Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui hind poleks takistus kas ostaksite juhtmega klappide asemel juhtmeta klapid?
Jah. Juhe on tüütu.
42%
 42%  [ 21 ]
Ei. Helikvaliteet kannatab ja aku ei pea vastu.
40%
 40%  [ 20 ]
Mul juba on juhtmeta klapid.
18%
 18%  [ 9 ]
hääli kokku : 50

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2016 08:33:44 Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid vasta tsitaadiga


Olin pikalt mõelnud uute kõrvaklappide ostule. Kuna Sennheiseri omad olid juba ~9 aastat kasutuses olnud, siis oli uuendust hädasti vaja. Juhtmega mässamisest oli kopp ees ja seega ostsin juhtmeta klapid.


Põhiinfo:

Ostukoht: ArvutiTark (toode pole saadaval). Kasutage ostukoha leidmiseks HV linki

Hind: 366,00 €

Üldmuljed:
Kaks asja mille puhul ma juhtmeid ei talu on hiir ja kõrvaklapid. Aastate jooksul sai selgeks, et juhtmega klapid on ikka äärmiselt tüütud. Juhe jäi alati kuhugi kinni, läks keerdu jne.
Uusi klappe valides oli esmatähtis just helikvaliteet ja aku vastupidavus. Seega sai otsustatud, et rahaliselt koonerdama ei hakka.
Kasutan seda Creative Sound Blaster Z järel (saatja ühendatud SBZ optilise porti) ja testitud Windows 7 x64 all. Hetkel on ostust möödunud umbes 6 kuud ja mingeid koostekvaliteedi vms probleeme pole esinenud. Akud peavad veel hästi vastu. Kohe peale ostu ülevaadet kirjutama ei viitsinud hakata (ja ei viitsinud ligi pool aastat). Lõpuks võtsin kätte ja tegin siiski ära.

Naljakas fakt - ülevaadet kirjutades avastasin, et toode on ümber nimetatud H Wireless pealt Siberia 800 peale. Ma ei mäleta ühtegi teist toodet mis oleks ümber nimetatud peale mitmeaastast turulolekut. Väliselt paistab siiski, et nimemuutus pole andmetes midagi muutunud. Ka visuaalselt on need samad. Lisaks tundub, et on tehtud kohaldatud versioonid Playstationi (P800) ja Xbox jaoks (X800) -erinevus on ainult kaasasolevates kaablites. PC versioon on lihtsalt Siberia 800. Ka tootja koduleht kinnitab, et need on samad:
tsitaat:
What is the difference between the H Wireless & Siberia 800?
The H Wireless was actually rebranded to become part of the Siberia family, so there are no differences between the H Wireless and Siberia 800.


Valikus olid ka Astro A50 klapid mis helikvaliteedilt ainsana S800 tasemele küündivad (ja neid ületavad). Paraku A50 aku vastupidavus on kehvem ja see saigi otsustavaks. Nimelt kasutab S800 üsna unikaalselt lähenemist midagi ükski teine juhtmeta kõrvaklappide paar turul minu teada ei paku. Kasutuses on siis kaks akut mida saad vahetada kui üks tühjaks saab. See tagab selle, et isegi kui üks aku tühjaks saab on sul võimalik kasutamist jätkata võttes laadimisdokist/saatjast täislaetud aku (pikemalt saatjast allpool). Kõigi teiste juhtmeta klappidega on selline asi, et kui aku tühjaks saab, siis pead laadima panema vähemalt tunniks ajaks (või ostma kaks paari klappe) ja sel ajal klappe kasutada ei saa. Minu jaoks on see vastuvõetamatu kompromiss mis muudabki S800 lahenduse nii atraktiivseks.

Tegelikult on juhtmeta klappide (tippklappide) valik Eestis äärmiselt nigel. HV lingil on S800 saadavus siiski ok. A50 saadavus on sama (ostuhetkel oli see null Eestis): ( http://thv.hv.ee/products/pricelist/?Product=astro%20a50 ) ja A50 kasuks räägib suurem värvivalik mis võib mõnele inimesele olulisem olla.
S800 pole tegelikult uus toode. Turule toodi see juba 2014 aasta alguses (küll teise nimega) ehk kaks aastat on see saadaval olnud. Põhjus miks S800 on unikaalne on ka ülevaates mitu korda välja toodud.

