Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tele2 avas Mihkel Rauaga ühise tehnoloogiablogi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2016 19:45:48 Tele2 avas Mihkel Rauaga ühise tehnoloogiablogi vasta tsitaadiga


PRESSITEADE - Tele2 avas koostöös arvamusliidri Mihkel Rauaga uue bloginutisõltlastele nagu tema ise, kus lähenetakse tänapäeva nutimaailmale eksperimentide, meelelahutuslike väljakutsete ja tavainimese praktiliste silmade läbi.

„Minu gadget’ite hullus ei piirdu iPhone’iga, mille ma igal aastal välja vahetan. Mu korter on kurguni täis tolmu koguvaid masinaid, mis tundusid ühel hetkel vastupandamatult seksikad, ent osutusid kolm nädalat hiljem lootusetult aegunuteks. Mu sahtleid täidavad vanad Blackberry’d ja Palm Treod, kõikvõimalikes mõõtudes flopikettad, lömmis kaantega Macid ning 1-megase kõvakettaga PC-d, lugematutest adapteristest ja kaablitest rääkimata. Ma olen nutisõltlane,“ juhatab Mihkel Raud uue tehnoloogiablogi avaloo sisse.
Raud nimetab uut blogi seadmetõbiste rehabilitatsioonikeskuseks, kuhu ta kirjutab igal nädalal mõnest uuest seadmest, äpist või tehnoloogiavidinast enda silme läbi, sest neist mõõdutundetult rääkimine on tema sõnul ainus rohi tehnikahulluse vastu.

Lisaks Raua kui keskealise värvika mehe seiklustele nutimaailmas hakkab Tele2 uus blogi tutvustama tuleviku tehnoloogiatrende, kajastama eksperimente ja arvustusi trendikatest seadmetest, nõuandeid nutimaailmas orienteerujatele ning valdkondlikke edetabeleid.
„Tahame oma kirge tehnoloogiamaailma vastu jagada inimestega nende enda keeles, praktilises ning samas meelelahutuslikus võtmes, vürtsitatuna piltide ja videomaterjaliga. Lisaks tehnoloogiagurmaan

Mihkel Rauale täidavad blogi sisuga ajakirjanikud, valdkondlikud eksperdid ja Tele2 enda spetsialistid,“ rääkis Tele2 müügi- ja turundusdirektor Kristjan Seema blogi avamisest.
Aadressil www.tele2.ee/blogi asuv tehnoloogiablogi täieneb tema sõnul uue sisuga iga nädal. „Lugemist leidub alates asjade internetist, SIM-kaartide tulevikust, virtuaalreaalsusest ja kantavatest nutiseadmetest kuni telefonivõrdluste ning äpisoovitusteni – sealt leiab midagi kõigile tänases nutimaailmas orienteerujatele,“ lubas Seema

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2016 20:49:12 vasta tsitaadiga

Eks igaüks tahab kuidagi püünele saada. Iseasi kas midagi asjalikku nämmutada kah osatakse...
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 03.11.2016 20:57:10 vasta tsitaadiga

Musta pori näkku. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2016 23:49:54 vasta tsitaadiga

"Mu korter on kurguni täis tolmu koguvaid masinaid, mis tundusid ühel hetkel vastupandamatult seksikad, ent osutusid kolm nädalat hiljem lootusetult aegunuteks"

kõlab tõesti nagu jutt otse kohutavalt pädeva tehnoloogiaguru kurgust icon_neutral.gif ma ei tea...kohalik kuulsus võib ta ju olla, aga kas tehnojuttu peab ajama just mingi kiilakas osav ärapanija? i dont think, minu meelest leiaks sellise asja jaoks sobivamaid inimesi

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.11.2016 15:13:57 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Eks igaüks tahab kuidagi püünele saada. Iseasi kas midagi asjalikku nämmutada kah osatakse...


Raual seda muret pole, ta juba lapsest saati püünel. Aga jah, kirjutada ta oskab, nii et las kribab pealegi, iseasi, kas lugeda ka viitsin või unustan mõne aja pärast selle blogi ära. Neid paganama häid blogisid on nii palju, et varem raamatutele kulunud aeg läheb nüüd enamasti blogidele

Wiltz kirjutas:
ma ei tea...kohalik kuulsus võib ta ju olla, aga kas tehnojuttu peab ajama just mingi kiilakas osav ärapanija? i dont think, minu meelest leiaks sellise asja jaoks sobivamaid inimesi

Need paganama sobivamad inimesed ei oska tihtipeale kõitvalt kirjutada
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.11.2016 16:17:25 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
PCman kirjutas:
Eks igaüks tahab kuidagi püünele saada. Iseasi kas midagi asjalikku nämmutada kah osatakse...


