Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Probleem kasutajaga TheKevin1 (Kevin Traat) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: m.hv.ee :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raymk5
HV vaatleja

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2016 12:44 Probleem kasutajaga TheKevin1 (Kevin Traat) vasta tsitaadiga

Teema eesmärgiks on teavitada inimesi, et antud isik võib kaupa müües vigu varjata, samuti ka soov, et minu profiilist eemaldataks põhjendamatu negatiivne.

Mainin kohe ära, et kuni kokku saamise hetkeni ma ei olnud teadlik, et tegu on lapsega (14a). Isik ostis pool aastat tagasi läppari (Alienware m17xr4), kauples hinda ja järelmaksu võimalusi. Arvutil olid mõned defektid, millest ma teavitasin teda müügikuulutuses, lisaks suhtlesime ka fbs/telefonis. Lõpuks sai diil tehtud nii et pakkus oma telefoni panti nii kauaks kuni arvuti lõpuni makstud, saime kokkuleppele. Küsis ega mul telefoni asenduseks midagi laenata ei ole, andsin laenuks vana Wildfire S-i. Telefonile järgi tulles maksis viimase makse ja sai oma telefoni tagas, kuid "unustas" wildfire maha, ütles, et toob varsti ära. Pärast korduvat küsimist teatas, et see kadunud ja võib selle eest kompi maksta. Viimane kiri oli minu poolt, kus ütlesin kompi hinnaks 15 euri või summa, millega kuskil müüakse võrdväärset telefoni, sellele ta ei vastanud, aga sõnumit on nähtud. Peale mõne päevast ootamist panin negatiivse ära, peale seda ilmus välja ning tuli korralik sõim HV foorumis ja FBs. Põhuseks oli tõenäoliselt see, et ta müüs tol hetkel seda arvutit siin foorumis kirjeldusega "heas korras" ehk eksitas potentsiaalseid ostjaid, sest ainuke defekt, mis ta mainis, oli kohe silma hakkavad täkked klaviatuuri kohal. Kasutja enda müügiteema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=684786&highlight=

Rõhutan siin kohal veel korra, et mina olin kasutajat eelnevalt teavitanud kõigist vigadest, mis esinesid antud arvutil. Tal ei olnud mulle ühtegi etteheidet (poole aasta jooksul) kuni sai negatiivse enda profiili.

All pool on kirjavahetus, mis viis negatiivseni profiilis ja sellele järgneb sõim:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

sõnum 10.09.2016 13:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
siis mõtlesin et pakun raha,aga siis ma mõtlesin et ei ole nõus selle lutsu eest 15 eur maksma mis ei kõlbanud kuhugi,ja ma poleks elus üle lasknud,ma olen siiski 14,miks ma peaksin,ja minu mäletamist mööda oli tal ka kontakt minu vanematega

Sa poleks pidanud S5 ka tagastama, leiad, et mõttetu luts ja jätad endale.

vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DualCore
HV vaatleja

sõnum 10.09.2016 20:05 vasta tsitaadiga

Hea näide sellest, miks peaks konto loomisel olema vanusepiirang. Julge vend ja õigust ülegi veel..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
StanceW
HV kasutaja
StanceW

sõnum 10.09.2016 20:42 vasta tsitaadiga

The RED number 2?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
Early Access

Early Access

sõnum 10.09.2016 21:01 vasta tsitaadiga

Negatiivne kommentaar
Thekevin1 kirjutas:
ostsin pool aastat tagasi alienware m17xr4 ta käest,müüs siis varjatud vigadega arvuti,sound problem oli millest ta rääkis ja et dvd ei tööta,aga kui sain siis ekraanil olid suured kriimud,alguses ei olnud aru saada,ekraan oli tolmune,siis nüüd kuna ta tõmbas ühe vana teema ülesse,ja pani negatiivse selleeest,ja sealt sain teada mis vigasi ta mu eest varjas või mis vead tema käes olles olid,siis et bluescreen tuli,backlight on,ja aku ei kesta,ei soovita kindlasti seda müüjat,kunagi ei tea,kui jätate mingi teema lahtiselt temaga siis räägib äkki asja tegelikud vead välja
eemaldatud.