Üldine helikvaliteet on väga hea. Selle hinna eest peabki olema. Väga harva on olnud, kui oleks soovinud suuremat helitugevust. Enamasti pean helitugevust veidi vähendama (eriti mängudes). Bass pole eriti tugev aga kõne on näiteks väga selge ja mõnus. Ütleks, et üldine helipilt on pigem neutraalne ja ei kaldu tugevalt kuhugi poole. Klappide heliisolatsioon võiks olla parem, kuna väliseid helisid väga ei bloki (kui just helitugevus põhjas pole).

Rääkides saatjast/laadijast, siis tegu on võrdlemisi kena musta karbikesega (antenne pole) koos kena väikse mustvalge OLED ekraaniga mis näitab mõlema aku laetuse taset jms.
Esipaneelil on suur nupp helitugevuse muutmiseks ja väiksem nupp menüü aktiveerimiseks (helinupp toimib navigatsiooninupuna menüüdes). Menüü ja seadistamine ise midagi keerulist pole. Kui millegi üle kaevelda, siis võibolla selle, et menüüdes on mõned tarkvaralised trikid mille otstarvet mina pole veel suutnud rakendada (pikemalt allpool), kuigi teoorias on need lahedad.

Veel üks oluline asi millest rääkida on mikrofon. Kuigi ülevaated kaeblevad justkui tegu oleks üsna kehva mikriga, siis mina sellega nõustuda ei saa. Mul on mitu eraldiseisvat lauamikrofoni mille olen alati ühendanud alati helikaardi mikri väljundisse ka kumbki neist ei saa S800 mikrile kvaliteedilt isegi ligilähedale. Kirudes kui kehvi mikrofone inimesed võrgumängudes kasutavad (nii kehv kvaliteet, et sa ei saa isegi aru mis keeles teine inimene räägib), siis pärast S800 peale uuendamist on minu hääl alati parim. Väga harva, kui juhtun kellegi otsa kellel on sama hea kvaliteet teisel pool. Kui millegi üle nuriseda, siis selle, et mikrofon on ehk liiga tundlik korjates üle helisid ümbritsevast ruumist. Kui see välja arvata, siis on väga raske leida mingeid probleeme sellega seoses. Üks asi mida ma S800 mikriga kasutama ei pea (lauakatega oli see kohustuslik kui sa tahtsid, et teised sind üldse kuuleks) on mic boost featuur Windowsis. Max väärtus +30dBa. S800-l seda pole, aga õnneks on mikker piisavalt tundlik ilma selleta nii, et karjuma õnneks ei pea (nagu lauakatega pidi kui mic boost väljas oli).

Nagu eespool mainitud pole suutnud välja nuputada paari featuuri kasutuselevõttu. Nendeks siis Chatmix ja Livemix mis teoorias peaksid alandama mängu heli sel ajal kui keegi räägib. Paraku mul on tunne, et üle optilise kaabli need featuurid ei toimi, kuna need on tarkvaralised ja sõltuvad seega USB-st. USB kaablit samas ei taha kasutada, kui optiline juba olemas, kuna see on puhta helikvaliteedi mõttes parim variant. Mingit eraldi tarkvara arvutis jooksutada pole vaja, seega tehniliselt peaks toimima ka Linuxi ja Mac-ga.

Mingeid testitulemusi või audio teste siia panema ei hakka. Heli on väga subjektiivne asi ja kui üks eelistab äärmiselt bassirohket pehmemat heli, siis teine jälle selgust ja vähem bassi (mina näiteks). Samas arvan, et juhtmeta klappide turul täidab S800 unikaalset nišši ja puhta kasutusaja (pmst 24/7) osas ei saa konkurendid ligilähedalegi.

Lisasin ka küsitluse.

