Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  IT monitooring märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 20.08.2004




sõnum 02.04.2016 17:25:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nüüdseks ma kardan juba kõiki isetegijaid ja kõike ise tegemist, pikas perspektiivis (kus inimesed vahetuvad või on vaja muutusi teostada) ei saa see asi mõistlik olla.


no eelkõige tuleb luua tingimused, kus inimesed ei vahetuks. Nagunii on igal uuel tulijal omad eelistused ja kui ta kalli raha eest ostetud valmistükist aru ei saa, siis on küna kohe lõhki. Kui ta võtab ette järgmise omale sobiva vabavara, siis las nikerdab algusest peale.

Ma olen praeguses kohas ametis olnud ~20 aastat ja vihkan dokumenteerimist. Karta on, et peale mind tuleb siin mingisugune tõsine ikaldus ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kurask
Kreisi kasutaja


liitunud: 07.11.2003




sõnum 04.04.2016 09:20:22 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
no eelkõige tuleb luua tingimused, kus inimesed ei vahetuks.

OT:
See on seeriast "perpetuum mobile"? Viimati ma kontrollisin, olid inimesed surelikud veel. Rääkimata sellest, et arenda soovivad inimesed vahetavad töökohti ~3 aasta tagant.

_________________
IT haldus | IT hooldus | CarrotArrow.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tonitsh
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2010




sõnum 04.04.2016 14:53:13 vasta tsitaadiga

Kindlasti sobib mõnele see ise tegemine rohkem, aga kui see ise tegemine läheb töökulu poolest rohkem maksma kui valmis produkt, siis ei ole sellel minu vaatepunktist mõtet. ja hakata nüüd aretama sinna juurde dokumentatsiooni ja looma olukorda, kus üks inimene muutub asendamatuks - on tunduvalt kallim, kui valmis produkt. Ei ütle midagi halba nagiose kohta, aga ta ei ole minu keskkonnas oma hinda väärt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 04.04.2016 15:02:23 vasta tsitaadiga

Arvestades teema algataja nõudmisi siis läheb kindlasti väga kalliks, kuid kellel vaja väiksemat süsteemi monitorida siis tasub ka seda vaadata.

100 sensorit tasuta!

https://www.paessler.com/prtg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 16.07.2002




sõnum 17.06.2016 13:19:15 vasta tsitaadiga

Eesti top 10 ettevõte. Kasutusel Nagios, Nagios+Centreon, Zabbix.
Centreon-i graafikud pakuvad täitsa head visuaali.
Kes ei viitsi kogu kupatuse üles panemisega vaeva näha, siis võib võtta FAN distributsiooni kuhu on kõik vajalik sisse integreeritud (next,next,next ja valmis).
Nagiose puhul see eelis, et ei ole asja, mida ei saa monitoorida, tohutu hulk pluginaid kommuuni poolt.
http://www.fullyautomatednagios.org - pole mitu aastat uut versiooni tulnud, samas kõik toimib. Sealt edasi võid ise ka uuendada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zGen
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.07.2016 11:51:36 vasta tsitaadiga

Ise soovitan Check_MK-d, mis on Nagiose baasil.
http://mathias-kettner.com/checkmk.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 19.07.2016 06:47:22 vasta tsitaadiga

kurask kirjutas:
netmaster kirjutas:
no eelkõige tuleb luua tingimused, kus inimesed ei vahetuks.

OT:
See on seeriast "perpetuum mobile"? Viimati ma kontrollisin, olid inimesed surelikud veel. Rääkimata sellest, et arenda soovivad inimesed vahetavad töökohti ~3 aasta tagant.


Lisa veel suvalised juhuslikud töövõimetuslehed ja regulaarsed puhkused.. asendajal on tore icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 28.10.2016 11:29:36 vasta tsitaadiga

Kui GFI läbi käinud siit pole , siis ...
http://www.gfi.com/products-and-solutions/network-security-solutions/gfi-languard/download
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 28.12.2017 12:01:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on soovitada sellist programmi, mis suudaks E-maili peale tulevaid teateid sisu ära järgi organiseerida.

Praegu tuleb programmidest, moodulitelt ja riistvaralt teateid. Tahaks need organiseerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 12:09:30 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Kas kellelgi on soovitada sellist programmi, mis suudaks E-maili peale tulevaid teateid sisu ära järgi organiseerida.

Praegu tuleb programmidest, moodulitelt ja riistvaralt teateid. Tahaks need organiseerida.
MS Outlook, Windows Mail, Apple Mail, Thunderbird, Opera Mail...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 28.12.2017 13:38:33 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
peacemaki kirjutas:
Kas kellelgi on soovitada sellist programmi, mis suudaks E-maili peale tulevaid teateid sisu ära järgi organiseerida.

Praegu tuleb programmidest, moodulitelt ja riistvaralt teateid. Tahaks need organiseerida.
MS Outlook, Windows Mail, Apple Mail, Thunderbird, Opera Mail...


Selle peale olen ise tulnud. Kuid võiks olla veebiliides ja millest saaks mitu inimest korraga vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2017 14:41:39 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Mark0 kirjutas:
peacemaki kirjutas:
Kas kellelgi on soovitada sellist programmi, mis suudaks E-maili peale tulevaid teateid sisu ära järgi organiseerida.

Praegu tuleb programmidest, moodulitelt ja riistvaralt teateid. Tahaks need organiseerida.
MS Outlook, Windows Mail, Apple Mail, Thunderbird, Opera Mail...

Selle peale olen ise tulnud. Kuid võiks olla veebiliides ja millest saaks mitu inimest korraga vaadata.

Tugev häki maik on asjal juures aga ...
* Haagid tolle postkasti üle IMAP'i mõnes neis eelenevalt nimetet proges külge ja lased tollel siis seal filtreerida ja toimetada.
* Pärast saavad need mitu inimest üle webmaili tulemust nautida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 20.08.2004




sõnum 28.12.2017 14:54:41 vasta tsitaadiga

suvaline webmaili klient vastava mooduliga, mis siis procmaili, või muud sorteerimise vahendit haldaks. Variante on seinast seina.
Kui ma õieti mäletan, siis oli näiteks Roundcube'l sisse ehitatud mailide sorteerimine tunnuste järgi erinevatesse kataloogidesse. Mail filter plugin vms. See siis istutas üle veebiliidese kasutaja kodukataloogi mingeid "scripte", mille põhjal server sorteerimist korraldas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  IT monitooring mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.