Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2023 07:45:10 vasta tsitaadiga

SKG, kas PS5 omab siis preinstalled mängusid?
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 22.04.2003




sõnum 02.03.2023 08:25:21 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
SKG, kas PS5 omab siis preinstalled mängusid?
ps5 sees on 825gb, kasutatav 667gb. xsx on 1tb ssd, mängudeks kasutatav 802gb.
fikseeritud suurusega os/äppide partitsioon.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.03.2023 11:44:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
SKG, kas PS5 omab siis preinstalled mängusid?

Üks mäng oli jah, Astro's Playroom, selle lasin maha.
659GB vaba mängude jaoks, isegi mitte 667.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2023 18:55:14 vasta tsitaadiga

Tuleb nentida, et VR riistvara osas on Sony tabanud suht naelapead nii seadme konfi, softi kui ka ajastuse osas.
Hea ekraan (OLED, HDR), fovated rendering lubab nõrgast rauast OK perfi kätte saada ning hea ajastus, sest PC maailmas ei ole uusi asju mõnda aega tulnud ja selle valguses tundub Sony oma värske/unikaalne.
Ainuke probleem on, et ühtegi uut või unikaalset kogemust ei ole pakkuda selle peale pmt.
Saad mängida samu vanu asju, natuke paremas kuues. GT on, aga ilusaid ralli simusid on pc vr space-is ka ning lisaks ikka ekraan nii terav ei ole, et oleks horizonti mugav vaadata.

Võiks küll arvata, et kuna Quest 2 on outsellinud xbsx-i ja installbase on > 20 milj + teised VR platvormid, siis oleks VR mänge ja fookust VR-ile rohkem, aga nagu mingit retsi tormi seal suunas ei ole eriti.
Midagi oleks just ikka puudu. Minu enda Quest 2 ja Reverb2 koguvad ka tolmu ca aasta juba...

I guess tuleb oodata järgmist sammu ikkagi - wireless, >4k , HDR, fovated, >110 pildiga asja.

Also, sony pole eriti palju nähtavasti vaeva näinud, et piirata PSVR2 kasutamist PC-ga ja see tüüp kes tegi PSVR1 PC softi juba nokitseb asja kallal, aga seekord läheb kauem aega. Ilmselt selleks ajaks kui valmis saab on see juba iganenud asi, aga who knows...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 11.03.2023 15:17:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2023 22:13:25 vasta tsitaadiga

Aeron, Sony on viimasel ajal väga PC sõbralikuks muutunud, seda näitab ka see, et näiteks Dual Sense puldid on ilusti PC peal uuendatavad ja kasutatavad, mis vanasti oli probleemsed.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 09.03.2023 14:26:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainuke probleem on, et ühtegi uut või unikaalset kogemust ei ole pakkuda selle peale pmt.

See ei tee ju toodet paremaks või halvemaks; kuid mõjutab kindlasti võimalikku ostusoovi...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2023 16:27:09 vasta tsitaadiga

Absoluutselt, väga hea seade tundub olevat.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.03.2023 00:18:03 vasta tsitaadiga

Leid FBst icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2023 15:06:14 vasta tsitaadiga


Link

Täpselt see millest ma rääkisin, et kind of ei ole head midagi, aga mis on üllatav on see ,et visuaalid pole nii head...
Isegi lihtsamates mängudes, kus vahet ei peaks olema nii palju tunda - a la Kayak extreme - ütlevad, et indexi pilt on parem.
Ja noh, Alyx on endiselt parim mäng VRis.

Spektrumi teises otsas... kui lollilt raha laduda, siis saab igast huvitavaid kogemusi...