Raual seda muret pole, ta juba lapsest saati püünel. Aga jah, kirjutada ta oskab, nii et las kribab pealegi, iseasi, kas lugeda ka viitsin või unustan mõne aja pärast selle blogi ära. Neid paganama häid blogisid on nii palju, et varem raamatutele kulunud aeg läheb nüüd enamasti blogidele

Wiltz kirjutas:
ma ei tea...kohalik kuulsus võib ta ju olla, aga kas tehnojuttu peab ajama just mingi kiilakas osav ärapanija? i dont think, minu meelest leiaks sellise asja jaoks sobivamaid inimesi

Need paganama sobivamad inimesed ei oska tihtipeale kõitvalt kirjutada

Pigem on hoopis tegu Tele2 Blogi ning Tele2 enda reklaam-aknaga. Mihkel Raud on lihtsalt kuulus nimi kes on pandud lugejaid ligi meelitama.

Sai loetud - nagu tavainimene loeb taolist materjali - ja peagi olid mul lahti hoopis Tele2-e enda poolt kirjutatud jutud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2016 16:33:23 vasta tsitaadiga

Konkurent Nuti-Mati Nipinurgale https://www.facebook.com/nutimati/videos/?ref=page_internal
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antiz
HV vaatleja
antiz

liitunud: 21.11.2002




sõnum 04.11.2016 22:31:56 vasta tsitaadiga

nagu ka digis mainiti...iga teine jõuab osta pool õuna...vähesedi on neid kes ostavad nutitelefoni ja kui raua mihkel hakkab veel targutama poolikute puuviljade kasuks...aitähh ja head aega tele2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.11.2016 23:25:38 vasta tsitaadiga

antiz kirjutas:
nagu ka digis mainiti...iga teine jõuab osta pool õuna...vähesedi on neid kes ostavad nutitelefoni ja kui raua mihkel hakkab veel targutama poolikute puuviljade kasuks...aitähh ja head aega tele2

No ma paadunud Lumia omanikuna ka targutaks õuntest, kui mulle selle eest makstaks. Inime peab ju ometi võid ka leiva peale määrida saama ja kui iföön võid paremini laiali määrida aitab, miks siis mitte. Operaatori valin ma ikka millegi muu järgi, mitte selle alusel, kes seal blogis lõugu laksutab, nii tundlik ma õnneks ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2016 00:12:38 vasta tsitaadiga

Arvamusliider icon_lol.gif
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 05.11.2016 04:54:39 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal üldse Rauda igalpool promotakse.
_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 5999€
1996 MB E250 W124 OM605 TÜV 5/2025 3000€
Jura E8 750€ (poes 1299€)
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2016 16:00:41 vasta tsitaadiga

No eks siis raud kirjutab kuidas näritud ubina tooted toimivad. icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2016 23:02:14 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Viimasel ajal üldse Rauda igalpool promotakse.


inimesele on vaja uusi väljakutseid.. ennustame: poole aasta pärast seda nähtust meie meediamaastikul enam pole või kui on, on selle auditoorium minimaalne.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 07.11.2016 12:57:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
terminator kirjutas:
Viimasel ajal üldse Rauda igalpool promotakse.


inimesele on vaja uusi väljakutseid.. ennustame: poole aasta pärast seda nähtust meie meediamaastikul enam pole või kui on, on selle auditoorium minimaalne.

Ta võib ju vahepeal ära kaduda, aga küll ta tagasi ilmub, kui vaja kunagi kolmandat raamatut prmoma hakata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2016 13:07:58 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
laurx kirjutas:
terminator kirjutas:
Viimasel ajal üldse Rauda igalpool promotakse.


inimesele on vaja uusi väljakutseid.. ennustame: poole aasta pärast seda nähtust meie meediamaastikul enam pole või kui on, on selle auditoorium minimaalne.

Ta võib ju vahepeal ära kaduda, aga küll ta tagasi ilmub, kui vaja kunagi kolmandat raamatut prmoma hakata.


Paistab tegelane, kes enamikke inimesi külmaks ei jäta - kas vihatakse või armastatakse (vihkajad tõenäoliselt genereerivad isegi rohkem klikke temaga seotud sisule - vaja ju negatiivne kommentaar ikka ära panna). Järelikult oskab avaliku arvamusega piisavalt hästi mängida, õiges kohas olla.
Aga, et miks seda blogi peaks lugema? Ei kujuta küll ette.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Tele2 avas Mihkel Rauaga ühise tehnoloogiablogi
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.