Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 29.12.2017 14:18:10 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Jackinthex, ära siis ela levist väljas icon_wink.gif
praeguse põlve konsoolidel käib vähemalt kiire interneti olemasolul uuendamine kiirelt ja lihtsalt. mida eelmise põlvkonna omade kohta öelda ei saa.

Soovitus adekvaatne, elukohta konsooli tõttu veel ei vaheta icon_razz.gif
Pigem jääb õhku küsimus, et miks mängu uuendusest keeldumine eeldab koheselt, et pead konsooli neti küljest lahti ühendama või mängu mängimata jätma. Võiks ju vaid teatud mängu funktsioonid disabeldada kui uuendust tehtud ei ole.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2017 14:18:13 vasta tsitaadiga

lisaks veel see nali, et kui pc on ilma dvd-romita ostetud, siis see vaene puulõhkujaseksuaalne lumehelbekesest milleenial nisanäpp hipster hakkab dvd-romi paigaldama? ei tea küll kuidas tänapäeval on korpused, aga ennevanasti, siis kui mina veel noor olin, pidi kõige jaoks, mis ei olnud HDD või emaplaat, enne paigaldust korpuse küljest tüki ära väänama või saagima või lõikama. icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.12.2017 16:09:48 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
see virin on virinaks jäänudki, karavan läheb edasi. platvormid on uute põlvkondadega oluliselt lähenenud. microsofti 1st party mängud kipuvad juba päris regulaarselt (forzad, gow) üheaegselt ja xbox anywhere programmi raames nii xboxile kui w10 jõudma. crossplatvorm on saamas tavalisemaks kui varem ja eksklusiive on järjest vähem.

tolle denuvo loo juures on vast oluline ka see mängude nimekiri. battlefront ei ole mäng, mida oleks vaja või oleks mõistlik kräkkida. see on multiplayer ja onlinest läbi põimunud. nfs suuremalt jaoks samamoodi. origins on odavalt saadaval ja football manageri sihtgrupp ostab selle niikuinii. sonic forcesi ja injusticega pole ma kursis.

uus drm versioon on reeglina mõneks ajaks vastupidavam. ja kipub nii olema, et esimene kräkkimist vääriv suur mäng toob ka nii-öelda probleemile lahenduse. ju siis pole uue denuvo drmiga ühtki selist mängu veel olnud icon_smile.gif



lihtsalt oli huvitav artikkel et kas lõpuks on väljas mängud mida pole siiamaani lahti häkitud.... naljakas et seal ei ole mainitud ka Assasins Creed Originis-i. Minu teada pole seda veel lahti häkitud ,kuna sellest oli ka artikkel kunagi et see kaitse on nii tugev et lööb mängu fps-i alla .... sry ei soovinud mingit flame sõda alustada icon_smile.gif Ise pole ka enam aastaid mänge piranud,kuna soodukate ja sale-de ajal on häid mänge ka normaalse hinnaga ei pea 60€ maksma mängu eest mida tahaksid mängida.

NATAS999 kirjutas:
pigem on mängudest üleküllus ja steami saled muudavad piramise mõttetuks. sorry elektronik farts ja ubicrap ja m$, kes ainult läbi oma katkise platformi asju müüa üritavad.


ehk räägid mulle lähemalt mis platvorm neil katki on ? Olen juba aastaid kasutanud nii origini kui uplay-d ja mingeid probleeme pole küll nendega olnud või et midagi oleks väga katki ? kõik töötab veatult... icon_rolleyes.gif icon_eek.gif ms on küll natuke katki sellega olen nõus icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.12.2017 18:00:40 vasta tsitaadiga

Gap, ubikräpi serverid kukuvad kokku vahetevahel. mul see paganama rocksmith vahepeal ulub et ei saa logistada ja pane mingi kasutaja ja küll on konto kadunud jne jne bullshit. origin on lihtsalt mõttetu. windows store mängud ei saa aru et nad mängud on ja videokaart ei hakka tööle.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 18:07:36 vasta tsitaadiga

Mul on jamanud ainult Bethesda launcher. Kaotab loginid ära ja siis ei lase tihti uuesti sisse logida
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 29.12.2017 22:56:07 vasta tsitaadiga

origin ja uplay on olnud viimased aasta-paar sama stabiilsed kui steam.
microsoft/windows store seevastu on lootusetult ebastabiilne. mis on täiesti hämmastav, arvestades kui keskne see on microsofti windows 10 strateegiale ja sellega, et see peaks sisuliselt olema xbox storega üsna sama asi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2017 23:30:44 vasta tsitaadiga

Ma selle ms pole enda kasutuskogemusest parem rääkima ei hakka ja asjaolust, et MS'il on kaks poodi... või vähemalt viimane kord oli kui ma ennast lolliks vihastasin üritades Quantum Break'i osta...

