Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 129, 130, 131  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 33 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 399

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 01:36:52 vasta tsitaadiga

PS5 peal just Mega March sale lõppemas, kus oli 1506 mängu soodukaga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 13.03.2024 01:58:19 vasta tsitaadiga

kaspar737, tore, et Sony on hakanud Steamilt eeskuju võtma, kuid konsoolide eelis PC ees pidi ju olema see, et mängid mängu ära ja müüd edasi, aga neid Mega March sale asju ei saa ju edasi müüa... icon_cry.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 02:32:14 vasta tsitaadiga

1. need pole väga soodsad hinnad, vähemalt mitte võrreldes PC-ga. Samad mängud pc peal PALJU odavamad.
Hot wheels - 5,17 €
LA Noire - 4,45
Fc6 - 9 €

2. nja, selle asja kokkuvõte on ,et kõik konsooli mängud on odavamad kui PC omad, va need mida sa ostad, aga need ka mitte alati. good stuff.

Mis GF now-sse puutub, siis minu 300 mbit fiibri otsas kui sügsel proovisin free tieri, siis peale visuaalse kvaliteedi (1080p 48" ekraanil) ei olnud küll midagi ette heita.

SKG kirjutas:

Pole veel ühegi PS5 või XSX mängu eest üle 40-45 eur maksnud, sest pidevalt on soodukad. Piisab kui panna huvipakkuvad mängud whishlisti ja kui hind kukub, tuleb meilile või äppi kaudu teavitus. Sama olen Steamis teinud. Ega ma raha peale vihane pole icon_biggrin.gif

Päris maailmas kus inimesed ei tegele pidevalt hangeldamisega kipub see nii olema jah.
Ainuke vahe PC_ga on, et avatud turu ja konkurentsi tõttu on need soodukad oluliselt suuremad.
Palju sõltub ka ostu hetkest, just sinu tähelepanelikkuse tõttu saime teada, et realeasei aegu ja enne on pc 70% odavam, aga mõni aeg peale reliisi muutuvad konsooli mängud ka normaalsemaks oma hinna mõttes ja siis on vahe 20-30% kandis kõigest, kui mu mälu ei peta. Aga ma kahtlustan, et veel vanemate mängude puhul on jälle PC-l rets eelis (nagu ka sinu ülevalt toodud hinnad näitavad) ning soodukad on ka palju tihedamad või pigem on nii, et neid ei olegi vaja oodata, sest kuskil on koguaeg soodukas. I gues PC peal on nt Steami suured soodukad see aeg, kui ka Steami hind on muude poodidega samal tasemel enam vähem, vahel harva ka parem. Veel üks pluss PC peale.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 02:37:55 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
kaspar737, tore, et Sony on hakanud Steamilt eeskuju võtma, kuid konsoolide eelis PC ees pidi ju olema see, et mängid mängu ära ja müüd edasi, aga neid Mega March sale asju ei saa ju edasi müüa... icon_cry.gif

What? Konsoolide peal on suured saled juba vähemalt eelmise generatsiooni algusest olnud. Kes plaatidega hangeldada ei viitsi, ostab sealt, kes viitsib, hangeldab. Valikuvabadus icon_cool.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 09:23:16 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Aga ma kahtlustan, et veel vanemate mängude puhul on jälle PC-l rets eelis (nagu ka sinu ülevalt toodud hinnad näitavad) ning soodukad on ka palju tihedamad või pigem on nii, et neid ei olegi vaja oodata, sest kuskil on koguaeg soodukas.


Nii on. PC'le vanemaid asju saab täiesti olematu raha eest.

PC on üldse selles mõttes natuke teistsugune platvorm, et head ja legendaarsed mängud ei vanane samamoodi nagu konsoolidel. Konsoolidel kipub olema ikkagi sedasi, et tuleb uus massin välja siis vana oma peladega on pmst obsolote, rääkimata kui tegu veel kaks genni vana konsooliga. Tuttavate pealt vaadata siis ainuke põhjus miks omatakse täna näiteks PS4 või vanemat konsooli on kas laste tõttu keda graafika niiväga ei koti või siis puhtalt kollektsioonääri mõttes.

