Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Miks ma Ei Saa privaatsõnumit saata ?! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 04.12.2003 20:01:30 Miks ma Ei Saa privaatsõnumit saata ?! vasta tsitaadiga

Üks tüüp saatis ps. -i ja küsis natuke infot müügil oleva vidina kohta... saatsin tagasi... tema saatis mulle uue ps. -i

Proovisin talle jälle vastu saata, aga ei õnnestunud... Kirjutas, et
"Sa ei saa postitada nii kiiresti uut vastust, proovi mõne aja pärast uuesti"

Siis ootasin ja proovisin... alles umbes 5 minuti pärast sain postitada...

Mõtlesin, et mis jura on... Proovisin sõbrale ühe ps -i testiks saata, aga jälle ei saa

Äkki keegi palun teab milles asi... kas äkki jälle on mõni hiilgav idee HV -s rakendust leidnud icon_rolleyes.gif

_________________
...


viimati muutis arvutisõber 04.12.2003 20:25:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:02:47 vasta tsitaadiga

vaata oma nime alla - Aeg maha 10

see tähendab et sinu postituste vahelist aega on piiratud. idee poolest peaks sa saama postitada iga 10 mindi järgi, tegelikkuses see polegi nii roosiline icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 04.12.2003 20:23:01 vasta tsitaadiga

no aga mis kuradi moodi ma siis siin foorumis äri saan ajada icon_exclaim.gif icon_question.gif

Pean tegema endale uue kasutaja, keda pole mitte keegi kommenteerinud ja keda keegi ei saa usaldada icon_question.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 04.12.2003 20:27:14 vasta tsitaadiga

Siis ajad äri järelikult rahulikus tempos... ja kasutad vajadusel telefoni, maili, msni jm kanaleid
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:28:57 vasta tsitaadiga

Muide selliseid ranke ootab ka teisi läbustajaid. Kui ikka mingi üliläbustaja on siis võib ka Aeg maha 30 saada.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2003 20:29:35 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
no aga mis kuradi moodi ma siis siin foorumis äri saan ajada icon_exclaim.gif icon_question.gif

Pean tegema endale uue kasutaja, keda pole mitte keegi kommenteerinud ja keda keegi ei saa usaldada icon_question.gif
Ja kui näitad paranemise märke (mõttetuste vähenemist) siis kaob ka piirang.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:29:54 vasta tsitaadiga

Superglue kirjutas:
Muide selliseid ranke ootab ka teisi läbustajaid. Kui ikka mingi üliläbustaja on siis võib ka Aeg maha 30 saada.


Kusjuures see on krdi hea idee ju icon_wink.gif
Kes see tubli oli ja selle väljamõtles? thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:32:09 vasta tsitaadiga

Algataja olin mina selle läbu vastu.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:32:23 vasta tsitaadiga

ttt kirjutas:

Kusjuures see on krdi hea idee ju icon_wink.gif
Kes see tubli oli ja selle väljamõtles? thumbs_up.gif


you can say that again, kui su nime all sirab "Aeg maha 30" icon_lol.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:38:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Algataja olin mina selle läbu vastu.


Ma siis loodan et see pole seoses postituste arvuga niivõrd kui sellega
mis nendes paljudes postitustes sisuks?`
Kui teen vikingi teemas palju teemakohaseid poste siis ega see ju ei tähenda et mu postituste
vahelist aega tuleks suurendada? icon_neutral.gif


viimati muutis Max Powers 04.12.2003 20:44:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 04.12.2003 20:43:09 vasta tsitaadiga

nii hull see asi ka pole icon_smile.gif
Kui jutul on iva, siis piiranguid ei tule

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 20:49:41 vasta tsitaadiga

liitunud: 31.07.2002
postitusi kokku: 1255
[0.48% kõigist / 2.56 sõnumit päeva kohta]

liitunud: 01.08.2003
postitusi kokku: 1121
[0.43% kõigist / 8.97 sõnumit päeva kohta]

1. Aeg maha 10
2. Mitte essugi

Loogika???
See aeg maha süsteem vist suurim lollus mida minu silmad siin foorumis näinud on icon_razz.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me


viimati muutis lammas 04.12.2003 21:00:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.12.2003 20:52:30 vasta tsitaadiga

See teine on kasutaja "konn" kes enamjaolt ajab mõistlikku juttu.
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.12.2003 21:38:23 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
See aeg maha süsteem vist suurim lollus mida minu silmad siin foorumis näinud on
Võibolla viitsid valgustada?

