nn "päris spoon" millele lakk peale lastud?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ˇoTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 14.04.2020 18:45:44 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
ˇoTT kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Toonivahe võib ikka jääda, selle 6 aastaga on on olemasolev jõudnud juba veidi pleekuda.
Üldiselt see nimetus "wenge poziomo" kõlab nagu poola keel.
Kerge toonivahe ehk ei häiri silma tumeda värvi puhul? Loodan vähemalt. Ongi poola keel. Ühe poola lehe leidsin kus sellise nimega toon ja välimuselt ka sama, aga nendel ka seda pole enam.

// Uued mõtted (variandid)
Tellida uued uksed nii üles kui alla - ei ole odav lahendus
Valida sobiv toon ja nii üleval kui all olevad uksed sama värvi teha mis uued detailid - mis selline teenus maksta võiks? On värvitavad kõik köögimööblid?

Kas hetkel olevad uksed on melamiin ja plastik wenge või nn "päris spoon" millele lakk peale lastud?
Peaks olema melamiin.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zil
HV vaatleja
zil

liitunud: 17.08.2007




sõnum 03.05.2020 17:04:29 vasta tsitaadiga

ˇoTT kirjutas:
Mul köögimööbel koos korteriga tulnud ja mööbel aastast 2013. Toonane valmistaja enam sama tooni materjali ei müü, aga tahaks nõudepesumasina paigaldada. Alumised uksed on tumepruun wenge. Olemas pakkumine aastast 2013, seal kirjas "Olimpia wenge poziomo". Et nõudepesumasin paigaldada on kaks varianti a) leida täpselt sama toon või b) leida väga sarnane toon ja vahetada kõik alumised uksed. Kogu kööki uut ei raatsi panna. On ideid, mis firma(del) võiks olla kõige suurem valik toone, kust otsida?

Paigalda eraldiseisev nõudepesumasin!

_________________
Paigaldan IKEA kööke!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ˇoTT
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 06.05.2020 22:11:44 vasta tsitaadiga

zil kirjutas:
ˇoTT kirjutas:
Mul köögimööbel koos korteriga tulnud ja mööbel aastast 2013. Toonane valmistaja enam sama tooni materjali ei müü, aga tahaks nõudepesumasina paigaldada. Alumised uksed on tumepruun wenge. Olemas pakkumine aastast 2013, seal kirjas "Olimpia wenge poziomo". Et nõudepesumasin paigaldada on kaks varianti a) leida täpselt sama toon või b) leida väga sarnane toon ja vahetada kõik alumised uksed. Kogu kööki uut ei raatsi panna. On ideid, mis firma(del) võiks olla kõige suurem valik toone, kust otsida?

Paigalda eraldiseisev nõudepesumasin!
Liiga väike köök, hrustsovka..
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.05.2020 23:06:24 vasta tsitaadiga

Need on ju täpselt sama suured.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2020 20:10:19 vasta tsitaadiga

Keegi Accenta.ee või Ventex.ee ka kokku puutunud (salongi asukoha poolelt oleks hea mugav nendega mässata) või miskit head Mustamäe kandis kogemuste poolelt?
Vaikselt ka köögi vahetusele liikumas, hetkel kolmest firmast pakkumised, millest üks asukoha poolest läheks vaikselt loosi (sisustuskeskus.ee), kuid uurime veel edasi.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.05.2020 22:34:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et kriis on asju aeglasemaks teinud, DSK ootan pakkumisele vastust üle nädala, Baltest üle 2 nädala.
Tallinna firmad Tartu suunal ei taha väga midagi teha ja tõstavad hinda. OCCO esialgne pakkumine 3.3k (ilma tehnikatta) tõusis üle 4+ kui asukoht oli teada (täpselt ei öeldud miks ja emailile enam ei vastatud).
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marju2734
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2020