Plussid & Miinused:

Plussid:

thumbs_up.gif Praktiliselt olematu aku vahetamise aeg ja tänu sellele võimalus 24/7 kasutada.
thumbs_up.gif Üsna korralik vastupidavus ühe akuga.
thumbs_up.gif Väga hea helikvaliteet (eriti miskipärast inimeste hääled on väga head).
thumbs_up.gif Mikrofon on üllatavalt hea.
thumbs_up.gif Kooste kvaliteet on väga hea.
thumbs_up.gif Mugav kasutada ka mitmeid tunde järjest.
thumbs_up.gif Üllatavalt kerged ka pikaajalisel kasutamisel.
thumbs_up.gif Heli levib üsna normaalselt enne kui katkema hakkab saatjast liiga kaugele minnes. Hinnanguliselt ~15 meetrit on piir. Läbi seinte võtab üldiselt hästi.
thumbs_up.gif Karbis kaasas vooluadapterid kõikide maailmajagude jaoks. Seega pole mingi probleem näiteks Eestist Inglismaale minna ja seal kasutada.

Pluss\Miinus: Asjad mida võib lugeda nii plussiks kui ka miinuseks (sõltuvalt inimesest) :

thumbs_up.gif thumbs_down.gif Saadaval ainult musta värvi toonis.
thumbs_up.gif thumbs_down.gif Nahkvooder.
thumbs_up.gif thumbs_down.gif Võrdlemisi neutraalne heli.

Miinused:

thumbs_down.gif Väga kõrge hind.
thumbs_down.gif Puudub mute nupp.
thumbs_down.gif Helitugevust ei saa muuta kohe peale sisselülitamist kui Connected kiri on ees ja kui aku staatust näitab suurelt. Seega keset mingit kõrget heli sisse lülitades võib olla üsna ebameeldiv, kuna mute nupp puudub ja heli kohe vaiksemaks keerata ei saa.
thumbs_down.gif Kaasasolev optiline kaabel peaks selle raha eest olema tunduvalt pikem ja suurema läbimõõduga. Kullatud otsad ei teeks kah paha.
thumbs_down.gif Aku kate klappidel käib keeruliselt ära mis tähendab, et aku vahetamine pimesi klappe peast võtmata on tüütu ja võiks olla kiirem.
thumbs_down.gif Vahel harva esineb sisselülitamisel anomaaliaid kus vale nurga all sisselülitusnupule vajutamine tähendab, et ei saa nii kiiresti asja tööle kui tahaks.
thumbs_down.gif Puudub võimalus ise seada aega kui kiiresti klapid ennast välja lülitavad kui heli peale ei tule.
thumbs_down.gif Laadija aku laadimine vahel harva ei toimi kui vale nurga all aku sisestada.
thumbs_down.gif Läheb veidi liiga soojaks pärast mitmetunnist kasutamist. Kinniste nahkvoodriga klappide tüüpprobleem.
thumbs_down.gif Heliisolatsioon võiks olla parem.
thumbs_down.gif Akukate võiks olla matt plastik nagu ülejäänud klapid. Glossy plastik kogub näpujälgi.
thumbs_down.gif Võiks olla lisadena saadaval suurema mahutavusega akud.
thumbs_down.gif Võiks olla lisadena saadaval klapipadjad suurematele kõrvadele ja/või teisest pareminihingavast materjalist padjad.
thumbs_down.gif Puudub võimalus panna saatja suurelt kuvama aku laetuse taset (tarkvaraliselt juba sisse lülitades näitab, aga tahaks, et see oleks kogu aeg ees).
thumbs_down.gif Seoses EU regulatsioonidega ei saa SteelSeries meie regiooni saata uusi akusid. Seega kui akud enam vastu ei pea, siis pead kogu karbi saatma USA-sse.


Pildid:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Välismaised ülevaated:
TheGameScouts
GameTyrant

Tootja koduleht:
SteelSeries Siberia 800

HV tooteleht:
SteelSeries Siberia 800

*Kõik küsimused, mõtted & parandusettepanekud oodatud!
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2016 09:05:51 vasta tsitaadiga

Endal kasutuses siis veel vana nimega H Wireless thumbs_up.gif väga head klapid.