Link


It has begun:

Link


E: in other news:
https://dolphin-emu.org/blog/2023/03/28/coming-soon-dolphin-steam/

E2: Sony ja Apple hakkavad semmima:
https://www.gizchina.com/2023/03/30/great-news-sony-and-apple-finally-works-together-on-the-ps5/

Natuke aegunud uudis, aga annab aimu sellest mis raha Sony otsib:
https://appleinsider.com/articles/22/05/31/apple-earner-the-third-most-gaming-revenue-in-2021-outpacing-microsoft-nintendo

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.04.2023 10:55:56 vasta tsitaadiga

Päris jube ikka, artifakte täis või siis udused kogud liikuvate tekstuuride ümber cyperpunkis
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2023 11:49:26 vasta tsitaadiga

Ma pigem vaataks niipidi, et kui inimese kogemus on juba nii positiivne vaatamata sellele, siis eriti äge oleks kui devid natuke vaeva näeks ja rohkem VR mode kas või oma mängudesse sisse ehitaks.
As it stands pakub Vorpx siiski üsna unikaalset teenust ja võimalust kogeda asju, mida devid pole ise nii disaininud.
Kui sinu maitse on ainult polished AAA mängud, siis pole sulle, kui oskad mujal ka ilu näha, siis vb on ka see tore...
Olles ise OR backer, siis ütleks, et asjaolu, et üldse mingi lambi non-VR mängu saab mängida on tuus ja see visuaalne pool on ikka sellest ajast muutunud retsilt.

PSVR2 in trouble:
https://mixed-news.com/en/playstation-vr-2-launch-sales-report/

... hmm, kahju natuke tbh, hea seade. I guess VR puhul, kuna veel nii väike ikka see turg (kuigi arvaks, et PC vr space mis on ilmselt ca 30 milj) , et oleks vaja ühist turgu.
Sama PC vr space-is ikka tuleb asju juurde ka (mitte et ma ise ole ks VRi karbist välja võtnud viimased pool aastat icon_sad.gif)

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2023 13:25:05 vasta tsitaadiga

Aeron, ja kui Sony teeks selle mõlemale platvormile ja ühel nendest on suuri probleeme, kes seda nuttu jõuaks ära kuulata. Tekiks järjekordne CP2077 efekt, kus ühel confil on kõik hästi, aga kuna teisel raul on probleeme hunnikutes, siis on kogu toode jura.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.04.2023 20:38:08 vasta tsitaadiga

Foxxx, mis su point on? Et kui teevad neile juhuslikult viletsad driverid? Nojah, siis ei päästa tõesti ükski raud seda.
Aga üldiselt VR prillidega senimaani on vähemalt nii olnud, et nad töötavad igal pool üsna sama moodi ja VR prill ise näitab ainult neid kaadreid mida allolev raud suudab toota.
..ja päeva lõpuks on tegemist driveriga, mitte terve mängu optimeerimisega, sellega võiks ikka hakkama saada....

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 08:49:06 vasta tsitaadiga

Kui Sa oled veendmusel, et töötavate driveritega seadme loomine on imelihtne, siis ma kardan, et ma pean Su mulli purustama, isegi palavalt armastatud Nvidia suudab ämbrit kolistada piisavalt tihti.

Ma olen Sinuga nõus, et jah oleks tore kui meil oleks üks seade, mis toetab nii PC-d kui PS5 ja Xboxi, aga see käib kaasas teatud riskidega. VR on nii või naa väga lapsekingades ja niššitoode, lisa sinna juurde veel see, et midagi ei tööta korrektselt kasvõi ühel platvormil ja selle toote läbikukkumine on garanteeritud, sest ainult tõsised entusiastid ostavad endale 600 eurose juraka mis võibolla töötab. Ühe kitsa fikseeritud platvormi puhul on see risk oluliselt väiksem.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 09:32:26 vasta tsitaadiga

Mulle jälle tundub, et sul on teoreetiline võimalus kasumit teenida müües kordades suuremale seltskonnale, kus on juba töötav ökosüsteem ees.
Need paar miljonit PSVRi mis Gen1 müüdi ja see platvormi senine stagnatsioon vs PCVR pidev areng ja tänaseks ma arvan ca 25? milj userbase (meta üksi on 20 milj) tundub oluliselt parem koht, kuhu müüa (tarkvara mõttes).
Riistvara mõttes sa tegelikult peaksid optimeerima ainult ülemist otsa ju, alla 3060 jõudluse poolest ei ole realistlik anyway eriti proovida midagi ja võid selle panna oma minimum konfiks ja kogu lugu ning sul ongi mingi 3060, 70, 80, 90 + AMD analoogid mille jaoks driverit teha.
PC installbase on kordades suurem kui ükski konsool individuaalselt ja vist ei saa kunagi olema teistmoodi ka, kuni meil on ca 7 aastased tsüklid, sest sa lihtsalt ei suuda müüa rohkem selle akna sees enne kui pead 0st alustama...

