Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tonuonu
HV kasutaja
tonuonu

liitunud: 29.01.2005




sõnum 11.07.2016 04:40:45 ishop.ee vasta tsitaadiga

Ma tunnistan, et olen muutunud murelikuks ishop.ee puhul. Sai neile raha antud ühe arvuti eest. Arvutit aga siiani pole. Ainuke tagasiside firmast on Marko Priks e-kiri, mis üritas minult esimesel juulil raha juurde küsida thumbs_down.gif kuid ma keeldusin. Hetkel on 11 juuli. Marko Priks nime googeldamise peale aga näen hoiatusi http://www.internetipoed.ee/?&teemaid=565

Ma arvan, et ettevaatlikum tasub olla kui mina olin.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonuonu
HV kasutaja
tonuonu

liitunud: 29.01.2005




sõnum 25.07.2016 16:13:41 vasta tsitaadiga

Täiendus - 16. juulil sai arvuti kätte ja probleeme ei ole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mlftk
HV vaatleja

liitunud: 22.07.2016




sõnum 14.08.2016 22:04:25 ishop.ee vasta tsitaadiga

Sama lugu. Tellisin, neil oli kirjas et kaup on laos. Ootasin 3 nädalat. Helistasin neile mitu korda, kirjutasin. Mul oli sama teema googeldamisega, peale selle arvasin, et raha enam mitte kunagi tagasi ei saa. Aga kolm nädalat ja arvuti on käes.

siiski.. EI SOOVITA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 09.10.2016 22:17:59 vasta tsitaadiga

Tellisin iPod Classicu http://ishop24.ee/ koduleheküljelt.
Raha sai ülekantud 5 september, lubatud tarneaeg oli 2 nädalat.

Nüüd juba üle kuu möödas.

1. Meilidele ei vastata.
2. Kümme päeva tagasi sai helistatud kus mainiti, et tarnija vea tõttu ei saa nad tellimust lõpuni viia ning tagastavad raha.
3. Raha pole ikka veel tagastatud ning saatsin uue päringu.

EI SOOVITA.
Hetkel pole ei toodet ega ka summat mis sai neile üle kantud.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rrribbbit
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2013




sõnum 16.03.2017 12:41:00 vasta tsitaadiga

Täpselt sama jama minu lähedasel.
Ostis iPhone 6s 64GB, raha sai makstud ja siis ütles tüüp, et telefoni tegelikult polegi.
Sooviti raha tagasi saada, mille peale kukkus klähvima, et kahe nädala jooksul nagu seadus ette näeb. Eilse seisuga oli kaks nädalat täis, raha aga pole kantud ja kirjadele selles ajavahemikus ka ei vastanud.
Kirjutasin siis ise, mina kui varem mitte kokku puutunud isik temale küsimuse, et millal iPhone 6s 64GB osta saab ja nagu viis kopikat tuli vastus, et 1-2 nädalat.
Sellepeale palusin tal kõneall olevale inimesele raha tagasiu maksta, millepeale vastas, et vaatab asju ja võtab kliendiga ühendust.
Eks täna, homme ülehomme ole näha, kas sai asi liikuma või hakkab edaspidi ka minu kirju ignoreerima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 16.03.2017 14:19:25 vasta tsitaadiga

rrribbbit, mis siin enam oodata, avaldus sisse ja hakkab siis ehk liigutama. Miks lastakse firmadel nahhalselt käituda ja "hea usu" peale mängida. Kui juba 2 nädalaga ei suutnud tagastada raha, siis ei ole niisama loota mõtet.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iShop.ee
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2016




sõnum 21.03.2017 17:47:33 vasta tsitaadiga

iShop.ee vabandab klientide ees, kelle tellimused on mingil põhjusel hilinenud. Rahatagastused (kliendi avalduse alusel) teostatakse nagu mujal, mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Jutt, et keegi on rahast ilma jäänud ei vasta tõele. Meil on üle 16000 kliendi, kuid kahjuks peame tunnistama, et mõne tootega (iphone 6 või mõned teised vanemad mudelid) on olnud probleeme. Need on mõned üksikud juhud, selle tõttu üldistada ei tohiks. Viimase 6 kuu jooksul ei ole ühtegi avaldust esitatud tarbijakaitseametisse, selle tõestuseks võib ju sinna helistada ja uurida.

