Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 02.03.2017 17:21:26 vasta tsitaadiga

eks poole aasta pärast tuleb juurde, 449 hinnaga icon_razz.gif
_________________
------
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 02.03.2017 17:36:07 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
eks poole aasta pärast tuleb juurde, 449 hinnaga icon_razz.gif

Õnneks mitte nii hull, jääb ikka 349,99.-
Aga eeltellimusi hetkel enam vastu ei võeta. Homsest konsoole poodides ka saadaval ja tekib toode ka uuesti epoodi. Uus ports tuleb juurde Märtsi keskel juba

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.03.2017 12:03:08 vasta tsitaadiga

Paistab et igal pool on hallid switchid poodides olemas, välja arvatud Pärnus ja Narvas.

EDIT: Paistab et nüüd on Pärnus ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 03.03.2017 12:05:10 vasta tsitaadiga

aku t6esti vaid vaevalt 3 tundi kestab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 03.03.2017 12:34:08 vasta tsitaadiga

No kui arvestada, et 3DSil ka ta kuskil 3 tundi on siis täitsa normaalne. Ja see sõltub mis softi parasjagu jooskutada. Zeldaga 3, mõne lihtsa mänguge kuni 6.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 03.03.2017 14:34:17 vasta tsitaadiga

Mind see aku kestvus väga ei häirigi, enamus ajast nagunii pelan teleka taga
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.03.2017 15:20:59 vasta tsitaadiga

Switchil on ju USB-C auk, seega ma ei näe aku kestvuses üldse probleemi.

Ma sain enda Switchi ka õigel päeval kätte thumbs_up.gif Tänud Shade'ile, et ta siin infot jagas, muidu ma poleks Euronics'ist tellinud.


Kas keegi on mõne teise EU riigi Nintendo konto omale teinud ja vaadanud kas mängud on samade hindadega mis Eesti kontoga? Kuna nüüd juba mingi aeg Nintendo võimaldab ka Eesti kontoga oste teha, siis tegin Eesti konto. Aga just lugesin et saksas on mõned mängud tänase päeva puhul soodsamad, aga Eesti eshop'is ma küll seda ei täheldanud. Huvitav kas Eesti kontoga eshop saksamaalt ostetud mängukoodi tunnistab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 03.03.2017 16:11:45 vasta tsitaadiga

Ostsin ka Switchi eeltellimisega Euronicsist kuid ma pole ikka veel kätte saanud. Keegi Tartust on juba kätte ka saanud?
Ei osanud arvata, et eeltellimisega saab kätte kurat teab millal. Epood ei vastanudki millal. Nemad ei tea millal kaubaauto toob Lõunakasse. Ma tahan ka Zeldat mängida juba icon_cry.gif

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.03.2017 16:48:53 vasta tsitaadiga

flippo, mine küsi sealt poest kuhu Sa tellisid. Hommikul olid Switchid Tartu lõunakeskuses täiesti olemas, paistab et praeguseks küll otsas juba, aga usun et Sinu oma ikka hoiti Sulle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 03.03.2017 16:55:56 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
flippo, mine küsi sealt poest kuhu Sa tellisid. Hommikul olid Switchid Tartu lõunakeskuses täiesti olemas, paistab et praeguseks küll otsas juba, aga usun et Sinu oma ikka hoiti Sulle.

Kirjutasingi juba neile ja nad ei tea. Helistasin Euronicsi infotelefonile ja öeldi, et on teel. Aga kaua ta seal teel on ja millal ma kätte saan.

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005




sõnum 03.03.2017 17:19:58 vasta tsitaadiga

Mina kahjuks ei saa trackida eeltellitud kaupade liikumist. Ma arvan et õhtuks kohal täna ilusti, arvestades, et Lõunakeskusesse liigub kaup igapäev
_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 03.03.2017 18:52:36 vasta tsitaadiga

Sain Ülemiste Euronicsist lihtsalt sisse jalutades värviliste pultidega Switchi ja Zelda kätte. Esmasmuljed on väga positiivsed thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2017 19:14:29 vasta tsitaadiga

Täna tuli postkasti Euronicsi reklaamleht. Rakvere ja Narva Euronicsis on hetkel Switch soodushinnaga 329.99€.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 03.03.2017 21:33:37 vasta tsitaadiga