sõnum 01.06.2020 23:03:52 vasta tsitaadiga

Ei tea jah kas masu on mõjutanud ootan samuti pakkumisi juba mõnda aega.2 nädalat tagasi kysisin ja neljast ainult üks vastas creativefurniture.ee
Köök U kujuline ja pisut üle 7m. Tasapind peab olema kivi. Milline veel ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2020 23:45:58 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Tundub, et kriis on asju aeglasemaks teinud, DSK ootan pakkumisele vastust üle nädala, Baltest üle 2 nädala.
Tallinna firmad Tartu suunal ei taha väga midagi teha ja tõstavad hinda. OCCO esialgne pakkumine 3.3k (ilma tehnikatta) tõusis üle 4+ kui asukoht oli teada (täpselt ei öeldud miks ja emailile enam ei vastatud).


Uuri Mööblitehasest ka, asuvad Haagel.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:08:46 vasta tsitaadiga

Köögimööbelt võib uurida ka Marson Grupp OÜ-lt, päris asjalikud tegijad, küll mitte Tallinnas aga kaugus pole neile probleemiks. Ise jäin rahule.
_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 06:50:07 vasta tsitaadiga

az, jagad lahendus/i/t ja hinda ka nende poolt?
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 18:58:25 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
az, jagad lahendus/i/t ja hinda ka nende poolt?


eks hind ole läbiräägitav, minul valge kõrgläige 2 torniga, tehnika võetud eraldi ja sisse integreeritud, pikkus u 4 meetrit, Tallinna tegijad sellist head hinda ei pakkunud igatahes aasta tagasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.06.2020 21:53:16 vasta tsitaadiga

Baltesti lõpptulemus jäi alla 6k (pliit, ahi, külmik, õhupuhasti, valgustus) - koos tehnikaga ja umbes 5m jagu köögipinda.
Melamiin ja HPL + backsplash. Paigaldus/mõõtmine. Tehnika pigem keskmine-kõrgem (Bosh/electrolux induktsioon).
Ja muu pudi-padi - vaikselt sulguv kraam.

Pakuvad vist nii Tartus kui ka Tallinnas.

Valmimise aeg pikk nagu arvata võis + puhkuste aeg ka veel juurde. 7-10 nädalat.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 11.10.2020 17:55:00 vasta tsitaadiga

raadio13 kirjutas:
Ise tellisin Nööblist eesti kutt valmistab soovitan soojalt 2 kööki teinud meile.
Töö pind täis puit.
Kapid freesitud ja värvitud.
Mõni pilt ehitus järgus köökist.

Väike video
http://soeta.ee/noobel/noobel.mp4

Tehnika 1800
Köök 4500


Ise tellisin Nööblist eesti kutt valmistab soovitan soojalt 2 kööki teinud meile.
Töö pind täis puit.
Kapid freesitud ja värvitud
Mõni pilt ehitus järgus köökist.
Väike video
http://soeta.ee/noobel/noobel.mp4

