Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 184, 185, 186  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad Linuxit või Windowsi?
Linux
30%
 30%  [ 208 ]
Windows
62%
 62%  [ 429 ]
muu..
7%
 7%  [ 50 ]
hääli kokku : 687

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 01.07.2002 12:12:00 vasta tsitaadiga

üldiselt jääb ikkagi mulje, et sellised teemad ala A vs B on mõttetud...
Siin keegi kiidab XP-d mul tuttav jälle laidab ja niimoodi kasvabki välja mingi mõttetu vaidlus teemal blablabla
Maitse asi, ütleks selle kohta icon_smile.gif

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 02.07.2002 22:51:00 vasta tsitaadiga

Ma kiidan vahelduseks W2K-d kah. Nädala jagu olen Ka Mandrake 8.2-te kasutanud. Päris huvitav oli.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robot
Bännitud

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2002 10:48:00 vasta tsitaadiga

15-20a häkkerid parandavad Linuxis vigu open-source alusel -
piss tuleb puksi sellise muinasjutu peale ja seda on ka
ilmekalt naha mis juhtub kui lapsed tarkvara kallale lasta,
a'la "just one touch...","wonderful new skin...",
"VisualBasic" jne. Oigem oleks oelda et pole raha Windowsi jaoks ja piraadi panemise suhtes ka kuseb.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2002




sõnum 04.07.2002 11:11:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

07.06.2002 23:11 kraaks kirjutas:
minu arvates noid ei saa võrrelda(veel).
vean kihla, et enamus HV kasutajatest kasutab windowsi.
vean kihla, et enamus HV kasutajatest kirub windowsi.
----------------------------------------------------
nood linuxi vennad nüüd ühinesid, eks siis näeb mis saab.
siiani on ikka domineeriv(mis pole üldse paha=kokkusobivus)
windows.
ja näiteks mina kui tavakasutaja, mulle meeldib XP.
kui oleks anarhia mis siis? 100 erinevat op-i?
ps ka op-i tegemine maksab.
ja ostes arvuti ordist makstes win XP eest 1900 olen rahul.
ta töötab.



ega kõik sinusugused (ei tahaks küll halvasti öelda aga...) idioodid pole kes lähevad poest seda saasta ostma.

to andrez: mina olen istund arvuti taga millel on winxp ja ära tule seletama et see norm asi on. Mingi jupi arvutil välja vahetad siis kukub kisama kohe ja enam tööle ei lähe (v.a. kui uuesti installid windoza peale), explorer paneb ka päris tihti kokku, pidevalt on miskid error report saatmised ja igast muud jama veel nii et jah... windoza on saast ja jääb saastax ning microsoft teab seda isegi ja sellepärast kasutavad nad ka ise Linuxit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CS
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2002




sõnum 04.07.2002 11:20:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

14.06.2002 16:42 david kirjutas:
Närvi ajavad kujud, kes kiruvad hullukanti WINi, ise on oma pira 9x pira mängudega <b>piixu</b> keeranud, kuid mölinat jätkub.. Üldse, pange 2k või XP peal, siis tunnete, et on olemas ka stabiilset MS stuffi.
Ok on need, kellele win ei meeldi ja kes tõesti kasutavad Linuxit.
Ise kasutan põhiliselt Wini, kuid ka Linuxit. Igatahes ma ei ütle midagi halba 2k ja XP kohta... Täitsa normid.


mind ajavad sinusugused windoza pooldajad närvi sest win on tõeline saast ja pole need 2k ja xp ka kuskilt otsast stabiilsed. kui nendel poleks seda värki tehtud et mõne kokkujooksmise puhul kaotab vaid korraks desktopi ära ja siis toob tagasi oleks täpselt sama palju reboote vaja teha kui teistel winidelgi. pealegi tahab MS liiga palju saada selle saasta eest pappi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2002 11:25:00 vasta tsitaadiga

.... ja needki ülinärvilised lapsikud postitused võivad olla win-is ja ie-s kirjutatud icon_smile.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 04.07.2002 11:32:00 vasta tsitaadiga

Win XP paneb pange - ja mis siis? Väike reset kulub ikka vahel ju ära. Kui oled harjunud, siis see ei sega. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jossi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.11.2001




sõnum 04.07.2002 11:38:00 vasta tsitaadiga

Xp nii naljalt pange ei pane. Viga otsige kalasest rauast ja Mawrec`i PCChips plaat seda kahtlemata on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 04.07.2002 11:45:00 vasta tsitaadiga