Ja see keskmine postituste arv päevas ei näita absoluutselt midagi kuna läbu postid kustutatakse ja need ei kajastu seal. Kuna kasutaja tegeleb ka O/M/V foorumites siis julgen väita, et tema keskmine postituste arv päevas on reaalselt PALJU kõrgem.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:03:47 vasta tsitaadiga

1. Kuidas otsustatakse kes selle "aeg maha" ranki saab
Moded? Kas kõik või piisab 1-2 modest kes otsuse langetavad?
Näide: Ühele modele ei meeldi kellegi teemad mängufoorumis. Noh ütleme nn "liiga labased" (kuigi DigeBenil on seal suur kord majas thumbs_up.gif ) Kas arvestatakse ka selle kasutaja vanust? Järsku ta on nii noor, et mõistus ei küüni kõrgemale? Aga kuna HVs vanuse piirangut pole siis tuleks vanust arvestada. Temavanustele võibolla see väga õpetlik ja kasulik...
Ka minujaoks teevad siin mõningad sellised teemasid mis on 100% läbu (minu jaoks) aga teised arvavad, et see väga vajalik. Et kui ma oleks mode siis võiks sellele inimsele kah "aeg maha" rank anda?
2. Tehti see reegel, et muuta saab oma poste 24h ainult. Siis pead uue tegema? Ja nüüd kui postitad üha uusi ja uusi vastuseid tembeldatakse läbustajaks? Aga muuta ja kustutada enam ise ei saa. Asi käib nagu risti vastu?

Üldiselt võin nendes reegiltes ka möga ajada kuna muutuste/uuenduste teavitamistest tavakasutajatele on loobutud täielikult. Mis muidugi kõige kurvem osa icon_sad.gif

See üldine jutt ja ei puuduta seda teemat ainult.

Nüüd sellest PS saatmisest. Mida kuradit on sellel pistmist läbuga ja postimisega foorumisse??? Ma suhtlen vahest läbi PS sõpradega ja ajan niisama nendega hülge möla. Kas ei tohiks?

Edit: Et ei tekiks arusaamatust siis her konn (minu esimeses postis) tuli näitena kasutajate nimekirjast lihtsalt esimesena.

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me


viimati muutis lammas 04.12.2003 22:08:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 04.12.2003 22:05:49 vasta tsitaadiga

Ja mis kuradi moodi ma oma ps. -ga seda foorumit siin risustan icon_question.gif icon_exclaim.gif

krdi mõttehiiglased thumbs_up.gif

ja need vähesed muutused, mis siiani tehtud, on jõudnud HV ikka parajalt ära solkida
jätkake samas vaimus thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
...


viimati muutis arvutisõber 04.12.2003 22:11:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:09:00 vasta tsitaadiga

Aga mõelge mis siis saab, kui mõni mees saab rank'iks "read-only"?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:13:42 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Aga mõelge mis siis saab, kui mõni mees saab rank'iks "read-only"?


No aga sisuliselt on ta siis ju külaline icon_confused.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:21:26 vasta tsitaadiga

juurutamisel
Aegmaha 24h
Aegmaha 7p
Aegmaha 9k
jne.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 04.12.2003 22:28:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Aegmaha 9k

thumbs_up.gif abiks HV kasutajate uue põlvkonna tootmiseks? icon_wink.gif

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:33:19 vasta tsitaadiga

Samas ikkagi saad endale profiili kujundada, avatari valida...saab ikkagi tunda end HV liikmena... icon_lol.gif
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:36:14 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
tsitaat:
Aegmaha 9k

thumbs_up.gif abiks HV kasutajate uue põlvkonna tootmiseks? icon_wink.gif

Loodame positiivset iivet?
Piisav aeg järelkasvu soetamiseks ja HV jaoks uue põlvkonna genereeerimiseks?
Mõtleme perspektiivis? icon_smile.gif

PS. Administraatorid ja eri-moderaatorid, Tehke palun "see eri teema" jälle lahti!
Pliiiiiis !!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:42:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tehke palun "see eri teema" jälle lahti!


Mis teema see siis on?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:42:55 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
ja need vähesed muutused, mis siiani tehtud, on jõudnud HV ikka parajalt ära solkida
jätkake samas vaimus



ega siin muud üle ei jää soovida tõesti. icon_neutral.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2003 22:53:34 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
ja need vähesed muutused, mis siiani tehtud, on jõudnud HV ikka parajalt ära solkida
jätkake samas vaimus

ega siin muud üle ei jää soovida tõesti. icon_neutral.gif


Nii sama tühje sõnu pole mõtet teha - neid ignoreeritakse teadlikult.
Kui teile midagi ei meeldi, siis öelge, mis ja miks ei meeldi.
Ja tehke tsiviliseeritud moel parandusettepanek.
Põhjendage kõik ilusti ära.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.12.2003 23:29:51 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
juurutamisel
Aegmaha 24h
Aegmaha 7p
Aegmaha 9k
jne.

9k pole nagu mõtete eriti või mis? Pigem siis juba ban...

