Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2021 22:56:35 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Baeskades kirjutas:
Baeskades kirjutas:
FYI - mul on külmik olnud 10 aastat, töötab seni kenasti. Uksetihendid vist tahaks varsti vahetust, muidu on kõik seni tipp-topp. Kindlasti uuemad mudelid on paremad sest... no ju on paremad.

Tihenditest rääkides - kuidas nende vahetamine üldse käib? Või peab mõnest remonditöökohast uurima?
https://starcom.ee/kulmkapi-uksetihend-aeg-zanussi-electrolux-erb34033w1-kulmkapidele-ja-teistele-mudelitele.html - tihend peaks olema selline (Electrolux ERB34033W1). Aga kuidas seda vahetatakse? Tundub, et nagu on väga kõvasti liimitud, mingeid kruve ei jää kusagilt silma. Kas siis tuleb ära sikutada ja tagasi liimida? Ning kui liimida siis millise liimiga?

Surutakse tugevasti raami/vahe sisse tõenäoliselt, liimi seal ei tohiks olla.
Natuke ettevaatlikult servast kruvikeerajaga kangutasin - tihend nagu surutud ei paista olevat, ei ole nagu millegi vahel. Ning kui natuke lahti tuli, siis see liim ka ei tundu olevat. Ilgelt keeruline seletada ja aru saada...
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2021 14:46:25 vasta tsitaadiga

Soovitage spetsialisti või ettevõtet, kelle poole pöörduda kui on soov saada teenust kubu ühendamisel ? Piirkonnaks Tallinn.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2021 16:58:19 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 21.01.2021 17:32:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin sama küsida aga mis ma ikka veteran hinnavaatlejas kahtlen
_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2021 17:33:01 vasta tsitaadiga

Siit moraal, tuleb kallim kapp osta. Üldiselt ongi odavamatel asjadel varuosad kallimad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2021 19:50:08 vasta tsitaadiga

Et nagu kallil kapil on odavam tihend v? Ei usu hästi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2021 20:15:51 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Et nagu kallil kapil on odavam tihend v? Ei usu hästi
Et kui külmkapp on 2000€, siis peaks ka tihend vähemalt 900 maksma või?
Kõigepealt viriseb, et odaval kapil on tihend pea pool kapi hinnast ja siis eeldab, et kallimal kapil peab sama hinnasuhe olema doh.gif Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jpt
HV kasutaja
jpt

liitunud: 29.12.2004




sõnum 22.01.2021 13:50:54 vasta tsitaadiga

Ikea Kungsbacka. Veidi üle poole aasta olemas. Tööpinnaks kask Decorast, Osmo Topoil peal. Kapid tsirka 1400€ koos sisuga, lisaks Electroluxi külmik, kubu ja pliit; ahi ka Ikeast võetud, sest peal pole ei logo ega digikella.
Alumised kapid rihtisid sõbrad näksi, joogi ja ühe õhtuga (vist?) paika, katted koos sahtlite ja ülemiste kappidega sain ise juhendite abil mõne õhtuga.
Ainsaks kaebuseks, et mattmusta pinda nühin kord nädala või kahe tagant puutekohtadest sõrmejälgedest puhtaks.
Manus

Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2021 14:16:35 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.
Tõsise see on, et kui panna kõrvuti 600 ja 400 eurot maksvad külmkapid, siis on mõlema 60-eurone tihend justkui kallima kapi puhul odavam. Või kas on?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2021 16:17:42 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
jägaja kirjutas:
Üldjuhul rahvasuus räägitakse, et pigem on kallimal seadmetel varuosad soodsamad, kui neid peaks vaja vahetada olema. Vähemalt vaadates seadme soetushinna ja siis varuosahinna suhet.
Tõsise see on, et kui panna kõrvuti 600 ja 400 eurot maksvad külmkapid, siis on mõlema 60-eurone tihend justkui kallima kapi puhul odavam. Või kas on?