Kuna päris palju punkte puudutas akut siis minu arust need akud kestavad ikka päris hästi et pole viga midagi.
Kommentaarid: 1482 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1035
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2016 09:44:28 vasta tsitaadiga

... hiljuti tegid Tehnika TV poisid samas hinnaklassis Parrot Zik 3 natu juttu:
Spoiler Spoiler Spoiler

... mis võiks neile klappidele täitsa konkurentsi pakkuda ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 15.04.2016 15:38:07 Re: Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:


Üldine helikvaliteet on väga hea. Selle hinna eest peabki olema. Väga harva on olnud, kui oleks soovinud suuremat helitugevust. Enamasti pean helitugevust veidi vähendama (eriti mängudes). Bass pole eriti tugev aga kõne on näiteks väga selge ja mõnus. Ütleks, et üldine helipilt on pigem neutraalne ja ei kaldu tugevalt kuhugi poole. Klappide heliisolatsioon võiks olla parem, kuna väliseid helisid väga ei bloki (kui just helitugevus põhjas pole).

Mingeid testitulemusi või audio teste siia panema ei hakka. Heli on väga subjektiivne asi ja kui üks eelistab äärmiselt bassirohket pehmemat heli, siis teine jälle selgust ja vähem bassi (mina näiteks). Samas arvan, et juhtmeta klappide turul täidab S800 unikaalset nišši ja puhta kasutusaja (pmst 24/7) osas ei saa konkurendid ligilähedalegi.



positiivne ülevaade thumbs_up.gif

Kas kõrvapolstrid on päris nahast? Igatahes, oranz õmblus on äge

Mõned küsimused heli kohta.
a) kuidas heli avarus on (soundstage, openness and depth)
b) heli puhtus ja teravus
c) kuidas sa detailsust kirjeldaksid
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2016 17:26:56 Re: Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid vasta tsitaadiga

degrass kirjutas:
Kas kõrvapolstrid on päris nahast?

Kui ma peaks pakkuma siis vist mitte, kuna päris nahk nii pehme minumeelest pole (võin ka eksida) aga tunduvad väga mõnusad ja mugavad.
degrass kirjutas:
a) kuidas heli avarus on (soundstage, openness and depth)

Siinkohal ma arvan, et kvaliteet veidi kannatab, kuna kinnistel klappidel ei saa nii hea soundstage olla, kui avatud/dünaamilistel klappidel.
degrass kirjutas:
b) heli puhtus ja teravus

Heli on väga puhas ja terav tõesti. Saatjast saab ise ekvalaiseri sätteid veel näppida, et heli endale sobivamaks timmida.
degrass kirjutas:
c) kuidas sa detailsust kirjeldaksid

Jällegi peaaegu ideaalne. Kõik krõbinad ja sammud kuuleb ära. Sellist tunnet pole küll, et midagi puudu oleks helipildist (kui, siis eelpool mainitud avarus võiks parem olla).

Täpsustan, et pole küll audiofiil aga oskan head heli siiski hinnata. Kui oleks audiofiil, siis oleks kuskil nurgas DAC ja klapivõimendi kah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008




sõnum 15.04.2016 23:42:53 vasta tsitaadiga

Kaasasolev optiline kaabel peaks selle raha eest olema tunduvalt pikem ja suurema läbimõõduga. Kullatud otsad ei teeks kah paha.

Seleta palun täpsemalt, kuidas mõjutavad fiiberoptilise kaabli HELIkvaliteeti kullatud otsikud. Võib-olla ma olen lihtsalt loll, aga teooriat kuulaks ikka suure huviga.

_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BTK0
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2005




sõnum 16.04.2016 08:05:28 Re: Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
degrass kirjutas:
Kas kõrvapolstrid on päris nahast?

Kui ma peaks pakkuma siis vist mitte, kuna päris nahk nii pehme minumeelest pole (võin ka eksida) aga tunduvad väga mõnusad ja mugavad.


Proovi tulemasinaga järgi, kui muidu aru ei saa. Saad kohe teada, kas on päris nahk või mitte. icon_lol.gif
Tekstuuri järgi peaks ka aru saama, kui näpuga peale surud.

Nahk võib olla ikka tunduvalt pehmem, kui seda on kunstnahk. Oleneb nahast, millisest kihist ( 1 nahast lõigatakse horisontaalselt 2 või enam kihti) ja töötlusest.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 08:46:45 vasta tsitaadiga

Prozer kirjutas:
Kaasasolev optiline kaabel peaks selle raha eest olema tunduvalt pikem ja suurema läbimõõduga. Kullatud otsad ei teeks kah paha.