Muide, minu enda XP juba niisama lihtsalt pange ei pane, vaid mõnel teisel isikul alatihti paneb, nendel rondimad arvutid ka.
Ausalt öeldes pole minu arvuti kunagi XP süül pange pannud, ainult graafikakaardi üleklokkimise tõttu on seda juhtunud, nii et mina olen oma PCChipsiga koostöös Win XP-ga ses suhtes väga rahul. icon_biggrin.gif
Võibolla teistel on PCChipsiga probleeme, aga see on juba nende enda mure
_________________
Yemaya Y Ochun

[ Seda sõnumit muutis: Mawrec on 04.07.2002 11:46 ]

[ Seda sõnumit muutis: Mawrec on 04.07.2002 11:47 ]
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2002 12:28:00 vasta tsitaadiga

... enda kogemuste kohaselt pole XP juba ammu niimoodi
pange pannud, et see oleks tulnud üllatusena ...
... Linux (SuSE) on väga hea asi aga teda pole kaugeltki
mugav kasutada kuna liiga tihti tuleb teha kompromisse ja
kui kernel ise pole bug'ine siis seal peal jooksvad proged
on seda väga tihti ...
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
potsataja
läburaator
läburaator

liitunud: 01.01.1970




sõnum 04.07.2002 12:34:00 vasta tsitaadiga

mnjaaaa... ise istun win2k taga, ülirahul sellega... alguses plaanisin panna linuxi ja windowsi mõlemad, aga kuna windows ei olnud oma extended pardiga rahul siis jätsin esialgu linuxi vahele... ise eelistan linuxite hulgast redhat' 7.x, 7.2 on ilusti plaadil ka olemas icon_smile.gif

muidugi kes linuxis konsoolega ei oska midagi teha on natuke mõttetu seda peale panna... ma nagu konsoole all põhiliselt töötangi..

kõige rohkem pakub mulle huvi linuxi all kerneli kompileerimine, paar korda (vist 1 korda tegelt) on õnnestunud see korralikult üleliigsete draiveritega kokku saada... kuskilt peaks selle full-manuali otsima...

enivei, minul on vaheldust vaja... tundub et varsti hakkan mingit parti tükeldama ja läheb redhat ka peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 04.07.2002 13:00:00 vasta tsitaadiga

Mina olen win xp-d kasutanud mingi 4 kuud ja selle aja jooksul pole windows veel kordagi pange pannud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hatter
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2002 13:37:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mind ajavad sinusugused windoza pooldajad närvi sest win on tõeline saast ja pole need 2k ja xp ka kuskilt otsast stabiilsed.


[System Info] Platform:[ Windows XP ] Uptime:[ 2 Weeks 6 Days 14 Hours 19 Minutes 7 Seconds ] Record Uptime:[ 5 Weeks 5 Days 2 Hours 12 Minutes 49 Seconds ]

ja kast mitte ei idle lihtsalt nurgas vaid saab täiega vatti a'la igapäevane mängimine, töö, plaatide kribamine, mõttetute progede install/uninstall jne.

tsitaat:

kui nendel poleks seda värki tehtud et mõne kokkujooksmise puhul kaotab vaid korraks desktopi ära ja siis toob tagasi oleks täpselt sama palju reboote vaja teha kui teistel winidelgi.


ise kah aru saad millest räägid?


tsitaat:

pealegi tahab MS liiga palju saada selle saasta eest pappi


kodukasutajale on win sama kallis kui linux... tõmbamise vaev. kui sul just mingid anti-piracy põhimõtted pole... või liiga palju plekki üle.
minu jaoks on linuxil s|taks rohkem puudusi kui winil. näita mulle linuxile mõnd CAD softi... audio softi... korralikku pilditöötlust... list goes on and on and on....
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 04.07.2002 14:08:00 vasta tsitaadiga

Pilditöötluseks vist oli nisuke asi nagu Gimp. Ise nagu linuxi mees pole, seega ei tea, kas ta on ikka tasuta.
Minu arvamus linu kohta on selline, et kui linu hakkab kodukasutajate seas ka levima, siis opensource'i baasil soft kui selline sureb...sest siis hakkavad "suured" linu jaoks paremat ja vähembugist softi tootma ja loomulikult tahavad selle eest klotsi saada

[ Seda sõnumit muutis: eeRuheeRu on 04.07.2002 14:09 ]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 04.07.2002 14:12:00 vasta tsitaadiga

Win XP on tõesti selline opsüsteem, mille puhul ei taha mingit mõttetut linuximeeste iginat kuulda, sest see süsteem tõesti TÖÖTAB. Nad lihtsalt vanast rasvast arvavad, et kuna 95 ja 98 olid saastad, siis on kõik järgmised ka. Aga nii ei ole. Muidugi abiks on ka korralikult töötav arvutikomplekt seejuures.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 04.07.2002 14:39:00 vasta tsitaadiga

link :: gimp

tsitaat:

