Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Telia IPTV pfSense/OPNSense tulemüüriga. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 18:43:34 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Tänud asjaliku õpetuse eest! Tegin 2.5.0 versiooni peal, väikesed erisused olid, kuid lihtsasti ületatavad, kui natukene asjast aru saab thumbs_up.gif


Üks erinevus on näiteks, et VLAN ei ole üldse enam vajalik Digi TV jaoks icon_smile.gif (vähemalt OPNsense peal, PFSense puhul peaks sama loogika olema)


Kas sel juhul on vaja IGMP proxy ja UDP proxy konfida? Kas nii jääb tööle ka internet samas kaablis? Saad äkki mõningaid juhiseid jagada?

EDIT:
Tundub, et IGMP proxy sain tööle järgides seda juhendit: https://www.vikash.nl/pfsense-with-routed-iptv-and-openvpn-client-for-private-internet-access/
Upstream interface külge panin ainult 10.0.0.0/18 networki.
Nüüd ei tööta salvestused ja internetti ka ei saa. Kas udpxy lahendaks ka interneti probleemi?

EDIT2:
Tundub, et sain IGMP proxy + salvestused + internet ühe kaabliga tööle. Udpxy packaget ma pfsense jaoks ei leidnud, kasutasin Outbound NAT reeglit.
Tegin WAN interfacele reegli, kus source on digiboxi LAN, source port on TCP/UDP, destination any.
Ei tea kui turvaline see on. Keegi targem oskab ehk tagasisidet anda.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:01:06 vasta tsitaadiga

ei olnud minul midagi vaja confida seoses DigiTV-ga. Telia digiboksi kaabel kuskile LANi pessa ja asi toimib. Digiboks saab ka interneti ühenduse. Hakkasin asja üldse uurima kui selgus, et kui teha asi antud juhendi järgi (VLAN4 jne), siis Arris digiboks ju ka teises VLANis ja seega ei saa Arrise Youtube-i äppi enam telefoniga "Castida". "originaalis" Inteno seadmega seda teha sai, järelikult kas on Intenos mingi äge routing (mida ma ei näinud küll) või olid kõik seadmed juba Intenos nö samas vlanis ja seega pole see eraldi VLAN4 enam vajalik. Testisin, toimis.
Turvalisuse osa ei oska kommenteerida, aga minu arusaama järgi seade minu LANis nagu iga teine. OPNsense by default juba üsna kinni ja nii ma ta ka jätsin.


viimati muutis Tarts5 20.03.2021 19:01:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:01:31 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
ei olnud minul midagi vaja confida seoses DigiTV-ga. Telia digiboksi kaabel kuskile LANi pessa ja asi toimib. Digiboks saab ka interneti ühenduse.
Turvalisuse osa ei oska kommenteerida, aga minu arusaama järgi seade minu LANis nagu iga teine. OPNsense by default juba üsna kinni ja nii ma ta ka jätsin.


Olen aru saanud, et sellisel juhul töötab digiboks OTT režiimis, ehk tavaline Telia TV üle interneti, mis tähendab halvemat pildikvaliteeti. Aru saada kui kanaliloendis ei näe HD/SD mummusid.
Niimoodi peaks iga ruuteri taga digiboks pilti näitama.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:22:03 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Tarts5 kirjutas:
ei olnud minul midagi vaja confida seoses DigiTV-ga. Telia digiboksi kaabel kuskile LANi pessa ja asi toimib. Digiboks saab ka interneti ühenduse.
Turvalisuse osa ei oska kommenteerida, aga minu arusaama järgi seade minu LANis nagu iga teine. OPNsense by default juba üsna kinni ja nii ma ta ka jätsin.


Olen aru saanud, et sellisel juhul töötab digiboks OTT režiimis, ehk tavaline Telia TV üle interneti, mis tähendab halvemat pildikvaliteeti. Aru saada kui kanaliloendis ei näe HD/SD mummusid.
Niimoodi peaks iga ruuteri taga digiboks pilti näitama.


polnud sellest teadlik, käisin vaatasin.... HD/SD mummusid tõesti ei ole, DigiTV-st on valitud "eelista HD-d". Käisin erinevaid kanaleid ja saateid läbi, no ma ei tea.... mulle tundub küll HD. National Geographicu puhul näiteks on "default" National Geographic HD logoga kanal. On mingit head varianti selles kindlalt veenduda, et kumb ta siis on? Samas, Inspira kanali pealt tuli mingi kossuülekanne mille pilt jällegi kriitikat küll ei kannatanud, aga reklaami kvaliteet tundus jälle ilus icon_biggrin.gif ei tea...
Testi omal ka järgi.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:24:26 vasta tsitaadiga