E:
Install base: https://www.statista.com/statistics/420621/number-of-pc-gamers/
Kui see on tõsi ,siis ca 1:11 on nt ps4 vs PC installbase suuruse vahe.

Steam üksi on tänaseks 33 milj active userit (ja kasvab jõudsalt) , mis peaks olema umbes 1:10 suhtega ühes kuus active userite osas. Seega 330 milj...
https://mobilemarketingreads.com/steam-revenue-and-user-statistics/
..ja see on üks storefront.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.04.2023 10:40:44 vasta tsitaadiga

Aeron, mul pole sulle täpseid numbreid anda, kuna ei tööta õiges kohas aga... Sinu PC VR suurus ei ole relevantne väga. Väga suur osa VR'i on tolmu kogumas, olgu selleks tehtered või standalone VR Need tekitavad tunde, nagu oleks suur turg. Engagement on aga päris nukker tegelikult, väga suur osa ei ole aktiivne. Samal ajal mängukonsool, on miskit mis on turvaline kuhu laps ka sisse lükata (browseri puudumine on selling argument) ning reeglina, kui mängukonsool seisma jääb siis läheb see müüki. PC / VR varustus kipub alles jääma, äkki mingihetk on siiski soovi vms, saab ju muuks ka kasutada kui mängimiseks. Müügiedu on nukker pigem sellepärast, et kellel Oculus vms olemas, väga pole mänge mis tõmbaks. Grand Turismo ja Horizon on tore demo küll, kuid kahe mängu pärast keegi ostma ei hakka. Ja re-release mängud ka uniteid ei liiguta.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 10:45:25 vasta tsitaadiga

See on apples vs oranges vordlus.

Koik arvutid, alustades igivanadest, kuni uuteni, panna uhte patta ja vorrelda uhe konsoolimudeliga, pole loogiline.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2023 14:04:15 vasta tsitaadiga

d3t sul on osati õigus, aga ma vist sõnastasin oma pointi halvasti. Proovin paremini..
1. PCVR tänane müüdud kola hulk on kokku 35 milj (https://www.statista.com/statistics/677096/vr-headsets-worldwide/), lahuta sealt konsoolide VR, mis tähendab, et TARKVARA müügiks on tegelikult väga OK userbase olemas juba.
Selle kinnituseks võid kas või vaadata Beatsaberi või Superhoti müüginumbreid:
https://www.roadtovr.com/superhot-vr-quest-1-million/ (ainult oculuse poes)
https://www.roadtovr.com/beat-saber-4-million-units-milestone-revenue/ (ainult oculuse poes)

Seega nagu ütlesin, RAHA seal turul juba on, sest seadmeid on piisavalt, tehke ainult asju, mis on piisvalt põnevad, et ENGAGEMENT oleks parem.

2. Jah, sul on õigus, engagement on madal, aga osati on see loogiline, sest VR mängud enamasti on lühemad ja kui sa teed nad läbi, siis ei olegi midagi teha ning pikki korralikke VR mänge ei ole tänapäeval eriti palju veel.

3. Brauseri point on tühine, sest content filtering on pc ja xbox peal võrdne ja sony-l vist halvem? Brauser on olemas kõigil.

4. Mänge ei ole konsoolidel. PC VR landscape on tegelt üsna rikas juba. Eriti kui Vorpx sisse arvestada.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 05.04.2023 12:34:55 vasta tsitaadiga