25.06.2002 13:15 eeRuheeRu kirjutas:
Siiani on kõige kiirem Win, mida proovitud Me...
-----
kasutab Me-d ja möliseb alati vastu, kui keegi ütleb et Me on piix


oi, uskumatu. winMe on kõige ebastabiilsem OS mida on kunagi microsofti poolt tehtud. kiirem 98SE'st ta igal juhul pole, ja pangepanemine on tavaline asi ME puhul - ja mida rohkem softi sa juurde installid, seda aeglaemaks asi muutub ja palju hullemaks võrreldes teiste OSidega. mitte ainult minu isiklik arvamus on see vaid ka paljude mu tuttavate oma ka(nende hulgas ka euroopas microsoftis töötavaid isikuid).

ise eelistan win2k ja olen asjaga rahul, linuxi olen kasutanud vähe kuid plaanis on sellele aega ka kunagi leida.

tsitaat:

04.07.2002 14:08 eeRuheeRu kirjutas:
Pilditöötluseks vist oli nisuke asi nagu Gimp. Ise nagu linuxi mees pole, seega ei tea, kas ta on ikka tasuta...


viimati kui ma seda tõmbasin oli tasuta - mõni kuu tagasi, asjast on nii windoze kui ka linuxi versioon ja võimalik et ka mõne muu OS'i ka. minu silmis on see Gimp nagu Photoshop'i kloon ja annaks jumal et Adobe nende kuttide peale kohtusse ei kaevaks nagu on seda tehtud Macromediaga oma patenteeritud kasutajaliidese pärast.
ise olen photoshopiga harjunud ja Gimpi ausalt öeldes eiriti ei armasta.

edit:lisan siis Gimpi linki kah...

[ Seda sõnumit muutis: mutabor on 04.07.2002 14:42 ]
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2002 14:58:00 vasta tsitaadiga

Aga mina arvan et windows on ikka kõige parem.
Linux on puhta s..t
/me ise mõtleb, et miks ma küll nii arvan icon_wink.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 04.07.2002 14:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

oi, uskumatu. winMe on kõige ebastabiilsem OS mida on kunagi microsofti poolt tehtud. kiirem 98SE'st ta igal juhul pole, ja pangepanemine on tavaline asi ME puhul - ja mida rohkem softi sa juurde installid, seda aeglaemaks asi muutub ja palju hullemaks võrreldes teiste OSidega. mitte ainult minu isiklik arvamus on see vaid ka paljude mu tuttavate oma ka(nende hulgas ka euroopas microsoftis töötavaid isikuid).


olen katsunud kõiki windoozasid, siiamaani ME on kõige kiirem olnud. Blue screeni pole iial näinud, kuigi pidevalt installin/uninstallin igasugust softi/stuffi.
Illegal operation messi hakkasin saama peale seda, kui üks viirus mul dllides ja exedes möllas.
Ja btw 98SE on alguses kiire küll, aga see on wini eripära, et mida rohkem saasta installitud on, seda aeglasem asi on.

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
agent53
HV veteran
agent53

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2002 15:02:00 vasta tsitaadiga

Nii, mul on praegu XP peal ja kõvakettal ruumi ~40gb üle. Tahaks teha linuxiga dualbooti. on's see kuidagi võimalik ilma kõvaketast tühjendamata?

Muidu pooldan ikka Wini (ainult XP'd, 2K ple proovind). Tahaks lihtsalt ära proovida linu. Aga ei saa aru mis mõte linul on kui sa seal midagi teha ei saa?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CS
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2002




sõnum 04.07.2002 18:09:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

04.07.2002 14:58 eeRuheeRu kirjutas:
tsitaat:

oi, uskumatu. winMe on kõige ebastabiilsem OS mida on kunagi microsofti poolt tehtud. kiirem 98SE'st ta igal juhul pole, ja pangepanemine on tavaline asi ME puhul - ja mida rohkem softi sa juurde installid, seda aeglaemaks asi muutub ja palju hullemaks võrreldes teiste OSidega. mitte ainult minu isiklik arvamus on see vaid ka paljude mu tuttavate oma ka(nende hulgas ka euroopas microsoftis töötavaid isikuid).


olen katsunud kõiki windoozasid, siiamaani ME on kõige kiirem olnud. Blue screeni pole iial näinud, kuigi pidevalt installin/uninstallin igasugust softi/stuffi.
Illegal operation messi hakkasin saama peale seda, kui üks viirus mul dllides ja exedes möllas.
Ja btw 98SE on alguses kiire küll, aga see on wini eripära, et mida rohkem saasta installitud on, seda aeglasem asi on.