Kuid igal juhul vabandame kui oleme kellegi suhtes eksinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vkuz
HV vaatleja
vkuz

liitunud: 21.09.2013




sõnum 03.03.2018 13:17:34 vasta tsitaadiga

https://tarbija24.postimees.ee/4427149/tarbijakaitseamet-hoiatab-kahe-veebikaupleja-eest
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007




sõnum 03.03.2018 23:57:49 vasta tsitaadiga

Tellisin iLike.ee lehelt fotoka. 3,5 nädalat hiljem(eile) sain kätte icon_biggrin.gif joppas siis veel! Hind oli neil kõige parem.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002




sõnum 13.03.2018 13:26:47 vasta tsitaadiga

ostsin soodsalt õmblusmasina, tänulikult kasutasin tasuta Smartposti saatmise koodi HV39.
Kaup saabus kiiremini, kui loodetud.
Väga positiivne thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 645 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 502
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 09:14:22 ISHOP.EE vasta tsitaadiga

Tere!

Kas keegi on viimasel ajal www.ishop.ee veebipoest midagi tellinud? Kuidas tarnega on? Ikka tulevad asjad kohale?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2018 09:36:50 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=680337
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 12:43:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi on viimasel ajal midagi tellinud www.ishop.ee portaalist?

Ootan kiiret tagasisidet.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 21.11.2018 14:00:52 vasta tsitaadiga

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uhe-firma-lugu-kuidas-applei-tooteid-muunud-ettevote-sattus-tuntud-tankisti-hambusse?id=83602459
https://www.teatmik.ee/et/personlegal/12812298-Nadory-Kaduna-O%C3%9C

tundub et äri pees
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 14:20:46 vasta tsitaadiga

Seda lugu ma polegi veel lugenud, kõik eelnevad lugesin läbi, aga ilmselgelt pärast toote tellimist ja ostusumma tasumist. Arve esitajaks oli Contigo Eesti OÜ ja tellitud sai Apple Watch Series 4 kell, mis lubati ära saata 5-10 tp jooksul. Praegu on käes 17-s tööpäev ja tellitud toodet ei ole saabunud. Küll aga olen uurinud ka teistelt edasimüüjatelt sama toote kohta ja hetkel see tarne venib igal pool. Räägitakse, et Saksamaalt tuleb läbi vahendajate ja mitte keegi tegelikult ei luba praegusel ajal õigeks ajaks kella kohale toimetamist. Ishop.ee klienditugi on nagu on, suhteliselt ülbe, aga vähemalt vastab iga kord kui midagi küsin. On saatnud ka screenshote, kus neile samuti aetakase sellist üldist häma.

Hetkel ei teagi mis teha. Kas pöörduda kohe tarbijakaitsesse või oodata edasi. Ligi 900 eurot korstnasse ka kirjutada ei tahaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 21.11.2018 14:45:26 vasta tsitaadiga

aga loobu lepingust ja küsi raha tagasi.
Kommentaarid: 404 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2018 15:02:32 vasta tsitaadiga

Aga kui on piisavalt tarbijasõbralik hind, siis ju niisama lihtsalt loobuda ka ei tahaks. Õigus? Reaalselt ei oska keegi sulle soovitada, oodata või mitte.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 15:12:04 vasta tsitaadiga

Fakt on see, et kella ma tahan ja kust see tuleb mind eriti ei huvita. Kui ishop mulle selle kohale toimetab, siis võib see raha seal mõnda aega kinni ka olla. Praegu oleks hea teada, kas kellelgi on hiljutisi kogemusi sellest veebipoest tellimisega. See annaks natukenegi kindlust ja lootust edasi ootamiseks. Sest kui ma täna tellimuse tühistan ja tarbijakaitsesse ka pöördun, siis raha ma nagunii enne 14 tp tagasi ei saa, kui üldse sellisel juhul.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2018 15:14:52 vasta tsitaadiga

Kui sa ei saa kaupa, siis suure tõenäosusega ei saa sa ka raha. Seega olulist vahet pole, kumba sa ootad või ootama jääd.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 21.11.2018 16:44:28 vasta tsitaadiga

Mind lohutab praegu see, et ka teised kompetentsed edasimüüjad räägivad sama juttu ja selle konkreetse tootega pidigi tarne venima. Ka Apple kodulehel on seda näha.