PC peal ma võin vabalt tööle lasta miski aastast 1999 Planescape tormenti ja tunda selle mängimisest siirast naudingut.

Kogu point selles, et PC peal ei saa päris vaadata kõik imänge selle pilguga, et "vana = jura".


viimati muutis Auron 13.03.2024 12:15:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 10:16:54 vasta tsitaadiga

Teine asi on see, et olulisemad mängud minevikust saavad community love'i ka.
Kas me räägime siin puhul täielikult Daggeralli toomisest 3d kujule Unity's või n+1 Doomi modifikatsioonist või mõnest muust vingest projektist.
Spoiler Spoiler Spoiler

Selliseid asju lihtsalt ei ole konsoolidel, et 1993 aasta mänge oleks kuidagi veel relevantne.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 16:00:17 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
kaspar737, tore, et Sony on hakanud Steamilt eeskuju võtma, kuid konsoolide eelis PC ees pidi ju olema see, et mängid mängu ära ja müüd edasi, aga neid Mega March sale asju ei saa ju edasi müüa... icon_cry.gif

Aeron siin ju ennist postitas, kuidas odavalt arvutimänge saada - tuleb kooos kontoga edasi müüa.

/sarkasm


Vondur kirjutas:
Millal te siin istumise ja rumaluste vorpimise kõrvalt üldse reaalselt mänge mängida jõuate? See küsimus muide pole ainult konsoolipoistele...

Mängitakse öösel kui kodused toimetused tehtud ja "lapsed magama pandud" icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aeron kirjutas:
1. need pole väga soodsad hinnad, vähemalt mitte võrreldes PC-ga. Samad mängud pc peal PALJU odavamad.
Hot wheels - 5,17 €
LA Noire - 4,45
Fc6 - 9 €

Ma ei tea, kus sa need hinad võtsid, aga minu omad on Microsoft Store-st. Võibolla saab AKS-ist soodsamalt, ei uurinud, kuna hetkel pole plaani mänge juurde osta. Konsoolidele on ka soodukad pidevalt, ei ole vaja pikalt oodata. See ei ole ainult "PC eelis".

Auron kirjutas:
PC on üldse selles mõttes natuke teistsugune platvorm, et head ja legendaarsed mängud ei vanane samamoodi nagu konsoolidel. Konsoolidel kipub olema ikkagi sedasi, et tuleb uus massin välja siis vana oma peladega on pmst obsolote, rääkimata kui tegu veel kaks genni vana konsooliga. Tuttavate pealt vaadata siis ainuke põhjus miks omatakse täna näiteks PS4 või vanemat konsooli on kas laste tõttu keda graafika niiväga ei koti või siis puhtalt kollektsioonääri mõttes.

PC peal ma võin vabalt tööle lasta miski aastast 1999 Planescape tormenti ja tunda selle mängimisest siirast naudingut.

Kogu point selles, et PC peal ei saa päris vaadata kõik imänge selle pilguga, et "vana = jura".

Enamus PS4 mänge toimib ka PS5 peal, seega pole tõesti mõtet PS4 lisaks omada. Ma ei tea millest sa räägid, ma mängin PS5 peal hea meelega PS3-aegseid mänge icon_rolleyes.gif Nendest on korralikud remasterid tehtud ehk veel paremad kui originaalversioonid.

Samas ma hetkel veidi kahetsen küll, et oma PS2 ja Xbox 360 kunagi maha müüsin. Need võiks siiani alles olla. Parimad konsoolid, mis kunagi tehtud imo.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 17:42:22 vasta tsitaadiga

Vondur, ikka jõuame. Ma just lõpeasin GRID 2 läbimängimise paar päeva tagasi, enne seda Uncharted 4, Helldiversit olen tiba kõrvale teinud, varsti vist peab uue Tekkeni ostma ja noh, ega Dota 2s ka oskused ilma harjutamata tule. Gametime-i on 20-40h vahel.
SKG, Aeron ennist krimpsutas nina kontode müümise peale PC peal ning ei lähtunud nendest hindadest.
Hindade osas ma poleks nt pidanud neid soodukaid, mis tõid pc peal isegi mainimise väärseteks. Hinnad mis kõrvale tõin olid AKS hinnad.