ME on kõige saastam windoza üldse.
pole ta kuskilt otsast kiirem vaid aeglasem, kokku jooxeb ikka väga tihti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeRuheeRu
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2002




sõnum 04.07.2002 18:12:00 vasta tsitaadiga

oled seda katsunud ka, või lihtsalt lahmid?

_________________
M:Corsair 512MB CL2 PC3200, Spire cooler WR3 90.-
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2002 19:45:00 vasta tsitaadiga

Disclaimer: järgnev möla on minu isiklik arvamus ja ei pretendeeri absoluutsele tõele icon_wink.gif

WinME on minuarust mõttetu junn, aegund tehnoloogia rahvalt täiendava raha välja meelitamiseks. Win98SE, millel on 98 asemel logodele ME kirjutatud ja mõned featuurid disaabeldatud (DOS).

Möla stiilis a la "linuxi all ei saa mitte midagi teha", "windows on palju kasutajasõbralikum" jms on asjatundmatusest tingitud jura asjale ainult oma mätta otsast vaadates. Ma olen oma koduarvutis linuxit kasutand üle 5 aasta ja tunnen end linuxi taga istudes palju mugavamalt kui ühegi windowsi kallal. Windowsi masina taga tekib kohati tunne, nagu oleks üks käsi selja taha seotud: mispärast ei saa teksti ühest kohast teise kopeerida lihtsalt seda hiirega plokki vedades ja vajaliku koha peal klõpsates? Kuskohas on awk, grep ja sed? Mispärast shell on üldse nii piiratud ja nõme? Miks ma pean arvutit restatima selliste elementaarsete asjade pärast nagu näiteks massina võrgunime muutmine jne jne...Kõik oleneb sellest, mis mätta otsast asjale vaadata icon_wink.gif
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2002 19:52:00 vasta tsitaadiga

Selle ühe käe selja taha oled küll osalt ise sidunud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priit
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2002 19:58:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

04.07.2002 19:52 XYZ kirjutas:
Selle ühe käe selja taha oled küll osalt ise sidunud.


Seda kindlasti, aga samamoodi on oma saamatuses ka suurelt osalt ise süüdi ignorantsed Windowsi kasutajad kes linuxit jt. alternatiivseid OS'e maha teevad. Kord on kärss kärnas, kord on maa külmand. Pealegi, ma saan paljud asjad linuxiga (failioperatsioonid, administreerimine jms) palju kiiremini ja mugavamalt command line otsast tehtud kui hiirega vehkides. Command line on aga windowsis sedavõrd primitiivne ja piiratud funktsionaalsusega et eriti millekski ei kõlbagi...
Kommentaarid: 192 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.07.2002 20:09:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

04.07.2002 19:58 priit kirjutas:
tsitaat:

04.07.2002 19:52 XYZ kirjutas:
Selle ühe käe selja taha oled küll osalt ise sidunud.


Seda kindlasti, aga samamoodi on oma saamatuses ka suurelt osalt ise süüdi ignorantsed Windowsi kasutajad kes linuxit jt. alternatiivseid OS'e maha teevad. Kord on kärss kärnas, kord on maa külmand. Pealegi, ma saan paljud asjad linuxiga (failioperatsioonid, administreerimine jms) palju kiiremini ja mugavamalt command line otsast tehtud kui hiirega vehkides. Command line on aga windowsis sedavõrd primitiivne ja piiratud funktsionaalsusega et eriti millekski ei kõlbagi...

Ikka väga tugevalt paistab välja, et sa oled hoolega linuxi maailma sisse elanud ja win puhul oled allapoole keskmist taset (kohati). Tunnistan ausalt, et võib-olla isegi enamus command line käske win-is on tegelikult unixi pealt maha viksitud (ja ära moonutatud?) aga nad on olemas ja kes on viitsinud nendega tõsiselt tutvuda, need saavad palju asju nendega tehtud. Samas hiirega vehkimine harjub nii sisse, et kui võimalik hiirega teha, siis vaatamata väiksele enamale vehkimisele harjumuspäraselt rõhuv enamus valib hetkegi kaalutlemata hiire töö.
Sinu win-i kriitikas on tegelikult restartide jutt ainus tõesti tõsiselt võetav lugu, muu aga nii reservatsioonideta tõe pähe võetav pole.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Linux vs Windows mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 184, 185, 186  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.