Tehnika 1800
Köök 4500

icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2020 18:06:07 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka oma IKEA vs Baltest kogemust jagada, üritan kokkuvõtlikult teha:
IKEA tundus väga soodne, kohapeal kvaliteeti vaadates tundus meile okei ning lubati et "kõike saab" ja tarneaeg 4-5 päeva. Vahepeal oli suur suur hunnik peavalu IKEA "köögiplaneerimise spetsialisti" ja mõõdistajatega jne ning kui ütlesin, et telliksin nüüd ära siis saadeti mingi uus joonis kuhu oli juurde lisatud igasugu mõttetuid täiteliiste, liistude tõttu ära kaotatud mingid muud moodulid ja pakutud uus lahendus oli täiesti läbimõtlemata. Hakkasin siis ise planeerijaks ja pakkusin neile ise tehnilised lahendused kuidas mida teha - tore, saime joonise jälle enam vähem õigeks. Küsisin siis uuesti arvet, et telliks ära ja siis selgus põnev asi - tellida on võimalik vaid 2/3 köögist, ülejäänud asju mida kohe olemas pole, nende kohta antakse mulle nimekiri ja need "vaata ise kuidas saad". Ma olin päris tõsiselt hämmingus. Seal nimekirjas ei olnud tooted nagu näiteks "kraanikauss" või "sahtliboks". Seal olid tooted nagu paar sahtlisiini, mõned sahtlite esipaneelid, mõned kapi jalad, ühesõnaga igasugused põnevad vidinad. Kaasasolevas tabelis lubati, et on ära näidatud ka tarneajad. Tarneajad aga olid osadel toodetel märgitud näiteks EELMINE aasta mai kuus, osadel asjadel 2021 millalgi. Enamus asjadel oli aga üldse tühjus, ehk siis tarneaeg teadmata - võidki jääda oma pooliku köögi otsa icon_biggrin.gif
Peale seda tohutut hämmingut läksin praktiliselt ületee Baltestisse ning see sealne teenindus on öö ja päev. Baltestis võttis mind vastu ilmselt aastakümne(te) pikkuse kogemusega naisterahvas ning seal ma tundsin, et nad tahavad mulle head lahendust pakkuda. Kõik mõeldi läbi, pakuti erinevaid lahendusi lisaks, anti soovitusi jne. Tõsi, maksin nüüd küll veidi rohkem, aga sealt ma tunnen, et ma saan korraliku läbimõeldud asja kokkulepitud kuupäevaks. Lõppude lõpuks maksab minu peavalu ja aeg ka midagi. IKEAs on väga palju mõistlikku kaupa, aga no köögimööblit juba puhtalt teeninduse aspektist ei soovitaks küll mitte kellelegi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1x1
HV vaatleja
1x1

liitunud: 05.08.2020




sõnum 18.10.2020 22:23:03 vasta tsitaadiga

võiksite enda köökidest pilte ka näidata, et ka teistele lõpptulemus näha oleks icon_wink.gif .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2020 00:03:56 vasta tsitaadiga

Eelmises korteris (~7 aastat tagasi) lasin Baltestil teha. Kvaliteet korralik, hind mõistlik. Endiselt midagi kuskilt ära lagunenud ei ole. Tarne jäi tookord alla kuu. Mõõdistaja tundus küll asjalik aga ühe kapirivi suutis ikkagi 1cm lühema teha. Kuna visuaalselt väga ei häirinud, ei hakanud kiusu ajama.

Nüüd sel suvel, kui pidin hakkama uut elamist sisustama, läksin IKEA'sse. Erinevalt Tarts5'ist, sain sealt väga asjaliku planeerija, kes tegi kodus valmisjoonistatule veel kiirelt mõned täiendused ja oligi kõik. Igasuguste liistude ja kattepaneelide asjus ei hakanud üldse vaidlema ja võtsin kõik, mis ette nähtud oli. Kõik vidinad, mida vaja ei lähe, võid pärast tagastada ja saad raha 100% tagasi. Kui lõpuks köök koos oli, siis sain ligi 100 eurtsi eest nänni neile tagastada.
Minul olid enamus vidinaid laos olemas (esimene tarne oli 5 päeva pärast tellimuse kinnitamist). Mingeid asju tilgutati veel tasapisi järgi, ei midagi hullu. Sellest, kui mitmest otsast Eesti IKEA logistika ja laosüsteemid ikalduvad, võiks juba mingi pikema oopuse kirjutada aga kuna sellel ei ole köögimööbliga mingit otsest seost, siis jätame selle seekord kõrvale. Aga isegi nende seiklustega sain köögi kokku kiiremini, kui oleksin selle mõnelt kodumaiselt tootjalt tellinud.

Kui on plaan töötasapind kuskilt mujalt võtta, siis tuleb arvestada sellega, et IKEA kapid on seinast eesmise servani 600mm (+ sahtlite esipaneelid). Ehk siis kui tahad, et tasapind ulatuks üle sahtlite, siis see kõige tavalisem töötasapind, mida igalt poolt ehituspoodides saada on, jääb liialt kitsaks.

Baltest ja teised kodumaised tootjad jäid seekord kõrvale. Hinnaga ei suutnud neist keegi isegi ligilähedaselt konkureerida ja seda kirvest oleks tulnud 2+ kuud oodata.