M: CSGO kastivõtmed 1.75/tk

Vaata kasutaja äripakkumisi
M: Kirjandust 101194
M: CD plaadiriiul tühjaks 224706
Kommentaarid: 293 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 248
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
beastbeats

sõnum 11.09.2016 01:26 vasta tsitaadiga

Viide "ärimehe" profiilile:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=72284

tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

sõnum 11.09.2016 14:42 vasta tsitaadiga

Tema enda lisakommentaar ta profiili all.

Thekevin1 kirjutas:
tegelikult oli teema niimodi,mina teadasin ainult et sound jamab ja dvd alles nüüd sain teada et rääkis backlight bleedist,bluescreenist,akust,hetkel nendega midagi ei ole,sound ei ole jamanud,backlight bleedi märganud ei ole,aku näitab 100 fully charged ja netis olles kestab 3 tundi,dvd tõesti jamab,aga soundiga pole probleeme olnud,siis rääkidest telefonist,ma korra kauplesin hinda kuna polnud kohe võtta ja oleks olnud vaja arvutit,pakkusin et võtku ssd,rami jne välja,ei olnud nõus siis pakkusin et annan enda s5 ja 420 eur ja 80 eur annan 7. aprill mida ma ka tegin,ta mõtles natukene ja oli nõus seda tegema,ei nurunud ega midagi,telefoni pidin tooma tõesti,ma läksin soome ära tagasi,seal kadus ära,siis mõtlesin et pakun raha,aga siis ma mõtlesin et ei ole nõus selle lutsu eest 15 eur maksma mis ei kõlbanud kuhugi,ja ma poleks elus üle lasknud,ma olen siiski 14,miks ma peaksin,ja minu mäletamist mööda oli tal ka kontakt minu vanematega

ummy
HV veteran

sõnum 11.09.2016 15:13 vasta tsitaadiga

DualCore kirjutas:
Hea näide sellest, miks peaks konto loomisel olema vanusepiirang

+1
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
raymk5
HV vaatleja

sõnum 11.09.2016 16:03 vasta tsitaadiga

Eile õhtul nurus näoraamatus, et see teema kaotataks ära ja mis tahaksin selle eest.. Keeldusin viisakalt ja sain veel sõimu, viskasin seal ka bloki peale. Mingil põhjusel lisas naise sõbraks, sai kohe bloki peale, aga ma oletan, et tahtis talle ka enda sõnavara tutvustada icon_biggrin.gif
Pilt isikust, mis on tema avaliku facebooki kasutaja profiilipilt (kui selle lisamine tundub ebasobilik, siis võin selle eemaldada): https://www.upload.ee/image/6155331/14287591_10207064750634314_1370634931_n.jpg

Ekraanitõmmis tüübi müügikuulutusest, mille liigutas peale negatiivset arhiivi: https://www.upload.ee/image/6155221/kkuulutus.JPG

Tema lisakommentaari kohta lükkan kohe nii palju ümber kui tõestusmaterjali leian. Pool aastat hiljem antud stiilis tulevad süüdistused ei ole nii või naa kuidagi loogilised. Kui leian pildi enda müügikuulutusest üles, siis viskan kindlasti siia.....Tema vanematega kahjuks kontakti tol hetkel ei olnud, aga nüüd on küll kontaktandmed olemas.