Suhe võib-olla et on, aga fakt on et ilmselt selle tihendi omahind on ehk mõni euro, kui sedagi, ehk veriselt kooritakse sind igal juhul.
Kammoon mis on inimeste peas viga et nad arvavad, et mingisugune kummiriba peab maksma üle 60 euro. Akna vahele keritakse sarnast asja meetriga vaadake mis selle hind on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2021 16:18:31 vasta tsitaadiga

A pane see akna oma siis
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2021 16:26:46 vasta tsitaadiga

Tähendab sa kiidad heaks selle, et meile 10x ülehinnatud kummiribasid müüakse ja lohutuseks öeldakse, et võta siis 10x kallim kapp, siis see kummiriba ei tundugi enam nii kallis?


Elu on ikka imelik... on see siin HV foorum või külmkapitootjate oma?
Ma tean, et alternatiive eriti ei ole - see ei tähenda, et takka kiitma peab sellisele koorimisele. Selline asi ei ole mitte ainult tarbija rahakotile aktiivselt kahjulik vaid kogu maailmale, kui sul puudub motivatsioon kapi lappimiseks minimaalse kuluga ja selle asemel on mõttekam töötav kapp ära visata ja uus osta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2021 16:29:05 vasta tsitaadiga

Ei kiida heaks, võin muudest valdkondadest palju hullemaid näiteid tuua. Järgmine kord tead, et seda brändi siis ei vali.
Ja noh 60 eur - lähed ostad uue kapi selle asemel, et 60ga tihend osta?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stks
HV kasutaja
stks

liitunud: 28.01.2007




sõnum 22.01.2021 16:33:29 vasta tsitaadiga

Kui "univeraalne" off brandi oma maksab alla 20 euri, siis tekitab küsimuse küll.

https://www.lemona.ee/?page=itemlist&b_id=900

Kui 60 euri tihendi eest peaks maksma siis läheks uue kapi järgi, päriselt ka.

_________________
Minu loogika jääb minu loogikaks
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2021 18:02:08 vasta tsitaadiga

No see juba läheb, kas need off bränd tihendid sobivad siis kõigile?

Kui mul suht uue kapi tihendiga midagi juhtuks, siis üks asi see vahetada et kapp edasi kestaks, aga kui kapp on juba mitmekordselt prognoositud eluea ületanud, siis ei tundu mõttekas nii palju maksta. Töötab siis selle kulunud tihendiga kaua jaksab. Aga alla 20 euri vaataks juba otsa sellele vahetusele.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2021 15:26:21 vasta tsitaadiga

Toidukuivatit keegi teab soovitada? Sooviks ise dehüdreeritud matkatoitu ja niisama snäkke teha (puuviljad, marjad, liha jne) Reguleeritav temp on neil peaaegu kõigil aga võiks olla ka taimeriga variant. Kuna ilmselt mega palju kasutust ei saa siis võiks
hind alla 100 olla, ideaalis isegi alla 60.- icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.02.2021 16:05:16 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.
Kommentaarid: 371 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2021 19:36:45 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.


Taga naeruväärsemaks läheb, mingi riba kummi transpordi hind on mitukümmend euri.
Suured ja rasked asjad saab mitu korda odavamalt saadetud millegipärast.
Ega midagi ei oleks selle vastu kui need otse tootja käest tellida, kui see vaheladu siin nii kallis on. Ma näiteks otsisin Snaige tihenit ja see oli sama kallis. Nagu oleks Snaige tehas Alfa Kentauril ja mitte Leedus
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2021 19:39:48 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
WerteX kirjutas:
netcat kirjutas:
Kas ma olen ainus kellele tundub, et rõve kallis on see külmkapi tihend? Kapi enda hinnaga võrreldes? Ok ma saan aru, kui sul on mingi Miele siis sa haigutad selle 64 eurose tihendi peale. Aga kui see on kapi hinnast 20% siis ei ole see ikka norm

Tõenäoliselt on selle tihendi enda hind suhteliselt odav, aga 50% võib moodustada transpordi hind Euroopa laost saatmisel.
Kohalikul turul on 1000 erinevaid mudeleid müüdud ja keegi ei hoia siin niisama varuosi laos.