Tarts5 kirjutas:
Mõtlesin ka oma IKEA vs Baltest kogemust jagada, üritan kokkuvõtlikult teha:
IKEA tundus väga soodne, kohapeal kvaliteeti vaadates tundus meile okei ning lubati et "kõike saab" ja tarneaeg 4-5 päeva. Vahepeal oli suur suur hunnik peavalu IKEA "köögiplaneerimise spetsialisti" ja mõõdistajatega jne ning kui ütlesin, et telliksin nüüd ära siis saadeti mingi uus joonis kuhu oli juurde lisatud igasugu mõttetuid täiteliiste, liistude tõttu ära kaotatud mingid muud moodulid ja pakutud uus lahendus oli täiesti läbimõtlemata. Hakkasin siis ise planeerijaks ja pakkusin neile ise tehnilised lahendused kuidas mida teha - tore, saime joonise jälle enam vähem õigeks. Küsisin siis uuesti arvet, et telliks ära ja siis selgus põnev asi - tellida on võimalik vaid 2/3 köögist, ülejäänud asju mida kohe olemas pole, nende kohta antakse mulle nimekiri ja need "vaata ise kuidas saad". Ma olin päris tõsiselt hämmingus. Seal nimekirjas ei olnud tooted nagu näiteks "kraanikauss" või "sahtliboks". Seal olid tooted nagu paar sahtlisiini, mõned sahtlite esipaneelid, mõned kapi jalad, ühesõnaga igasugused põnevad vidinad. Kaasasolevas tabelis lubati, et on ära näidatud ka tarneajad. Tarneajad aga olid osadel toodetel märgitud näiteks EELMINE aasta mai kuus, osadel asjadel 2021 millalgi. Enamus asjadel oli aga üldse tühjus, ehk siis tarneaeg teadmata - võidki jääda oma pooliku köögi otsa icon_biggrin.gif
Peale seda tohutut hämmingut läksin praktiliselt ületee Baltestisse ning see sealne teenindus on öö ja päev. Baltestis võttis mind vastu ilmselt aastakümne(te) pikkuse kogemusega naisterahvas ning seal ma tundsin, et nad tahavad mulle head lahendust pakkuda. Kõik mõeldi läbi, pakuti erinevaid lahendusi lisaks, anti soovitusi jne. Tõsi, maksin nüüd küll veidi rohkem, aga sealt ma tunnen, et ma saan korraliku läbimõeldud asja kokkulepitud kuupäevaks. Lõppude lõpuks maksab minu peavalu ja aeg ka midagi. IKEAs on väga palju mõistlikku kaupa, aga no köögimööblit juba puhtalt teeninduse aspektist ei soovitaks küll mitte kellelegi.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AO199
HV vaatleja
AO199

liitunud: 01.10.2012




sõnum 20.10.2020 11:44:18 vasta tsitaadiga

Endal aasta aega olnud nüüd Baltest köök, millegi üle nuriseda ei ole ja väga rahul. Kuu aega tagasi aitasin äial IKEA kööki kokku panna, ausalt öeldes eelarvamus oli, et tegu on ebakvaliteetse ja keerulise legoga.
Minu arvamus aga muutus, põhimõtteliselt on nädalavahetusega võimalik üksi viie meetrise töötasapinnaga köök kokku panna, kaasa arvatud ülemised kapid.
Materjalid küll ei tundunud küll nii kvaliteetsed kui Baltestil aga kolme kordne hinnavahe paneb mõtlema.
Muidugi eks aasta pärast ole nähe kuidas IKEA köök on vastu pidanud. Esmapilgul kõige suuremaks murekohaks tundus olevat see kuidas kapiuste hinged murravad kinnituskohast kapi karkassiplaati.