Sellest üsna laialt juttu olnud erinevates Telia ja Mikrotik teemades. Kui VLAN4 digiboksi ei jõua, siis digiboks flashib ennast OTT režiimile ja näitab üle interneti Telia TV teenust. Maksimum on 720p pilt. Samaväärne kui vaadata arvuti brauserist teliatv.ee pealt.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:31:43 vasta tsitaadiga

Saan ma õigesti aru, et kui teha lahendus avalehel oleva juhendi järgi siis puudusteks on see, et Digiboks ei saa internetti ja on teises VLANis ehk ma ei näe sisevõrgust Digiboksi ja ei saa tema Youtube-i äppi castida (teleka Youtube äpp on viletsam icon_sad.gif ) ? Ja salvestamine ei toimi? Või said sa omal asja toimima nii, et neid puudusi ei ole? Sel juhul suurima hea meelega kuulaks kuidas tegid, teeks omal ümber ja vaataks kas on pildi kvaliteedi vahe.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 19:48:37 vasta tsitaadiga

Telia toob sinu ruuterini ühest kaablist interneti ja IPTV. See töötab kuna seal kaablist liigub VLAN tag 4 (IPTV) ja untagged VLAN (internet). Järgides õpetust siin teemas esimeses postituses (Bridge lahendus), siis põhimõtteliselt seadistad sa ruuteri saatma VLAN tag 4 ühenduse digiboksi, ehk digiboks saab õige IPTV signaali. Tehes IGMP proxy lahenduse, siis mingit bridget sa ei tee, vaid ruuter on nende IGMP packetite vahendaja Telia ja digiboksi vahel. IGMP kaudu liigub see IPTV signaal.

Ilma konfita - OTT režiim 720p max, salvestus töötab, internet töötab
Bridge lahendus - Full HD pilt, salvestus töötab, interneti pole
IGMP proxy - Full HD pilt, salvestus ei tööta, interneti pole
IGMP proxy ja NAT - Full HD pilt, salvestus töötab, internet töötab

Pildi vahet tahad proovida, siis võid esimest postitust järgida. Ega ma ise ka väga pädev antud teemas ei ole, suht kogemata sain tööle selle.
Castimine ei tööta jah minu lahenduse puhul, aga Pfsense eraldi NICidega pole by default ka switch nagu enamus poest ostetavad ruuterid on. Äkki saab selle digiboksi samasse LANi kui kasutada IGMP snoopinguga switchi ja kõik sinna switchi ühendada (ehk Pfsense -> switch -> tv, arvuti, wifiap...)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 20:18:13 vasta tsitaadiga

Tänud, jälle natuke targem (ja jälle väike projekt juures icon_sad.gif ) Võtan mingi hetk kätte ja üritan kogu kupatuse FHD peal tööle saada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 20:56:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ilma konfita - OTT režiim 720p max, salvestus töötab, internet töötab
Bridge lahendus - Full HD pilt, salvestus töötab, interneti pole
IGMP proxy - Full HD pilt, salvestus ei tööta, interneti pole
IGMP proxy ja NAT - Full HD pilt, salvestus töötab, internet töötab

Mitte päris, õige oleks nii:
Ilma konfita otse interneti otsas - OTT režiim 720p max, salvestus töötab, internet töötab
Vlan4 Bridge lahendus - Full HD pilt, salvestus töötab, interneti pole, seega ei toimi youtube ja Go3
IGMP proxy - Full HD pilt, salvestus ei tööta, interneti pole
IGMP proxy ja NAT - Full HD pilt, salvestus ei tööta, internet töötab
IGMP proxy ja NAT ja RTSP "helper" - kõik töötab.

Tulles tagasi algse küsimuse juurde: Kas saab lahendust: IGMP proxy ja NAT ja RTSP "helper" - kõik töötab.
Vastus: Yes No Maybe. Oled osav, saad.
Default pakettidega ei saa. Puudu on RTSP helper ja mul tõrkus classless dhcp client.. Pikemalt: Jah saab, aga vaja hackjob'i. Ma veel mõtlen, kas ma istutan mingi opensense'i virtuka image kuhugi ülesse.
Juhendit pole praegu mõtet tegema hakata, sest täna töötav lahendus ei pruugi mitte homme, ehk uuema opensense versiooniga töötada.