Tore, nagu idioot sai strapi valepidi pandud joyconnile ja nüüd ongi seis kus seda lihtsalt ei ussi ega püssirohuga ära ei saa. Siin on sellest ka juttu aga juhendist ei ole tolku.

https://www.gamefaqs.com/boards/189706-nintendo-switch/75058424

Huuh, sai ära suure pusimisega.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 03.03.2017 21:46:30 vasta tsitaadiga

Huvipärast küsiks et kas kõigil olid switchi ekraanid mingi jamaga koos kui karbist välja võtsite? Minu oma nägi välja nagu oleks rasv või õli vms ekraanile lapiga laiali hõõrutud. Panin seda tähele kui päevavalges karbist välja võtsin, nüüd õhtul lambivalguses enam ei ole väga näha.

Iseenesest on Switch minu meelest igati õnnestunud aparaat. Paar eriti (Nintendo puhul) üllatavat ja positiivset asja on USB-C auk ja HDMI-CEC. Tuleks nüüd mõned mängud ka mida mängida... Ma lootsin alguses Virtual Console peale, aga seda ka veel pole. Zelda pole mulle kunagi meeldinud, aga peab vist ikka proovima kuna midagi muud asjalikku hetkel saadaval pole. Muide, Snipperclips on päris lahe lapsega mängida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 04.03.2017 18:01:43 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks ka oma Switchi kätte. Teeb süsteemi uuendust ja Zeldat mängima icon_biggrin.gif
Mul paistab kõik erilise näppimiseta, ekraan vähemalt. Kuid ei saa öelda, et avamata, pultidel oli paar näpujälge.
P.S Minu friend code - SW-2992-7211-0427

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 06.03.2017 12:37:27 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-04-alert-do-not-apply-a-vinyl-skin-or-wrap-to-your-nintendo-switch

http://www.glixel.com/news/youre-going-to-want-a-screen-protector-for-your-nintendo-switch-w470245

http://kotaku.com/nintendo-confirms-switch-save-data-cant-be-transferred-1792972788

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 08.03.2017 12:17:00 vasta tsitaadiga

Nendele kes ei oma aga väga unistavad sellest kolakast...
_________________
Gdesainer

M: MSI RTX 3070 Gaming Trio
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2017 12:51:40 vasta tsitaadiga

Uus konsool mis teha, LCD pikslite teema on ka monitoridel ning televiisoritel. Xbox360/One, Playstation3/4, Wii/WiiU tulid ka välja probleemidega.
(Arvutil on samamoodi probleeme komponentidega)

Ei ole mingi "fanboy" aga tegemist on täiesti uue konsooliga ning kindlasti esineb tõrkeid, üllatav on dockiga seonduvad ekraani kriimustamised mis kindlasti ei tohiks juhtuda ning millele Nintendo oleks pidanud esimesest päevast tähelepanu pöörama.

Ma kavatsen oodata pool aastat ja siis mõtlen kas Zelda on väärt 300+ €. Loodetatavasti tuleb midagi sama huvitavat antud konsoolile.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 08.03.2017 13:43:44 vasta tsitaadiga

Maxstpau kirjutas:
Uus konsool mis teha, LCD pikslite teema on ka monitoridel ning televiisoritel. Xbox360/One, Playstation3/4, Wii/WiiU tulid ka välja probleemidega.
(Arvutil on samamoodi probleeme komponentidega)

Ei ole mingi "fanboy" aga tegemist on täiesti uue konsooliga ning kindlasti esineb tõrkeid, üllatav on dockiga seonduvad ekraani kriimustamised mis kindlasti ei tohiks juhtuda ning millele Nintendo oleks pidanud esimesest päevast tähelepanu pöörama.