Huvi pärast uuriks, et palju neid korralike remastereid on ja hinnanguiliselt kui suur osa mänge ja kui kaugele minevikku kättesaadavad veel on?
PC peal on selles mõttes lihtne, et kui see mäng olnud kunagi olemas, siis sa ilmselt saad seda kuidagi mängida. Mängu aasta polegi nii oluline.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 17:59:18 vasta tsitaadiga

Remasterid on tavaliselt kõige popimatest mängudest, mul näiteks God of War III ja Uncharted frantsiisi mängud. Xboxi peal on mul Gears of War 1.

https://en.wikipedia.org/wiki/God_of_War_III#God_of_War_III_Remastered
https://en.wikipedia.org/wiki/Uncharted:_The_Nathan_Drake_Collection
https://en.wikipedia.org/wiki/Uncharted#Other_games_and_compilations
https://en.wikipedia.org/wiki/Gears_of_War:_Ultimate_Edition


Ma ei tea, et oleks listi kõigist vanadest mängudest, mis on remastered.

https://www.reddit.com/r/PS5/comments/1bdby1r/tomb_raider_iiii_remastered_adds_120fps_on_ps5/
https://www.eurogamer.net/original-god-of-war-trilogy-is-rumoured-to-be-getting-remastered

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 13.03.2024 19:38:08 vasta tsitaadiga

gears of war ultimate edition pc pealt vaadatuna oli üsna meh. natukene updated modeleid ja tekstuure. konsoolidel oli olulisem vahe, juba reso ja fps vahe märgatav icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 19:41:24 vasta tsitaadiga

Mass Effect ja Assasins Creed tulevad ka meelde
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 22:16:23 vasta tsitaadiga

Isegi kui mäng pole nö. remastered, siis Xboxi peal on selline asi nagu FPS Boost - vanad mängud, mis kunagi vaevu 30fps jooksid, saab nüüd 60/120fps peal uuesti kogeda.
tsitaat:
A core tenet since the very beginning of the backward compatibility program has been to not only preserve the games you know and love, but also to enhance them using the latest technology so they look and play better than ever before while still staying true to the original creator’s vision. With Xbox Series X|S, we introduced innovations and improvements such as FPS Boost, Auto HDR, and faster loading times, which breathed new life into classic titles.

Every backward compatible title added today will experience improved visual quality with Auto HDR on supported displays, which automatically adds HDR enhancements on Xbox Series X|S.

https://news.xbox.com/en-us/fpsboost/


Auto HDR on mul endal küll kinni keeratud - olen seda meelt, et kui mäng oli autorite poolt SDR loodud, siis tahan seda originaalvälimuses kogeda. Aga kiirematest laadimisaegadest ja kaadrisagedusest ära ei ütle.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 13.03.2024 22:22:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2024 22:17:41 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Ma ei tea, et oleks listi kõigist vanadest mängudest, mis on remastered.

Wikis on remastered/remake mängude list aga võimalik et pole kõik märgitud(tuntumad asjad peaks sees olema).

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_remakes_and_remastered_ports
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2024 12:14:50 vasta tsitaadiga

Üsna väike list tbh, aga samas ka ootuspärane. Ega PC peal ka remake super palju ei ole, lihtsalt vanad asjad on kasutatavad.
SKG, btw, PC peal on lisaks AutoHRDile ka RTX HDR!