Aeron, broswserit PS5 peal siiski pole. Vb Warthunderis saad privacy policit web browserist lugeda aga thats about it. Nintendol ka puudub. Xbox on ainus mis browseriga shipib täna. Beat Saberi müüginumbrid on ju ilusad aga kui vaatad palju seda mängitakse, siis on ikka nukker ja väga kaugel neist numbritest - https://steamcharts.com/app/620980, sama kehtib ka superhot kohta - https://steamcharts.com/app/617830. Skyrim VR on samamoodi, https://steamcharts.com/app/611670 ja ma ei hakka nishimatesse mängudesse minemagi. Lisaks on suur hunnik mängu omanike ostnud mängu ja vahepeal loobunud VR riistvarast, mis tuleb isegi Steam Surveyst välja - https://store.steampowered.com/hwsurvey/Steam-Hardware-Software-Survey-Welcome-to-Steam
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 15:18:27 vasta tsitaadiga

d3t, ...
1. Mis mõttes ei ole - https://www.youtube.com/watch?v=VGDmNCuxv8w - on küll. Aga tõesti ei oska öelda, kuidas seal parental controls on...
2. Nintendoga saab ka -https://www.youtube.com/watch?v=_SH0_w65D2Y , kuigi kahtlustan, et see pole by design nii päris mõeldud icon_smile.gif
3. Fact of the matter is, maailmas on hetkel ca 25-30 miljonit PC VR seadet ja on tarkvaratootajate ülesanne anda inimestele põhjust neid seadmeid kasutada.
Sony oma suurepärasuses arvas, et tal on suurem chance üksi toimetada. Sony peaks 100% attachement rate olema, et sama installbase-ini jõuda pmt.
Ja tal ei lähe sellega väga hästi: https://www.forbes.com/sites/paultassi/2023/03/30/report-estimates-say-sonys-psvr-2-isnt-selling-well-may-need-price-cut/

...jah täna on attachment rate madal and küsimus ei ole selles, et pole inimesi/seadmeid (Sonyl on see probleem) vaid probleem on selles, et pole põhjust seadet pähe panna.
Tegelikult inimesed ei taha ju, et neil nugras vedeb mingi 400 eurine seade ,millega midagi teha ei ole. Andke inimesele põhjust kasutada...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 15:44:10 vasta tsitaadiga

Xbox on ainuke brauseriga konsool, mingeid loopholesid ja workarounde pole motet lugeda.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 16:10:27 vasta tsitaadiga

no see oligi mõeldud natuke vimkana icon_smile.gif
Tbh, suht suur pettumus, aga ilmselt ajendatud just soovimatusest Parental controliga tegeleda.
Muide, littlen known fact, aga Microsofti kontoritarkvara töötab ka just seetõttu Xboxi peal kenasti.
Seega saad öelda vanematele, et kuulge, mul on vaja xboxi kasutada, et kooli asju teha icon_razz.gif

Link


Hmm, tbh see pani mind nüüd mõtlema, et äkki peaks lapsele series s'i võtma NUC asemel.
Tal ongi ainult brauserit vaja kooli asjadeks ja series s saab ilmselt gaminguga paremini hakkama kui samas hinnaklassis pc või vähemalt võrdväärselt.
Peaks mingi konfi tegema ja uurima seda mõtet lähemalt...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 05.04.2023 16:31:38 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

Hmm, tbh see pani mind nüüd mõtlema, et äkki peaks lapsele series s'i võtma NUC asemel.
Tal ongi ainult brauserit vaja kooli asjadeks ja series s saab ilmselt gaminguga paremini hakkama kui samas hinnaklassis pc või vähemalt võrdväärselt.


Silmakirjalik reetur! icon_lol.gif

PS5-el kaotati täis-veebilehitseja põhjusega, ja mitte laste pärast.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 17:19:41 vasta tsitaadiga

Aeron, oot mis probleem selle Parental Control-iga on? Saab ju valida iga äppi jaoks eraldi, mida laps saab kasutada.


Shieldist on ainult pult pildil. Veteran ise telku taga nurgas.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.04.2023 21:04:09 vasta tsitaadiga

tofay, mis põhjusel lehitseja ära kaotati?
Also, xbssi saab Marketplace-ist soodsalt...peaks uurima, millise pc ma sama raha eest suudaks ehitada. Gonna be rough.
Samas teistpidi, mul on pc libary 2000+ mängu, aga xboxi puhul peaksin hakkama vb eraldi lapsele midagi ostma, mis oleks ka pain in the ass...
200 € pc challenge coming up icon_smile.gif

SKG, thumbs_up.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 06.04.2023 00:49:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.