Minu müügikuulutuses oli kindlasti kirjas aku kuluvus % ja kaua umbes kestab. Kui ta oleks aku vahepeal ära asendanud, siis uut akut oleks maininud tõenäoliselt enda müügikuulutuses.
Akust rääkisime ka siis, kui tal oli veel üks makse teha: https://www.upload.ee/image/6155277/aku.JPG
tagasi üles
Auron
HV Guru
Auron

sõnum 11.09.2016 16:19 vasta tsitaadiga

Suures plaanis asi ju lihtne - ostetud asjal tekkisid vead siis kui pool aastat möödas ja olenevalt siis kokkuleppest ei suudetud oma osa täita. See 15 eura on niiväike summa, et sellisest summast peaks juba seetõttu pohh olema, et tuldi vastu ja anti järeka peale asi + siis veel "mingi luts" kasutada, et poleks ilma telefonita.

ummy kirjutas:
DualCore kirjutas:

+1
Ja mida see otseselt annaks? Siin HV's ka neid üle 18 aasta vanuseid "ärimehi" olnud kes tuhandete eest ettemaksu saand ja siis klotsiga jeehhat last.
Kommentaarid: 147 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 120
tagasi üles
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 11.09.2016 16:32 vasta tsitaadiga

raymk5 kirjutas:
Eile õhtul nurus näoraamatus, et see teema kaotataks ära ja mis tahaksin selle eest.

Ilmselgelt pole tal õrna aimugi, et selle teema "ära kaotamine" ei sõltu sinust.

tagasi üles
alliance
freelancer
alliance

sõnum 11.09.2016 17:05 vasta tsitaadiga

See vanusepiirang on nii ja naa. Ma olen näinud ka väga korralikke alla meetri mehi siin.
owndyaa
Kreisi kasutaja

sõnum 11.09.2016 17:12 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
DualCore kirjutas:

+1

Ise olin 13(pea 14), kui tegin oma esimese tehingu. Siiamaani nagu näha pole probleeme olnud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
SirShark
HV kasutaja

sõnum 11.09.2016 22:03 vasta tsitaadiga

Veidrad diilid , järelmaksuks.
Mina olen ostnud HVst ühe läpaka järelmaksuga - pakkusin natuke suuremat hinda, lihtsalt 2 kuulise järelmaksu peale - ja sai asi kenasti toimetatud - aga midagi panti pakkuda, ja samal ajal asendustelefoni kerjata? See on nagu, noh, minuarust on koheselt asjal halb lõhn juures.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
kakukeo
HV veteran

Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.09.2016 22:34 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
Veidrad diilid , järelmaksuks.
Mina olen ostnud HVst ühe läpaka järelmaksuga - pakkusin natuke suuremat hinda, lihtsalt 2 kuulise järelmaksu peale - ja sai asi kenasti toimetatud - aga midagi panti pakkuda, ja samal ajal asendustelefoni kerjata? See on nagu, noh, minuarust on koheselt asjal halb lõhn juures.

Eks ta ausaltöeldes laste teguviis ole, ma ise olen jälginud pikalt FB ostu/müügi gruppe, jube vaadata kuidas 10aastased mingeid samsung s6/s7 ja iphone 6 parseldavad,vahetavad jne... Tekib küsimus, et kas vanemad on teadlikud ja kui vähegi võimalik tasub ärist taganeda, ma olen kõikidele "kahtlaste" juttudega noorsantidele öelnud, et kui tahad äri teha võtad ema/isa kaasa ja too kinnitab, et on nõus, et tema ostetud asi teise eseme vastu läheb. Vaevalt need alaealised ise tööl on käinud, eriti 10- 14 aastased..
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

sõnum 12.09.2016 08:41 vasta tsitaadiga

Oot, aga kas ma sain siis õigesti aru, et 15€ lutsu pärast laseb vend endal mainet kahjustava teemal tekkida? For real?
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 12.09.2016 08:47 vasta tsitaadiga

LKits, tema keelekasutuse/suhtumise põhjal pole vist eriti millegi üle imestada.
tagasi üles
DualCore
HV vaatleja

sõnum 12.09.2016 11:46 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
LKits, tema keelekasutuse/suhtumise põhjal pole vist eriti millegi üle imestada.