Ja pealegi, openWRT'l on kõik pakid package managerist alla tõmmatavad. Täpsemalt ainult rtsp helper vaja alla tõmmata. DHCP option 121 ja igmp proxy on by default juba küljes.

Oled nii osav, et kasutad opnsense või pfsense'i, oskad ju lühiõpetusega kõik käima saada.
Lühiõpetus, käib kõikide ruuterite kohta:
1. Seadista ruuter nii, et net töötab: interneti poolele dhcp client, DNSmasq. Lan poolele static ip ja subnetile vastav DHCP server.
2. Seadista igmp proxy: interneti poolele uus vlan 4 interface, dhcp client option 121 ehk classless, igmp upstream sellele interface'ile 10.0.0.0/8 ja lan ühendusele downstream. (nt 192.168.1.0/24)
3. Seadista rtsp helper. (seadistamist polegi vaja, pakett vaja käima saada ja töötab automaagiliselt.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 20.03.2021 21:01:03 vasta tsitaadiga

Eks ma uuendan avaposti kui Telia TV kunagi uuesti kasutusele võtan. Hetkel pole lihtsalt vaja ja on välja lülitet.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 22:03:32 vasta tsitaadiga

Salvestuse all ma mõtlesin järelvaatamist, minu paha. Salvestamist ma pole proovinud, kas töötas.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2021 22:08:59 vasta tsitaadiga

ccplazza, salvestamine ja järelvaatamine on telial ju üks ja see sama asi
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 12:47:14 vasta tsitaadiga

Hetkel mul IGMP proxy + NAT lahendusega töötavad Full HD IPTV, järelvaatamine, internet. Äkki RTSP helperit pole vaja?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 15:33:48 vasta tsitaadiga

ccplazza kirjutas:
Hetkel mul IGMP proxy + NAT lahendusega töötavad Full HD IPTV, järelvaatamine, internet. Äkki RTSP helperit pole vaja?

Mis sul hetkel peal on? pf või opn ja mis versioon?

Proovin ka korra läbi, RTSP helper võibolla by default nüüd küljes.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 16:27:31 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
ccplazza kirjutas:
Hetkel mul IGMP proxy + NAT lahendusega töötavad Full HD IPTV, järelvaatamine, internet. Äkki RTSP helperit pole vaja?

Mis sul hetkel peal on? pf või opn ja mis versioon?

Proovin ka korra läbi, RTSP helper võibolla by default nüüd küljes.


pfsense 2.5.0-RELEASE (amd64)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 16:55:28 vasta tsitaadiga

Panen jälje maha. Kuna VLAN tugedega switcid majas siis piisab 2 pordiga pfsense karbist. Loodetavasti on piisav 500/500 ühendusega jaoks, aliexpress Hystou Firewall PC NUC J3160 (80eur).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 16:56:22 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks mul ei toimi Go3?


Mis interface peaks saama igmp proxy? Mul on "TELIA" siis WAN kust net tuleb sisse. IPTV_OUT ja IPTV_LAN küljes istuvad digiboxid. Mõlemast töötab kõik peale Go3.
Mis peaks olema Outbound NAT konf?

Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2021 21:37:50 vasta tsitaadiga

ccplazza, jaga konfi.
Täpsemalt, mis moodi sa pfsense'iga said dhcp client classlessroute?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 09:33:45 vasta tsitaadiga

classlessroute on mul nii konfitud.
Spoiler Spoiler Spoiler

IGMP proxy
Spoiler Spoiler Spoiler

Outbound NAT
Spoiler Spoiler Spoiler

Outbound NATis need viimanes neli reeglit siis. Arvan, et järjekord ka oluline kuna enamus asju PFSenses käivad vist ülevalt alla. Ehk siis 192.168.2.0/24 subnetist tulenev tcp/udp liiklus suunata WANi ja seejärel on reegel, samast subnetist any liiklus (IGMP ja muu siis?) VLAN4 võrku.