Ma kavatsen oodata pool aastat ja siis mõtlen kas Zelda on väärt 300+ €. Loodetatavasti tuleb midagi sama huvitavat antud konsoolile.



neid juhtumeid juba netis nii palju üles laetud,vaatasin paar vene keelset ka juba ära,jutt ikka üks ja sama,alguse värk uute asjadega,minu arvates toode liiga rutakalt välja lastud,soovitatakse netis üldse zeldat wiiu peal mängida,pidi paremini jooksma ja terve mängu läbimist wiiu peal kordagi juttude järgi mäng kokku ei jookse ja fps telku taga mängides parem kui switchil dockis mängimisel
https://www.youtube.com/watch?v=JsBoSoA2eU8

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.03.2017 14:05:16 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
Maxstpau kirjutas:
Uus konsool mis teha, LCD pikslite teema on ka monitoridel ning televiisoritel. Xbox360/One, Playstation3/4, Wii/WiiU tulid ka välja probleemidega.
(Arvutil on samamoodi probleeme komponentidega)

Ei ole mingi "fanboy" aga tegemist on täiesti uue konsooliga ning kindlasti esineb tõrkeid, üllatav on dockiga seonduvad ekraani kriimustamised mis kindlasti ei tohiks juhtuda ning millele Nintendo oleks pidanud esimesest päevast tähelepanu pöörama.

Ma kavatsen oodata pool aastat ja siis mõtlen kas Zelda on väärt 300+ €. Loodetatavasti tuleb midagi sama huvitavat antud konsoolile.



neid juhtumeid juba netis nii palju üles laetud,vaatasin paar vene keelset ka juba ära,jutt ikka üks ja sama,alguse värk uute asjadega,minu arvates toode liiga rutakalt välja lastud,soovitatakse netis üldse zeldat wiiu peal mängida,pidi paremini jooksma ja terve mängu läbimist wiiu peal kordagi juttude järgi mäng kokku ei jookse ja fps telku taga mängides parem kui switchil dockis mängimisel
https://www.youtube.com/watch?v=JsBoSoA2eU8

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2017-the-legend-of-zelda-breath-of-the-wild-switch-vs-wii-u-face-off

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maxstpau
HV veteran
Maxstpau

liitunud: 30.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2017 14:27:45 vasta tsitaadiga

Jah Switch on rutatud nagu iga teine tehnoloogiline ese praegu. Kahjuks on see normiks saanud kuid loomulikult ei ole see õigustus, et raha välja petta mitte töötavad produkti eest.

Ma mõtlesin isegi WiiU peale kuna Switch ei oma peaaegu mitte mingisugust eelist üle selle. Mõlemal seadmel näeb mäng välja samasugune drawdistance ja jalgade ees genereeriv maa on minu jaoks suhteliselt ükskõik siiamaani vahest mängin Xbox360´ga.
Switch ei suuda isegi 30FPS miinimumi hoida mis on väga üllatav arvestades, et ekraan on 720p kas opt. on nii halb või teine variant, et ongi võtnud selle "normi" ja laisaks muutunud.

Ootan ostuga kuna ühe mängu pärast kasutatud WiiU ostmine on minujaoks totter.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2017 14:33:26 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
Nendele kes ei oma aga väga unistavad sellest kolakast...


Mind huvitab, kelle palgal need isikud on, kes neid linke foorumitesse topivad ja mitte ainult Switchi puhul. PS4 väljatuleku aegu oli sama teema. Tarbijakaitseameti?

Või teeb kedagi hirmus õnnetuks, kui teised inimesed konsooli/seadet ostavad ja ei kurda?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.03.2017 14:36:37 vasta tsitaadiga

Godhand, paraku leidub isikuid kes pea alati leiavad põhjuse vingumiseks icon_wink.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2017 15:28:56 vasta tsitaadiga

Miks peab kellegi palgal olema? Nintendo on päris krõbeda hinnaga üsna pooliku asja turgu lasknud. Kellel soov osta teab kaaluda kas tahab beta tester olla ja selle eest ise maksta või oodata mil hinnad paremad ja vead kõrvaldatud.

Godhand kirjutas:
ahvilõust kirjutas:
Nendele kes ei oma aga väga unistavad sellest kolakast...


Mind huvitab, kelle palgal need isikud on, kes neid linke foorumitesse topivad ja mitte ainult Switchi puhul. PS4 väljatuleku aegu oli sama teema. Tarbijakaitseameti?

Või teeb kedagi hirmus õnnetuks, kui teised inimesed konsooli/seadet ostavad ja ei kurda?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 300 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 265
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NS] Nintendo Switch - uudised ja arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.