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2003 00:18:29 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
1. Kuidas otsustatakse kes selle "aeg maha" ranki saab
Moded? Kas kõik või piisab 1-2 modest kes otsuse langetavad?
Ranki saab anda ainult administraator ja seda peale arutamist (moderaatorite ja adminnide vahel).

lammas kirjutas:
Nüüd sellest PS saatmisest. Mida kuradit on sellel pistmist läbuga ja postimisega foorumisse??? Ma suhtlen vahest läbi PS sõpradega ja ajan niisama nendega hülge möla. Kas ei tohiks?
Privaatsõnumite saatmine on piiratud kuna foorumi mootor on niiviisi kirjutatud. Piirang on ikkagi foorumisse postitamisele pandud kuid kahjuks mõjub see ka PSidele.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 05.12.2003 00:27:44 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Nu kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
ja need vähesed muutused, mis siiani tehtud, on jõudnud HV ikka parajalt ära solkida
jätkake samas vaimus

ega siin muud üle ei jää soovida tõesti. icon_neutral.gif


Nii sama tühje sõnu pole mõtet teha - neid ignoreeritakse teadlikult.
Kui teile midagi ei meeldi, siis öelge, mis ja miks ei meeldi.
Ja tehke tsiviliseeritud moel parandusettepanek.
Põhjendage kõik ilusti ära.


no mis siin ikka seletada... see, et ei saa enam postitusi muuta, aitab kaasa uute postituste tegemisele (just selliste postituste, mis muidu jääks tegemata, kui oma eelnevaid postitusi muuta saaks...)

Tulevikus Veel rohkem sisutuid ja mõttetuid postitusi - nagu samm vales suunas

Edit: ja kui te pole ise veel seda välja mõelnud, et miks mul on osades teemades sellised sisutud postitused on, siis teadke, et ma olen teinud neid sisutuid postitusi selleks, et pärast "Vaata enda postitusi" alt need "Huvitavad" teemad jälle üles leida...

Kas ma kirjutan postitusse, et " tegin selle postituse selleks, et mul oleks pärast võimalik see teema jälle üles leida" või proovin oma postitusse vähemalt mingit sisu lisada icon_question.gif

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 05.12.2003 01:46:24 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Edit: ja kui te pole ise veel seda välja mõelnud, et miks mul on osades teemades sellised sisutud postitused on, siis teadke, et ma olen teinud neid sisutuid postitusi selleks, et pärast "Vaata enda postitusi" alt need "Huvitavad" teemad jälle üles leida...

Kas ma kirjutan postitusse, et " tegin selle postituse selleks, et mul oleks pärast võimalik see teema jälle üles leida" või proovin oma postitusse vähemalt mingit sisu lisada icon_question.gif

Sõber, selle jaoks on lehe allosas kaks linki: 'jälgi seda teemat' ja lisa 'lemmikuks'

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2003 01:46:37 vasta tsitaadiga

arvutisõber kirjutas:
Edit: ja kui te pole ise veel seda välja mõelnud, et miks mul on osades teemades sellised sisutud postitused on, siis teadke, et ma olen teinud neid sisutuid postitusi selleks, et pärast "Vaata enda postitusi" alt need "Huvitavad" teemad jälle üles leida...
Aga milleks on siis link "lisa lemmikuks" ?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 01:59:06 vasta tsitaadiga

khm, teeks ettepaneku teema pealkiri ära muuta, kuna jutt ei käi enam PS'dest icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.12.2003 03:32:04 vasta tsitaadiga

[ot]
...ja keegi võiks teha ühe ilusa kokkuvõtva teema,
kus on kirjas kõik viimase kuu icon_question.gif muutused HV foorumis.
Siis on hea kohe küsijatele link anda ja rahu majas.
Kasvõi näiteks nii, et kuupäev ja muutuse...nimi icon_question.gif vms,
ning siis väike selgitav jutt kah veel.
[/ot]

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2003 09:29:31 vasta tsitaadiga

toetan MorroW ettepanekut thumbs_up.gif siinne elu oleks tunduvalt selgem ja lihtsam icon_wink.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 05.12.2003 14:51:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
arvutisõber kirjutas:
Edit: ja kui te pole ise veel seda välja mõelnud, et miks mul on osades teemades sellised sisutud postitused on, siis teadke, et ma olen teinud neid sisutuid postitusi selleks, et pärast "Vaata enda postitusi" alt need "Huvitavad" teemad jälle üles leida...
Aga milleks on siis link "lisa lemmikuks" ?


krt.. neid funktsioone pole kunagi tähele pannud... need nii väikselt seal all icon_neutral.gif
aga head asjad on nad küll

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2003 03:27:22 vasta tsitaadiga