Link

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2024 13:30:43 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Isegi kui mäng pole nö. remastered, siis Xboxi peal on selline asi nagu FPS Boost - vanad mängud, mis kunagi vaevu 30fps jooksid, saab nüüd 60/120fps peal uuesti kogeda.
tsitaat:
A core tenet since the very beginning of the backward compatibility program has been to not only preserve the games you know and love, but also to enhance them using the latest technology so they look and play better than ever before while still staying true to the original creator’s vision. With Xbox Series X|S, we introduced innovations and improvements such as FPS Boost, Auto HDR, and faster loading times, which breathed new life into classic titles.


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 12:00:07 vasta tsitaadiga

Kui need newest tech ongi need nimetatud FPS Boost, Auto HDR, and faster loading times, siis on pretty standard stuff.
Ma arvaks , et tänapäeval võiks seal nimekirjas raytracing olla kindlasti veel, aga praeguste konsooli versioonidega vist tuimalt "on" veel ei keera, aga ilmselt peale mid gen raua refreshi ehk küll.

Kunagi võiks konsoolidel ka kommunity driven modding kuidagi olemas olla...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 13:50:48 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Kunagi võiks konsoolidel ka kommunity driven modding kuidagi olemas olla...

Vaevalt küll, et arvestav hulk seda sooviks. Isegi arvuti peal ilmselt marginaalne hulk, kes sellise asjaga tegeleb.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 13:53:29 vasta tsitaadiga

Farming Simulator ja Fallout 4 modid konsoolil täitsa olemas, kindlasti on neid mänge veel
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 14:35:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Aeron kirjutas:
Kunagi võiks konsoolidel ka kommunity driven modding kuidagi olemas olla...

Vaevalt küll, et arvestav hulk seda sooviks. Isegi arvuti peal ilmselt marginaalne hulk, kes sellise asjaga tegeleb.


Kas sa tead kui suur see marginaalne hulk tegelikkuses on?
https://www.nexusmods.com/about/stats#display=downloads&min=1104537600000&max=1710761535295&bh=ignore
Vaadates üknses Nexusmodsi, siis seal on ca 50 milj kasutajat ja üle poole miljoni mod-i.
Ehk siis umbes sama palju inimesi kui PS5 täna kasutamas on.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 15:57:31 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
SKG kirjutas:
Aeron kirjutas:
Kunagi võiks konsoolidel ka kommunity driven modding kuidagi olemas olla...

Vaevalt küll, et arvestav hulk seda sooviks. Isegi arvuti peal ilmselt marginaalne hulk, kes sellise asjaga tegeleb.


Kas sa tead kui suur see marginaalne hulk tegelikkuses on?
https://www.nexusmods.com/about/stats#display=downloads&min=1104537600000&max=1710761535295&bh=ignore
Vaadates üknses Nexusmodsi, siis seal on ca 50 milj kasutajat ja üle poole miljoni mod-i.
Ehk siis umbes sama palju inimesi kui PS5 täna kasutamas on.

Päris meelevaldne järeldus - all time total users ei tähenda, et need kõik hetkel aktiivsed modijad oleks. Vaata kasvõi siinset HV foorumit - registreeritud kasutajate arv on suur (86K), kuid foorum on suuresti välja surnud - aktiivseid kasutajaid on väga vähe.
Seevastu PSN-is oli 123M aktiivset kasutajat.
https://www.pushsquare.com/news/2024/02/ps5-ps4-pull-in-an-incredible-123-million-monthly-active-users

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 16:27:45 vasta tsitaadiga

Ma ei väitnudki, et lifetime users = monthly active users.
Minu point oli, et see üks - küll üsna suur - näide modding community suurusest ja seda nimetada väikeseks või ebaoluliseks on väga suur understatement.
Nexusmodsi leht saab iga kuu 72 milj külastust. See on rankingus ~ 400 veebileht maailmas vms.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 16:55:11 vasta tsitaadiga

Ei väitnud, kuid võrdlesid veebilehe registreeritud kasutajaid PS5 aktiivsete kasutajatega ("täna kasutamas"). Täiesti võrreldamatult asjad.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 17:23:46 vasta tsitaadiga