Tegin hetkel kiire kontrolli ja PALJU parem on vs toona icon_smile.gif
http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=199836072&postcount=240

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 30.12.2017 12:03:15 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
firemark kirjutas:
Keegi veel plaadiversioone PC mängude puhul ostab?
milleks? enamusel pole optilist seadet ja mängud on tänapäeval mingine 50GB kanti. 5-10DVD instalaleerida okse.gif . ja pärast veel teist sama palju pätsche sest plaadi versioonil on kõik katki ja mingi pre-beta ready versioon, kus pooled assetid puudu. jõllitad poolteist tundi lolli näoga arvutit ja söödad iga veerand tunni tagant plaate sisse ja siis öö läbi updated, selle asemel, et taustale sikutama jätta ja ise millegi mõnusaga samal ajal tegeleda.

Konsoolidel käib see just täpselt nõnda. Kui tahad ilma uuendusteta mängida pead neti tagant võtma. icon_lol.gif Kui interneti kiirus on 5/1 siis pead päev ette teadma, et soovid järgmise päeva õhtul mängima hakata. Alguses kui käima paned soovib konsool uuendust... no nii 1gb... paned ööseks tegema. Hommikul proovid mängu käivitada ja ilmselt soovib ka see uuendust. No paned siis uuesti tegema ja kui kõik õnneks läks ja nett vahel ära ei kadunud siis õhtul võid mängima hakata... seda juhul kui vahepeal uut uuendust välja ei tulnud.
Mu XBone on rohkem Idles uuendusi teinud kui mängutunde saanud icon_lol.gif Pühapäevamänguri rõõmud

PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.12.2017 12:49:39 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
thumbs_up.gif See ju ideaalne süsteem. Xbox õpi!
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2017 13:24:24 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
sukelduja kirjutas:
PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
thumbs_up.gif See ju ideaalne süsteem. Xbox õpi!


see ideaalne süsteem toimib aint single player mängudega kahjuks. Paljudel online võimalustega mängudes ei saa midagi siis teha.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 30.12.2017 13:43:11 vasta tsitaadiga

firemark, loogiline ju, kõik online asjad võiks ikka sama versiooni peal joosta, muidu tekib mingi ilge bug-out, kui kõik versioonid erinevad ja mingitel versioonidel bugid, mis teiste versioonidega ei tööta ja siis server läheb põlema.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.12.2017 14:29:58 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
sukelduja kirjutas:
PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
thumbs_up.gif See ju ideaalne süsteem. Xbox õpi!


see ideaalne süsteem toimib aint single player mängudega kahjuks. Paljudel online võimalustega mängudes ei saa midagi siis teha.

Et siis kümnest mängust ühel? Praktiliselt igal mängul on tänapäeval multiplayer külge poogitud. Ideaalis siis disaabeldaks ainult MP osa aga ju see siis ei ole nii lihtne.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2017 16:26:18 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ei tea küll kuidas tänapäeval on korpused, aga ennevanasti, siis kui mina veel noor olin, pidi kõige jaoks, mis ei olnud HDD või emaplaat, enne paigaldust korpuse küljest tüki ära väänama või saagima või lõikama. icon_lol.gif


Kunagi ja olid sellised laheda korpused ala 1994 ja peale kui tuli terve korpuseplekk lahti kruvida....nüüd ikka külg maha ja sisu on käepärast.


Ma võin valesti mäletada, aga mul xbox küll taustal uuendab rahumeeli, seadetest saab nii sättida. Enne seda sai ka vaadatud seda "meeldivat" teksti 1-2 korda, et ma nüüd uuendan. Nüüd ainult põhitarkvara uuendus selline, kui midagi ei saa teha.
Pole ka live-i liige, seega mind see MP eriti ei koti, jah kui on free weekend live siis ajan COD MW2 või Madden 17 pöördesse aga muidu......
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009




sõnum 30.12.2017 16:28:49 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
Ma võin valesti mäletada, aga mul xbox küll taustal uuendab rahumeeli, seadetest saab nii sättida. Enne seda sai ka vaadatud seda "meeldivat" teksti 1-2 korda, et ma nüüd uuendan. Nüüd ainult põhitarkvara uuendus selline, kui midagi ei saa teha.
Pole ka live-i liige, seega mind see MP eriti ei koti, jah kui on free weekend live siis ajan COD MW2 või Madden 17 pöördesse aga muidu......

Ikka uuendab taustal jah. AGA samal ajal sa seda uuendatavat mängu mängida ei saa. Kas lülitad neti välja ja käivitad mängu või paned mängu uuendama ja ootad kuniks tehtud on. Vähemalt minul on kõik sellised mängud olnud.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2017 00:25:03 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Gap, ubikräpi serverid kukuvad kokku vahetevahel. mul see paganama rocksmith vahepeal ulub et ei saa logistada ja pane mingi kasutaja ja küll on konto kadunud jne jne bullshit. origin on lihtsalt mõttetu. windows store mängud ei saa aru et nad mängud on ja videokaart ei hakka tööle.