Seleta palun täpsemalt, kuidas mõjutavad fiiberoptilise kaabli HELIkvaliteeti kullatud otsikud. Võib-olla ma olen lihtsalt loll, aga teooriat kuulaks ikka suure huviga.

Kui sa paned tähele, siis ma ei öelnudki, et helikvaliteedi jaoks oleks hea kullatud otsad.
Heli poolest pole muidugi vahet optilisel kaablil (ega ka tavakaablil kui just mittekullatud ots pole korrosiooni poolt kahjustatud). Tegu on puhtalt vastupidavuse ja ühendusmugavuse teemaga.

Niipalju kui ma olen näinud on odavamad optilised kaablid plastikust. Kuld segatud nikli või mõne muu metalliga aitab kaitsta korrosiooni ja üldise kulumise vastu. Lisaks parem/mugavam ühendada, kui miskit plastikjubinat mis ei tundu eriti kindel (vb siin on väikse kaalu teema kus väga kerge kaabel ei tundu kvaliteetne). Enamus kõrgema otsa audiotehnikast kasutab kullatud otsi - kas siis praktilistel või visuaalsetel põhjustel. Üks kaabli näide: http://yeint.ee/it-multimeedia/audio-video/kaablid-2/toslink-spdif-1/toslink-spdif-kaabel-05m-kullatud

Pole nagu ulmekallis kah.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.04.2016 08:49:17 vasta tsitaadiga

Tomorrow, noris pigem selle kallal, et sa panid ühte lausesse kokku fiiberoptilise kaabli ja kullatud otsad eristamata ära, et kullatud otsi pead silmas mitte-fiiber kaablite puhul.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2016 08:50:40 vasta tsitaadiga

mikk36, Fair enough thumbs_up.gif
Küsitluse tulemused on kah üsna tasavägised ma vaatan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirssand
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2011




sõnum 17.04.2016 23:34:31 vasta tsitaadiga

Tihti reisijale on asendamatu mürasummutusega klapid. Ise kasutan Bose Quietcomfort 15 - ilmselt parim, mis hetkel saada on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 12.05.2016 14:41:25 vasta tsitaadiga

Pmst pole wireless klappide omamise vastu midagi, aga põhiklappidena (mängimiseks) kasutust ei leiaks. A kui tuleb kodus ringi askeldada, samal ajal muusikat kuulata või twitch striimi kuulata, siis ju hea icon_biggrin.gif beer_yum.gif
Samas eraldi ostma kah ei hakka.

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2016 02:49:29 vasta tsitaadiga

Väike update siis. Nimelt Oktoobri alguses läks parema klapi kinnitus katki peale ~aastast kasutamist. Ehk siis parem pool loperdas ainult juhtme küljes. Viisin 5 Oktoobril garantiise ja õnneks tootja leidis, et tegu on tooteveaga ja tagastas raha. Kuna vahepeal pole akukestvuse poolelt midagi märgatavalt paremat turule tulnud, siis valisin jälle Siberia 800. Tahtsin küll valida uuendatud Siberia 840 mudeli millel on ka Bluetooth võkmekus ja millega oleks nt mängu ajal mugav kõnesi vastu võtta või helistada, aga kuna selle tarneaeg oli Novembri lõpus või isegi Detsembris, siis otsustasin et nii kaua ootama ei hakka. Niigi läks ~3 nädalat, et uus komplekt vastu saada ja niikaua pidin kasutama vanu juhtmega klappe mis oli paras piin. Eile siis sain karbi kätte ja nüüd juba kasutuses jälle.