Heh.. mulle topiti sama asi. MA alguses mõtlesin et see on tore tähelepanek HV poolt (see "AEG MAHA 10" kiri), et ma täna, 1 aastat tagasi liitusin HV-ga ja et nagu synna vai nii... A tegelt on kellelgi isehakanud koristajal tekkinud mingi vimm minu postide suhtes... A huvitav et see on nagu anonyymne tegevus ja et põhjust ei öelda kuskil jne jne ? ja huvitav kui kaua mind siis sellise staatusega õnnistatakse ka?päev? nädal? aasta?

viimati muutis Jägermeister 09.12.2003 11:45:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.12.2003 08:40:18 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Heh.. mulle topiti sama asi. MA alguses mõtlesin et see on tore tähelepanek HV poolt, et ma täna, 1 aastat tagasi liitusin HV-ga ja et nagu synna vai nii... A tegelt on kellelgi isehakanud koristajal tekkinud mingi vimm minu postide suhtes... A huvitav et see on nagu anonyymne tegevus ja et põhjust ei öelda kuskil jne jne ?
Inimene! Põhjused ikka sinus endas: analüüsi veidi oma postituste sisukust; tuleta meelde ülima uhkusega mahahõisatud mitmikteemade tegemist icon_confused.gif Kui veidigi ajusid pingutad, siis võiks asi selge olla, et millega preemia ära oled teeninud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 13:03:40 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on võimalik sellest lahti saada - näiteks oma posti sisu kvaliteeti parandades ning kvantiteeti vähendades.

Samas peab hoiatama, et tehes uue aliase ning jätkates samas vaimus kaugele ei jõua!
(arvutisõber, tuleb tuttav ette!?)

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 16:58:46 vasta tsitaadiga

oot, olen ma millestki ilma jäänud icon_confused.gif
kas arvutisõber ja Jägermeister on üks ja sama kodanik icon_question.gif icon_lol.gif
P.S. see post ei käi vist kvaliteetsete alla icon_redface.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2003 17:11:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas arvutisõber ja Jägermeister on üks ja sama kodanik

EI

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 10.12.2003 22:25:35 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
Põhimõtteliselt on võimalik sellest lahti saada - näiteks oma posti sisu kvaliteeti parandades ning kvantiteeti vähendades.

Samas peab hoiatama, et tehes uue aliase ning jätkates samas vaimus kaugele ei jõua!
(arvutisõber, tuleb tuttav ette!?)


nii...

Lood on nüüd nii, et vot paar kuud tagasi tehti selline temp, et tehti ühendus kiiremaks ja net on nüüd mitme korteri peale...

Need, kes ennem kippusid minu kasutajanime kasutama, tegid nüüd endale uued kasutajad...
Kuna paistab, et ühe IP -ga saab teha ainult piiratud arv kasutajaid, siis Palun, et te seda piirangut minu IP peal muudaksite...

Aktiivseid kasutajaid on praegu minu IP pealt kokku 7 icon_exclaim.gif Jagasin, enda kõik vanad accountid laiali, aga ikka jääb puudu icon_confused.gif

Nüüd on vähemalt Arvutisõber nime all PALJU Vähem läbu... ütlesin ka teistele, et nad ennast tagasi hoiaksid... LOODAN ikkagi, et mult see Aeg Maha staatus ära kaotataks

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2003 09:38:20 vasta tsitaadiga

Erm... icon_eek.gif kes siis oma kasutajanime laiali jagab??
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jägermeister
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 17:28:03 vasta tsitaadiga

Mirage, Mina olen küll enda postituste eest ise vastutav, aga kuna HinnaVaatlusesse on nö "automaatne sisselogimine" siis potentsiaalselt võiks ykskõik milline minu arvuti taga istuv tegelane siia mida iganes minu kasutaja alt postitada.. parooli jagamist pole selleks vajagi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2003 20:16:51 vasta tsitaadiga

Jägermeister kirjutas:
Mirage, Mina olen küll enda postituste eest ise vastutav, aga kuna HinnaVaatlusesse on nö "automaatne sisselogimine" siis potentsiaalselt võiks ykskõik milline minu arvuti taga istuv tegelane siia mida iganes minu kasutaja alt postitada.. parooli jagamist pole selleks vajagi

Mul ka automaatne sisselogimine, aga pole veel olnud, et keegi minu nime all möölaks. Kuigi arvuti on kõigile vabalt käpitav. Aga see on nagu loomulik, et teise identiteeti ei kaaperdata.

Ja siis on veel üks arvuti, kus auto logimine ei tööta - seal on mul Favorites all bookmark/shortcut, kus kasutajanimi ja parool sees - ka sellega pole jama: https://foorum.hinnavaatlus.ee/login.php?username=**********&password=******&login=1
PS! see viimane on universaalne lahendus, kui auto logimine ei funka
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Miks ma Ei Saa privaatsõnumit saata ?!
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.