Legendaarsed Natase probleemid, mida kellelgi teisel ei esine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Johan11
HV kasutaja
Johan11

liitunud: 10.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2017 11:25:43 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
firemark kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
sukelduja kirjutas:
PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
thumbs_up.gif See ju ideaalne süsteem. Xbox õpi!


see ideaalne süsteem toimib aint single player mängudega kahjuks. Paljudel online võimalustega mängudes ei saa midagi siis teha.

Et siis kümnest mängust ühel? Praktiliselt igal mängul on tänapäeval multiplayer külge poogitud. Ideaalis siis disaabeldaks ainult MP osa aga ju see siis ei ole nii lihtne.


Kui ei kasuta, siis jätad PS4 rest mode-sse, siis tõmbab ise uuendused alla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 31.12.2017 13:06:49 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Jackinthex kirjutas:
sukelduja kirjutas:
PS4 on küll nii, et paned plaadi sisse ja küsib, et kas tahad kõigepealt uuendada ja siis mängida või paneme uuenduse taustal laadima ja mängid uuendamata mängu niikaua.
thumbs_up.gif See ju ideaalne süsteem. Xbox õpi!


see ideaalne süsteem toimib aint single player mängudega kahjuks. Paljudel online võimalustega mängudes ei saa midagi siis teha.

Ei tea, multiplayer jätab täiesti külmaks. Need mängud millel multiplayer osa oli, hoiatasid, et võimalik, et multiplayer enne uuendamist ei tööta. Single player töötas küll.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2018 11:39:51 vasta tsitaadiga

Yo... http://store.steampowered.com/hwsurvey/
Keegi seda default system language rida on veel märganud?
Kas meil on mingi avanemine kuskil toimunud, ma ei mäleta, et varem nii oleks olnud.
... ja kui on olnud avanemine, siis peaks ju player numbers ka üles minema ja mitte vähe?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2018 11:49:02 vasta tsitaadiga

miks seal physical cpu's kõige populaarsem on 4 pandud? :O Kõigil mingid megaserverid kodus v?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.01.2018 11:52:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Yo... http://store.steampowered.com/hwsurvey/
Keegi seda default system language rida on veel märganud?
Kas meil on mingi avanemine kuskil toimunud, ma ei mäleta, et varem nii oleks olnud.
... ja kui on olnud avanemine, siis peaks ju player numbers ka üles minema ja mitte vähe?

Mul on lihtsalt language.
Veel samal teemal: https://www.pcgamesn.com/playerunknowns-battlegrounds/chinese-steam-accounts
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2018 11:55:35 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
miks seal physical cpu's kõige populaarsem on 4 pandud? :O Kõigil mingid megaserverid kodus v?

oh vau, stiimist ootaks natuke enamat, kui sellist ebakompetentsust või siis noh, äkki on mingi suur muutus kuskil toimunud ja me oleme lihtsalt paadist maha jäänud icon_smile.gif

PUBGist lugesin sarnast artiklit:
http://www.pcgamer.com/thanks-to-pubg-china-may-now-have-more-steam-users-than-any-other-country/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.01.2018 12:31:47 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
miks seal physical cpu's kõige populaarsem on 4 pandud? :O Kõigil mingid megaserverid kodus v?

oh vau, stiimist ootaks natuke enamat, kui sellist ebakompetentsust või siis noh, äkki on mingi suur muutus kuskil toimunud ja me oleme lihtsalt paadist maha jäänud icon_smile.gif

See on tõenäoliselt physical core.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.01.2018 12:41:50 vasta tsitaadiga

sukelduja, no sama hästi võiks terve kasti kohta kirjutada cpu ja kirjelduseks suht keskmine ja pärast siis võrrelda et veidike paremaid cpu'si on suht keskmisest 3% vähem, mingeid mõttetuid ronte 5% vähem ja ilgelt häid cpu'si on 40% vähem. ja siis et keskmiseid monitore on suht palju, aga päris palju on ka jampsisi monitore, aga räigelt vingeid monitore eriti palju pole.

mõelda võivad nad mida iganes, aga kirja peab sellised asjad panema korrektselt. füüsiline cpu tähendab ikkagi tervet packetit, mitte ühte core.

samas me ei tea, võibolla need triljon hiinlast on oma telefonide peale windowsi või steam osi häkkind ja see statistika soft loebki kõik need päris ja säästu ja pool säästu cpu'd kokku.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2018 13:57:13 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Yo... http://store.steampowered.com/hwsurvey/
Keegi seda default system language rida on veel märganud?
Kas meil on mingi avanemine kuskil toimunud, ma ei mäleta, et varem nii oleks olnud.
... ja kui on olnud avanemine, siis peaks ju player numbers ka üles minema ja mitte vähe?


Old news. PUBG. Põhjusena sama, miks Windows 7 vertikaalset tõusu teeb OSide hulgas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 16:24:56 vasta tsitaadiga

http://www.dsogaming.com/news/green-man-gaming-announces-new-partnership-with-ubisoft/
GMG-st ostetud uPlay võtmeid enam eraldi ei jagata, vaid seotakse sinu uPlay kontoga

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.