Allpool siis pilt katkisest osast mille ma tegin enne garantiisse viimist. Minule paistab, et teatud osades on asi liiga nõrk. Otsisin ja leidsin Amazonist ka teisi kellel sama asi juhtunud. Seega tootja on kindlasti sellest teadlik. Ausaltöelda võiks kriitilisaemad osad olla metallist mitte plastikust. Eriti selle raha eest. Ausaltöelda sooviksin nad klappide alumise osa nn pöördevõimaluse üldse ära kaotaksid. Mulle tundub, et siin on ergonoomika nimel ohverdatud vastupidavus.
Saatsin ka tootjale oma tagasiside selles osas ja ütlesin, et loodetavasti Siberia 900 vms tulevaste klappide nimetus olema saab võetakse seda arvesse ja investeeritakse vastupidavusse rohkem. Ega erilist lootust pole, aga parem kui niisama kiruda. Lisan siia veel juurde, et ma olen väga hoolikas kasutaja ja see on kümne aasta jooksul esimene kord kui ma olen garantiisse viinud midagi millel on reaalne füüsiline vigastus. Seega viga pole kindlasti minus. Uutega olen nüüd veel hoolikam.
Igatahes pilt (NB SUUR):
Spoiler Spoiler Spoiler

Ja amazoni kommid:
https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R3GCAHY1QAEL9F/ref=cm_cr_arp_d_viewpnt?ie=UTF8&ASIN=B00G6IJ5NI#R3GCAHY1QAEL9F
https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R194M7ARRQO3OJ/ref=cm_cr_getr_d_rvw_ttl?ie=UTF8&ASIN=B00G6IJ5NI

Lõppu veel fun fact. Kuigi klappide nimetus on ametlikult nüüd juba pikemat aega Siberia 800, siis saatja firmware pole uuendatud ja pärast esimest käivitamist (kui esialgne source select jne tehtud) ütleb, et teie H Wireless on nüüd kasutamiseks valmis icon_biggrin.gif . Karbil, dokumentatsioonis ja ka windowsis näitab ikka Siberia 800 nime all.

Nagu eespool öeldud oleks hea meelega võtnud 840 mudeli, kuna selle hind on pmst sama mis 800 vana hind. 800 praegune hind on langenud ~30€ võrra ja kuna rahatagastus oli suurem, kui 800 praegune hind, siis võtsin ekstra raha eest ka ülisuure Steelseriesi hiiremati veel juurde ( https://steelseries.com/gaming-mousepads/qck-xxl ).

Ehk siis kui olete H Wireless/Siberia 800/840 kasutaja, siis vaadake hoolikalt ega mingit pragu pole tekkinud pildil näidatud kohta.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miccer
HV Guru
Miccer

liitunud: 01.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2016 11:56:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Ehk siis kui olete H Wireless/Siberia 800/840 kasutaja, siis vaadake hoolikalt ega mingit pragu pole tekkinud pildil näidatud kohta.


Kus juures ülla ülla mõlemas pooles on mul ka mõra tekkind. Ei ole seda isegi varem tähele pannud. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 1482 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1035
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2016 17:57:40 vasta tsitaadiga

Miccer, icon_neutral.gif . Sinna osadele ja minu meelest ka pealae peal istuva kaare keskele langeb päris suur koormus. Näiteks kui need mul peas on, siis kaar päris ilus küll pole ja ma kahtlen, et mul lapik pea on icon_smile.gif
Kahjuks reaalseid alternatiive ka turul pole millel oleks ligilähedaseltki selline akude süsteem mis S800-l. Teised on küll kõik odavamad aga pärast x tundi tuleb kas dokki asetada või juhe järgi panna.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 23.12.2016 18:32:44 vasta tsitaadiga

Hää ülevaade, ma olen ise täiesti segaduses ja ei suuda enam valida... just nimelt inimeste ülevaated on nii erinevad, kes kiidavad, kes laidavad mikrit jne... Mulle isiklikult väga sümpatiseerib uus Astro A50 a no mida ei müüda, seda ei müüda Eestis ja garantiile mõeldes väga ei riski kuskilt euroopast tellida ja olengi pmst ilma praegu.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2018 12:01:12 vasta tsitaadiga

Siberia 800 edasiarenduse ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=737392

viimati muutis Tomorrow 13.07.2018 20:22:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 13.07.2018 18:33:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Siberia 800 edasiarenduse ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9876512


Surnud link.

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.07.2018 20:23:34 vasta tsitaadiga

Renq, Tänan thumbs_up.gif . Korras nüüd.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: SteelSeries Siberia 800 juhtmeta kõrvaklapid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.