Tulemüüris on hetkel IPTV in ja IPTV out mõlemad konfitud any reeglitega + lubatud advanced optionsi all "Allow IP options"
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keevitus
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2021 15:54:33 vasta tsitaadiga

IPTV_OUT on static ip conf 192.168.2.0?

ccplazza kirjutas:
classlessroute on mul nii konfitud.
Spoiler Spoiler Spoiler

IGMP proxy
Spoiler Spoiler Spoiler

Outbound NAT
Spoiler Spoiler Spoiler

Outbound NATis need viimanes neli reeglit siis. Arvan, et järjekord ka oluline kuna enamus asju PFSenses käivad vist ülevalt alla. Ehk siis 192.168.2.0/24 subnetist tulenev tcp/udp liiklus suunata WANi ja seejärel on reegel, samast subnetist any liiklus (IGMP ja muu siis?) VLAN4 võrku.

Tulemüüris on hetkel IPTV in ja IPTV out mõlemad konfitud any reeglitega + lubatud advanced optionsi all "Allow IP options"
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2021 10:09:38 vasta tsitaadiga

keevitus kirjutas:
IPTV_OUT on static ip conf 192.168.2.0?


192.168.2.1/24

EDIT:
Lugesin https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=797565&highlight= teemat.
Seal oli välja toodud HTTP HLS striimiga järelvaatamine ja RTSP striimiga järelvaatamine. IGMP proxy + Outbound NAT puhul töötab ainult HTTP HLS striimiga järelvaatamine. Teemas oli välja toodud ka Kanal 12 kui RTSP striim, kuid see töötas mul, ehk siis olukord võib päevadega muutuda HTTP HLS striimi suunas? Enamus välismaa kanaleid tundub olevat RTSP striimiga järelvaatamine.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 10:52:30 vasta tsitaadiga

Kas ma saan õigesti aru, et võrreldes avalehe postitusega, tuleks lisaks:
- IPTV_OUT static IPv4, vabalt valitud subnetiga?
- IPTV_IN DHCP IPv4 + classlessroute säte
(IPTV_BRIDGE jääb nii nagu on?)
- NAT reeglid nii nagu "ccplazza" postitas
- IGMP proxy
kõik?
Küsin, sest proovisin OPNsense (latest) peal järgi ja ise sain küll digiboksi bootima "õigesse", mitte OTT reziimi (HD/SD mummud on näha), kuid reaalajas pilti ei näita, kõik kanalid pimedad, aga Telia kanalite menüü on ilusti olemas. Kanal2 ja Kanal12 pealt saab saateid järgi ka vaadata, YouTube-l internet on. Kus ma vea võisin teha?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.03.2021 14:07:01 vasta tsitaadiga

IPTV_BRIDGE ei kasuta, see disable ära.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 02:39:41 vasta tsitaadiga

ccplazza, võin mürki võtta, et mu konf oli analoogne, aga tänud. proovin veel korra üle. Kui ikka midagi, palun confi exporti.
Rtsp helperi ma sain korra tööle ilma igmp proxyta, mis jäi kuhugi tulemüüri otsa nii lollakalt kinni, et ma ei suutnud enam tuvastada kuhu ta kinni jääb.
Ehk phmtlslt kanaleid lives ei näinud aga järelvaadata sain... geniaalne funktsionaalsus....

AAaaaa. ma peaks vähem mürki võtma. .... mul oli ju digiboxi ja pfsense vahel 2 igmp soopingu võimelist seadet (mikrotik ja tp'link switch).. doh.gif Ma unustasin need välja lülitada.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.03.2021 16:24:49 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
ccplazza, võin mürki võtta, et mu konf oli analoogne, aga tänud. proovin veel korra üle. Kui ikka midagi, palun confi exporti.
Rtsp helperi ma sain korra tööle ilma igmp proxyta, mis jäi kuhugi tulemüüri otsa nii lollakalt kinni, et ma ei suutnud enam tuvastada kuhu ta kinni jääb.
Ehk phmtlslt kanaleid lives ei näinud aga järelvaadata sain... geniaalne funktsionaalsus....

AAaaaa. ma peaks vähem mürki võtma. .... mul oli ju digiboxi ja pfsense vahel 2 igmp soopingu võimelist seadet (mikrotik ja tp'link switch).. doh.gif Ma unustasin need välja lülitada.


Kust sa selle RTSP helperi pfsense jaoks leidsid ja peale lasid? Google väga tulemusi ei anna.
https://www.freebsd.org/cgi/ports.cgi?query=rtsp&stype=all lähim mis ma leida suutsin, kuid ei tea kas olen õigel teel.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Kasulikud näpunäited »  Telia IPTV pfSense/OPNSense tulemüüriga. mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.