Samamoodi oli äial plaanis töötasapind osta ehituspoest, 600mm sügav. Viimasel hetkel enne poodi minekut viskas möödulindi peale ja avastas, et sellest ei piisa. IKEA standard oli 635mm, äkki?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2020 12:46:20 vasta tsitaadiga

AO199 kirjutas:
Samamoodi oli äial plaanis töötasapind osta ehituspoest, 600mm sügav. Viimasel hetkel enne poodi minekut viskas möödulindi peale ja avastas, et sellest ei piisa. IKEA standard oli 635mm, äkki?

IKEA enda plaadid on jah 635mm.
Endal tegin lõpuks tamme liimpuidust. Bauhausist leidsin vägagi mõistliku hinnaga 620 (või või 625) laiusega plaati. See sentimeeter siia-sinna ei hakanud üldse häirima.

Seda uksehingede probleemi pole ausalt öeldes isegi tähele pannud. Õhtul korra vaatama, kas tõesti väänab.
Äkki see sõltub hingetüübist? Mul on nende vaikselt sulguvatega ja need on küll üsna suured ja robustsed.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2020 13:52:24 vasta tsitaadiga

Mul on aasta olnud Ikea köök ja midagi ära murdunud ei ole icon_smile.gif Pole isegi vaadanud neid hingi sellise pilguga. Natuke tundsin muret kõrgläikega uste pärast, et kuidas nende kvaliteet on, aga tundub, et kestab. Tuttavatel on suvilas ca 10 aastat vana Ikea köök, eelmine versioon, mitte Metod sari. See sai linnakorterist maale kolides ka korra lahti võetud ja toimib jätkuvalt täiesti korralikult, uksed- sahtlid liiguvad ja midagi ei logise.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 17:29:26 vasta tsitaadiga

Üks asi, millega veel IKEA köögi puhul peaks arvestama, on veidi kõrgemad integreeritavad külmikud.
Mul on Electrolux'i int. külmik, mis on aga kümmekond cm kõrgem, kui IKEA enda pakutav. IKEA kappide uste kõrgused aga arvestavad ainult nende enda tehnikaga.

Mõningase käsitöö tulemusena jai mul lõpptulemus selline:


Ilma käsi mustaks tegemata poleks seda kõige ülemist ust olnud ja sinna kappi oleks pääsenud ainult siis, kui külmiku uks lahti teha.
Kuna õnneks seintel olnud augusamm klappis minu külmiku kõrgusega, siis võtsin sellel suurel uksel ülevalt jupi maha ja tellisin veel ühe väiksema ukse, mis sai samuti veidi lühemaks tehtud. Natuke mõõtmist-puurimist ja hingedele said uued augud.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Who
HV vaatleja
Who

liitunud: 21.10.2020




sõnum 22.10.2020 18:07:58 vasta tsitaadiga

warwas, väga viisakas näeb välja! thumbs_up.gif. Endal Whirlpooli eraldiseisev külmik, vot selline: https://www.whirlpool.ee/r/tooted/kuelmikud/whirlpooli-kuelmik-roostevaba-vaervi-sw8-am2y-xr/859990962760. Külmkapp on mul ka köögimööblist eemal, seina ja laua vahel. Kui oleks külmiku pannud köögimööblisse oleks pidanud loobuma ühest 60cm sahtlikapist ja ühest 60cm ülemisest kapist, kis ei oleks olnud väga mõistlik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2020 19:39:17 vasta tsitaadiga

Kui IKEA teemal veel natuke jätkata, siis kogu nende köögitehnika peaks olema re-bränditud Whirpool. Aga erinevalt "tavalisest" Whirpool'ist, on sellel 5 aastat garantiid icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Who
HV vaatleja
Who

liitunud: 21.10.2020




sõnum 23.10.2020 15:58:34 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Kui IKEA teemal veel natuke jätkata, siis kogu nende köögitehnika peaks olema re-bränditud Whirpool. Aga erinevalt "tavalisest" Whirpool'ist, on sellel 5 aastat garantiid icon_exclaim.gif

Kõik ei ole, nt nõudepesumasinad on küll 1-1 Electroluxiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Millist köögimööbli valmistajat valida? HV kasutajate kogemusi! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.