Saaks mõne positiivse tagasisidega kliendi siit foorumist juurde, siis oleks mõneks ajaks süda rahul. Aga kui nüüd lähiajal ära ei tule, siis ütlen tellimuse üles.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 24.11.2018 15:41:19 vasta tsitaadiga

Mul sama mure, ootan juba 4 nädalat oma kella. Priks ütleb et see võib võtta veel aega. Ega ei jõua oodata küll enam.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 03.12.2018 09:04:58 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi kätte saanud. Mul juba üle 4 nädala ootel see kell. Koduleht lubab muidugi 4-10 tp icon_biggrin.gif
Mis mudeli tellisid ja millal?

Ma muidu uurisin mujalt ka ja see tuleb läbi Saksamaa ja igalpool tarne venib. Need saksa vahendajad on sama ülbed nagu see Marko seal ishopis.
On mingeid ettepanekuid Sul?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 22.12.2018 13:30:16 vasta tsitaadiga

Sain eile lõpuks kella kätte, kell tundub et on originaal icon_biggrin.gif...Ei oska selle poe kohta midagi öelda, 2 kuud ootasin seda kella, see suur miinus, arvasin et ei saagi seda kella enam. Lubati 8 novembriks kui tellisin, oleks võinud ausalt asju ajada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p11be
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2012




sõnum 17.01.2019 17:36:53 vasta tsitaadiga

Mina sain ka oma kella kätte ja tegu oli isegi originaaltootega, aga enam elus sealt ei telli ja mitte kellelegi teisele ka ei soovita. Mina kliendina ei pea teadma kust see kell tuleb või miks see nii kaua tuleb ja, et nende Saksamaalt pärit vahendaja ei täida oma lubadusi ja lükkab kogu aeg toote tarnimisaega edasi. Kirjutanud see jutt sinna kodulehele tarneaja juurde kenasti juurde, siis ma poleks sealt ostnudki icon_smile.gif Ilmselgelt olid jõulud ja ma saan aru, et asjad tulevad viibega ja ei pruugi lubatud ajaks kohale jõuda, aga, et kell saabus lubatud kuupäevast 2 kuud hiljem kohale, sellega ma eriti ei arvestanud. Muidugi ise ka loll, et enne taustauuringut ei teinud ja kohe esimesest ettejuhtuvast kohast kella ära tellisin, aga kõigil kes sealt midagi tellida tahavad, siis igal juhul soovitan kasvõi mujalt ja veidi kallimalt osta, kuid nende käest. Selle kahe kuu jooksul, mil ma oma kella ishopist ootasin, sai tellimused veel Digizone'i ja Mobipunkti igaks juhuks vahepeal sisse antud (juhul kui lastaksegi konkreetselt üle). Mobipunkti saabus äkki kolme päevaga kohale ja Digizone ka väga palju alla ei jäänud + seal soovitati lihtsalt tellimus kodulehel ära teha ja arve alles siis maksta, kui toode reaalselt kohal on. Teenindus oli ka kordades parem, kui ishopis.

Mõned lingid ka siia juurde, kui veel keegi lugenud pole:

http://arileht.delfi.ee/news/uudised/uhe-firma-lugu-kuidas-applei-tooteid-muunud-ettevote-sattus-tuntud-tankisti-hambusse?id=83602459

https://geenius.ee/uudis/ettevaatust-applei-tooteid-muuv-ishop-ei-anna-kaupa-tegelikult-katte/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Argo12
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2019




sõnum 22.01.2019 12:38:32 vasta tsitaadiga

Tellisin 08.01.2019 ultra.ee (Contigo Eesti OÜ) kaudu robottolmuimeja Neato D5. Sain samal päeval e-kirjaga kinnituse.
11.01.2019 e-kirjaga teade, kaup saabus Eestisse.
16.01.2019 SMS, et kaup Tartus pakiautomaadis.
Kuigi antud foorum tegi mind murelikuks, siis minu antud kogemus ultra.ee-ga on positiivne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  ishop.ee mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.