Taga naeruväärsemaks läheb, mingi riba kummi transpordi hind on mitukümmend euri.
Suured ja rasked asjad saab mitu korda odavamalt saadetud millegipärast.
Ega midagi ei oleks selle vastu kui need otse tootja käest tellida, kui see vaheladu siin nii kallis on. Ma näiteks otsisin Snaige tihenit ja see oli sama kallis. Nagu oleks Snaige tehas Alfa Kentauril ja mitte Leedus


Kui see on lihtsalt riba kummi, siis saad selle äkki ise valmis teha?
Kommentaarid: 1145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 854
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2021 20:02:39 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:


Kui see on lihtsalt riba kummi, siis saad selle äkki ise valmis teha?


Jah, see on lihtsalt riba kummi.
Ei, mul ei ole kummiribavabrikut kodus.

Kas sa tahaks äkki kõigi kulumaterjalide eest 10x rohkem maksta, sest sul ka ei ole nende tehast kodus? Näiteks peldikupaberi eest?

Jälle me oleme ringiga tagasi üle igasuguse mõistuse ulatuva marginaali kaitsekõnedega.
HinnaVaatluse foorumis. Kus tähelepanu ja soovitused peaksid olema nagu sellel, kuskohast mingit asja odavamalt saab, või kas seda mõtet osta on, mitte õigustamisel, miks selle eest nii palju küsitakse.

Mnjah.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 12:01:28 vasta tsitaadiga

Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 12:26:00 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 12:52:38 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.


Kaua kuivamine aega võtab? On tal mingi õhu keerutamise variant ka või lihtsalt uks lahti ja kogu pidu?

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2021 13:18:36 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Baeskades kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Soovitage 300 ringis nõudepesumasinat millel mingisugune kuivatusfunktsioon ka oleks.

https://www.hinnavaatlus.ee/1265297/whirlpool-wsfo-3o34-pf-x/ võib okei olla?
Mul täpselt see ongi. Olen väga rahul - ei ole lärmakas (samas vaikses korteris on põmst teda ju kuulda, aga magamist küll ei sega), teeb tööd hästi, teeb ise ukse lahti peale pesu, puhastamine on lihtne.

See ei puuduta isegi seda masinat/mudelit - aga kui peaks uuesti valima, siis kaaluks natuke suuremat masinat (see on 45cm laiusega). Ta on täiesti okei - aga kui vähegi suurem söök teha, ning rohkem kui kolme inimese nõusid määrida, siis saab kiirelt üsna täis. Seega peab kohati 2x päevas masina tööle panema või siis üsna tihedalt täis laduma. Eelistaks ise pesta pigem korra päevas, kasvõi natukene pooletühjemalt. Aga ütleme nii, et see on vägagi "tore oleks" võimalus, praegu pole häda midagi. Pealegi oleneb perest, kui vahel on pooltooteid vms, siis kulub nõusid söögikorra kohta vähem.

Kaua kuivamine aega võtab? On tal mingi õhu keerutamise variant ka või lihtsalt uks lahti ja kogu pidu?
Ma kasutan nii, et panen masina käima, enamasti vaikimisi variandis ehk öko, paar tundi solistab, siis ca tunni on vait (peaks olema kuivatamine), siis teeb lahti ning põmst on enam-vähem kuivad nõud olemas. St nad täitsa kuivad ka pole aga sisuliselt kasutatavad ikkagi, mõnda asja õrnalt võib lapiga üle tõmmata. Aga ma ise üldiselt võtan välja üldse tunde hiljem, siis on alati kuivad. Eks peab arvestama sellega, et igasugused tassipõhjad (st välimine osa, see, mis on pesus ülespidi) kipuvad mingi vee sisse koguma, seda ära ei kuivata.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 11.03.2021 13:38:34 vasta tsitaadiga

Baeskades, mis v6iks olla antud masina eeldatav eluiga, ehk millise arvestusega sa selle ostsid?
_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.