Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elroni wifi anomaaliad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.12.2016 00:12:33 Elroni wifi anomaaliad vasta tsitaadiga


Facebooki itimehed grupis kirjutab kasutaja Dmitri Olen oma kogemusest Elroni wifi ja Telia andmemahu otsalõppemisega. Kes tunneb Elroni IT-mehi, võib selle info neile otse saata.

tsitaat:
Tere. Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes oleks seotud Elroni rongides jagatava internetiga?
Seoses tänase uudisega, et Elron tahab laieneda, tuli meelde üks imelik asi, seoses rongides jagatava internetiga. Kui Telia kliendil, näiteks minul, saab otsa paketis olev interneti maht, siis teadupärast hakkab venitama ette seda lehte, kus laseb mahtu juurde osta, kui samal ajal ühendada ennast Elroni wifiga, siis ette tuleb mitte minu, vaid Elroni 100 GB paketi andmed ja laseb juurde osta sinna.
UPD. Ma räägin, et kui minul saab maht otsa ja samal ajal ühendan enda telefoni Elroni wifi võrku, siis logib mitte minu, vaid Elroni mahtude lehele ja laseb juurde osta neile, mitte mulle. Sisuliselt laseb sisse häkkida, vaja on vaid lõppenud mahuga telefoni, nähes lähenevat rongi, avad suvalise lehekülje ja hakkab venitama Telia lehte, rongi lähenedes automaatselt ühendab ennast rongi wifi võrku ja oledki Elroni mahu juurdeostu lehel. Isegi siis, kui Elronil ei ole maht otsas.


Allikas: https://www.facebook.com/groups/376819145664094/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2018 19:55:11 vasta tsitaadiga

Elron on asunud oma võrku "haldama". Muuhulgas on piiratud Google AdWords lehele pääsemine. Päringu peale sain vastuse: "Tere. Veebiaadress adwords.google.com on siiski Elroni wifi võrgus blokeeritud. Sellelt lehelt blokeeringu eemaldamine teeks teiste veebilehtede avanemise ronginetis oluliselt aeglasemaks ja seega halvendaks kasutajakogemust."
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Elroni wifi anomaaliad
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.