SKG, oeh... ma lihtsalt võtsin mingi suvalise võrreldava valdkonna/kategooria. Või mis sa arvasid, et ma üritan öelda? Et moddb (mis on küll suurim, aga ikkagi üks üsna mitmest modding community "kodust) on sama suur kui PSN?
Seda hinnangut ei saa ka parima tahtmise juures, et sest esiteks ei saa keegi vist kunagi teada, kui suur modding community on oma killustatuse tõttu ja teiseks on teenuste olemused nii erinevad, et mingit võrdlust teha oleks üldse kahtlane.
Minu ainuke point oli ,et väita, et mingi asi on väga väike või triviaalne ei ole korrektne. Nexus on 72 milj külastust ainuüksi, moddb-s on 8 milj külastust. Jumal teab palju Steamworksopi kaudu mode kasutab... Ma ei oleks üllatuanud kui igakuiselt 100milj külastust oleks modding keskkondades, mis ei ole mingi nurga alt väike number.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 17:32:18 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Nexusmodsi leht saab iga kuu 72 milj külastust. See on rankingus ~ 400 veebileht maailmas vms.

Oled sa selle väite õigsuses kindel?
Kõnealust veebilehte ei ole Top 500-s ega ka Top 1000-s.

https://dataforseo.com/free-seo-stats/top-1000-websites
https://ahrefs.com/top
https://moz.com/top500

Aeron kirjutas:
ma lihtsalt võtsin mingi suvalise võrreldava valdkonna/kategooria.

Täpselt, suvalise, mis pole kuidagi võrreldav.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.03.2024 17:54:45 vasta tsitaadiga

Ma sain oma andmed siit: https://www.similarweb.com/website/nexusmods.com/#overview
User countis kahtlema ei pea, vb ranking süsteem on kahtlane, seda ei oska kommetneerida.

SKG kirjutas:
Täpselt, suvalise, mis pole kuidagi võrreldav.

Täpselt sellise suhtumise pärast see teema nii väsitav ongi.

1. ma toon laheda modi teemasse ja ütlet, et modding on cool ja loodan ,et seda tulevikus on üha rohkem - ka konsoolidel
2. sina ütled, et mõttetu väike sidehussle ja isegi pc peal triviaalne
3. ma ütlen, et väga väike pole ja toon näiteks, et ühe paljudest modding site-idest user count on 50 milj ja ütlen, et see sama suur number kui hetkel maailmas ps5-sid umbes
4. sina ei saa sellest väitest aru ja ütled, et esiteks lifetime users =! active users (mis on täiesti teine asi kui see mida väitsin) ja siis tood näiteks, et psnis on 123 milj active userit (mis hõlmab mitut konsooli generatsiooni ja on täiesti teine asi)
5. ma veel täpsustan, et ma ei mõelnud, monthy user counti ning number oli ainult illustreerimaks seda, et see pole väike asi ning täiendavalt tõin nexus modsi monthly vistors välja
6. sa näed extra vaeva, kahe väite (72 milj külastust ja rankingus 400) peale küsida, et kas see väide on tõene (seal on kaks väidet) ning siis valid välja selle mille osas vist eksisin (aga mis ei olnud sisu mõttes tegelikult oluline) ja asud tõestama, et eksisin ...

.... nagu ma ei tea, so what kui ta on ka rankingus 2000s, fakt on see modding teemalistes communitites käib igakuiselt pea 100 milj inimest.
Unless sa tahad seda ümber lükata või väita, et 100 mij on tühine summa,siis emmm... ole vait või vähemalt enne kobisemist saa aru millest jutt on või kus selle rõhuasetus on või kui ei saa aru, siis vähemalt küsi... ega nagu näha, ma ka ideaalselt sõnast asju alati ja mõnikord teen mõne vea-siin seal, aga üritan vähemalt mitte niisama ohkida... mõnikord failin selles ka vb, aga noh, such is life...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 129, 130, 131  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.