+1
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
raymk5
HV vaatleja

sõnum 14.09.2016 11:18 vasta tsitaadiga

Okidokis ka kuulutus üleval. Ainult välimised vead on mainitud. Tüüp ei teinud isegi uusi pilte, vaid viskas minu vanad pildid. Teisel pildil on kuupäev (14 märts) näha.

http://www.okidoki.ee/item/5424765/
tagasi üles
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 14.09.2016 12:04 vasta tsitaadiga

Kui ta juba seda teemat luges, siis võiks ta siia ka kirjutada oma nägemuse sellest, kuidas see 15€ võimalikult kiiresti üle kanda.
tagasi üles
Thekevin1
HV vaatleja
Thekevin1

sõnum 14.09.2016 13:43 vasta tsitaadiga

see on ainukene inimene kellega ma äri korralikult ei teinud,alienware müüdud ka juba,siia samase foorumise(marko38),inimene teadis kõiki vigu ja ei saanud aru miks reimo tinno ehk raymk5 vigises,temale arvuti sobis väga,vanust palju ei ole aga kõikide teistega kellega olen siin ära teinud on väga rahul olnud,hetkel tegin teise kasutaja et paar asja veel osta nt. kasutajalt Extreme_NR ostsin just x99 rampage v extreme,siis just 30min tagasi ostsin kasutajalt silk45 ostsin toiteplokki,mul läks see wildfire meelest vahepeal,siis mõtlesin et maksan kinni talle selle,aga ei maksnud ja siis hakkas sitta rääkima,siis kirjutasin talle fb et miks paska ajab ja nii see läks,eks ikka viskas tast üle,nüüd ta ähvardab mind kuna nimetasin teda kondoomijäänuseks jne.,et kui kokku saame situn enda püksid täis jne.,vaatab mis sellega teha saab varsti,kes tahab kirjutagu mulle teisele kontole purjuskoer ja saab chattist pilte,
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
LKits
HV Guru
LKits

sõnum 14.09.2016 13:49 vasta tsitaadiga

Thekevin1, mine käi koolis ja õpi kirjutama korralike lausete ja kirjavahemärkidega.

Käitu nüüd mehe kombel ja maksa võlgnevus ära. Vaevalt sa tõepoolest mingi 15€ pärast endale taolist mainekahju tahad jätta.

PS: Kui ta tõesti ähvardas sind, siis palun postita näiteks ekraanitõmmised siia - ilus käitumine see igatahes ei ole.
PPS: Topeltkontod on HV-s keelatud.

Braien
HV Guru
Braien

sõnum 14.09.2016 13:50 vasta tsitaadiga

Thekevin1, Topeltkasutajad keelatud.
ivokas
HV veteran
ivokas

sõnum 14.09.2016 13:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:
siis mõtlesin et maksan kinni talle selle,aga ei maksnud

Miks icon_question.gif

tagasi üles
Thekevin1
HV vaatleja
Thekevin1

sõnum 14.09.2016 13:58 vasta tsitaadiga

ja ma nurunud et teema kustutatakse,ma lihtsalt ültesin äkki klaarime selle teema ära siis,ta ütles ei,aga ma ei nurunud et palun lõpetame selle asja ära jne.ma pole selline,ja wildfireit ma ei nurunud,ma küsisin kas tal asendustelefoni on mulle anda niikaua kui s5 temakäes,alguses ütles ei aga hiljem ütles et on see wilfire,aga ma ei nurunud,ja järelmaksu ma ka ei nurunud,ma alguses tingisin et ma võtaks ilma kettata ja vähema rammiga et saaksin 420 euroga 500 asemel,kuna tol hetkel oli ainult 420 eur,aga ta ei tahtnud siis pakkusin et äkki annan enda s5 talle kuni 7. aprilliks oli vist et siis maksan 80 eur ja saan enda s5 tagasi,ta veidi mõtles ja oli nõus,aga ma ei nurunud,ja see jutt et ma ütlesin et wildfire luts et siis s5 ka luts et ta ka poleks pidanud tagasi andma,mine arene kusagil,s5 10x rohkem väärt,
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Seadusega pahuksis »  Probleem kasutajaga TheKevin1 (Kevin Traat) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.